Alle på topp: VM Grov   2020 Klasse: A B C oppdatert 4.juni 2020
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre 57 skyttere ( -241 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+6 1 Lasse Hovd, Bærum PK 568   - 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+37 2 Sjur I Børve, Odda PK V55 560 +5 11.feb ODDA Odda PK
+55 3 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 556 +9 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+6 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 555 -11 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 5 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 553 -10 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+29 6 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 552 -4 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+20 6 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 552 -10 25.jan Kopervik Kopervik PK
+99 8 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 549 +19 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+50 8 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 549 +2 20.jan Ekeberg OKTS
ny 10 Jo Sole Runningen, Odda PK 547 ny 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+15 11 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 546 -16 11.feb ODDA Odda PK
ny 12 Tore Stensby, Løiten SS V55 541 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+64 13 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 539   - 25.jan Kopervik Kopervik PK
+39 13 John Lothe, Haugesund PK 539 -11 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+65 15 Eirik Djønne, Odda PK 538 +1 11.feb ODDA Odda PK
+91 16 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 531 +1 26.jan Skien Grenland PK
+55 16 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 531 -11 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 18 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 530 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+55 18 Rune Finstad, OKTS V55 530 -11 20.jan Ekeberg OKTS
+32 20 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 528 -22 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+23 21 Terje Storholt, Oslo PK V65 525 -28 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+179 22 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 522 +39 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+44 23 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 518 -25 20.jan Ekeberg OKTS
+54 24 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 516 -22 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+121 25 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 513 +3 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 26 Arne Jordal, Odda PK V65 508 ny 11.feb ODDA Odda PK
+140 27 Audun Kvandal, Odda PK 506 +4 11.feb ODDA Odda PK
ny 28 Ole Rindal, Grenland PK V55 505 ny 26.jan Skien Grenland PK
+106 29 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 504 -11 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+116 30 Livar Gudmestad, Sandnes PK 497 -13 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+122 31 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 496 -12 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+167 32 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 489 +4 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+119 33 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 482 -27 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+145 34 Marius Helstad, Trondhjems PK 480 -16 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+111 35 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 472 -38 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 36 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 467 ny 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+156 36 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 467 -23 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+157 38 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 466 -22 20.jan Ekeberg OKTS
+56 39 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 465 -68 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+166 40 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 462 -18 20.jan Ekeberg OKTS
+54 41 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 455 -78 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+82 42 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 453 -69 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 43 Tore Engvig, Oslo Vestre SS 433 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 44 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 417 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+172 45 Åge Ånensen, Stord PK 388 -79 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+247 46 Ingve Fosse, Stord PK 367 +240 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 47 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 350 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+195 48 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 345 -83 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 49 Bjørn Solheim, OKTS V55 335 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 50 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 323 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 51 Hans Ingvald Børli, Lismarken PK 306 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 52 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 299 ny 20.jan Ekeberg OKTS
+239 53 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 275 +131 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 54 Steinar Djønne, Odda PK V65 244 ny 11.feb ODDA Odda PK
+228 55 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 240 -43 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 56 Jens Bjørner Owren Ugland, Lismarken PK 217 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 57 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 143 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK