Alle på topp: VM Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 514 skyttere ( -279 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 590 +2 19.jul Løvenskiold Bærum PK
+1 2 Ingar Woll, Bærum PK 583 +4 20.jan Ekeberg OKTS
+19 3 Lasse Hovd, Bærum PK 582 +14 8.aug Bodø Bodø SSK
+1 4 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 579 +1 19.jul Løvenskiold Bærum PK
+3 5 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 577 +2 13.des Kuleisen Haugesund PK
-3 5 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 577 -5 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+221 7 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 576 +45 3.des Kuleisen Haugesund PK
+10 8 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 575 +4 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+11 9 Jørn Olsen, Narvik PK 574 +5 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-2 9 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 574 -2 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-3 11 Håvard Hoff, Ørland PK 573 -2 12.mai Sankthansholet Ørland PK
+41 12 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 571 +11 29.aug Åres Farris SS - Larvik
+57 12 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 571 +16 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+5 12 Runar Magnussen, Sola PK 571 -1 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 12 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 571 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+1 12 Peder Sperstad, Bærum PK V55 571 -3 15.aug Løvenskiold Bærum PK
+88 17 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 570 +21 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+36 17 Ole-Harald Aas, Bærum PK 570 +10 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+24 17 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V55 570 +7 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-7 20 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 568 -6 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+46 20 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 568 +12 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-17 22 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 567 -11 6.sep Sola Skytehall Sola PK
-2 22 Morgan Bunes, Bærum PK 567 -2 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+38 22 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 567 +8 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+25 25 Roar Haugan, Støren SSK 566 +5 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+8 25 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 566 +1 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-3 25 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 566 -2 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+61 28 Espen Magnussen, Sola PK 564 +13 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+15 28 Johnny Jenssen, Mo PK 564 +2 28.okt MO I RANA Mo PK
+123 30 Eirik Djønne, Odda PK 563 +21 17.okt Kopervik Kopervik PK
+83 30 Espen Sivertsen, Greipstad PK 563 +15 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
-12 30 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 563 -8 5.sep Sola Skytehall Sola PK
-8 30 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 563 -5 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 34 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 562 ny 15.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 34 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 562 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 34 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 562 ny 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 34 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 562 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+71 34 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 562 +13 18.okt Brevik Porsgrunn PK
-4 34 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 562 -5 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+9 34 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 562   - 11.feb ODDA Odda PK
+26 34 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 562 +3 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 42 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 561 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+195 42 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 561 +31 18.okt Brevik Porsgrunn PK
+201 42 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 561 +32 30.aug Brevik Porsgrunn PK
-23 45 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 560 -8 8.aug Bodø Bodø SSK
-37 45 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 560 -15 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
-4 45 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 560 -3 26.jan Skien Grenland PK
-2 45 Kenneth Johnsen, Narvik PK 560 -2 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 49 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 559 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
-46 49 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 559 -20 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+93 49 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 559 +15 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 52 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 558 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+201 52 Jan Erik Eknes, Årdal SSL 558 +30 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+35 54 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 557 +6 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 54 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 557 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
-1 54 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 557 -3 6.sep Sola Skytehall Sola PK
-4 57 Viggo Olden, Ørland PK 556 -4 7.nov Brekstad Ørland PK
+170 58 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 555 +24 4.okt prestagardsskogen Stord PK
ny 58 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 555 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+259 58 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 555 +37 5.sep Sola Skytehall Sola PK
+44 61 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 554 +5 7.nov Brekstad Ørland PK
+22 61 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 554 +2 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+97 61 Åge Ånensen, Stord PK 554 +13 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+8 64 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 553 -1 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+320 64 Nils-Ronny Andresen-Simensen, Birkenes & Lillesand SSL 553 +48 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
-56 64 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 553 -22 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+25 64 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 553 +2 5.sep Sola Skytehall Sola PK
+68 64 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 553 +8 15.okt Vadsø Vadsø SSK
-42 64 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 553 -15 13.des Kuleisen Haugesund PK
+8 64 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 553 -1 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-58 71 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 552 -22 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+28 71 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 552 +2 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+142 71 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 552 +19 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+234 71 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 552 +32 23.sep MO I RANA Mo PK
-21 71 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 552 -9 5.sep Sola Skytehall Sola PK
+12 71 John Lothe, Haugesund PK 552   - 3.des Kuleisen Haugesund PK
-39 77 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 551 -13 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+22 77 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 551 +1 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 79 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 550 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+4 79 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 550 -2 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+18 81 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 549 -1 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+51 81 Terje Storholt, Oslo PK V65 549 +4 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+39 81 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 549 +3 21.sep Bodø Bodø SSK
+29 84 Tore Stensby, Løiten SS V55 548   - 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+196 84 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 548 +24 5.sep Sola Skytehall Sola PK
-6 84 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 548 -5 15.aug Løvenskiold Bærum PK
+36 84 Helge Olden, Ørland PK V55 548 +2 7.nov Brekstad Ørland PK
+79 88 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 547 +7 9.feb Skytterhallen Molde PK
+279 88 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 547 +38 18.okt Brevik Porsgrunn PK
-5 88 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 547 -5 21.sep Bodø Bodø SSK
+111 91 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 546 +11 5.sep Sola Skytehall Sola PK
+8 91 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 546 -4 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+205 91 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V55 546 +24 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+41 91 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 546 +1 22.feb Kopervik Kopervik PK
-61 91 Arild Inge Wollan, Støren SSK 546 -21 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-13 91 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 546 -7 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-41 91 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 546 -15 8.aug Bodø Bodø SSK
+264 98 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 545 +35 8.jul Maridalen OKTS
+22 98 Roar Hembre, Trondheim SS V55 545 -1 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+22 98 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 545 -1 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 98 Marius Haugerud, Bodung PK 545 ny 8.jun Maridalen OKTS
-65 98 Thomas Johansen, Narvik PK 545 -20 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+108 98 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 545 +11 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 104 Jo Geir Lint, Haugesund PK 544 ny 3.des Kuleisen Haugesund PK
+12 104 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 544 -3 28.okt MO I RANA Mo PK
-51 104 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 544 -16 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-15 104 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 544 -7 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
ny 104 Kristian Baumann, Oslo PK V65 544 ny 8.jun Maridalen OKTS
+23 109 Roy Mørenskog-Baumann, Kr.sand Garnison PK V55 543 -2 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
-20 109 Anders Arnesen, Grenland PK 543 -8 26.jan Skien Grenland PK
-26 109 Sjur I Børve, Odda PK V55 543 -9 1.des ODDA Odda PK
ny 112 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 542 ny 22.feb Kopervik Kopervik PK
+8 112 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 542 -4 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-7 112 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 542 -7 21.sep Bodø Bodø SSK
ny 112 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK V55 542 ny 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
+30 112 Bernt Johannessen, Oslo PK 542 -2 26.okt Ekeberg OKTS
ny 117 Kjetil Sørheim, Sola PK 541 ny 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
+120 117 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 541 +11 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+41 117 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 541   - 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+69 117 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 541 +4 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+3 117 Morten Nilsen, Molde PK 541 -5 9.feb Skytterhallen Molde PK
+347 122 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 540 +54 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+195 122 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 540 +22 19.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 122 Jo Sole Runningen, Odda PK 540 ny 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+31 122 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 540 -2 4.okt prestagardsskogen Stord PK
ny 122 Ole Rindal, Grenland PK V55 540 ny 26.jan Skien Grenland PK
+165 122 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 540 +17 29.aug Åres Farris SS - Larvik
+115 122 Livar Gudmestad, Sandnes PK 540 +10 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 129 Harald Schjelderup, Kristiansand PK V65 539 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-97 129 Finn Robert Lund, Grenland PK 539 -27 26.jan Skien Grenland PK
-24 129 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 539 -10 18.okt Brevik Porsgrunn PK
+142 132 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 538 +13 1.nov Brumunddal Brumunddal PK
-89 132 Åge Lier, Stjørdal PK V65 538 -24 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+225 132 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 538 +27 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 132 Rune Johan Soleide, Førde PK 538 ny 8.mar Førde Førde PK
ny 132 Rolf Toven, Nesset PK V65 538 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
-66 132 Rune Finstad, OKTS V55 538 -18 19.jul Løvenskiold Bærum PK
+115 138 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 537 +9 22.nov vadsø Vadsø SSK
ny 138 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 537 ny 1.des Kuleisen Haugesund PK
+192 138 Robert Ilievski, Greipstad PK 537 +22 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 141 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 536 ny 22.nov vadsø Vadsø SSK
ny 141 Martin Viste, Kristiansand PK 536 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+182 141 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 536 +19 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+30 141 Tor Olav Sande, Florø PK 536 -3 23.mai Florø Florø PK
ny 141 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 536 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
+171 141 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 536 +17 23.sep MO I RANA Mo PK
ny 141 Alf Sundal, Tysnes SSK 536 ny 27.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 148 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 535 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 148 Frank Hansen, Bodø SSK V55 535 ny 21.sep Bodø Bodø SSK
-49 148 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 535 -15 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
+65 148 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 535 +2 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
ny 148 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 535 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 153 Svein Erik Eiklid, OKTS 534 ny 20.jan Ekeberg OKTS
+134 153 Göran Anders Martin, OKTS 534 +11 8.jul Maridalen OKTS
ny 153 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 534 ny 27.aug Vevatne Tysnes SSK
+109 156 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 533 +7 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+2 156 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 533 -8 12.sep MO I RANA Mo PK
-51 156 Geir Øverås, Vestnes PK 533 -16 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+189 156 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 533 +20 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 160 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK V55 532 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 160 Andre Lægreid, Årdal SSL 532 ny 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+83 160 Sun Bore, Sola PK SH 1 532 +3 6.sep Sola Skytehall Sola PK
+30 163 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 531 -5 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+50 163 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 531 -2 25.jan Kopervik Kopervik PK
-21 163 Morten Støen, Bærum PK V55 531 -13 19.jul Løvenskiold Bærum PK
+164 166 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 530 +15 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-103 166 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 530 -28 23.mai Florø Florø PK
ny 168 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 529 ny 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 168 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 529 ny 5.sep Sola Skytehall Sola PK
+155 168 Lars Torje Hoel, Narvik PK 529 +12 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+38 168 Sture Schølin, Bodø SSK V65 529 -5 21.sep Bodø Bodø SSK
+119 168 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 529 +6 25.okt Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 168 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 529 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 174 Lars Mørk, Bærum PK 528 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-58 174 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 528 -19 26.okt Selbuhallen Selbu PK
+212 176 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 527 +23 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+104 176 Arne Richard Rishaug, Mo PK 527 +3 29.jun MO I RANA Mo PK
+124 176 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 527 +6 9.feb Skytterhallen Molde PK
-5 176 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 527 -12 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+17 176 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 527 -9 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 181 Gunnar Lier, Oslo FS V55 526 ny 15.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 181 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 526 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+199 181 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 526 +20 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+362 181 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 526 +57 13.des Kuleisen Haugesund PK
-33 181 Erik Stai, Levanger SSL V73 526 -17 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
-10 181 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 526 -13 21.sep Bodø Bodø SSK
ny 181 Håvard Soknes, Trondhjems PK 526 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+119 181 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 526 +5 18.okt Brevik Porsgrunn PK
+119 181 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 526 +5 29.jun MO I RANA Mo PK
+249 190 Audun Kvandal, Odda PK 525 +31 1.des ODDA Odda PK
+202 190 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 525 +22 30.aug Brevik Porsgrunn PK
+47 190 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 525 -5 26.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 190 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 525 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+140 190 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 525 +10 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+92 195 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 524 +1 1.des Kuleisen Haugesund PK
ny 195 Christian Pøhl Holm Haagensen, Oslo Vestre SS 524 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
-75 195 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 524 -22 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+11 195 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 524 -10 25.okt Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+212 195 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 524 +24 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+212 200 Morten Kaarby, Alta SSK 523 +24 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
-21 200 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 523 -15 8.aug Bodø Bodø SSK
ny 202 Lasse Solhaug, Bodø SSK 522 ny 8.aug Bodø Bodø SSK
+63 202 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 522 -4 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 202 Roar Holden, Trondhjems PK 522 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 202 Arvid Lande, Stord PK V73 522 -2 4.okt prestagardsskogen Stord PK
-31 202 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 522 -17 20.jan Ekeberg OKTS
+73 207 Magne Fagertun, Mo PK V55 521 -3 29.jun MO I RANA Mo PK
ny 207 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 521 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+203 209 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 520 +21 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+272 209 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 520 +37 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 211 Rolf Bjarne Eriksen, Vennesla PK 519 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+295 211 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 519 +41 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 211 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 519 ny 29.jun MO I RANA Mo PK
ny 214 Kevin Larsen, Trondhjems PK 518 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
ny 214 Sondre Aasheim, Mo PK Menn U16 518 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 214 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 518 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+143 214 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 518 +7 28.okt MO I RANA Mo PK
-35 214 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 518 -20 8.aug Bodø Bodø SSK
-28 214 André Hansø, Kristiansund PK V55 518 -19 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-62 220 Petter Berg, Aron SK Drammen 517 -24 11.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+23 220 Einar Bjelland, Stord PK V55 517 -12 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 220 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 517 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 220 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 517 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+81 224 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 516 -4 28.okt MO I RANA Mo PK
+197 224 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 516 +18 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+29 224 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 516 -12 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 224 Roy Blokhus, Mo PK V55 516 ny 29.jun MO I RANA Mo PK
+93 224 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 516 -2 25.okt Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+102 224 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 516   - 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+110 230 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 515 +1 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+246 230 Bjørn Solheim, OKTS V55 515 +31 18.mai Maridalen OKTS
+82 230 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 515 -4 17.okt Kopervik Kopervik PK
ny 233 Inger Skjold Bratli, Bærum PK Kv V55 514 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+200 233 Marius Helstad, Trondhjems PK 514 +19 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 233 Knut Ivar Sørheim, Time PK 514 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+200 233 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 514 +19 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+129 233 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 514 +4 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+418 238 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 513 +94 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 238 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 513 ny 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
+300 238 Johannes Eknes, Kongsberg PK 513 +43 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+213 238 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 513 +22 11.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 242 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL Kv 512 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+109 242 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V55 512   - 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
+103 242 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 512 -1 22.nov vadsø Vadsø SSK
+170 242 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 512 +13 4.okt prestagardsskogen Stord PK
ny 242 Sveinung Kolskår, Stord PK 512 ny 4.okt prestagardsskogen Stord PK
-14 242 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 512 -19 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 248 Odd-Arne Nilsen, Alta SSK 511 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+157 248 Richard Aaserud, Ringerike PK 511 +10 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+353 250 Åge Olaussen, Haugesund PK 510 +66 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+127 250 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 510 +3 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-64 250 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 510 -27 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+220 253 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 509 +24 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+173 253 John Terje Berg, Vadsø SSK 509 +13 15.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 253 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 509 ny 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
+250 256 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 508 +30 18.mai Maridalen OKTS
ny 256 Arne Jordal, Odda PK V65 508 ny 11.feb ODDA Odda PK
+156 256 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 508 +9 18.mai Maridalen OKTS
ny 256 Kim Strømøy, Mo PK 508 ny 23.sep MO I RANA Mo PK
ny 260 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 507 ny 1.nov Brumunddal Brumunddal PK
ny 260 Stian Marius Bye, Årdal SSL 507 ny 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
ny 260 Andreas Kiltvik, Selbu PK 507 ny 26.okt Selbuhallen Selbu PK
ny 260 Anders Vonstad, Mo PK 507 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 260 Andreas Mørland, Molde PK V55 507 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
+107 260 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 507 -2 15.okt Vadsø Vadsø SSK
+226 260 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 507 +25 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+481 267 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 505 +170 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 267 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 505 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 269 Håvard Sundkvist, Vadsø SSK 504 ny 22.nov vadsø Vadsø SSK
ny 269 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 504 ny 10.aug Maridalen OKTS
ny 269 Roar Øverland, Greipstad PK V55 504 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 269 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 504 ny 3.des Kuleisen Haugesund PK
ny 273 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 503 ny 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+107 273 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 503 -3 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+89 273 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 503 -7 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+309 276 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 502 +50 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+269 277 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 501 +35 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+53 277 Trond Tanke, Tromsø PK V55 501 -14 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 277 Ole Tobias Antonsen, Oslo PK 501 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 280 Bjørn Ole Haagenvik, Haugesund PK 499 ny 1.des Kuleisen Haugesund PK
+71 280 Steinar Myhre, Mo PK V65 499 -13 23.sep MO I RANA Mo PK
+93 280 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V55 499 -9 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+37 280 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 499 -19 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-4 284 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 498 -26 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 284 Bjørn Karlsen, Kristiansund PK 498 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 286 Håkon Bjørklund Bleka, Lismarken PK 497 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 286 John Audun Michelsen, Greipstad PK 497 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 286 William Berg, Vadsø SSK Menn U14 497 ny 15.okt Vadsø Vadsø SSK
+51 289 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 496 -18 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+118 289 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 496 -4 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-24 289 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 496 -30 25.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 292 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 495 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 292 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 495 ny 3.des Kuleisen Haugesund PK
+38 292 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL V55 495 -20 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
+38 292 Rolf Høvring, Haugesund PK 495 -20 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+382 292 Per Ove Sekse, Odda PK V55 495 +87 1.des ODDA Odda PK
+303 297 Arne Horneland, Haugesund PK 494 +48 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+432 297 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 494 +132 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 297 Petter Joachim Angel Joachimsen, Farris SS - Larvik 494 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 297 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 494 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+179 297 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 494 +10 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 302 Terje Stenberg, Kr.sand Garnison PK V55 492 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 303 Bjørn Arild Braathen, Hokksund PK 491 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+77 303 Torstein Liene, Greipstad PK V55 491 -15 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 303 Hugo Haug, OKTS V55 491 ny 18.mai Maridalen OKTS
ny 306 Andre Lien, Selbu PK 490 ny 26.okt Selbuhallen Selbu PK
ny 306 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 490 ny 15.okt Vadsø Vadsø SSK
+135 306 Geir Atle Bruvik, Florø PK 490 -3 23.mai Florø Florø PK
ny 306 Terje Vikøren, Tysnes SSK 490 ny 27.aug Vevatne Tysnes SSK
+116 310 Kristian Nordmo Karlsen, Finnsnes PK 489 -7 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
-139 310 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 489 -50 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 310 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 489 ny 13.des Kuleisen Haugesund PK
ny 313 Bent Nordseth, Brumunddal PK 488 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 313 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 488 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 315 Brage Aasheim, Mo PK 487 ny 28.okt MO I RANA Mo PK
ny 315 Roy Ivar Jakobsen, Finnsnes PK 487 ny 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 315 Ulf-kristian Svensson, Bærum PK V65 487 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+148 318 Rune Amundø, Sula SSK 486 -1 25.okt Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 318 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 486 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 320 Trond Hellesvik, Bodø SSK 484 ny 8.aug Bodø Bodø SSK
ny 320 Steinar Djønne, Odda PK V65 484 ny 1.des ODDA Odda PK
ny 320 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 484 ny 3.des Kuleisen Haugesund PK
ny 323 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 483 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 324 Henrik Thomassen, Hokksund PK 482 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 324 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn U16 482 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+127 324 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 482 -9 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+139 324 Heine Gulliksen, Stord PK V65 482 -6 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+115 324 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 482 -12 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 324 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 482 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 324 Cato Brekke, Hokksund PK V55 482 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 324 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 482 ny 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 332 Fredrik Styve, Haugesund PK 481 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 332 Ole-Edvard Hagen, Åsane PK 481 ny 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
+6 334 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V73 480 -34 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 335 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 479 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
+111 335 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 479 -13 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+111 335 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 479 -13 21.sep Bodø Bodø SSK
ny 338 Tor Arne Helland, Verdal SSL V55 478 ny 28.okt MO I RANA Mo PK
ny 338 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V55 478 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+117 338 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 478 -12 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 341 Yngve Kristiansen, Nordkapp PK 477 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+4 341 Harald Berge, Førde PK 477 -36 8.mar Førde Førde PK
+230 341 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 477 +18 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
-101 344 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 476 -53 13.des Trondheim Trondhjems PK
+125 344 Arnt Børtveit, Stord PK V73 476 -10 16.jun stord pistolklubb Stord PK
ny 346 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK V65 475 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+321 346 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 475 +63 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 346 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 475 ny 1.nov Brumunddal Brumunddal PK
ny 346 Patrick Brose, Mo PK 475 ny 28.okt MO I RANA Mo PK
ny 350 Havin Samir, Birkenes & Lillesand SSL 474 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 350 Arne Einar Strand, Stord PK V73 474 ny 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+253 350 Tore Sørensen, Narvik PK 474 +30 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 353 Linda Thynes, Mo PK Kv 473 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 354 Kjetil Bruvik, Vaksdal SSK V55 472 ny 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 354 Trygve Langåker, Kopervik PK 472 ny 22.feb Kopervik Kopervik PK
+229 356 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 471 +19 3.des Kuleisen Haugesund PK
ny 356 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V65 471 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+211 356 Peter Bergheim, Sandane PK V55 471 +10 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+70 356 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 471 -25 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 360 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V55 470 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+416 361 Arild Helland, Haugesund PK 469 +223 13.des Kuleisen Haugesund PK
+165 361 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 469 -4 9.feb Skytterhallen Molde PK
ny 361 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 469 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+251 361 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 469 +31 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 365 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 468 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+151 366 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 467 -8 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 366 Johnny Ystanes, Odda PK 467 ny 11.feb ODDA Odda PK
+160 366 Kim Vater, Haugesund PK V55 467 -6 3.des Kuleisen Haugesund PK
-234 366 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 467 -78 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 366 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 467 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 371 Bård Ivar Bru, Stord PK 466 ny 4.okt prestagardsskogen Stord PK
ny 371 Svein Roger Solberg, Odda PK 466 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 371 Jan Egil Jensen, Brumunddal PK 466 ny 1.nov Brumunddal Brumunddal PK
+86 374 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 465 -24 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 374 Henning Hasdal, Grimstad SS 465 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 374 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 465 ny 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+198 377 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 464 +8 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+256 378 Alexander Finnøy, Birkenes & Lillesand SSL 463 +35 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 378 Petter Båshus, Grimstad SS 463 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+46 380 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 462 -34 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 381 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 461 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 382 Erik Hagen, Odda PK 460 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 383 Jørund Skaali, Skånland PK V65 459 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-123 383 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 459 -68 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
+75 385 Jan Egil Nes, Haugesund PK 458 -31 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+268 386 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 457 +37 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+276 387 Lars Inge Aga, Odda PK V65 456 +41 1.des ODDA Odda PK
ny 388 Morten Strømme, Grimstad SS 455 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 388 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 455 ny 12.mai Sankthansholet Ørland PK
+19 388 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 455 -45 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+309 388 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 455 +67 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 392 Joakim Skaar, Stjørdal PK 453 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 393 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 452 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
ny 393 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 452 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 393 Stian Christoffer Jernslett, Birkenes & Lillesand SSL 452 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+141 393 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 452 -19 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+180 397 Ingve Fosse, Stord PK 451 -4 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 398 Jostein Sandvik, Birkenes & Lillesand SSL 449 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 398 Per Anders Knive, Hokksund PK 449 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 400 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V73 448 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 401 Villu Sepman, Bærum PK 447 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+74 402 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 445 -39 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 403 Martin Knut Haara Lothe, Odda PK V65 444 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 403 Morten Aronsen, Svelvik SS 444 ny 11.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+177 403 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 444 -9 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 406 Lars Arne Sandvin, Odda PK 443 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 407 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK 442 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 408 Endre Holmen, Hokksund PK 440 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 409 Eric Øien, Stjørdal PK V55 439 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+160 409 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V65 439 -21 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 409 Tim Magnus Stavnsborg-Nordby, Bærum PK 439 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 412 Espen Avdal, Hokksund PK 438 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+29 412 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 438 -55 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 412 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 438 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 415 Karin Johnsen, Stord PK Kv 437 ny 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+183 415 Petter Taskerud, Brumunddal PK 437 -10 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 417 Ronny Bergmann Stokke, Ørsta/Volda PK 435 ny 25.okt Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+194 418 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 433 -5 11.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 418 Nils Einar Eide, OKTS 433 ny 10.aug Maridalen OKTS
ny 420 Björn Erich Mauritz Schulz, Haugesund PK 431 ny 1.des Kuleisen Haugesund PK
+155 420 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 431 -25 30.aug Brevik Porsgrunn PK
ny 420 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK 431 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 420 Christian Berg, Vadsø SSK 431 ny 15.okt Vadsø Vadsø SSK
+316 424 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 428 +80 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 424 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 428 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 424 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 428 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 427 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 425 ny 26.okt Ekeberg OKTS
+268 427 Leif Kvitne, Finnsnes PK V65 425 +35 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
+117 429 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 424 -42 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+150 430 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 423 -30 1.des Kuleisen Haugesund PK
+176 431 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 422 -20 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 432 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK 421 ny 27.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 433 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 417 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 434 Pål Mikal Flørenæss Svanes, Stavanger PK 415 ny 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
ny 435 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 413 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 435 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 413 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 437 Anders Måsøval, Trondhjems PK 411 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
+119 437 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 411 -53 16.jun stord pistolklubb Stord PK
+204 437 Joakim Paatur Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 411 -14 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
ny 440 Anders Marthinsen, Oslo PK V55 410 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+145 440 Kristian Korsvik, Stjørdal PK 410 -42 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+225 440 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 410 -4 13.des Trondheim Trondhjems PK
ny 440 Lars Kristian Sundtoft, Birkenes & Lillesand SSL 410 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
+270 440 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 410 +28 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+196 445 Martin Johannessen, Sola PK SH 1 408 -17 6.sep Sola Skytehall Sola PK
+229 445 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 408   - 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 447 Sandra Stava, Haugesund PK Kv 407 ny 3.des Kuleisen Haugesund PK
ny 448 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK V65 404 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 449 Christer Rene Nordanger, Odda PK 402 ny 1.des ODDA Odda PK
ny 450 June Kvandal, Odda PK Kv 401 ny 11.feb ODDA Odda PK
+251 451 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 400 +15 4.okt prestagardsskogen Stord PK
ny 452 Øystein Skogstad, Gildeskål SSK 399 ny 21.sep Bodø Bodø SSK
ny 452 Bjørn Ola Korsnes, Kristiansund PK V65 399 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 452 Kolbjørn Kristensen, Hafrsfjord PK 399 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 455 Ronnie Borgen, Tysnes SSK 398 ny 27.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 456 Astrid Irene Ernstsen, Farris SS - Larvik Kv 397 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 456 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U14 397 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 456 Jonas Alexander Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Menn Jr 397 ny 29.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 456 Terje Vonstad, Mo PK V55 397 ny 23.sep MO I RANA Mo PK
ny 460 Lars Martin Tangjerd Friberg, Kopervik PK 396 ny 17.okt Kopervik Kopervik PK
+324 461 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 394 +185 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 462 Martin Kolstø Hansen, Kopervik PK 393 ny 17.okt Kopervik Kopervik PK
+218 463 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 390 -15 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 464 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 388 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
ny 464 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 388 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 466 Harald Setsaas, Selbu PK V65 386 ny 26.okt Selbuhallen Selbu PK
ny 467 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 382 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 468 Jan Roger Eriksen, Mo PK 379 ny 28.okt MO I RANA Mo PK
ny 469 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 378 ny 13.des Kuleisen Haugesund PK
ny 469 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 378 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 469 Håkon Skjelvik, Stavanger PK V55 378 ny 24.okt Skytesenteret Stavanger PK
ny 472 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V73 377 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 472 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V73 377 ny 29.jun MO I RANA Mo PK
ny 474 Jan Greve, Åsane PK 376 ny 5.aug Ardalen Vaksdal SSK
+265 475 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 374 +26 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 476 Knut Inge Sørvaag, Hafrsfjord PK V55 369 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+269 476 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 369 +30 13.des Trondheim Trondhjems PK
ny 478 Per Kristian Grimeland, Førde PK 368 ny 8.mar Førde Førde PK
ny 478 Britt Astrid Muggerud, Hokksund PK Kv 368 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 480 Håkon Mehus, Haugesund PK V55 365 ny 1.des Kuleisen Haugesund PK
+76 480 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 365 -99 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 482 Thomas Tørum, Selbu PK Menn Jr 363 ny 26.okt Selbuhallen Selbu PK
+135 483 Øystein Pedersen, Finnsnes PK 350 -85 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
ny 484 Gaute Michel Maroni Ferstad, Trondhjems PK V55 349 ny 13.des Trondheim Trondhjems PK
ny 485 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 348 ny 17.okt Kopervik Kopervik PK
ny 486 Kjetil Holm, Kr.sand Garnison PK 342 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 487 Bjørn Olav Gilje, Stjørdal PK 339 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+234 488 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 337 -34 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 489 Beathe Haug, Mo PK Kv 327 ny 23.sep MO I RANA Mo PK
ny 490 Svein Morten Rødfjell, Mo PK V55 323 ny 23.sep MO I RANA Mo PK
ny 491 Alexander Francis Mccombie, Birkenes & Lillesand SSL V65 318 ny 16.aug Birkenes Birkenes & Lillesand SSL
+186 492 Dag Erik Blix Bottolfsen, Finnsnes PK 317 -90 5.nov Finnsnes Finnsnes PK
+238 493 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 313 -48 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 494 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv U16 309 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 495 Espen Nordahl Jakobsen, Porsgrunn PK 308 ny 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 496 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal PK Kv 307 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 497 Bendik Prytz Kvernevik, Hafrsfjord PK Menn U16 304 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 497 Simon Aleksander Thynes, Mo PK Menn U14 304 ny 29.jun MO I RANA Mo PK
ny 499 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 301 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 499 Knut Andre Bø-Sande, Hafrsfjord PK 301 ny 23.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 501 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 295 ny 17.okt Kopervik Kopervik PK
ny 502 Håvar Aasander, Stjørdal PK 272 ny 27.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 503 Siegfried Flöhr, Greipstad PK V55 263 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 504 Andreas Christopher Jøhncke Sebelien, Stor-Oslo SK 241 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 505 Theis Fredriksen, Horten O. PK Menn U16 226 ny 13.sep NM Løvenskiold Bærum PK
+286 506 Rikke Jensen Nyheim, Finnsnes PK Kv 220 +152 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 506 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 220 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 508 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U14 208 ny 4.okt prestagardsskogen Stord PK
+265 509 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 201 -62 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+84 510 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 195 -254 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 511 Gunn Vigdis Endrerud, Lismarken PK Kv 184 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 512 Mie Elisabeth Schwanborg Thoresen, Nedre Eiker PK Kv U12 136 ny 11.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 513 Leif Andreas Hirsti, Kristiansand PK 121 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 514 Adeleid Remen, Arendal PK Kv 97 ny 24.aug Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK