Alle på topp: VM Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 214 skyttere ( -579 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+2 1 Ingar Woll, Bærum PK 583 +4 20.jan Ekeberg OKTS
-   2 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 573 -9 23.mai Florø Florø PK
+6 2 Håvard Hoff, Ørland PK 573 -2 12.mai Sankthansholet Ørland PK
+3 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 572 -4 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+64 5 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 571 +16 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+99 6 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 570 +21 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+15 7 Lasse Hovd, Bærum PK 567 -1 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+45 8 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 566 +6 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+13 9 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 563 -5 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+104 9 Espen Sivertsen, Greipstad PK 563 +15 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+19 11 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 562 -5 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+32 11 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 562   - 11.feb ODDA Odda PK
ny 11 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 562 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+27 14 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 560 -3 26.jan Skien Grenland PK
-6 14 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 560 -15 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
-8 16 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 558 -17 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+211 17 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 556 +25 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 18 Frode Knutsen, Trondhjems PK V55 555 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+53 19 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 553 -1 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+34 19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 553 -7 25.jan Kopervik Kopervik PK
+78 21 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 552 +2 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
-8 21 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 552 -22 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+192 21 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 552 +19 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+14 24 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 551 -13 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+75 24 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 551 +1 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+106 26 Terje Storholt, Oslo PK V65 549 +4 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+57 26 John Lothe, Haugesund PK 549 -3 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+139 28 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 547 +7 9.feb Skytterhallen Molde PK
+70 29 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 546 -4 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
+103 29 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 546 +1 22.feb Kopervik Kopervik PK
+206 31 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 545 +15 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+89 31 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 545 -1 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+175 31 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 545 +11 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+55 34 Anders Arnesen, Grenland PK 543 -8 26.jan Skien Grenland PK
+79 34 Tore Stensby, Løiten SS V55 543 -5 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 36 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 542 ny 22.feb Kopervik Kopervik PK
+83 37 Morten Nilsen, Molde PK 541 -5 9.feb Skytterhallen Molde PK
+121 37 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 541   - 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+200 37 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 541 +11 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+116 37 Eirik Djønne, Odda PK 541 -1 11.feb ODDA Odda PK
+64 41 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 540 -9 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 41 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 540 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 41 Jo Sole Runningen, Odda PK 540 ny 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+42 41 Sjur I Børve, Odda PK V55 540 -12 11.feb ODDA Odda PK
ny 41 Ole Rindal, Grenland PK V55 540 ny 26.jan Skien Grenland PK
+196 41 Livar Gudmestad, Sandnes PK 540 +10 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
-15 47 Finn Robert Lund, Grenland PK 539 -27 26.jan Skien Grenland PK
+196 47 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 539 +10 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 49 Rolf Toven, Nesset PK V65 538 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
ny 49 Rune Johan Soleide, Førde PK 538 ny 8.mar Førde Førde PK
+308 49 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 538 +27 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+23 49 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 538 -16 23.mai Florø Florø PK
+175 53 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 537 +6 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+277 53 Robert Ilievski, Greipstad PK 537 +22 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+116 55 Tor Olav Sande, Florø PK 536 -3 23.mai Florø Florø PK
+11 55 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 536 -20 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+310 57 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 535 +26 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 58 Svein Erik Eiklid, OKTS 534 ny 20.jan Ekeberg OKTS
+286 59 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 533 +20 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+46 59 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 533 -16 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+194 59 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 533 +5 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+46 59 Geir Øverås, Vestnes PK 533 -16 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+57 63 Helge Olden, Ørland PK V55 531 -15 12.mai Sankthansholet Ørland PK
+95 63 Åge Ånensen, Stord PK 531 -10 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+130 63 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 531 -5 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+150 63 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 531 -2 25.jan Kopervik Kopervik PK
-4 67 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 530 -28 23.mai Florø Florø PK
+232 68 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 527 +6 9.feb Skytterhallen Molde PK
+320 68 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 527 +23 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+310 70 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 526 +20 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 70 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 526 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+165 72 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 525 -5 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+339 73 Morten Kaarby, Alta SSK 523 +24 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 74 Roar Holden, Trondhjems PK 522 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+97 74 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 522 -17 20.jan Ekeberg OKTS
+405 76 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 520 +37 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+211 76 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 520 -3 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+361 78 Audun Kvandal, Odda PK 519 +25 11.feb ODDA Odda PK
ny 78 Rolf Bjarne Eriksen, Vennesla PK 519 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 80 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 518 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+106 80 André Hansø, Kristiansund PK V55 518 -19 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
-4 82 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 517 -36 20.jan Ekeberg OKTS
+183 82 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 517 -9 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+161 82 Einar Bjelland, Stord PK V55 517 -12 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+215 85 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 516 -5 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+241 85 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 516   - 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+336 85 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 516 +18 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+388 88 Bjørn Solheim, OKTS V55 515 +31 18.mai Maridalen OKTS
ny 89 Knut Ivar Sørheim, Time PK 514 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+344 89 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 514 +19 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+344 89 Marius Helstad, Trondhjems PK 514 +19 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+273 89 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 514 +4 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+191 89 Arvid Lande, Stord PK V73 514 -10 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+117 89 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 514 -20 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 95 Håvard Soknes, Trondhjems PK 511 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 95 Odd-Arne Nilsen, Alta SSK 511 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+506 97 Åge Olaussen, Haugesund PK 510 +66 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+56 97 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 510 -32 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+233 97 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 510 -5 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+406 100 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 508 +30 18.mai Maridalen OKTS
+312 100 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 508 +9 18.mai Maridalen OKTS
ny 100 Arne Jordal, Odda PK V65 508 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 103 Stian Marius Bye, Årdal SSL 507 ny 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+383 103 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 507 +25 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 103 Andreas Mørland, Molde PK V55 507 ny 9.feb Skytterhallen Molde PK
ny 106 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 505 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 106 Andre Lægreid, Årdal SSL 505 ny 25.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+181 106 Göran Anders Martin, OKTS 505 -18 18.mai Maridalen OKTS
+253 109 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 503 -7 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+271 109 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 503 -3 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+474 111 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 502 +50 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+228 112 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 501 -13 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+204 113 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 499 -19 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+203 114 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 498 -20 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 114 Bjørn Karlsen, Kristiansund PK 498 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+166 114 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 498 -26 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 117 Håkon Bjørklund Bleka, Lismarken PK 497 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 117 John Audun Michelsen, Greipstad PK 497 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+170 117 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 497 -26 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+287 120 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 496 -4 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+220 120 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 496 -18 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+208 122 Rolf Høvring, Haugesund PK 495 -20 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 122 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 495 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 122 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 495 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 125 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 494 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+475 125 Arne Horneland, Haugesund PK 494 +48 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+351 125 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 494 +10 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 128 Terje Stenberg, Kr.sand Garnison PK V55 492 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 129 Hugo Haug, OKTS V55 491 ny 18.mai Maridalen OKTS
+251 129 Torstein Liene, Greipstad PK V55 491 -15 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+310 131 Geir Atle Bruvik, Florø PK 490 -3 23.mai Florø Florø PK
ny 132 Bent Nordseth, Brumunddal PK 488 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 132 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 488 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 134 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 486 ny 20.jan Ekeberg OKTS
ny 135 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 483 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 136 Kevin Larsen, Trondhjems PK 482 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+315 136 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 482 -9 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+303 136 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 482 -12 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 136 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 482 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 140 Fredrik Styve, Haugesund PK 481 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+430 141 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 477 +18 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 141 Yngve Kristiansen, Nordkapp PK 477 ny 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+204 141 Harald Berge, Førde PK 477 -36 8.mar Førde Førde PK
ny 144 Sune Anders Henrik Faugli, Stord PK V65 475 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 145 Roar Øverland, Greipstad PK V55 474 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
ny 146 Trygve Langåker, Kopervik PK 472 ny 22.feb Kopervik Kopervik PK
+279 147 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 471 -25 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+359 147 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 471 -7 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 149 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V55 470 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 150 Steinar Djønne, Odda PK V65 469 ny 11.feb ODDA Odda PK
+462 150 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 469 +31 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+396 150 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 469 +3 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+376 150 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 469 -4 9.feb Skytterhallen Molde PK
+292 154 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 468 -24 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 155 Johnny Ystanes, Odda PK 467 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 155 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 467 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+362 155 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 467 -8 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
-23 155 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 467 -78 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 159 Svein Roger Solberg, Odda PK 466 ny 11.feb ODDA Odda PK
+300 160 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 465 -24 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+414 161 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 464 +8 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 162 Petter Båshus, Grimstad SS 463 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+263 163 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 462 -34 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 164 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 461 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 165 Erik Hagen, Odda PK 460 ny 11.feb ODDA Odda PK
+294 166 Jan Egil Nes, Haugesund PK 458 -31 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+245 167 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 457 -42 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+529 168 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 455 +67 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 168 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 455 ny 12.mai Sankthansholet Ørland PK
+299 170 Arnt Børtveit, Stord PK V73 454 -32 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+292 171 Heine Gulliksen, Stord PK V65 453 -35 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+405 172 Ingve Fosse, Stord PK 451 -4 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+491 172 Lars Inge Aga, Odda PK V65 451 +36 11.feb ODDA Odda PK
+302 174 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 445 -39 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+405 175 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 444 -9 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 175 Martin Knut Haara Lothe, Odda PK V65 444 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 177 Lars Arne Sandvin, Odda PK 443 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 178 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK 442 ny 6.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+388 179 Peter Bergheim, Sandane PK V55 440 -21 8.mar Førde Førde PK
+389 180 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V65 439 -21 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+260 181 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 438 -55 23.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+416 182 Petter Taskerud, Brumunddal PK 437 -10 1.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 183 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 434 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+282 184 Rune Amundø, Sula SSK 431 -56 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+555 185 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 428 +80 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+360 186 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 424 -42 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+420 187 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 422 -20 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 188 Bård Ivar Bru, Stord PK 412 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+521 189 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 410 +28 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+484 190 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 408   - 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 191 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK V65 404 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 192 June Kvandal, Odda PK Kv 401 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 193 Bjørn Ola Korsnes, Kristiansund PK V65 399 ny 2.feb Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 193 Kolbjørn Kristensen, Hafrsfjord PK 399 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 193 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 399 ny 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+485 196 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 390 -15 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 197 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 388 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 198 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 382 ny 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 199 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 378 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 200 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V73 377 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 201 Knut Inge Sørvaag, Hafrsfjord PK V55 369 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 202 Per Kristian Grimeland, Førde PK 368 ny 8.mar Førde Førde PK
+499 203 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 366 -19 28.jan Prestegardsskogen Stord PK
+376 204 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 361 -92 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+526 205 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 313 -48 11.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 206 Espen Nordahl Jakobsen, Porsgrunn PK 308 ny 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 207 Bendik Prytz Kvernevik, Hafrsfjord PK Menn U16 304 ny 2.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 208 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 301 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 209 Siegfried Flöhr, Greipstad PK V55 263 ny 4.feb Nodelanshallen Greipstad PK
+33 210 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 241 -288 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+563 211 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 201 -62 26.jan Kuleisen Haugesund PK
+382 212 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 195 -254 26.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 213 Christer Rene Nordanger, Odda PK 191 ny 11.feb ODDA Odda PK
ny 214 Gunn Vigdis Endrerud, Lismarken PK Kv 184 ny 1.mar Brumunddal Brumunddal PK