Alle på topp: Storluft   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
krav 392 384 368 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 40 skudd på Luftsprintskive på 50 min 83 skyttere ( +83 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
ny 1 Pål Hembre, Bærum PK V55 399 ny 19.jun Uapp Kolsås -
ny 2 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 398 ny 1.jun Uapp Kattem -
ny 2 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 398 ny 11.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 4 Ole-Harald Aas, Bærum PK 397 ny 11.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 5 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 396 ny 3.mai Uapp Gjøsundremane -
ny 5 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 396 ny 29.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 395 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 395 ny 11.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 9 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 394 ny 19.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 10 Frank Lien, Ringerike PK V55 392 ny 8.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 10 Peder Sperstad, Bærum PK V55 392 ny 28.okt Uapp Kolsås Bærum PK
ny 12 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 391 ny 14.mai Uapp Austrått shooting range -
ny 13 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 390 ny 11.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 14 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 388 ny 19.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 14 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 388 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 14 Viggo Olden, Ørland PK 388 ny 7.mai Uapp Brekstad -
ny 14 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 388 ny 8.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 14 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 388 ny 22.jun Uapp Kolsås -
ny 14 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 388 ny 8.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 20 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 387 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 20 Atle Bergsrud, Bærum PK 387 ny 29.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 20 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 387 ny 28.okt Uapp Kolsås Bærum PK
ny 20 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 387 ny 26.mai Uapp Kattem Trondheim SS
ny 24 Victoria Sandvik Andersen, Trondheim SS Kv U12 386 ny 3.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 24 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 386 ny 8.jun Uapp Kattem -
ny 24 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 386 ny 28.okt Uapp Kolsås Bærum PK
ny 27 Martin Olsen, Trondheim SS Menn U14 385 ny 27.mai Uapp Kattem Trondheim SS
ny 27 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 385 ny 26.mai Uapp Støle -
ny 27 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 385 ny 2.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 30 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 384 ny 11.mar Uapp Kolsås Bærum PK
ny 31 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn U14 382 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 31 Tore Kjølstad, Frosta SSL 382 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 31 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 382 ny 26.mai Uapp Kattem Trondheim SS
ny 31 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 382 ny 1.mai Uapp Dimna -
ny 35 Terje Storholt, Oslo PK V65 381 ny 8.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 35 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 381 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 35 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 381 ny 4.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 35 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 381 ny 19.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 39 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 380 ny 2.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 39 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 380 ny 19.aug Uapp Kolsås Bærum PK
ny 39 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 380 ny 15.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 39 Kenneth Svinsås, Ørland PK 380 ny 20.apr Uapp Brekstad -
ny 39 Frode Svendsen, Åmli PK V55 380 ny 21.des Uapp Garasjen Åmli PK
ny 44 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 379 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 45 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 378 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 46 Arnstein Liberg, Frosta SSL 377 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 46 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 377 ny 12.mai Uapp Nordals garasjebane -
ny 48 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 376 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 48 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V65 376 ny 29.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 50 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 375 ny 28.okt Uapp Kolsås Bærum PK
ny 51 Aleksander Tømmerås, Trondheim SS Menn U12 374 ny 11.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 52 Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK V55 373 ny 15.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 52 Thomas Høven, Bærum PK V55 373 ny 28.okt Uapp Kolsås Bærum PK
ny 54 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 371 ny 19.feb Uapp Kolsås Bærum PK
ny 54 Magnus Wohlen, Trondheim SS V55 371 ny 26.mai Uapp Kattem Trondheim SS
ny 56 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V65 370 ny 19.aug Uapp Kolsås Bærum PK
ny 57 Jostein Ljøkelsøy Hoel, Trondheim SS Menn U12 369 ny 3.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 57 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 369 ny 24.apr Uapp Kongeveien -
ny 57 Sebastian Sisouvanh Ormbostad, Trondheim SS Menn U12 369 ny 11.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 60 Hein Åge Aspvik Olsen, Frosta SSL 367 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 61 Roar Hembre, Trondheim SS V55 366 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 62 Geir Øverås, Vestnes PK 365 ny 2.aug Uapp Vestnes Vestnes PK
ny 63 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 364 ny 28.feb Uapp Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 64 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv U14 363 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 65 Torbjørn Fredagsvik, Frosta SSL 361 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 66 Christian Andre Hervard, Bærum PK 359 ny 15.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 66 Frank Egil Dahl, Frosta SSL 359 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 68 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 358 ny 29.jan Uapp Kolsås Bærum PK
ny 69 Arild Sundet, Frosta SSL 352 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 70 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 348 ny 11.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 71 Per-Henning Almvang, Bærum PK 344 ny 19.aug Uapp Kolsås Bærum PK
ny 72 Loui Christian Kirchhofer Fernander Smit, Bærum PK Menn U12 341 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 73 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn U14 338 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 74 Åse Margaret Westergaard Wahl, Trondhjems PK Kv U12 334 ny 5.jul Uapp Kattem Trondheim SS
ny 75 Thea Anett Jerstad Lien, Trondheim SS Kv U16 329 ny 3.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 76 Anna Linnea Westerlund Nilsen, Trondheim SS Kv U16 325 ny 4.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 77 Renate Sundet, Frosta SSL Kv Jr 321 ny 15.nov Uapp Brannhaugen skytterhus Frosta SSL
ny 78 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK Menn U14 319 ny 28.feb Uapp Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 79 Stian Nordsveen, Bærum PK 315 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 80 Jarle Kristiansen Müller, Bærum PK 313 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 81 Cassandra Nordsveen-Sæther, Bærum PK Kv U12 308 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK
ny 82 Ylva Iselin Støver-Dahl, Trondheim SS Kv U16 292 ny 3.jun Uapp Kattem Trondheim SS
ny 83 Maria Therese Fernander Smit, Bærum PK Kv 279 ny 19.nov Uapp Kolsås Bærum PK