Alle på topp: Std   2020 Klasse: A B C oppdatert 4.juni 2020
krav 550 520 480 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 308 skyttere ( -445 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+4 1 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 561   - 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 2 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 559 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+5 3 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 554 -4 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+12 4 Ingar Woll, Bærum PK 552   - 9.mar Ekeberg OKTS
+50 4 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 552 +15 2.jan Brekstad Ørland PK
-3 6 Lasse Hovd, Bærum PK 551 -11 18.mai Løvenskiold Bærum PK
+16 7 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 549 +1 21.jan ODDA Odda PK
+4 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 548 -7 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+38 9 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 547 +8 30.jan Kuleisen Haugesund PK
-7 9 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 547 -16 8.mar Førde Førde PK
+29 9 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 547 +5 17.feb Ankerskogen Hamar SSK
+4 12 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 546 -6 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+112 13 Peter Ekblom, Sola PK 544 +25 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 14 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 543 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+119 14 Morten Støen, Bærum PK V55 543 +26 9.mar Ekeberg OKTS
+33 14 Hugo Kjetså, Evje PK 543 +4 16.jan Otrahallen Evje PK
+21 17 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 542   - 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-10 18 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 540 -18 5.jan Buran Trondhjems PK
+80 19 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 539 +16 1.mar Vestnes Vestnes PK
+27 20 Håvard Hoff, Ørland PK 538 -1 2.jan Brekstad Ørland PK
+34 20 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 538 +1 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 22 Finn Robert Lund, Grenland PK 537 ny 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 23 Rune Johan Soleide, Førde PK 536 ny 8.mar Førde Førde PK
-5 24 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 535 -15 5.jan Buran Trondhjems PK
+59 25 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 533 +5 16.jan Otrahallen Evje PK
+45 25 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 533 +1 17.jan Brevik Porsgrunn PK
+29 25 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 533 -4 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+33 28 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 532 -2 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 29 Jon Ørsund, Sunndal PK 531 ny 1.mar Vestnes Vestnes PK
+5 29 Kenneth Johnsen, Narvik PK 531 -12 4.jun Narvik Narvik PK
+88 31 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 530 +10 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+109 31 Eirik Djønne, Odda PK 530 +15 21.jan ODDA Odda PK
+11 33 Terje Storholt, Oslo PK V65 529 -11 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+59 33 Anders Arnesen, Grenland PK 529 +4 20.feb Geiteryggen Grenland PK
+144 35 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 528 +20 20.feb Geiteryggen Grenland PK
-11 36 Lars Petter Mostad, Oslo PK 526 -21 11.mai Maridalen OKTS
ny 36 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 526 ny 17.jan Brevik Porsgrunn PK
+83 36 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 526 +6 8.mar Førde Førde PK
ny 36 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 526 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+236 40 Tor Olav Sande, Florø PK 525 +33 8.mar Førde Førde PK
-2 40 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 525 -17 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+111 40 André Hansø, Kristiansund PK V55 525 +12 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+25 40 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 525 -8 18.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 40 Arild Brattrud, Dokka PK V55 525 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
-3 45 Viggo Olden, Ørland PK 524 -17 2.jan Brekstad Ørland PK
+58 45 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 524 +2 20.feb Geiteryggen Grenland PK
-32 45 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 524 -29 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+41 45 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 524 -3 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+120 49 Kenneth Svinsås, Ørland PK 523 +13 2.jan Brekstad Ørland PK
+62 49 Marius Haugerud, Bodung PK 523 +2 9.mar Ekeberg OKTS
+164 49 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 523 +20 4.jun Narvik Narvik PK
ny 52 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 522 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+448 53 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 520 +89 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+45 54 Morten Antonsen, Ørland PK 519 -4 2.jan Brekstad Ørland PK
ny 54 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 519 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 56 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 518 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 56 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 518 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 58 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 517 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
+11 59 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 516 -16 5.jan Buran Trondhjems PK
+163 60 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 515 +14 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 60 Morten Nilsen, Molde PK 515 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+51 60 Helge Olden, Ørland PK V55 515 -6 2.jan Brekstad Ørland PK
ny 63 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 514 ny 16.jan Otrahallen Evje PK
ny 63 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 514 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+181 63 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 514 +16 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+74 63 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 514 -2 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+350 63 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 514 +57 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+208 68 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 513 +21 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+10 68 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 513 -17 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 70 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 512 ny 1.mar Vestnes Vestnes PK
+180 70 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 512 +15 30.jan Kuleisen Haugesund PK
+33 70 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 512 -10 19.jan Vadsø Vadsø SSK
-36 70 Roar Hembre, Trondheim SS V55 512 -31 5.jan Buran Trondhjems PK
+25 70 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 512 -12 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 75 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 511 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 75 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 511 ny 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+199 77 Harald Berge, Førde PK 510 +18 8.mar Førde Førde PK
+136 77 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 510 +7 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+72 79 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 509 -4 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 79 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 509 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 79 Livar Gudmestad, Sandnes PK 509 ny 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
-49 79 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 509 -36 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+40 79 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 509 -11 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+80 79 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 509 -3 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 85 Svein Gunnar Myhren, Svalbard Turn Pgr 508 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+302 85 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 508 +44 27.jan Kopervik Kopervik PK
+82 87 Tore Myrvold, Brumunddal PK 507 -3 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 88 Tore Stensby, Løiten SS V55 506 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 88 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 506 ny 21.feb Kopervik Kopervik PK
-56 88 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 506 -38 17.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 88 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 506 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+139 92 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 505 +5 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+19 92 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 505 -16 21.feb Kopervik Kopervik PK
+33 92 Rune Finstad, OKTS V55 505 -14 6.jan Ekeberg OKTS
ny 92 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V55 505 ny 3.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+99 96 Ole Rindal, Grenland PK V55 504 -1 20.feb Geiteryggen Grenland PK
+99 96 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 504 -1 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+55 96 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 504 -9 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-29 99 Geir Øverås, Vestnes PK 503 -29 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 99 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 503 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+204 101 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 502 +15 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+371 101 Geir Atle Bruvik, Florø PK 502 +65 8.mar Førde Førde PK
+39 101 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 502 -13 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+149 101 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 502 +5 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+69 105 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 501 -8 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-21 105 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 501 -27 21.feb Kopervik Kopervik PK
+183 107 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 499 +9 17.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 108 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 498 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+38 108 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 498 -16 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 108 Jo Sole Runningen, Odda PK 498 ny 28.mai Kuleisen Haugesund PK
+115 108 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 498 -3 28.mai Kuleisen Haugesund PK
-5 108 Sjur I Børve, Odda PK V55 498 -24 21.jan ODDA Odda PK
-10 113 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 497 -25 6.jan Ekeberg OKTS
+143 113 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 497 +1 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 115 Frode Olsen, Kristiansund PK 496 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-20 115 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 496 -28 5.jan Buran Trondhjems PK
+78 117 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 494 -11 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 118 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 493 ny 17.feb Ankerskogen Hamar SSK
+61 118 Göran Anders Martin, OKTS 493 -15 9.mar Ekeberg OKTS
ny 118 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 493 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 118 Kjetil Landheim, Hamar SSK 493 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+180 122 Audun Kvandal, Odda PK 492 +4 21.jan ODDA Odda PK
+115 122 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 492 -7 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
-3 122 Rolf Høvring, Haugesund PK 492 -28 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 125 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 490 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+54 125 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 490 -18 30.jan Kuleisen Haugesund PK
+143 127 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 489 -4 4.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+208 127 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 489 +11 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 129 Marius Helstad, Trondhjems PK 488 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
+243 129 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 488 +20 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 129 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 488 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+155 129 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 488 -3 30.jan Kuleisen Haugesund PK
+353 133 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 487 +52 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 134 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 486 ny 2.jan Brekstad Ørland PK
+126 135 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 485 -10 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 135 Geir Sivertsen, Åsane PK V55 485 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
+289 135 Arne Horneland, Haugesund PK 485 +30 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 138 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 484 ny 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 139 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 483 ny 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+7 139 Roger Vik, Ørland PK 483 -31 2.jan Brekstad Ørland PK
ny 141 Johnny Knem, Svelvik SS V55 482 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+372 142 Åge Olaussen, Haugesund PK 481 +52 30.jan Kuleisen Haugesund PK
+216 142 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 481 +8 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 144 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 479 ny 21.feb Kopervik Kopervik PK
+254 144 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 479 +18 5.jan Buran Trondhjems PK
+248 146 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 477 +15 17.feb Ankerskogen Hamar SSK
+32 147 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 476 -32 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+239 148 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 475 +11 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+122 148 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 475 -18 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 148 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 475 ny 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+271 148 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 475 +19 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 152 Jo Geir Lint, Haugesund PK 474 ny 28.mai Kuleisen Haugesund PK
+252 152 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 474 +14 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+307 152 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 474 +31 27.jan Kopervik Kopervik PK
+82 155 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 473 -26 17.jan Brevik Porsgrunn PK
+101 155 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 473 -23 3.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+176 157 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 472 -7 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 157 Svein Erik Eiklid, OKTS 472 ny 11.mai Maridalen OKTS
+47 157 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 472 -32 9.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 160 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 471 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 161 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 470 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+226 161 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 470 +6 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+335 161 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 470 +37 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+208 164 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 469 +1 9.feb Sola Skytehall Sola PK
+472 165 Jonas Kristensen, Trondhjems PK 468 +98 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 165 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 468 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+170 165 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 468 -10 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+39 165 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 468 -36 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+317 169 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 467 +32 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+273 169 Fredrik Styve, Haugesund PK 467 +19 30.jan Kuleisen Haugesund PK
+8 171 Frank Istad, Kristiansund PK 466 -42 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 171 Svein Roger Solberg, Odda PK 466 ny 21.jan ODDA Odda PK
+157 173 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 465 -15 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 174 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 464 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 175 Tomas Strand, Svalbard Turn Pgr 462 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 176 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 461 ny 9.mar Ekeberg OKTS
+153 177 Jens Odden, Svelvik SS V65 460 -20 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 177 Bjørn Solheim, OKTS V55 460 ny 11.mai Maridalen OKTS
+388 177 Tore Sørensen, Narvik PK 460 +50 4.jun Narvik Narvik PK
+85 180 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 458 -36 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+63 181 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 457 -41 5.jan Buran Trondhjems PK
+80 181 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 457 -38 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 183 Gunnar Aske, Trondhjems PK 456 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 183 Bjørn Markset, Porsgrunn PK 456 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 185 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 454 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+150 185 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 454 -24 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+130 185 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 454 -30 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+326 188 Gøran Roland, Vestnes PK 452 +23 1.mar Vestnes Vestnes PK
+326 188 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 452 +23 12.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 190 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 451 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+124 191 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 450 -34 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+295 191 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 450 +15 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 191 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 450 ny 28.mai Kuleisen Haugesund PK
+263 191 Ola Inge Grønnevet, Hjørungavåg PK 450 +6 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 191 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 450 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 196 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 449 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
+409 197 Jarle Johanson, Haugesund PK 448 +58 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 197 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 448 ny 4.jun Narvik Narvik PK
ny 199 Frode Johnsen, Haugesund PK 447 ny 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 199 Inge Ystanes, Odda PK 447 ny 21.jan ODDA Odda PK
+513 201 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 446 +152 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 201 Steinar Djønne, Odda PK V65 446 ny 21.jan ODDA Odda PK
+152 203 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 445 -29 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 204 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 444 ny 6.jan Ekeberg OKTS
ny 205 Trygve Langåker, Kopervik PK 443 ny 21.feb Kopervik Kopervik PK
+18 205 John Terje Berg, Vadsø SSK 443 -58 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+85 205 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 443 -47 5.jan Buran Trondhjems PK
+136 208 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 442 -35 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+258 208 Kjetil Risåsen, Bærum PK 442 +1 18.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 210 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 441 ny 17.feb Ankerskogen Hamar SSK
+276 210 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 441 +6 3.mar Kuleisen Haugesund PK
+165 212 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 440 -27 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 212 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 440 ny 4.jun Narvik Narvik PK
+294 212 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 440 +10 11.mai Maridalen OKTS
+310 212 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 440 +14 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 212 Elias Mælum Da Luz, Kirkenes PK 440 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 217 Torgeir Blaker Ringstad, Åsane PK 438 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
ny 218 Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr 436 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+355 219 Lars Inge Aga, Odda PK V65 435 +27 21.jan ODDA Odda PK
+194 219 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 435 -22 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 221 Tage Midtun, Odda PK 434 ny 21.jan ODDA Odda PK
ny 222 Trude Hohle, Svalbard Turn Pgr Kv 433 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 223 Ola Andre Bjorland, Evje PK 431 ny 16.jan Otrahallen Evje PK
+239 224 Tor Andre Opås, Evje PK V55 430 -12 16.jan Otrahallen Evje PK
+289 225 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 429   - 1.mar Vestnes Vestnes PK
+218 226 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK 425 -22 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+305 227 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK 424 +4 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 227 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 424 ny 17.jan Brevik Porsgrunn PK
+461 229 Eugene Zaikonnikov, Åsane PK 423 +90 7.mar Jonahola Åsane PK
ny 229 Kjell Arne Kjøllmoen, Haugesund PK 423 ny 3.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 231 Niillas Beaska, Tana-Nesseby PK 421 ny 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 232 Hugo Haug, OKTS V55 420 ny 11.mai Maridalen OKTS
+159 232 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 420 -43 9.mar Ekeberg OKTS
ny 234 June Kvandal, Odda PK Kv 419 ny 21.jan ODDA Odda PK
ny 235 Helge Fjeldberg, Åsane PK 418 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
+311 235 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 418 +3 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 237 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 417 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 237 Tor Henning Dåpan, Grenland PK V65 417 ny 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 239 John Magne Berg, Skudenes PK 413 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 239 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 413 ny 2.jan Brekstad Ørland PK
ny 241 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 412 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 241 Tarjei Aslak Basso Mittet, Vanylven SSL 412 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 241 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 412 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 241 Bård Ivar Bru, Stord PK 412 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+232 245 Steinar Hagen, Grenland PK V55 411 -25 20.feb Geiteryggen Grenland PK
+328 246 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 409 +1 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 247 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V55 407 ny 4.jun Narvik Narvik PK
ny 248 Jarl Masterbakk, Svalbard Turn Pgr 406 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+450 249 Niklas Adler Opsund, Porsgrunn PK 404 +78 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+257 249 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 404 -26 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+316 249 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 404 -6 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 252 Andre Bjervamoen, Grenland PK 402 ny 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 253 Kai Idar Egset, Kristiansund PK 399 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 253 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 399 ny 11.mai Maridalen OKTS
ny 253 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 399 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 256 Audun Edgar Klette, Ørland PK V55 394 ny 2.jan Brekstad Ørland PK
ny 257 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 391 ny 11.mai Maridalen OKTS
+311 258 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 390 -19 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 258 Marcel Schültz, Svalbard Turn Pgr 390 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+236 260 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 389 -44 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 260 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 389 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+281 262 Andrew Kennedy Walls, Grenland PK V55 387 -29 20.feb Geiteryggen Grenland PK
ny 263 Tom Olav Stavseth, Vadsø SSK 386 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+282 264 Ingolf Frigaard, Stjørdal PK 385 -30 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 264 Kjetil Høyme, Åsane PK 385 ny 7.mar Jonahola Åsane PK
ny 266 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 380 ny 4.jun Narvik Narvik PK
+172 267 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 378 -71 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 268 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK 375 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 269 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 373 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 270 Øivind Mosand, Trondhjems PK 372 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
+299 270 Peter Bergheim, Sandane PK V55 372 -37 8.mar Førde Førde PK
+448 272 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 368 +81 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 273 The Stig Hoigari, Tana-Nesseby PK 366 ny 3.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 273 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 366 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 275 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 364 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 276 Helge Stava, Skudenes PK 363 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+216 277 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 361 -73 7.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 278 Anders Wahl, Trondhjems PK V55 355 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
+300 279 Joacim Moen Volle, Vestnes PK 354 -51 1.mar Vestnes Vestnes PK
+301 280 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 345 -59 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 281 Tord Erik Bøe, Kristiansund PK 343 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 282 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 342 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 282 Per Kristian Grimeland, Førde PK 342 ny 8.mar Førde Førde PK
ny 284 Geir Edvin Hetland Lint, Haugesund PK 338 ny 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 285 Simen S. Lund, Svalbard Turn Pgr 325 ny 11.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 286 Ben Jone Landenes, Skudenes PK 320 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 287 Svenn Andre Torland Haugland, Skudenes PK 315 ny 4.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 288 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 311 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 289 Ole Henrik Lia, Porsgrunn PK 310 ny 17.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 290 Lars-Petter Meyer Bedin, Trondhjems PK 305 ny 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 291 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 301 ny 1.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 292 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 299 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+436 293 Geir-Vidar Sørheim, Trondhjems PK 298 +30 5.jan Buran Trondhjems PK
ny 294 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V65 295 ny 17.jan Brevik Porsgrunn PK
+353 294 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 295 -69 3.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+411 296 Joakim Lundbø, Vestnes PK 291 -21 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 297 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 264 ny 21.jan ODDA Odda PK
+397 297 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 264 -64 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 299 Vegard Eidesvik, Haugesund PK 261 ny 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 300 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK 260 ny 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 301 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 255 ny 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 302 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 238 ny 6.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 303 Christer Rene Nordanger, Odda PK 216 ny 21.jan ODDA Odda PK
+385 304 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 213 -121 30.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 305 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 198 ny 21.feb Kopervik Kopervik PK
ny 306 Paweena Eriksen, Narvik PK Kv 169 ny 4.jun Narvik Narvik PK
+426 307 Ann-Iren Aas, Vestnes PK Kv 155 -94 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 308 Julie Elvira Belaqua, Evje PK Kv 147 ny 16.jan Otrahallen Evje PK