Alle på topp: Luft-Sprint   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 236 skyttere ( -124 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 299 +1 21.mai Kolsås Bærum PK
+11 2 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 298 +3 6.jun Kolsås Bærum PK
-   2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 298 +1 1.feb Kolsås Bærum PK
-   2 Peder Sperstad, Bærum PK V55 298 +1 24.mai Kolsås Bærum PK
-   2 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 298 +1 6.jun Kolsås Bærum PK
+1 6 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 297 +1 26.feb Kolsås Bærum PK
-4 6 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 297   - 29.feb Kolsås Bærum PK
-4 6 Ingar Woll, Bærum PK 297   - 6.jun Kolsås Bærum PK
+21 9 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U14 296 +3 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+3 10 Frank Lien, Ringerike PK V55 295   - 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+7 11 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 294   - 1.mar Kolsås Bærum PK
+2 11 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 294 -1 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
+115 11 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 294 +10 15.jan Bodø Bodø SSK
+16 14 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn Jr 293   - 2.feb Kolsås Bærum PK
+28 14 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 293 +2 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+97 14 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn U14 293 +8 7.mar Kolsås Bærum PK
+66 17 Terje Holthe, Trondhjems PK 292 +5 16.feb Kolstad Trondhjems PK
+25 17 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 292 +1 31.jan Kolsås Bærum PK
+66 17 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 292 +5 26.feb Kolsås Bærum PK
+13 17 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 292 -1 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+42 17 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 292 +3 1.mar Kolsås Bærum PK
+66 17 Kenneth Johnsen, Narvik PK 292 +5 9.feb Bodø Bodø SSK
+20 17 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 292   - 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
+1 17 Terje Storholt, Oslo PK V65 292 -2 7.mar Kolsås Bærum PK
-10 17 Einar Morten Landsem, Støren SSK 292 -4 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+16 26 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 291   - 15.feb Kolsås Bærum PK
+11 26 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 291 -1 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+11 26 Viggo Olden, Ørland PK 291 -1 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 26 Lasse Hovd, Bærum PK 291 ny 1.jun Kolsås Bærum PK
-8 26 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 291 -3 26.feb Kolsås Bærum PK
+4 26 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 291 -2 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+126 32 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 290 +8 7.mar Kolsås Bærum PK
+63 32 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 290 +4 24.mai Kolsås Bærum PK
+10 32 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 290 -1 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+5 32 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 290 -2 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
+158 32 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 290 +12 7.mar Tromsø Tromsø PK
+214 32 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 290 +18 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
+171 32 Bjørn Daniel Langmo, Sarpsborg PK Menn U12 290 +13 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 32 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 290 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+20 32 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 290   - 22.jan Kolsås Bærum PK
+18 41 Roar Hembre, Trondheim SS V55 289   - 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+85 41 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 289 +5 7.mar Kolsås Bærum PK
+174 41 Elias Kalstad Lauritzen, Tromsø PK Menn U12 289 +13 7.mar Tromsø Tromsø PK
+11 41 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 289 -1 18.feb Laksevåg Bergen PK
+1 41 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 289 -2 26.feb Kolsås Bærum PK
+29 41 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 289 +1 22.jan Mo i Rana Mo PK
+29 41 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 289 +1 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+162 41 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U14 289 +12 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 41 Victoria Elisabeth Hafstad Johansson, Tromsø PK Kv U12 289 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
+18 41 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 289   - 5.feb Mo i Rana Mo PK
+102 41 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 289 +6 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
+43 52 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 288 +2 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+106 52 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 288 +6 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
-45 52 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 288 -8 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+43 52 Roald Stallemo, Kristiansand PK V55 288 +2 9.feb Fevik Grimstad SS
-34 52 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 288 -6 26.feb Kolsås Bærum PK
+59 52 Line Nor, Bærum PK Kv 288 +3 23.feb Kolsås Bærum PK
-39 52 Håvard Hoff, Ørland PK 288 -7 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+24 59 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U14 287   - 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+117 59 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 287 +7 19.jan Kulås Sarpsborg PK
-52 59 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 287 -9 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
ny 59 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 287 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
+36 59 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 287 +1 16.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 59 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 287 ny 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+5 65 Johnny Jenssen, Mo PK 286 -2 5.feb Mo i Rana Mo PK
+46 65 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 286 +1 29.feb Kolsås Bærum PK
+61 65 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 286 +2 1.mar Odda Odda PK
+18 65 Atle Bergsrud, Bærum PK 286 -1 22.jan Kolsås Bærum PK
+61 65 Rune Finstad, OKTS V55 286 +2 31.jan Kolsås Bærum PK
+78 65 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 286 +3 15.feb Kolsås Bærum PK
-23 65 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 286 -5 1.mar Kolsås Bærum PK
+46 65 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 286 +1 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+46 65 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 286 +1 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+21 74 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv U14 285 -1 7.mar Kolsås Bærum PK
-56 74 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 285 -9 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+37 74 John Lothe, Haugesund PK 285   - 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+116 74 Arne Richard Rishaug, Mo PK 285 +7 22.jan Mo i Rana Mo PK
+52 74 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 285 +1 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
+9 74 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 285 -2 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
ny 74 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 285 ny 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+96 74 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 285 +4 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+37 74 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 285   - 22.jan Mo i Rana Mo PK
+21 74 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 285 -1 18.jan Kolsås Bærum PK
+106 74 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 285 +6 12.feb Bodø Bodø SSK
+37 74 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 285   - 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 86 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK V55 284 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
+160 86 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 284 +12 7.mar Tromsø Tromsø PK
+57 86 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 284 +1 7.mar Kolsås Bærum PK
+25 86 Steinar Myhre, Mo PK V65 284 -1 26.feb Mo i Rana Mo PK
ny 86 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn U14 284 ny 15.feb Kolsås Bærum PK
+9 86 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 284 -2 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+94 86 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 284 +5 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 93 Mijing Zhang, Trondhjems PK 283 ny 16.feb Kolstad Trondhjems PK
-10 93 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 283 -4 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+33 93 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK 283 -1 18.jan Kolsås Bærum PK
-10 93 Geir Pisani, Bergen PK V55 283 -4 18.feb Laksevåg Bergen PK
+138 93 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 283 +9 12.feb Kuleisen Haugesund PK
-75 93 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 283 -11 12.feb Kuleisen Haugesund PK
-34 93 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 283 -6 26.jan Bodø Bodø SSK
-51 93 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 283 -8 24.mai Kolsås Bærum PK
+2 93 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 283 -3 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+97 93 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 283 +5 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+87 103 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 282 +4 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+77 103 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 282 +3 7.mar Kolsås Bærum PK
ny 103 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 282 ny 30.mai Kolstad Trondhjems PK
+55 103 Roy Blokhus, Mo PK V55 282   - 26.feb Mo i Rana Mo PK
ny 103 Bjørn-Ovin Wivestad, Trondhjems PK 282 ny 16.feb Kolstad Trondhjems PK
+73 103 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 282 +2 1.feb Kolsås Bærum PK
+249 103 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 282 +49 30.nov Mellomvegen 79 Tromsø PK
+112 103 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 282 +6 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
+100 103 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK Kv 282 +5 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 112 Hugo Kjetså, Evje PK 281 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
+68 112 Stig Morten Støyva, Sandane PK 281 +2 1.mar Byrkjelo Sandane PK
+210 112 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 281 +26 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+150 112 Tony André Rosanoff Bjorå, Melhus PK 281 +12 6.feb Melhushallen Melhus PK
+10 116 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 280 -4 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 116 Sjur I Børve, Odda PK V55 280 ny 1.mar Odda Odda PK
+74 116 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK Menn U16 280 +2 19.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 116 Audun Kvandal, Odda PK 280 ny 1.mar Odda Odda PK
+99 116 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 280 +4 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 116 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 280 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+109 122 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 279 +5 12.feb Bodø Bodø SSK
+4 122 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 279 -5 22.jan Mo i Rana Mo PK
ny 122 Magnus Wohlen, Trondheim SS V55 279 ny 22.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 122 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 279 ny 1.mar Byrkjelo Sandane PK
ny 122 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn U14 279 ny 7.mar Kolsås Bærum PK
ny 127 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK Kv Jr 278 ny 9.feb Bodø Bodø SSK
+53 127 Magne Granøien, Støren SSK 278 -1 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+104 127 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 278 +4 19.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 127 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 278 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 127 Roger Carlsen, Luster SSL V55 278 ny 2.feb Byrkjelo Sandane PK
+16 127 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 278 -5 22.jan Mo i Rana Mo PK
ny 127 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 278 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
ny 127 Svein Ture Kristiansen, Melhus PK 278 ny 6.feb Melhushallen Melhus PK
ny 127 Kjetil Forren, Oppdal PK 278 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+16 127 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 278 -5 9.feb Bodø Bodø SSK
+53 137 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 277 -1 7.mar Tromsø Tromsø PK
-11 137 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 277 -7 9.feb Bodø Bodø SSK
+78 137 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 277 +1 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 137 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 277 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
ny 137 Are Svendsen, Aron SK Drammen 277 ny 23.feb Kolsås Bærum PK
ny 137 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK Kv 277 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-78 137 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V65 277 -12 22.jan Mo i Rana Mo PK
-49 144 Helge Kristiansen, Sunndal PK 276 -10 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 144 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 276 ny 15.feb Kolsås Bærum PK
ny 144 Eirik Sæverud, Haugesund PK 276 ny 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+87 144 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 276 +2 26.jan Kolsås Bærum PK
ny 144 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 276 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+103 149 Egil Madsø, Haugesund PK 275 +4 12.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 149 Wivi Flesche, Bærum PK Kv V55 275 ny 29.feb Kolsås Bærum PK
-38 149 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 275 -10 18.feb Laksevåg Bergen PK
+54 149 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL V73 275 -2 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 153 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 274 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+50 153 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 274 -3 26.feb Kolsås Bærum PK
ny 153 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn U16 274 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
+93 153 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 274 +2 7.mar Tromsø Tromsø PK
+159 153 Daniel Lamigo Haugen, Trondheim SS Menn U12 274 +15 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+5 153 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 274 -8 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+139 153 Christian Andre Hervard, Bærum PK 274 +11 26.jan Kolsås Bærum PK
ny 160 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 273 ny 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-77 160 Arild Granmo, Melhus PK 273 -14 6.feb Melhushallen Melhus PK
+86 160 Jørgen Jersin Værnes, Melhus PK 273 +1 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 160 Eirik Djønne, Odda PK 273 ny 1.mar Odda Odda PK
ny 160 Isak Aamo, Støren SSK Menn U12 273 ny 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-17 160 Iver Aamold Olden, Ørland PK Menn U12 273 -10 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+43 160 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 273 -4 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+43 160 Lasse Solhaug, Bodø SSK 273 -4 15.jan Bodø Bodø SSK
+55 160 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 273 -3 7.mar Tromsø Tromsø PK
+62 169 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 272 -2 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 170 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 271 ny 6.feb Laksevåg Bergen PK
+146 170 Martin Meltzer, Arendal PK 271 +13 5.jan Fevik Grimstad SS
+57 170 Kim Strømøy, Mo PK 271 -4 26.feb Mo i Rana Mo PK
+45 170 Frode Nilsen, Bærum PK V55 271 -5 2.feb Kolsås Bærum PK
+45 170 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS Kv 271 -5 22.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 170 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 271 ny 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 170 Mali Øren Bye, Årdal SSL Kv U12 271 ny 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+86 170 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv 271 +1 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+37 178 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 270 -6 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+97 178 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv U16 270 +3 7.mar Tromsø Tromsø PK
+112 180 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V65 269 +6 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+76 180 Petter Båshus, Grimstad SS 269 -1 9.feb Fevik Grimstad SS
+110 182 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 267 +4 19.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 182 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK Menn U12 267 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+134 182 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 267 +9 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+77 185 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 266 -3 19.jan Kulås Sarpsborg PK
-15 185 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 266 -15 26.feb Mo i Rana Mo PK
+95 185 Terje Vonstad, Mo PK V55 266   - 26.feb Mo i Rana Mo PK
+103 185 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 266 +2 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+14 189 Magne Fagertun, Mo PK V55 265 -12 22.jan Mo i Rana Mo PK
+81 189 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V73 265 -3 6.feb Laksevåg Bergen PK
-46 189 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 265 -18 5.jan Fevik Grimstad SS
ny 189 Petter Mandt, Grimstad SS V65 265 ny 9.feb Fevik Grimstad SS
+34 193 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 264 -11 6.feb Melhushallen Melhus PK
+48 193 Tor Andre Opås, Evje PK V55 264 -9 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
ny 195 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 263 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 195 Stian Marius Bye, Årdal SSL 263 ny 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
ny 197 Kristoffer Martin Svorkås, Melhus PK 262 ny 6.feb Melhushallen Melhus PK
+124 197 Kjell Andre Jonassen, Trondhjems PK Menn U14 262 +6 16.feb Kolstad Trondhjems PK
+49 197 Maja Hansen, Tromsø PK Kv U16 262 -10 9.feb Bodø Bodø SSK
+3 200 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv Jr 261 -16 16.feb Kolstad Trondhjems PK
-42 200 Geir Øverås, Vestnes PK 261 -21 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 200 Per-Henning Almvang, Bærum PK 261 ny 15.feb Kolsås Bærum PK
ny 200 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 261 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 200 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 261 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 205 Tor Arne Hage, Melhus PK 260 ny 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 205 Stian Fossan, Steinkjer PK 260 ny 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
ny 205 Sebastian Holm Vonstad, Mo PK Menn U16 260 ny 5.feb Mo i Rana Mo PK
ny 205 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK V55 260 ny 15.jan Bodø Bodø SSK
ny 209 Arild Helland, Haugesund PK 259 ny 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+129 210 Rolf Askevold, Bodø SSK V55 258 +11 15.jan Bodø Bodø SSK
ny 211 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK Kv 257 ny 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 211 Beathe Haug, Mo PK Kv 257 ny 5.feb Mo i Rana Mo PK
ny 211 Tord Wivestad, Trondhjems PK Menn U16 257 ny 16.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 214 Henrik Nedregotten, Vigra og Valderøy PK Menn U14 256 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+144 215 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 255 +46 5.jan Fevik Grimstad SS
+60 215 Mali Granmo, Melhus PK Kv U12 255 -12 6.feb Melhushallen Melhus PK
ny 217 Sebastian Myhre Sparbo, Ringerike PK 254 ny 29.feb Kolsås Bærum PK
+133 217 Ragnhild Kristin Askevold, Bodø SSK Kv V55 254 +16 15.jan Bodø Bodø SSK
+88 219 Peter Bergheim, Sandane PK V55 253 -7 1.mar Byrkjelo Sandane PK
+112 220 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn U14 252 +1 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 221 Linnea Bjerknes Wiik, Vigra og Valderøy PK Kv U12 251 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 222 Frank Johansen, Bodø SSK V55 250 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
ny 222 Malin Solberg, Mysen PL Kv U16 250 ny 7.mar Kolsås Bærum PK
+101 224 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 249 -5 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+55 225 Roar Ludvigsen, Bergen PK V65 246 -20 18.feb Laksevåg Bergen PK
ny 226 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 245 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+95 227 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK Kv U16 243 -12 9.feb Bodø Bodø SSK
ny 228 Kristian Svanem Kibsgaard, Trondhjems PK Menn U12 240 ny 16.feb Kolstad Trondhjems PK
+112 229 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 237 -8 16.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 230 Åse Margaret Westergaard Wahl, Trondhjems PK Kv U12 233 ny 30.mai Kolstad Trondhjems PK
ny 231 Joakim Tørstad Snøfugl, Melhus PK 226 ny 6.feb Melhushallen Melhus PK
ny 232 Thea Anett Jerstad Lien, Trondheim SS Kv U16 225 ny 19.mai Kattem Skytebane Trondheim SS
+92 233 Christian Steinar Moan, Melhus PK 221 -33 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 234 Melina Christin Guttormsen, Mo PK Kv U16 213 ny 26.feb Mo i Rana Mo PK
ny 235 Maiken Jansen, Sarpsborg PK Kv 204 ny 19.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 236 Julie Elvira Belaqua, Evje PK Kv 127 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK