Alle på topp: Silh   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 36 skyttere ( -162 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+1 1 Lasse Hovd, Bærum PK 563 -14 30.mai Åres Farris SS - Larvik
+5 2 Runar Magnussen, Sola PK 554 -11 6.mar Sola Skytehall Sola PK
+2 3 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 545 -25 23.mai Grovastøylen Florø PK
+16 4 Terje Storholt, Oslo PK V65 543   - 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+2 5 Roar Hembre, Trondheim SS V55 538 -27 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+64 6 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 532 +27 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+34 7 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 531 +6 6.mar Sola Skytehall Sola PK
+20 8 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 527 -4 6.mar Sola Skytehall Sola PK
+21 9 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 526 -4 30.mai Åres Farris SS - Larvik
+48 10 Sture Schølin, Bodø SSK V65 525 +10 12.jan Bodø Bodø SSK
+15 11 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 520 -15 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+26 12 Tor Olav Sande, Florø PK 515 -12 23.mai Grovastøylen Florø PK
+56 13 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 514 +8 6.mar Sola Skytehall Sola PK
+30 14 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 512 -11 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+10 15 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 511 -25 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+34 15 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 511 -9 8.mar Bodø Bodø SSK
+60 17 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 505 +5 8.mar Bodø Bodø SSK
+31 18 Frank Hansen, Bodø SSK V55 502 -18 8.mar Bodø Bodø SSK
+63 19 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 496   - 30.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 20 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 495 ny 30.mai Åres Farris SS - Larvik
+78 21 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 494 +14 30.mai Åres Farris SS - Larvik
+52 22 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 491 -11 6.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 23 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 483 ny 6.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 23 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 483 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+83 25 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK 472 -3 6.mar Sola Skytehall Sola PK
+30 26 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 471 -47 23.mai Grovastøylen Florø PK
+66 27 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 453 -36 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+85 28 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 450 -21 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+86 29 Geir Atle Bruvik, Florø PK 440 -28 23.mai Grovastøylen Florø PK
ny 29 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 440 ny 30.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 31 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 432 ny 30.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 32 Ingolf Frigaard, Stjørdal PK 426 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+139 33 Peter Bergheim, Sandane PK V55 410 +30 23.mai Grovastøylen Florø PK
ny 34 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 380 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 35 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 370 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 36 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 279 ny 9.mai STJØRDAL Stjørdal PK