Alle på topp: NAIS Grov   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 293 Reidun Ann Støle 87 skyttere ( -155 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+7 1 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 286 +7 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 2 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 282 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-2 3 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 280 -10 27.jan Olledalen Asker SK
+1 3 Glenn Bjorheim, Hå PK 280 -5 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+7 5 Åge Lier, Stjørdal PK V65 276   - 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 6 Ingar Woll, Bærum PK 273 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+16 7 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 271 -2 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+4 7 Roald Fuglestad, Hå PK 271 -6 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+14 9 Rolf Høvring, Haugesund PK 269 -4 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 9 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 269 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+7 9 Odd Bjorheim, Hå PK V55 269 -6 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+20 12 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 267 -2 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+24 12 Rune Finstad, OKTS V55 267   - 24.feb Ekeberg OKTS
ny 14 Morten Antonsen, Ørland PK 264 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
+22 14 Richard Aaserud, Ringerike PK 264 -3 27.jan Olledalen Asker SK
ny 16 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 263 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 16 Helge Tofte, Stord PK V55 263 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 16 Roar Hembre, Trondheim SS V55 263 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
-1 19 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 261 -13 24.feb Ekeberg OKTS
ny 20 Atle Tveit, Grimstad SS 260 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+21 21 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 259 -7 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
-9 21 Terje Storholt, Oslo PK V65 259 -17 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+36 23 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 258 -1 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+12 24 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 254 -13 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+118 25 Robert Ilievski, Greipstad PK 253 +38 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 26 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 252 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+26 26 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 252 -9 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+6 28 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 251 -17 7.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 29 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 248 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+83 30 Göran Anders Martin, OKTS 245 +9 24.feb Ekeberg OKTS
ny 30 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 245 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+4 32 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 244 -23 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+78 32 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 244 +6 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 32 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 244 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
-7 35 Livar Gudmestad, Sandnes PK 243 -28 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+36 36 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 237 -17 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+45 37 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 235 -14 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+18 37 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 235 -25 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 39 Arne Horneland, Haugesund PK 232 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 39 Jarle Johanson, Haugesund PK 232 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 41 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 231 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+122 41 Åge Olaussen, Haugesund PK 231 +29 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-1 43 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 230 -36 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+53 43 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 230 -13 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+57 45 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 229 -12 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 45 Kenneth Svinsås, Ørland PK 229 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 45 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 229 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+45 48 Åge Ånensen, Stord PK 227 -17 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+121 49 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 221 +27 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+42 50 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 218 -27 24.feb Ekeberg OKTS
ny 50 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 218 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 52 Peter Davis-Tewes, Asker SK 217 ny 24.feb Olledalen Asker SK
ny 53 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 216 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+20 54 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 214 -39 27.jan Olledalen Asker SK
ny 55 Frode Schive, Bremnes PK 213 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+123 56 Morten Strømme, Grimstad SS 207 +25 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 56 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 207 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 58 Bjørn Solheim, OKTS V55 200 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 59 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 197 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 60 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 194 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+22 60 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 194 -55 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 62 Erik Solbakken, Asker SK 191 ny 27.jan Olledalen Asker SK
+142 63 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 187 +36 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 64 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 186 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+58 64 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 186 -46 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 66 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 185 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 67 Burkhard Bernd Beddig, Bremnes PK V55 182 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+143 68 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 178 +32 24.feb Ekeberg OKTS
ny 69 Erik Nordahl Pedersen, Vennesla PK 176 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+127 70 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 164 +5 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+147 71 Kjell Jørund Johannesen, OKTS 163 +24 24.feb Ekeberg OKTS
+107 72 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 159 -23 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 73 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 157 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+19 74 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 156 -88 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+145 74 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 156 +18 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 74 Rune Jakobsen, Asker SK 156 ny 27.jan Olledalen Asker SK
ny 77 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK 151 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 78 Eric Øien, Stjørdal PK V55 144 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 79 Jørn Marken, Hamar SSK 141 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 80 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 130 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 81 Gunnar Bremset, Stjørdal PK 124 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+125 82 Kristin Thune, OKTS Kv V55 122 -28 24.feb Ekeberg OKTS
ny 83 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK Kv 118 ny 27.jan Olledalen Asker SK
ny 84 John Magne Berg, Skudenes PK 117 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+141 85 Ronnie Holmen, Grimstad SS 93 -23 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 86 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 78 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 87 Henning Hasdal, Grimstad SS 68 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK