Alle på topp: NAIS Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 4.juni 2020
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 357 skyttere ( -485 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Ingar Woll, Bærum PK 296   - 24.feb Ekeberg OKTS
+60 2 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 295 +10 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+12 3 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 294 +3 6.feb Kuleisen Haugesund PK
+26 4 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 293 +4 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+25 5 Morten Antonsen, Ørland PK 292 +3 27.feb Brekstad Ørland PK
+36 5 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 292 +4 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+39 7 Terje Storholt, Oslo PK V65 291 +4 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+11 7 Håvard Hoff, Ørland PK 291 +1 18.jan Brekstad Ørland PK
+21 9 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 289   - 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-6 9 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 289 -5 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+53 9 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 289 +4 8.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+9 9 Roar Hembre, Trondheim SS V55 289 -1 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+47 9 Rune Finstad, OKTS V55 289 +3 24.feb Ekeberg OKTS
+21 9 Roger Feed, Horten O. PK 289   - 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+77 15 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 288 +6 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+56 15 Magne Granøien, Støren SSK 288 +4 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+29 17 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 287   - 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-2 17 Viggo Olden, Ørland PK 287 -4 27.feb Brekstad Ørland PK
+11 19 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 286 -3 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+11 19 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 286 -3 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+25 21 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 285 -2 8.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+20 21 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 285 -3 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-3 21 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 285 -5 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-13 21 Roar Haugan, Støren SSK 285 -8 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+35 21 Kenneth Svinsås, Ørland PK 285 -1 27.feb Brekstad Ørland PK
+71 21 Åge Lier, Stjørdal PK V65 285 +3 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
-13 21 Arild Inge Wollan, Støren SSK 285 -8 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+338 21 Tom Einar Kallevåg, Bremnes PK 285 +23 27.feb Svortland Bremnes PK
+71 21 Åge Ånensen, Stord PK 285 +3 7.mai Prestagardsskogen Stord PK
-   30 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 284 -5 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 30 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 284 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+16 30 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 284 -3 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+41 30 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 284   - 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+106 34 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 283 +5 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 34 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 283 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+219 34 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 283 +12 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+92 34 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 283 +4 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 38 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 282 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 38 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 282 ny 18.jan Brekstad Ørland PK
+40 38 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 282 -1 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+24 38 Livar Gudmestad, Sandnes PK 282 -3 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+40 38 Steinar Frydenlund, Modum PK 282 -1 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 43 Morten Nilsen, Molde PK 281 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+325 43 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 281 +20 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 43 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 281 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+19 43 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 281 -4 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+154 47 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 280 +6 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+58 47 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 280 -1 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+58 47 Rolf Høvring, Haugesund PK 280 -1 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+76 50 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 279   - 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+137 50 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 279 +4 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+270 50 Bjørn Solheim, OKTS V55 279 +14 24.feb Ekeberg OKTS
+117 50 Arne Lidwin, OKTS 279 +3 24.feb Ekeberg OKTS
+203 50 Martin Johnsrud, Modum PK 279 +8 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-42 50 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 279 -14 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+22 56 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 278 -5 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 56 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 278 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-26 56 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 278 -11 24.feb Olledalen Asker SK
+145 56 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 278 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+111 56 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 278 +2 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+219 56 Rune Jakobsen, Asker SK 278 +9 27.jan Olledalen Asker SK
+167 56 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 278 +5 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+418 63 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 277 +29 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+29 63 Göran Anders Martin, OKTS 277 -5 24.feb Ekeberg OKTS
+122 65 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 276 +1 24.feb Ekeberg OKTS
-19 65 Helge Kristiansen, Sunndal PK 276 -11 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+222 65 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 276 +8 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+561 65 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 276 +47 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+27 65 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 276 -6 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 70 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 275 ny 18.jan Brekstad Ørland PK
+117 70 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 275   - 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+8 70 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 275 -8 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+35 70 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 275 -6 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+131 70 Per Christian Lie, Bærum PK V55 275 +1 24.feb Olledalen Asker SK
+70 70 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 275 -3 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+217 70 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 275 +7 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+205 70 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 275 +6 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 70 Peter Davis-Tewes, Asker SK 275 ny 24.feb Olledalen Asker SK
-38 79 Glenn Bjorheim, Hå PK 274 -14 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+122 79 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 274   - 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 79 Thien-Tan Nguyen, Ørland PK Menn Jr 274 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
+78 79 Richard Aaserud, Ringerike PK 274 -3 24.feb Olledalen Asker SK
+220 79 Roger Vik, Ørland PK 274 +7 28.mai Sankthansholet Ørland PK
+144 79 Fredrik Styve, Haugesund PK 274 +1 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+36 79 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 274 -6 5.mar Kuleisen Haugesund PK
-83 86 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 273 -21 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 86 Jan Helge Tofte, Stord PK V55 273 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 86 Jan Erik Hagen, OKTS V55 273 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+54 86 Odd Bjorheim, Hå PK V55 273 -5 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+101 86 John Terje Berg, Vadsø SSK 273 -2 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+101 86 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 273 -2 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+81 86 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 273 -3 6.feb Hula Horten O. PK
-24 86 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 273 -12 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+205 94 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 272 +5 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-23 94 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 272 -12 8.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 94 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 272 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+11 94 Rolf Hindal, Haugesund PK 272 -9 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+295 94 Stein Ove Danielsen, Blinken M&P 272 +13 10.feb Ekeberg OKTS
ny 94 Stian Rustøen, Greipstad PK 272 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-70 100 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 271 -18 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+245 100 Arne Horneland, Haugesund PK 271 +8 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+142 100 Kasper Henaug, Ringerike PK 271 -1 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+187 100 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 271 +3 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+15 100 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 271 -9 6.feb Kuleisen Haugesund PK
-22 100 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 271 -12 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+40 100 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 271 -7 24.jan Kulås Sarpsborg PK
-70 100 John Lothe, Haugesund PK 271 -18 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+87 100 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 271 -4 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+67 100 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 271 -5 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 100 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 271 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+101 100 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 271 -3 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+298 100 Åge Olaussen, Haugesund PK 271 +13 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 100 Hege Rolt, OKTS Kv 271 ny 24.feb Ekeberg OKTS
-52 114 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 270 -15 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+109 114 Kai Inge Johansen, Støren SSK 270 -3 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+151 114 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 270   - 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+53 114 Roald Fuglestad, Hå PK 270 -6 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 118 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 269 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 118 Adrian Zierenberg, Ringerike PK 269 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-26 118 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 269 -13 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+227 118 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 269 +6 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+8 118 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 269 -10 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+39 118 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 269 -8 10.feb Ekeberg OKTS
ny 118 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 269 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+98 125 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 268 -5 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+209 125 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 268 +4 24.feb Ekeberg OKTS
-47 125 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 268 -15 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+128 125 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 268 -3 6.feb Hula Horten O. PK
ny 129 Sigurd Brørby Hokstad, Ringerike PK 267 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 129 Atle Tveit, Grimstad SS 267 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 129 Hugo Haug, OKTS V55 267 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+72 129 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 267 -7 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+216 129 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U14 267 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+33 134 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 266 -10 27.feb Brekstad Ørland PK
+327 134 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 266 +16 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 134 Svein Erik Eiklid, OKTS 266 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 134 Tomaz Karolczak, Kristiansand PK 266 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-116 134 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 266 -24 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
-19 134 André Hansø, Kristiansund PK V55 266 -14 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+267 140 Jarle Johanson, Haugesund PK 265 +8 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+147 140 Arvid Lande, Stord PK V73 265 -3 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+410 140 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 265 +26 24.feb Ekeberg OKTS
+283 140 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 265 +10 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 140 Kjetil Forren, Oppdal PK 265 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 145 Einar Bjelland, Stord PK V55 264 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 145 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 264 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+120 145 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 264 -6 24.jan Kulås Sarpsborg PK
-89 145 Helge Olden, Ørland PK V55 264 -22 28.mai Sankthansholet Ørland PK
+240 149 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK Kv 263 +4 24.feb Olledalen Asker SK
+280 149 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 263 +9 24.feb Ekeberg OKTS
+93 149 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 263 -9 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 149 Bernhard Landenes, Haugesund PK 263 ny 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 153 Stephen Robert Løken, OKTS 262 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 153 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 262 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
-27 153 Robert Ilievski, Greipstad PK 262 -17 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+189 156 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 261 -2 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+109 156 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 261 -9 10.feb Ekeberg OKTS
+282 158 Jo Geir Lint, Haugesund PK 260 +8 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+65 158 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 260 -13 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+376 160 Aina Irene Thune, OKTS Kv V55 259 +18 24.feb Ekeberg OKTS
+220 160 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 259 -1 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 160 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK 259 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+174 160 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 259 -5 6.feb Hula Horten O. PK
+115 160 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 259 -10 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+58 165 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 258 -15 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+573 165 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 258 +64 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+144 165 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 258 -8 6.feb Hula Horten O. PK
ny 165 Stig Atle Pettersen, Ringerike PK 258 ny 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 165 Karl Magnus Knævelsrud, Hafrsfjord PK 258 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+58 165 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 258 -15 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 165 Karsten Skjørestad Lundebrekke, Hafrsfjord PK 258 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+155 165 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 258 -7 24.feb Olledalen Asker SK
+2 165 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 258 -18 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 174 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 257 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+233 174 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 257   - 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+635 174 Arnfinn Iver Stavik, Ringerike PK 257 +112 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+263 177 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK 256 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+277 177 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 256 +5 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 177 Joakim Rønneberg Nilsen, Ringerike PK 256 ny 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+252 177 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 256 +2 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+98 177 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 256 -13 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+465 177 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 256 +33 6.feb Hula Horten O. PK
+221 177 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 256 -2 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+594 177 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 256 +80 24.feb Ekeberg OKTS
+410 185 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 255 +21 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+269 185 Jan Victor Foss, Asker SK 255 +4 27.jan Olledalen Asker SK
+468 185 Brynjar Jerpstad, Orkla PK 255 +34 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+102 185 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 255 -13 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+430 185 Bjørn Ole Haagenvik, Haugesund PK 255 +24 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+149 185 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 255 -9 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 185 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 255 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 192 Georg Aas, Sarpsborg PK 254 ny 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 192 Anders Mattias Jonsson, Ringerike PK 254 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 192 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 254 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 192 Elias Mælum Da Luz, Kirkenes PK 254 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+559 192 Jan Egil Nes, Haugesund PK 254 +66 6.feb Kuleisen Haugesund PK
-77 192 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 254 -26 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+128 192 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 254 -11 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 199 Ingo Gerhard, Stord PK 253 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+438 199 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V65 253 +28 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+329 199 Svein Morten Elbert, Asker SK V73 253 +11 27.jan Olledalen Asker SK
ny 199 Anders Væg, OKTS 253 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+169 199 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 253 -8 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+181 199 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 253 -7 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+169 199 Kristin Thune, OKTS Kv V55 253 -8 24.feb Ekeberg OKTS
+382 206 Sonny Malmflod, Sarpsborg PK 252 +17 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+364 206 Roy Wollvik, Stavanger PK 252 +15 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 208 Henning Hasdal, Grimstad SS 251 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+312 208 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 251 +8 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+253 208 Johnny Femdal, Tønsberg O. PK V55 251 +1 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+362 208 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 251 +14 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+526 212 Morten Strømme, Grimstad SS 250 +56 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+41 212 Arne Johan Ervik, Ørland PK 250 -21 18.jan Brekstad Ørland PK
+133 212 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 250 -13 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+186 212 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 250 -8 13.jan Ekeberg OKTS
+269 212 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 250 +2 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+117 217 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 249 -15 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+206 217 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V55 249 -6 10.feb Ekeberg OKTS
-125 217 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 249 -33 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 220 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 248 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+148 220 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 248 -13 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+395 220 Geir Thomas Kvam, Tønsberg O. PK 248 +17 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+297 220 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V73 248 +4 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 224 Truls Erik Aas, OKTS 247 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 224 Frode Schive, Bremnes PK 247 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 224 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 247 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+216 224 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 247 -5 6.feb Kuleisen Haugesund PK
+413 224 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 247 +22 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 229 Svend Arne Hokstad, Ringerike PK V55 246 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+70 229 Kim Vater, Haugesund PK V55 246 -21 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 229 William Berg, Vadsø SSK Menn U14 246 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 232 Erlend Hamre, OKTS 245 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 232 Stian Trygve Henneseid Nordskog, Ringerike PK 245 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+436 232 Karoline Kværner Foss, Asker SK Kv U14 245 +30 27.jan Olledalen Asker SK
+265 232 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 245 -1 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+43 232 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 245 -24 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+250 237 Niels-Jørgen Lauritzen, Tønsberg O. PK V55 243 -4 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 238 Jarle Gustav Røksund, Bremnes PK V55 242 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+81 239 Birger Hovland, Haugesund PK 241 -24 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+183 240 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 240 -15 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+324 240 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 240 +2 10.feb Ekeberg OKTS
ny 240 Gordana Blazic, Ringerike PK Kv 240 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 240 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 240 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+271 240 Ola Todal, Trondhjems PK V65 240 -5 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 240 Sandra Stava, Haugesund PK Kv 240 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+348 240 Frode Johnsen, Haugesund PK 240 +5 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+189 247 Roar Øverland, Greipstad PK V55 239 -14 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+273 247 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V73 239 -4 6.feb Hula Horten O. PK
+323 247 Jarle Tollefsen, Haugesund PK 239 +2 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 250 Tor-Erling Nordgaard-Tveit, Kristiansand PK 238 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+227 250 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 238 -11 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 250 Sverre Are Larsen Strømme, Asker SK V55 238 ny 24.feb Olledalen Asker SK
+283 253 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 237 -4 5.mar Kuleisen Haugesund PK
-96 253 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 237 -40 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+199 255 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 236 -15 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 255 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 236 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+102 257 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V65 235 -27 6.feb Hula Horten O. PK
+376 257 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 235 +9 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 257 Erik Nordahl Pedersen, Vennesla PK 235 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+401 260 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 234 +18 5.mar Kuleisen Haugesund PK
-93 260 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 234 -42 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 260 Robert Bjelland, Sandnes PK 234 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+444 263 Jørgen Løkeberg, Horten O. PK 233 +29 6.feb Hula Horten O. PK
ny 264 Stein Rolt, OKTS V73 232 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 265 Per Sundland, OKTS V55 231 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 265 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 231 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 267 Erik Abrahamsen, OKTS V65 230 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+253 267 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 230 -13 6.feb Hula Horten O. PK
+173 267 Arnt Børtveit, Stord PK V73 230 -22 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+338 270 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 229 -3 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+206 271 Pål Lafton, Ringerike PK V55 226 -23 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 272 Øystein Johannessen Aasen, Sarpsborg PK 225 ny 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 272 Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK Menn Jr 225 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 274 Jan Olav Langvandsbråten, Ringerike PK 224 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 275 Jørn Marken, Hamar SSK 223 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
-11 276 Joakim Skaar, Stjørdal PK 222 -48 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+436 276 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 222 +20 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+288 276 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 222 -16 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+257 279 Heine Gulliksen, Stord PK V65 221 -20 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 279 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK 221 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+262 281 Reidar Owe, Skudenes PK V73 220 -20 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 281 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 220 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 283 Bård Ivar Bru, Stord PK 219 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 284 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 218 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+486 284 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK Kv Jr 218 +41 24.feb Olledalen Asker SK
ny 286 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 217 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+395 287 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 216 +3 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 287 Ingolf Frigaard, Stjørdal PK 216 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 287 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK 216 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+277 287 Jim Rickhard Hartmann, Sarpsborg PK 216 -22 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+256 287 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 216 -24 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+303 292 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 215 -19 13.jan Ekeberg OKTS
ny 292 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 215 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+376 292 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 215   - 7.mai Prestagardsskogen Stord PK
+241 295 Jan Petter Jacobsen, Tønsberg O. PK V55 214 -27 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 296 Tom Olav Stavseth, Vadsø SSK 213 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 296 Geir Edvin Hetland Lint, Haugesund PK 213 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+299 296 Arvid Hagen, Ringerike PK 213 -21 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 299 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK Kv 212 ny 27.jan Olledalen Asker SK
ny 300 Petur Thor Hafthorsson, Haugesund PK 211 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 300 Bjørn Tore Mørk, Ørland PK 211 ny 28.mai Sankthansholet Ørland PK
+322 300 Kim Tommy Hostad Myrbostad, Eide og Fræna PK 211 -19 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+178 303 Jon Remi Rotbakken Hansen, Haugesund PK 209 -39 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 304 Thomas Martin Skjønberg, Horten O. PK 207 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 304 Trond Langvandsbråten, Ringerike PK 207 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+395 306 Roar Gundersen, Horten O. PK V55 206 -1 6.feb Hula Horten O. PK
+38 307 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 205 -58 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 308 Magomed Alijevitsj Domajev, Haugesund PK 204 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+443 308 Bjørn Steinar Øverås Visnes, Eide og Fræna PK 204 +16 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 310 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 203 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 310 Eirik Ola Olsen Rundhovde, Bremnes PK V55 203 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 310 Tor-Arne Tandberg, Kristiansand PK 203 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+237 313 Øivind Larsen Ask, Haugesund PK 202 -37 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+451 313 Tommy Andreassen, Haugesund PK 202 +21 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 313 Ole Marius Haga, Farris SS - Larvik 202 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 313 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv Jr 202 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 317 Kristian Bugge, OKTS 198 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 318 Thomas Endre Pedersen, Haugesund PK 197 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+485 318 Gøran Buberg, Orkla PK 197 +45 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 320 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 196 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 321 Vegard Eidesvik, Haugesund PK 194 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 322 Burkhard Bernd Beddig, Bremnes PK V55 193 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 323 Per-Atle Andersen, Haugesund PK V55 191 ny 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 323 Per Magnus Vagle, Stavanger PK V73 191 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+164 323 Ronny Christensen, Tønsberg O. PK 191 -56 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 326 Arild Helland, Haugesund PK 189 ny 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 327 Dina Miriam Gaarder, Grimstad SS Kv 188 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+322 327 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 188 -34 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 329 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V55 184 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+338 330 Kjell Jørund Johannesen, OKTS 183 -32 24.feb Ekeberg OKTS
+219 331 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 182 -57 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 332 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 180 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+297 333 John Magne Berg, Skudenes PK 178 -50 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+463 334 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 175 +20 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 335 Kim Arild Foss Mulder, Kr.sand Garnison PK 174 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+93 336 Arne Mæland, Haugesund PK V65 172 -82 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 336 Jon Anders Olsen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 172 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 338 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U14 168 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+483 339 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V73 167 +51 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 340 Arild Heimtun, Haugesund PK 166 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+414 340 Knut Inge Sørvaag, Hafrsfjord PK V55 166 -21 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 342 Linus Aleksander Andersen Øksendal, Greipstad PK Menn U14 163 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 343 Kato Rasmussen, Haugesund PK 158 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 343 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 158 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 343 Thorleif Thorsen, Haugesund PK 158 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 346 Svenn Andre Torland Haugland, Skudenes PK 156 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 347 Karl Fredrik Tidholm, Kristiansand PK 155 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 347 Kristoffer Alstad, Tønsberg O. PK 155 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+456 347 Maiken Jansen, Sarpsborg PK Kv 155 +3 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 350 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 153 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 351 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 139 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+367 352 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 130 -70 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 353 Askur Thor Petursson, Haugesund PK Menn U16 119 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 353 Tommy Steinsland, Haugesund PK 119 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+260 355 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 112 -119 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 356 Marcus Kamil Sørlie, Asker SK 88 ny 27.jan Olledalen Asker SK
+477 357 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 53 -33 5.mar Kuleisen Haugesund PK