Alle på topp: NAIS Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 622 skyttere ( -220 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Ingar Woll, Bærum PK 296   - 9.nov Ekeberg OKTS
+60 2 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 295 +10 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+54 2 Thomas Johansen, Narvik PK 295 +9 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+11 4 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 294 +3 6.feb Kuleisen Haugesund PK
+25 5 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 293 +4 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+3 5 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 293   - 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+152 5 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 293 +16 8.okt Orstadhuset Time PK
+10 5 Espen Sivertsen, Greipstad PK 293 +2 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+182 5 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 293 +18 8.jul Maridalen OKTS
+13 5 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 293 +3 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+19 11 Morten Antonsen, Ørland PK 292 +3 27.feb Brekstad Ørland PK
+30 11 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 292 +4 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+33 13 Terje Storholt, Oslo PK V65 291 +4 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+5 13 Håvard Hoff, Ørland PK 291 +1 18.jan Brekstad Ørland PK
-5 13 Arild Inge Wollan, Støren SSK 291 -2 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+14 16 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 290 +1 10.des Kuleisen Haugesund PK
+2 16 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 290   - 16.des ODDA Odda PK
+62 16 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 290 +7 25.jun Vevatne Tysnes SSK
-1 19 Roar Hembre, Trondheim SS V55 289 -1 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+107 19 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 289 +10 3.okt Varhaug Hå PK
+43 19 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 289 +4 8.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+37 19 Rune Finstad, OKTS V55 289 +3 24.feb Ekeberg OKTS
-11 19 Roar Haugan, Støren SSK 289 -4 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-16 19 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 289 -5 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+11 19 Roger Feed, Horten O. PK 289   - 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+11 19 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 289   - 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 27 Kjetil Eia, Time PK 288 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+65 27 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 288 +6 12.mai Åres Farris SS - Larvik
-24 27 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 288 -6 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 27 John Lothe, Haugesund PK 288 -1 24.nov Kuleisen Haugesund PK
+44 27 Magne Granøien, Støren SSK 288 +4 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+14 32 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 287   - 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+9 32 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 287 -1 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-2 32 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 287 -2 24.nov Kuleisen Haugesund PK
-17 32 Viggo Olden, Ørland PK 287 -4 27.feb Brekstad Ørland PK
+165 36 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 286 +12 10.des Kuleisen Haugesund PK
+20 36 Jørn Olsen, Narvik PK 286   - 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+69 36 Rolf Hindal, Haugesund PK 286 +5 3.sep Kuleisen Haugesund PK
+69 36 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 286 +5 9.nov Ekeberg OKTS
+10 36 Kenneth Johnsen, Narvik PK 286 -1 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+318 41 Tom Einar Kallevåg, Bremnes PK 285 +23 27.feb Svortland Bremnes PK
-   41 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 285 -3 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+5 41 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 285 -2 8.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-23 41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 285 -5 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+51 41 Åge Ånensen, Stord PK 285 +3 7.mai Prestagardsskogen Stord PK
+30 41 Sjur I Børve, Odda PK V55 285 +1 16.des ODDA Odda PK
+21 41 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 285   - 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+51 41 Åge Lier, Stjørdal PK V65 285 +3 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+15 41 Kenneth Svinsås, Ørland PK 285 -1 27.feb Brekstad Ørland PK
+126 41 Eirik Djønne, Odda PK 285 +9 16.des ODDA Odda PK
+64 51 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 284 +4 13.sep Vadsø Vadsø SSK
+20 51 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 284   - 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 51 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 284 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+116 51 Roald Fuglestad, Hå PK 284 +8 3.okt Varhaug Hå PK
-5 51 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 284 -3 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+20 51 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 284   - 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 51 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 284 ny 2.nov Bodø Bodø SSK
ny 51 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 284 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
-21 51 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 284 -5 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+376 60 Geir Øia, Arendal PK 283 +30 22.aug Vegarheim Heia PK
ny 60 Stian Rustøen, Greipstad PK 283 ny 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
-57 60 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 283 -11 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 60 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 283 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+363 60 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 283 +28 3.sep Kuleisen Haugesund PK
+182 60 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 283 +11 3.okt Varhaug Hå PK
+193 60 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 283 +12 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+66 60 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 283 +4 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+163 60 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 283 +10 22.aug Vegarheim Heia PK
+80 60 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 283 +5 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 70 Andreas Fuglestad, Hå PK 282 ny 8.okt Orstadhuset Time PK
ny 70 Svein Erik Eiklid, OKTS 282 ny 8.jul Maridalen OKTS
+264 70 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 282 +18 3.okt Varhaug Hå PK
-8 70 Livar Gudmestad, Sandnes PK 282 -3 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 70 Erling Hardeland, Haugesund PK 282 ny 17.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 70 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 282 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 70 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 282 ny 18.jan Brekstad Ørland PK
+8 70 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 282 -1 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+87 70 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 282 +5 2.nov Bodø Bodø SSK
+56 70 Kristian Baumann, Oslo PK V65 282 +3 5.okt Ekeberg OKTS
+56 70 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 282 +3 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+8 70 Steinar Frydenlund, Modum PK 282 -1 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+286 82 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 281 +20 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 82 Morten Nilsen, Molde PK 281 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+160 82 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 281 +9 25.jun Vevatne Tysnes SSK
-41 82 Glenn Bjorheim, Hå PK 281 -7 3.okt Varhaug Hå PK
-4 82 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 281 -2 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 82 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 281 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+113 88 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 280 +6 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+135 88 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 280 +7 3.okt Varhaug Hå PK
ny 88 Gisle Enge, Etne PK 280 ny 16.des ODDA Odda PK
ny 88 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK 280 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+17 88 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 280 -1 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+17 88 Rolf Høvring, Haugesund PK 280 -1 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+409 88 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 280 +34 25.jun Vevatne Tysnes SSK
-49 95 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 279 -8 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+637 95 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 279 +83 3.okt Varhaug Hå PK
-3 95 Göran Anders Martin, OKTS 279 -3 5.okt Ekeberg OKTS
-65 95 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 279 -10 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+72 95 Arne Lidwin, OKTS 279 +3 24.feb Ekeberg OKTS
+20 95 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 279 -1 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+106 95 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 279 +5 8.jun Mo i Rana Mo PK
-87 95 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 279 -14 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+158 95 Martin Johnsrud, Modum PK 279 +8 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+192 95 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 279 +11 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+92 95 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 279 +4 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+225 95 Bjørn Solheim, OKTS V55 279 +14 24.feb Ekeberg OKTS
+45 95 Odd Bjorheim, Hå PK V55 279 +1 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+191 108 Audun Kvandal, Odda PK 278 +11 16.des ODDA Odda PK
ny 108 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 278 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+167 108 Rune Jakobsen, Asker SK 278 +9 27.jan Olledalen Asker SK
+332 108 Jo Geir Lint, Haugesund PK 278 +26 17.nov Kuleisen Haugesund PK
+59 108 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 278 +2 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 108 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 278 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-30 108 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 278 -5 17.sep Åres Farris SS - Larvik
-78 108 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 278 -11 24.feb Olledalen Asker SK
+32 108 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 278   - 3.okt Varhaug Hå PK
+93 108 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 278 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+525 108 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 278 +52 3.okt Varhaug Hå PK
ny 119 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 277 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+362 119 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 277 +29 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
-48 119 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 277 -7 5.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+131 122 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 276 +5 5.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+187 122 Knut Ivar Sørheim, Time PK 276 +10 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 122 Atle Tveit, Grimstad SS 276 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
-30 122 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 276 -6 3.okt Varhaug Hå PK
+504 122 Gunnar Bjaanes, Ringerike PK V55 276 +47 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
-76 122 Helge Kristiansen, Sunndal PK 276 -11 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 122 Berner Helland, Marnar PL 276 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-76 122 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 276 -11 3.okt Varhaug Hå PK
+65 122 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr 276 +1 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-30 122 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 276 -6 4.jun Kuleisen Haugesund PK
+177 122 Roger Vik, Ørland PK 276 +9 26.nov Brekstad Ørland PK
ny 122 Bernt Johannessen, Oslo PK 276 ny 5.okt Ekeberg OKTS
-51 122 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 276 -8 22.nov vadsø Vadsø SSK
-30 122 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 276 -6 3.okt Varhaug Hå PK
+120 122 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 276 +4 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 122 Trond Hellesvik, Bodø SSK 276 ny 2.nov Bodø Bodø SSK
ny 138 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 275 ny 22.nov vadsø Vadsø SSK
+477 138 Bjørn Ole Haagenvik, Haugesund PK 275 +44 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 138 Bjørg Vaage, Sola PK Kv V55 275 ny 3.okt Varhaug Hå PK
ny 138 Peter Davis-Tewes, Asker SK 275 ny 24.feb Olledalen Asker SK
ny 138 Marius Helstad, Trondhjems PK 275 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-33 138 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 275 -6 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 138 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 275 ny 18.jan Brekstad Ørland PK
+29 138 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 275 -1 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+63 138 Per Christian Lie, Bærum PK V55 275 +1 24.feb Olledalen Asker SK
-60 138 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 275 -8 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+149 138 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 275 +7 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+49 138 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 275   - 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+137 138 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 275 +6 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 151 Thien-Tan Nguyen, Ørland PK Menn Jr 274 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
-36 151 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 274 -6 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+6 151 Richard Aaserud, Ringerike PK 274 -3 24.feb Olledalen Asker SK
ny 151 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 274 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+169 151 Sten Haga, Kirkenes PK V55 274 +9 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+50 151 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv 274   - 3.okt Varhaug Hå PK
+217 151 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 274 +13 5.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+72 151 Fredrik Styve, Haugesund PK 274 +1 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 159 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 273 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+28 159 John Terje Berg, Vadsø SSK 273 -2 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+128 159 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 273 +5 17.nov Kuleisen Haugesund PK
+239 159 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 273 +15 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+8 159 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 273 -3 6.feb Hula Horten O. PK
+140 159 Jostein Engesmo, Støren SSK V55 273 +6 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 159 Marius Haugerud, Bodung PK 273 ny 8.jul Maridalen OKTS
ny 159 Geir Eriksen, Vennesla PK 273 ny 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
-97 159 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 273 -12 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
+28 159 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 273 -2 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 159 Jan Helge Tofte, Stord PK V55 273 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 159 Jan Erik Hagen, OKTS V55 273 ny 24.feb Ekeberg OKTS
-45 171 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 272 -7 3.okt Varhaug Hå PK
+128 171 Endre Mogen, Arendal PK 272 +5 22.aug Vegarheim Heia PK
+218 171 Stein Ove Danielsen, Blinken M&P 272 +13 10.feb Ekeberg OKTS
+128 171 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 272 +5 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 171 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 272 ny 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+149 171 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 272 +7 2.nov Bodø Bodø SSK
-37 177 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 271 -7 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+65 177 Kasper Henaug, Ringerike PK 271 -1 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-99 177 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 271 -12 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+334 177 Sven Dörries, Vennesla PK 271 +26 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+221 177 Åge Olaussen, Haugesund PK 271 +13 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+157 177 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 271 +7 14.sep Ekeberg OKTS
+238 177 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 271 +15 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+110 177 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 271 +3 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+10 177 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 271 -4 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+24 177 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 271 -3 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+168 177 Arne Horneland, Haugesund PK 271 +8 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-62 177 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 271 -9 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 177 Hege Rolt, OKTS Kv 271 ny 24.feb Ekeberg OKTS
-10 177 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 271 -5 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+74 191 Lars Torje Hoel, Narvik PK 270   - 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+32 191 Kai Inge Johansen, Støren SSK 270 -3 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-129 191 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 270 -15 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+74 191 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 270   - 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
-65 191 Liv Håland, Hå PK Kv 270 -9 3.okt Varhaug Hå PK
ny 191 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 270 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
+296 191 Zoran Vojnovic, Arendal PK 270 +23 25.aug Arendal Arendal PK
+359 191 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V55 270 +31 7.sep Bollitun Eide og Fræna PK
-86 191 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 270 -11 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-135 191 Helge Olden, Ørland PK V55 270 -16 26.nov Brekstad Ørland PK
ny 201 Adrian Zierenberg, Ringerike PK 269 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 201 Alf Egil Stensli, Kr.sand Garnison PK V55 269 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-109 201 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 269 -13 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+133 201 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 269 +5 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
-75 201 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 269 -10 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-44 201 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 269 -8 10.feb Ekeberg OKTS
ny 201 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 269 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 201 Bård Håland, Hå PK 269 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+144 201 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 269 +6 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 210 Gunnar Lier, Oslo FS V55 268 ny 12.okt Ekeberg OKTS
-9 210 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 268 -6 7.sep Bollitun Eide og Fræna PK
-132 210 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 268 -15 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+43 210 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 268 -3 6.feb Hula Horten O. PK
+13 210 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 268 -5 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+467 215 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 267 +54 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 215 Sverre Jørgensen, Bodung PK 267 ny 5.okt Ekeberg OKTS
ny 215 Sigurd Brørby Hokstad, Ringerike PK 267 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+130 215 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U14 267 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+434 215 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 267 +45 25.aug Arendal Arendal PK
ny 215 Hugo Haug, OKTS V55 267 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+335 215 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 267 +28 5.okt Ekeberg OKTS
+239 222 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 266 +16 24.jan Kulås Sarpsborg PK
-55 222 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 266 -10 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 222 Petter Berg, Aron SK Drammen 266 ny 5.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+193 222 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 266 +10 3.okt Varhaug Hå PK
ny 222 Tomaz Karolczak, Kristiansand PK 266 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-107 222 André Hansø, Kristiansund PK V55 266 -14 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+167 222 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 266 +7 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-204 222 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 266 -24 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+112 222 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 266 +2 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+31 222 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 266 -5 3.okt Varhaug Hå PK
+506 232 Morten Strømme, Grimstad SS 265 +71 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 232 Karsten Skjørestad Lundebrekke, Hafrsfjord PK 265 ny 3.okt Varhaug Hå PK
ny 232 Kjell Rørvik, Arendal PK V65 265 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
-9 232 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 265 -8 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 232 Kjetil Forren, Oppdal PK 265 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 232 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 265 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+175 232 Jarle Johanson, Haugesund PK 265 +8 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 232 Muhsin Candir, Kirkenes PK 265 ny 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-75 232 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 265 -12 13.sep Vadsø Vadsø SSK
+55 232 Arvid Lande, Stord PK V73 265 -3 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+496 242 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 264 +70 24.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 242 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 264 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 242 Gunnar Varhaug, Hå PK 264 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+23 242 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 264 -6 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 242 Jan Henrik Tobiassen, Marnar PL 264 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 242 Einar Bjelland, Stord PK V55 264 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 242 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 264 ny 3.okt Varhaug Hå PK
ny 242 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 264 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 250 Kim Christopher Fjeld Tyrihjell, Marnar PL 263 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+139 250 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK Kv 263 +4 24.feb Olledalen Asker SK
+300 250 Øivind Larsen Ask, Haugesund PK 263 +24 10.des Kuleisen Haugesund PK
+455 250 Martin Viste, Kristiansand PK 263 +58 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+190 250 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 263 +11 24.nov Kuleisen Haugesund PK
-8 250 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 263 -9 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 250 Svein Gunnar Myhren, Svalbard Turn Pgr 263 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+179 250 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 263 +9 24.feb Ekeberg OKTS
+148 250 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 263 +5 12.okt Ekeberg OKTS
+211 250 Orvel Varhaug, Hå PK V55 263 +13 3.okt Varhaug Hå PK
-27 250 Trond Tanke, Tromsø PK V55 263 -10 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 250 Bernhard Landenes, Haugesund PK 263 ny 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 262 Stephen Robert Løken, OKTS 262 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 262 Helge Johansen, Bodø SSK 262 ny 2.nov Bodø Bodø SSK
+302 262 Yngve Storbrua, Arendal PK 262 +24 25.aug Arendal Arendal PK
ny 262 Odd von Porat Fiane, Kr.sand Garnison PK V65 262 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+47 262 Ole Johan Vold, Hå PK 262 -4 3.okt Varhaug Hå PK
-136 262 Robert Ilievski, Greipstad PK 262 -17 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+25 262 Tomas Dahl, Ørland PK 262 -6 26.nov Brekstad Ørland PK
ny 262 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 262 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 262 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 262 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
+165 271 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 261 +8 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 271 Petter Joachim Angel Joachimsen, Farris SS - Larvik 261 ny 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 271 Jan Christian Bjerke Strandene, Heia PK 261 ny 25.aug Arendal Arendal PK
ny 271 Kjetil Andreas Haugland, Arendal PK 261 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
ny 271 Øivind Ruud, OKTS V55 261 ny 12.okt Ekeberg OKTS
+74 271 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 261 -2 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+190 271 Harald Breland, Greipstad PK V73 261 +11 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 271 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 261 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-70 271 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 261 -13 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-6 271 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 261 -9 10.feb Ekeberg OKTS
-18 271 Martin Meltzer, Arendal PK 261 -10 25.aug Arendal Arendal PK
+288 282 Roy Wollvik, Stavanger PK 260 +23 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
-125 282 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 260 -17 8.jun Mo i Rana Mo PK
+98 282 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 260   - 10.des Kuleisen Haugesund PK
+63 282 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 260 -3 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+27 282 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 260 -6 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 287 Jonas Alexander Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Menn Jr 259 ny 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 287 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK 259 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 287 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn U16 259 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-12 287 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 259 -10 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+256 287 Ole Morten Larsen, Stavanger PK 259 +19 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 287 Even Nyhus, Ringerike PK 259 ny 18.okt Buttentjern bane 5 Ringerike PK
+47 287 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 259 -5 6.feb Hula Horten O. PK
+249 287 Aina Irene Thune, OKTS Kv V55 259 +18 24.feb Ekeberg OKTS
ny 287 Terje Myhre, Trondhjems PK 259 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+303 296 John Audun Michelsen, Greipstad PK 258 +25 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
-129 296 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 258 -18 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 296 Håvard Sundkvist, Vadsø SSK 258 ny 22.nov vadsø Vadsø SSK
-73 296 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 258 -15 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 296 Karl Magnus Knævelsrud, Hafrsfjord PK 258 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 296 Jørgen Solbakk, Hylestad PK 258 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+24 296 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 258 -7 24.feb Olledalen Asker SK
+63 296 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 258 -4 3.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 296 Stig Atle Pettersen, Ringerike PK 258 ny 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+131 305 Roar Øverland, Greipstad PK V55 257 +4 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+504 305 Arnfinn Iver Stavik, Ringerike PK 257 +112 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 305 Pawel Piotr Wojtasik, Hå PK 257 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+102 305 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 257   - 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+29 305 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 257 -7 24.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 305 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 257 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+460 311 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 256 +80 24.feb Ekeberg OKTS
ny 311 Joakim Rønneberg Nilsen, Ringerike PK 256 ny 8.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 311 Mats Oftedal, Stavanger PK 256 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+129 311 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK 256 +4 6.feb Hula Horten O. PK
+186 311 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 256 +10 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-36 311 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 256 -13 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+87 311 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 256 -2 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+143 311 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 256 +5 27.feb Brekstad Ørland PK
+118 311 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 256 +2 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+331 311 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 256 +33 6.feb Hula Horten O. PK
ny 321 Roar Nygård Volden, Vadsø SSK 255 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 321 Iver Trones Jørve, Farris SS - Larvik 255 ny 17.sep Åres Farris SS - Larvik
+133 321 Jan Victor Foss, Asker SK 255 +4 27.jan Olledalen Asker SK
+332 321 Brynjar Jerpstad, Orkla PK 255 +34 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 321 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 255 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-34 321 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 255 -13 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 321 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 255 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 321 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 255 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+274 321 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 255 +21 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-34 321 Magne Fagertun, Mo PK V55 255 -13 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 331 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 254 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+420 331 Jan Egil Nes, Haugesund PK 254 +66 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 331 Elias Mælum Da Luz, Kirkenes PK 254 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+388 331 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 254 +54 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 331 Anders Mattias Jonsson, Ringerike PK 254 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 331 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 254 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 331 Georg Aas, Sarpsborg PK 254 ny 24.jan Kulås Sarpsborg PK
-216 331 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 254 -26 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
-11 331 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 254 -11 22.feb Kulås Sarpsborg PK
-32 331 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 254 -13 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+156 331 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 254 +7 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 342 Sondre Aasheim, Mo PK Menn U16 253 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 342 Anders Væg, OKTS 253 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+26 342 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 253 -8 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+208 342 Tore Sørensen, Narvik PK 253 +14 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+186 342 Svein Morten Elbert, Asker SK V73 253 +11 27.jan Olledalen Asker SK
+26 342 Kristin Thune, OKTS Kv V55 253 -8 24.feb Ekeberg OKTS
+38 342 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 253 -7 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 342 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 253 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+295 342 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V65 253 +28 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-185 342 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 253 -24 25.aug Arendal Arendal PK
ny 342 Ingo Gerhard, Stord PK 253 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+235 353 Sonny Malmflod, Sarpsborg PK 252 +17 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 353 Christoffer Mørland Karlsen, Grimstad SS 252 ny 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 353 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 252 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-275 353 Terje Vikøren, Tysnes SSK 252 -31 25.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 353 Svein Gunnar Bjørke, Oslo PK 252 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+164 353 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 252 +8 8.jun Mo i Rana Mo PK
+229 359 Frode Johnsen, Haugesund PK 251 +16 17.nov Kuleisen Haugesund PK
+64 359 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 251 -4 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 359 Henning Hasdal, Grimstad SS 251 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+102 359 Johnny Femdal, Tønsberg O. PK V55 251 +1 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 359 Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr Kv 251 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 359 Jon Staalesen, Kr.sand Garnison PK 251 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+205 359 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 251 +13 9.nov Ekeberg OKTS
-192 359 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 251 -25 8.jul Maridalen OKTS
ny 359 Per Ove Sekse, Odda PK V55 251 ny 16.des ODDA Odda PK
+161 359 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 251 +8 12.mai Åres Farris SS - Larvik
+211 359 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 251 +14 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 370 Rannveig Therese Kildal, Lillestrøm OP Kv 250 ny 9.nov Ekeberg OKTS
-183 370 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 250 -25 5.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+111 370 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 250 +2 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+45 370 Jan Varhaug, Hå PK V73 250 -6 3.okt Varhaug Hå PK
-117 370 Arne Johan Ervik, Ørland PK 250 -21 18.jan Brekstad Ørland PK
+48 375 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V55 249 -6 10.feb Ekeberg OKTS
ny 375 Kjetil Sætre, Time PK 249 ny 8.okt Orstadhuset Time PK
ny 375 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 249 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 378 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 248 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 378 Elias Fjellberg Tobiassen, Vadsø SSK Menn U14 248 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
-10 378 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 248 -13 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+237 378 Geir Thomas Kvam, Tønsberg O. PK 248 +17 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+139 378 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V73 248 +4 22.feb Kulås Sarpsborg PK
+254 383 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 247 +22 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 383 Arild Helland, Haugesund PK 247 ny 24.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 383 Frode Schive, Bremnes PK 247 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 383 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL 247 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 383 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 247 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 383 Truls Erik Aas, OKTS 247 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+244 389 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 246 +20 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 389 William Berg, Vadsø SSK Menn U14 246 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 389 Svend Arne Hokstad, Ringerike PK V55 246 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-90 389 Kim Vater, Haugesund PK V55 246 -21 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 393 Glen Bjørheim, Stavanger PK 245 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 393 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 245 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
+275 393 Karoline Kværner Foss, Asker SK Kv U14 245 +30 27.jan Olledalen Asker SK
ny 393 Erlend Hamre, OKTS 245 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+104 393 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 245 -1 24.jan Kulås Sarpsborg PK
-118 393 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 245 -24 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 393 Stian Trygve Henneseid Nordskog, Ringerike PK 245 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 400 Jørund Skaali, Skånland PK V65 244 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 400 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 244 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+85 402 Niels-Jørgen Lauritzen, Tønsberg O. PK V55 243 -4 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 402 Ruben Andresen, Kristiansand PK 243 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-160 402 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 243 -29 24.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 405 Jarle Gustav Røksund, Bremnes PK V55 242 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 405 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 242 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+82 405 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 242 -5 17.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 408 Björn Erich Mauritz Schulz, Haugesund PK 241 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 408 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 241 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 408 Nils Einar Eide, OKTS 241 ny 10.aug Maridalen OKTS
ny 408 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 241 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-88 408 Birger Hovland, Haugesund PK 241 -24 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 413 Sandra Stava, Haugesund PK Kv 240 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 413 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 240 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 413 Gordana Blazic, Ringerike PK Kv 240 ny 23.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 413 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 240 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+98 413 Ola Todal, Trondhjems PK V65 240 -5 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-54 413 Steinar Djønne, Odda PK V65 240 -22 16.des ODDA Odda PK
+151 419 Jarle Tollefsen, Haugesund PK 239 +2 2.jan Kuleisen Haugesund PK
+101 419 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V73 239 -4 6.feb Hula Horten O. PK
ny 421 Tor-Erling Nordgaard-Tveit, Kristiansand PK 238 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+56 421 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 238 -11 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 421 Sverre Are Larsen Strømme, Asker SK V55 238 ny 24.feb Olledalen Asker SK
ny 421 Linda Thynes, Mo PK Kv 238 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
+111 425 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 237 -4 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 426 Tommy Pettersen, Kr.sand Garnison PK 236 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 426 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 236 ny 10.aug Maridalen OKTS
-81 426 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 236 -27 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 426 Michael Wronski, Stavanger PK 236 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 426 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 236 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+28 426 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 236 -15 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
-73 432 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V65 235 -27 6.feb Hula Horten O. PK
ny 432 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 235 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 432 Erik Nordahl Pedersen, Vennesla PK 235 ny 7.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 432 Terje Vonstad, Mo PK V55 235 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 436 Andreas Lillebudal, Støren SSK 234 ny 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 436 Robert Bjelland, Sandnes PK 234 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+225 436 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 234 +18 5.mar Kuleisen Haugesund PK
+114 436 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK 234 -5 25.jun Vevatne Tysnes SSK
-171 436 Arne Richard Rishaug, Mo PK 234 -36 8.jun Mo i Rana Mo PK
+266 441 Jørgen Løkeberg, Horten O. PK 233 +29 6.feb Hula Horten O. PK
ny 441 Jostein Sandvik, Birkenes & Lillesand SSL 233 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
ny 441 Simen Sløgedal, Marnar PL 233 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+20 441 Christian Berg, Vadsø SSK 233 -17 13.sep Vadsø Vadsø SSK
ny 441 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 233 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 446 Fredrik Johan Moen Ingebrigtsen, Svalbard Turn Pgr 232 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+377 446 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 232 +118 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 446 Stein Rolt, OKTS V73 232 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+295 449 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 231 +39 12.okt Ekeberg OKTS
ny 449 Jan Kato Tjensvoll, Hå PK 231 ny 3.okt Varhaug Hå PK
ny 449 Per Sundland, OKTS V55 231 ny 24.feb Ekeberg OKTS
ny 452 Erik Abrahamsen, OKTS V65 230 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+143 452 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 230 -4 5.okt Ekeberg OKTS
+68 452 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 230 -13 6.feb Hula Horten O. PK
-12 452 Arnt Børtveit, Stord PK V73 230 -22 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 456 Stephen Hepsø, Ørland PK 229 ny 26.nov Brekstad Ørland PK
+152 456 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 229 -3 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 456 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 229 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 456 Håkon Simonsen Brochmann, Trondhjems PK 229 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+64 456 Lars Inge Aga, Odda PK V65 229 -14 16.des ODDA Odda PK
ny 461 Jan Randmod Pedersen, Kr.sand Garnison PK V55 227 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 461 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 227 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 463 Pål Mikal Flørenæss Svanes, Stavanger PK 226 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
-23 463 Anders Vonstad, Mo PK 226 -26 8.jun Mo i Rana Mo PK
+14 463 Pål Lafton, Ringerike PK V55 226 -23 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 466 Bjørn Erik Jorkjend, Svalbard Turn Pgr 225 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 466 Øystein Johannessen Aasen, Sarpsborg PK 225 ny 22.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 466 Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK Menn Jr 225 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 469 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 224 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 469 Jan Olav Langvandsbråten, Ringerike PK 224 ny 12.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 471 Jørn Marken, Hamar SSK 223 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
ny 471 Robin Falch, Arendal PK 223 ny 25.aug Arendal Arendal PK
+128 471 Arne Heistad, Stavanger PK V65 223 -10 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+90 474 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 222 -16 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+238 474 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 222 +20 22.feb Kulås Sarpsborg PK
-209 474 Joakim Skaar, Stjørdal PK 222 -48 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 477 Magnar Lien Rabban, Ørland PK 221 ny 26.nov Brekstad Ørland PK
+138 477 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 221 -10 2.nov Bollitun Eide og Fræna PK
ny 477 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK 221 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
+59 477 Heine Gulliksen, Stord PK V65 221 -20 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 481 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 220 ny 23.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 481 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 220 ny 17.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 481 Robin Ommundsen Ribe, Kristiansand PK 220 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 481 Silje Birkeland Heimdal, Marnar PL Kv 220 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+118 481 Oddbjørn Dubland, Sola PK V73 220 -13 3.okt Varhaug Hå PK
+62 481 Reidar Owe, Skudenes PK V73 220 -20 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 481 Jarle Markhus, Tysnes SSK V65 220 ny 25.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 488 Bård Ivar Bru, Stord PK 219 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 489 Frants Andresen, Kristiansand PK 218 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 489 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 218 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 489 Ole Werner Muren, Marnar PL 218 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+281 489 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK Kv Jr 218 +41 24.feb Olledalen Asker SK
ny 493 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 217 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 493 Håkon Skjelvik, Stavanger PK V55 217 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 493 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 217 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 496 Ingve Tobiassen, Vadsø SSK 216 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+47 496 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 216 -24 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
ny 496 Ingolf Frigaard, Stjørdal PK 216 ny 7.mai STJØRDAL Stjørdal PK
+68 496 Jim Rickhard Hartmann, Sarpsborg PK 216 -22 24.jan Kulås Sarpsborg PK
+186 496 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 216 +3 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 496 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 216 ny 2.nov Bodø Bodø SSK
ny 502 Øyvind Nervik, Etne PK 215 ny 16.des ODDA Odda PK
+166 502 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 215   - 7.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 502 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 215 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 502 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 215 ny 3.feb Ankerskogen Hamar SSK
+30 506 Jan Petter Jacobsen, Tønsberg O. PK V55 214 -27 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 507 Tom Olav Stavseth, Vadsø SSK 213 ny 19.jan Vadsø Vadsø SSK
+88 507 Arvid Hagen, Ringerike PK 213 -21 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 507 Geir Edvin Hetland Lint, Haugesund PK 213 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 510 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK Kv 212 ny 27.jan Olledalen Asker SK
ny 510 Charlotte Pøhl Haagensen, Oslo Vestre SS Kv V55 212 ny 8.jul Maridalen OKTS
ny 510 Tor Olaf Sangvik, Kr.sand Garnison PK V65 212 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 510 Bent Øystein Bostad, Kr.sand Garnison PK 212 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+108 514 Kim Tommy Hostad Myrbostad, Eide og Fræna PK 211 -19 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 514 Petur Thor Hafthorsson, Haugesund PK 211 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 514 Bjørn Tore Mørk, Ørland PK 211 ny 28.mai Sankthansholet Ørland PK
+278 517 Christer Rene Nordanger, Odda PK 210 +53 16.des ODDA Odda PK
ny 517 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V73 210 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 519 Svein Morten Rødfjell, Mo PK V55 209 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
-38 519 Jon Remi Rotbakken Hansen, Haugesund PK 209 -39 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 519 Kay Wilhelm Pedersen, Vadsø SSK 209 ny 22.nov vadsø Vadsø SSK
ny 522 Kenneth Jonassen, Svalbard Turn Pgr 208 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 522 Torbjørn Skår, Tysnes SSK 208 ny 25.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 522 Bernard Larsen, Kristiansand PK 208 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+6 522 Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK 208 -34 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 526 Trond Langvandsbråten, Ringerike PK 207 ny 20.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 526 Thomas Martin Skjønberg, Horten O. PK 207 ny 6.feb Hula Horten O. PK
+173 528 Roar Gundersen, Horten O. PK V55 206 -1 6.feb Hula Horten O. PK
-184 529 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 205 -58 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 529 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V55 205 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 531 Magomed Alijevitsj Domajev, Haugesund PK 204 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 531 Kristian Årstad Hauge, Time PK 204 ny 8.okt Orstadhuset Time PK
+220 531 Bjørn Steinar Øverås Visnes, Eide og Fræna PK 204 +16 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 534 Eirik Ola Olsen Rundhovde, Bremnes PK V55 203 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 534 Tor-Arne Tandberg, Kristiansand PK 203 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+228 536 Tommy Andreassen, Haugesund PK 202 +21 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 536 Ole Marius Haga, Farris SS - Larvik 202 ny 12.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 536 Cecilie Abrahamsen Sebdal, Kr.sand Garnison PK Kv 202 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 536 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 202 ny 27.aug Sankthansholet Ørland PK
ny 536 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv Jr 202 ny 1.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 541 Per-Audun Hadland, Stavanger PK V55 200 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 541 Emilie Dalen Ask, Haugesund PK Kv 200 ny 24.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 543 Kristian Bugge, OKTS 198 ny 24.feb Ekeberg OKTS
+259 544 Gøran Buberg, Orkla PK 197 +45 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 544 Thomas Endre Pedersen, Haugesund PK 197 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 546 Vegard Eidesvik, Haugesund PK 194 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 546 Stian Wold Jakobsen, Kr.sand Garnison PK 194 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 546 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv U16 194 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 549 Burkhard Bernd Beddig, Bremnes PK V55 193 ny 27.feb Svortland Bremnes PK
ny 550 Dina Miriam Gaarder, Grimstad SS Kv 192 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
ny 550 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 192 ny 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 552 Daniel Skrettingland Roba, Time PK 191 ny 8.okt Orstadhuset Time PK
-65 552 Ronny Christensen, Tønsberg O. PK 191 -56 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 552 Per-Atle Andersen, Haugesund PK V55 191 ny 6.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 552 Per Magnus Vagle, Stavanger PK V73 191 ny 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 556 Bjørn Erik Bergvin, Trondhjems PK 190 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 557 Kåre Johansen, Kr.sand Garnison PK V55 188 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+92 557 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 188 -34 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 559 Kristian Sir Øverland, Greipstad PK 187 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 559 Anders Måsøval, Trondhjems PK 187 ny 4.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 561 Tor Atle Haraldsen, Kristiansand PK 186 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 562 Egil Hetland, Hå PK V55 184 ny 3.okt Varhaug Hå PK
ny 562 Malin Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 184 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 562 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V55 184 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+103 565 Kjell Jørund Johannesen, OKTS 183 -32 24.feb Ekeberg OKTS
+241 566 Dag Olav Nilsen, Kr.sand Garnison PK 182 +32 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
-16 566 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 182 -57 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 566 Roar Magne Sæther, Mo PK V55 182 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 569 Daniel Modalen, Kristiansand PK 181 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 570 Kjell Idar Lekven, Tysnes SSK 180 ny 25.jun Vevatne Tysnes SSK
ny 570 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 180 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 572 Lars Christian Tønnesen, Kr.sand Garnison PK 179 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
+57 573 John Magne Berg, Skudenes PK 178 -50 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+154 574 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V73 176 -21 18.okt Buttentjern bane 5 Ringerike PK
+222 575 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 175 +20 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 575 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK 175 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 577 Kim Arild Foss Mulder, Kr.sand Garnison PK 174 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 578 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 172 ny 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 578 Jon Anders Olsen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 172 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 578 Simon Aleksander Thynes, Mo PK Menn U14 172 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
-149 578 Arne Mæland, Haugesund PK V65 172 -82 2.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 582 Pål Roger Rieber Danielsen, Kirkenes PK V55 168 ny 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 582 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U14 168 ny 14.jan Prestegardsskogen Stord PK
+238 584 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V73 167 +51 6.feb Kuleisen Haugesund PK
+169 585 Knut Inge Sørvaag, Hafrsfjord PK V55 166 -21 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 585 Arild Heimtun, Haugesund PK 166 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 587 Håkon Mehus, Haugesund PK V55 163 ny 24.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 587 Linus Aleksander Andersen Øksendal, Greipstad PK Menn U14 163 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 589 Stig Henningsen, Svalbard Turn Pgr V55 160 ny 8.des Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 590 Morten Årstad Hauge, Time PK 159 ny 8.okt Orstadhuset Time PK
ny 591 Thorleif Thorsen, Haugesund PK 158 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 591 Henning Tvedt, Kr.sand Garnison PK 158 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 591 Kato Rasmussen, Haugesund PK 158 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 594 Svenn Andre Torland Haugland, Skudenes PK 156 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 595 Kristoffer Alstad, Tønsberg O. PK 155 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+208 595 Maiken Jansen, Sarpsborg PK Kv 155 +3 24.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 595 Karl Fredrik Tidholm, Kristiansand PK 155 ny 26.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 598 Andreas Haugland, Arendal PK Menn U12 154 ny 25.aug Arendal Arendal PK
ny 599 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 153 ny 12.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 600 Tor Ivar Nielsen, Kirkenes PK V55 147 ny 16.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 601 Rezan Azaden Asaad, Kr.sand Garnison PK 145 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 602 Philip Andreas Myhre, Birkenes & Lillesand SSL 144 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 603 Bjørn Kristian Haarberg, Agdenes PK V65 136 ny 27.aug Sankthansholet Ørland PK
ny 604 Per Ådne Skårland, Hå PK 132 ny 3.okt Varhaug Hå PK
+114 605 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 130 -70 26.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 606 Anne Ragnhild Kråkeland Olsen, Kristiansand PK Kv 128 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 607 Monica Ask, Haugesund PK Kv 127 ny 10.des Kuleisen Haugesund PK
ny 608 Sham Jaff, Stavanger PK 121 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 609 Tommy Steinsland, Haugesund PK 119 ny 5.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 609 Askur Thor Petursson, Haugesund PK Menn U16 119 ny 4.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 611 Melvin Benkestok Vesterhus, Kvinesdal PK Menn U14 116 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 612 Richard Myhre, Kristiansand PK 107 ny 4.nov Kristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 613 Juan Jose Klee Morales, Haugesund PK 102 ny 3.sep Kuleisen Haugesund PK
ny 614 Adeleid Remen, Arendal PK Kv 100 ny 22.aug Vegarheim Heia PK
ny 615 Marcus Kamil Sørlie, Asker SK 88 ny 27.jan Olledalen Asker SK
+219 615 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 88 +2 17.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 617 Leander Svendsen Timenes, Kr.sand Garnison PK Menn U14 86 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK
ny 618 Monica Johansen Rabliås, Mo PK Kv 83 ny 8.jun Mo i Rana Mo PK
ny 619 Johan Walter Johnsen, Stavanger PK V55 82 ny 21.sep Haraland/Skurve Stavanger PK
+212 620 Rikke Jensen Nyheim, Finnsnes PK Kv 80 -20 17.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+209 621 Tor Einar Hetland, Hå PK 69 -33 3.okt Varhaug Hå PK
ny 622 Kristin Ørteland Solberg, Kr.sand Garnison PK Kv 66 ny 19.okt KRISTIANSAND SKristiansand Pistolbane, Farvannet Kr.sand Garnison PK