Alle på topp: Luft 60   2020 Klasse: A B C oppdatert 4.juni 2020
krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad, 570 Siv Marit Løvhaug 336 skyttere ( -143 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+5 1 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 582 +12 1.feb Kolsås Bærum PK
-   1 Ole-Harald Aas, Bærum PK 582 +3 12.jan Alfhallen Kisen MSL
-   3 Pål Hembre, Bærum PK V55 572   - 23.feb Kolsås Bærum PK
-2 4 Ingar Woll, Bærum PK 568 -6 23.feb Kolsås Bærum PK
-   4 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 568 -3 12.jan Alfhallen Kisen MSL
+2 6 Morgan Bunes, Bærum PK 567 -2 15.feb Kolsås Bærum PK
+13 6 Peder Sperstad, Bærum PK V55 567 +2 24.mai Kolsås Bærum PK
-2 6 Einar Morten Landsem, Støren SSK 567 -4 5.mar Melhushallen Melhus PK
-1 9 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 566 -3 8.mar Kolsås Bærum PK
+7 9 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 566   - 3.jan int Säwsjö Svenska SSF
-3 9 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK Kv 566 -4 8.mar Kolsås Bærum PK
+13 12 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 565 +2 1.mar Kolsås Bærum PK
+6 13 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 564 -1 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
-2 13 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 564 -4 5.jan int Säwsjö Svenska SSF
-4 15 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 563 -5 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
-2 15 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 563 -4 7.feb Kolsås Bærum PK
-7 15 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 563 -6 1.mar Vestnes Vestnes PK
-5 18 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 562 -5 19.jan int Gundsølille DSB
+26 19 Jon Kristian Ulvin, Trondheim SS 561 +7 23.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 20 Krzysztof Piotr Cisek, Trondheim SS 560 ny 7.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+1 21 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 559 -5 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+20 21 Johnny Jenssen, Mo PK 559 +4 25.jan Bodø Bodø SSK
+1 21 Håvard Hoff, Ørland PK 559 -5 14.jan Brekstad Ørland PK
-5 21 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 559 -7 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
-12 25 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 558 -9 3.jan int Säwsjö Svenska SSF
-   25 Frank Lien, Ringerike PK V55 558 -5 23.feb Kolsås Bærum PK
+6 27 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 557 -1 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+32 28 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 556 +5 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
-10 29 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 555 -10 4.jan int Säwsjö Svenska SSF
+4 29 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 555 -3 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
-13 29 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 555 -11 26.feb Kolsås Bærum PK
+25 32 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 554 +2 31.jan Kolsås Bærum PK
ny 32 Tore Kjølstad, Frosta SSL 554 ny 26.jan Frosta Frosta SSL
ny 34 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 553 ny 13.feb Blåsenborg Stavanger PK
-4 35 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 552 -7 15.feb Kolsås Bærum PK
+16 35 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 552 -1 14.jan Brekstad Ørland PK
+61 37 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 551 +7 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+131 37 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 551 +20 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+52 37 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 551 +5 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+67 40 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 550 +8 19.jan int Gundsølille DSB
-11 40 Lasse Hovd, Bærum PK 550 -10 5.jan int Säwsjö Svenska SSF
+20 40 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 550 -1 15.jan Mo i Rana Mo PK
+20 40 Kenneth Johnsen, Narvik PK 550 -1 8.feb Bodø Bodø SSK
+13 44 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn Jr 549 -3 4.jan Kolsås Bærum PK
-11 44 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 549 -9 23.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+176 44 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 549 +29 7.mar Tromsø Tromsø PK
+21 47 Terje Holthe, Trondhjems PK 548 -2 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+73 47 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V55 548 +9 25.jan Bodø Bodø SSK
+39 47 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 548 +1 17.jan int Gundsølille DSB
+77 50 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 547 +9 3.jan int Säwsjö Svenska SSF
-12 50 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V55 547 -10 13.mai Kuleisen Haugesund PK
+57 50 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 547 +5 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+30 50 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 547 -1 23.feb Kolsås Bærum PK
+30 50 Espen Mostad, Fredrikstad SS 547 -1 17.feb Rolvsøy Fredrikstad SS
-10 55 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 546 -8 9.jan Blåsenborg Stavanger PK
+60 55 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 546 +5 19.feb Mo i Rana Mo PK
-17 55 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 546 -11 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
-4 55 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 546 -7 13.feb Blåsenborg Stavanger PK
-14 59 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 545 -9 8.mar Kolsås Bærum PK
+34 59 Roar Hembre, Trondheim SS V55 545   - 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 59 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 545 ny 1.mar Odda Odda PK
-8 59 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 545 -8 8.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+59 59 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 545 +5 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+65 64 Atle Bergsrud, Bærum PK 544 +7 8.mar Kolsås Bærum PK
+78 64 Terje Storholt, Oslo PK V65 544 +9 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+135 64 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 544 +18 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
+135 64 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 544 +18 14.feb Levanger Levanger SSL
+4 64 Kristian Engen, Mysen PL 544 -6 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
+16 64 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 544 -4 23.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+37 70 Terje Røstad, Støren SSK V55 543 +1 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+19 70 Trond Wiggo Bævre, Sunndal PK 543 -3 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-19 70 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 543 -10 11.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 70 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 543 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 70 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 543 ny 11.mar Kuleisen Haugesund PK
-25 70 Viggo Olden, Ørland PK 543 -11 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+17 76 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 542 -3 9.jan Blåsenborg Stavanger PK
ny 76 Bernardus van Rijn, Kristiansand PK 542 ny 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
-8 76 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 542 -8 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
+84 76 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 542 +10 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 76 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 542 ny 23.feb Sarpsborg Sarpsborg PK
+31 76 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 542   - 6.feb Laksevåg Bergen PK
ny 76 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK Menn Jr 542 ny 4.feb Tromsø Tromsø PK
-   76 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 542 -7 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
+14 84 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 541 -3 23.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+14 84 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 541 -3 15.feb Vindbjerg DSU
+36 84 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 541 +2 19.jan Brevik Porsgrunn PK
-27 84 Sebastian Halle, Stavanger PK 541 -11 9.jan Blåsenborg Stavanger PK
+23 84 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 541 -1 1.feb SKUDENESHAVN, KROSSBU Skudenes PK
-56 89 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 540 -18 9.jan Blåsenborg Stavanger PK
+94 89 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 540 +12 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+85 89 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 540 +10 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 92 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 539 ny 11.mar Kuleisen Haugesund PK
-59 92 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 539 -19 7.mar Tromsø Tromsø PK
ny 92 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 539 ny 1.mar Kolsås Bærum PK
-12 92 Frank Hansen, Bodø SSK V55 539 -9 11.mar Bodø Bodø SSK
-64 92 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 539 -22 22.jan Kolsås Bærum PK
-32 92 John Lothe, Haugesund PK 539 -12 11.mar Kuleisen Haugesund PK
+128 92 Geir Owe Aurstad, Steinkjer PK 539 +19 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
-65 92 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 539 -23 15.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 92 Ole Morten Valø, Askim PK V55 539 ny 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+59 101 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK 538 +6 8.mar Kolsås Bærum PK
+34 102 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 537 +1 26.feb Kolsås Bærum PK
+18 102 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 537 -2 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+169 102 Lars Vaggen Kanedal, Oslo PK 537 +27 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+40 102 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 537 +2 15.jan Mo i Rana Mo PK
+5 102 Olav Melkild, Sunndal PK 537 -5 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+18 102 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 537 -2 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+254 102 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 537 +53 23.jan Mysen Mysen PL
+18 102 Tore Stensby, Løiten SS V55 537 -2 3.jan int Säwsjö Svenska SSF
+50 110 Geir Pisani, Bergen PK V55 536 +4 6.feb Laksevåg Bergen PK
+221 110 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 536 +43 4.feb Tromsø Tromsø PK
-81 110 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 536 -24 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+39 110 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 536 +2 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+235 110 Jon Inge Barseth, Ørland PK 536 +49 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 115 Audun Kvandal, Odda PK 535 ny 1.mar Odda Odda PK
+74 115 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS Kv V65 535 +8 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
+27 115 Line Nor, Bærum PK Kv 535   - 4.jan int Säwsjö Svenska SSF
-74 115 Roald Stallemo, Kristiansand PK V55 535 -20 9.feb Fevik Grimstad SS
-55 115 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 535 -16 4.jan Kolsås Bærum PK
-74 115 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 535 -20 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 121 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 533 ny 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+91 121 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 533 +10 7.mar Tromsø Tromsø PK
+15 121 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 533 -3 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+108 121 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 533 +15 11.feb Oppdal Oppdal PK
-36 125 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 532 -14 8.mar Kolsås Bærum PK
-80 125 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 532 -22 15.feb Polleidet Lyngsalpene PK
+64 125 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 532 +5 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+64 125 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 532 +5 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
-18 125 Per Stian Eskeland, Grenland PK V55 532 -10 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+138 125 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 532 +21 7.mar Tromsø Tromsø PK
+127 131 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 531 +18 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+71 131 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv 531 +6 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+11 131 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK 531 -4 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
-11 131 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 531 -8 11.mar Kuleisen Haugesund PK
+269 135 Vilde Sirann Hansen, Tromsø PK Kv Jr 530 +66 9.feb Bodø Bodø SSK
+7 135 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 530 -5 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
-37 135 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 530 -14 5.mar Melhushallen Melhus PK
-67 135 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 530 -20 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
-10 139 Arnstein Liberg, Frosta SSL 529 -8 23.feb Frosta Frosta SSL
ny 139 Tor Olav Sande, Florø PK 529 ny 2.feb Byrkjelo Sandane PK
+29 139 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 529 -2 11.jan Alfhallen Kisen MSL
+21 139 Jon Ørsund, Sunndal PK 529 -3 1.mar Vestnes Vestnes PK
+37 143 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 528 -1 9.feb Bodø Bodø SSK
-14 143 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 528 -9 19.jan Brevik Porsgrunn PK
+25 143 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 528 -3 12.feb Kuleisen Haugesund PK
-1 143 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 528 -7 25.jan Bodø Bodø SSK
-1 143 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 528 -7 26.feb Kolsås Bærum PK
ny 143 Roger Carlsen, Luster SSL V55 528 ny 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
ny 149 Peter Ekblom, Sola PK 527 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
-20 149 Steinar Myhre, Mo PK V65 527 -10 29.jan Mo i Rana Mo PK
ny 151 Trond Damhaug, Rissa PK V55 526 ny 15.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-58 151 Mathias Myrland, Oslo PK 526 -19 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 153 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 525 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+95 154 Kjell Arne Kalland, Førde PK V55 524 +10 1.mar Byrkjelo Sandane PK
+197 154 Eirik Sæverud, Haugesund PK 524 +39 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+80 154 Thomas Røset, Selbu PK 524 +8 20.feb Selbuhallen Selbu PK
+63 157 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 523 +3 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-97 157 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 523 -28 5.jan Kolsås Bærum PK
-59 157 Stig Morten Støyva, Sandane PK 523 -21 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+32 157 Sun Bore, Sola PK SH 1 523 -4 7.mar Sola Skytehall Sola PK
-30 157 Arne Richard Rishaug, Mo PK 523 -15 8.jan Mo i Rana Mo PK
+77 157 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 523 +7 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
-59 157 Kenneth Svinsås, Ørland PK 523 -21 14.jan Brekstad Ørland PK
-21 157 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 523 -13 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
+220 157 Janne Agnete Kristiansen, Lånke MSL Kv 523 +48 5.mar Meråker Meråker IR
ny 166 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 522 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 166 Hugo Kjetså, Evje PK 522 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
+83 166 Håkon Grønning Rogn, Porsgrunn PK 522 +8 9.feb Brevik Porsgrunn PK
-90 166 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 522 -27 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 170 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 521 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
-16 170 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 521 -12 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+132 170 Magnus Wohlen, Trondheim SS V55 521 +19 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+154 170 Benno Weisser, Stord PK 521 +25 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
+4 170 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 521 -9 9.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
-1 175 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 520 -10 12.jan Alfhallen Kisen MSL
+8 175 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 520 -8 8.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 177 Rune Finstad, OKTS V55 519 ny 19.jan Kulås Sarpsborg PK
-70 177 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V65 519 -23 12.feb Mo i Rana Mo PK
+94 177 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 519 +9 8.feb Bodø Bodø SSK
-23 177 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V65 519 -14 1.mar Kolsås Bærum PK
+213 177 Kristoffer Martin Svorkås, Melhus PK 519 +50 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+57 177 Tony André Rosanoff Bjorå, Melhus PK 519 +3 5.mar Melhushallen Melhus PK
+6 183 Jørgen Jersin Værnes, Melhus PK 518 -9 9.jan Melhushallen Melhus PK
+141 183 Ole Martin Grønås, Bodø SSK 518 +22 12.feb Bodø Bodø SSK
+66 183 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 518 +4 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
-26 186 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK 517 -15 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+143 186 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK Kv 517 +23 29.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 186 Sjur I Børve, Odda PK V55 517 ny 1.mar Odda Odda PK
+60 189 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 516 +2 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 190 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 515 ny 9.feb Bodø Bodø SSK
+68 191 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL Kv 514 +2 8.mar Kolsås Bærum PK
+97 191 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 514 +8 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+72 191 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 514 +3 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
ny 194 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 513 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+119 194 Mijing Zhang, Trondhjems PK 513 +15 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 196 Arne Olav Halle, Stavanger PK 512 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+31 196 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 512 -7 5.mar Melhushallen Melhus PK
+53 196 Kjetil Forren, Oppdal PK 512 -2 14.jan Oppdal Oppdal PK
ny 196 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 512 ny 5.mar Melhushallen Melhus PK
+142 200 Bård Mannseth, Bærum PK V55 511 +23 1.feb Kolsås Bærum PK
-71 200 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK V55 511 -26 7.mar Tromsø Tromsø PK
+145 200 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 511 +24 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 200 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 511 ny 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 200 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 511 ny 8.mar Kolsås Bærum PK
+49 200 Bjørnar Ulvik, Frosta SSL 511 -3 26.jan Frosta Frosta SSL
-40 200 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 511 -21 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+84 200 Arild Inge Wollan, Støren SSK 511 +4 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 200 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 511 ny 1.mar Vestnes Vestnes PK
ny 209 Lise Hansen, Vigra og Valderøy PK Kv 510 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 209 Martin Viste, Kristiansand PK 510 ny 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+101 209 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 510 +10 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+40 209 Ingrid Marie Haugen, Trondheim SS Kv 510 -4 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 213 Are Svendsen, Aron SK Drammen 509 ny 23.feb Kolsås Bærum PK
ny 213 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 509 ny 23.feb Sarpsborg Sarpsborg PK
-45 213 Roy Blokhus, Mo PK V55 509 -22 29.jan Mo i Rana Mo PK
+97 216 Stian Fossan, Steinkjer PK 508 +10 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
-62 216 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 508 -25 15.jan Mo i Rana Mo PK
ny 216 Harald Håheim, Stavanger PK 508 ny 13.feb Blåsenborg Stavanger PK
-36 216 Frode Brenden, Oslo PK 508 -21 18.jan Kolsås Bærum PK
+80 220 Arne Horneland, Haugesund PK 507 +4 11.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 220 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 507 ny 11.jan Alfhallen Kisen MSL
+120 220 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 507 +18 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
-   220 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 507 -13 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
+127 224 Egil Madsø, Haugesund PK 506 +21 12.feb Kuleisen Haugesund PK
+6 224 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 506 -11 1.feb SKUDENESHAVN, KROSSBU Skudenes PK
ny 224 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 506 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+25 224 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 506 -8 29.jan Mo i Rana Mo PK
-18 224 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 506 -18 13.feb Blåsenborg Stavanger PK
+18 224 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv Jr 506 -9 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+54 230 Lasse Solhaug, Bodø SSK 505 -2 15.jan Bodø Bodø SSK
+129 231 Martin Meltzer, Arendal PK 504 +23 9.feb Fevik Grimstad SS
+3 231 Jan Helge Tofte, Stord PK V55 504 -12 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
+72 233 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 503 +2 4.jan Kolsås Bærum PK
+146 233 Anders Vonstad, Mo PK 503 +30 12.feb Mo i Rana Mo PK
+110 235 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv 502 +15 11.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 235 Janne Kristiansen, Lånke MSL Kv 502 ny 14.feb Levanger Levanger SSL
+70 235 Geir-jarle Barchvig, Ull SS SH 1 502 +1 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
-15 235 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 502 -18 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+24 239 Åge Ånensen, Stord PK 501 -10 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
-71 239 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 501 -30 11.mar Kuleisen Haugesund PK
+43 239 Geir Øverås, Vestnes PK 501 -7 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
-146 239 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv 501 -44 7.mar Sola Skytehall Sola PK
-29 243 Arild Granmo, Melhus PK 499 -23 5.mar Melhushallen Melhus PK
+76 243 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 499 +2 17.feb Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 245 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 498 ny 26.jan Kolsås Bærum PK
ny 245 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 498 ny 1.mar Byrkjelo Sandane PK
-3 245 Elin Kathrine Torkildsen, Oslo PK Kv 498 -17 8.mar Kolsås Bærum PK
+153 245 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK V55 498 +32 8.mar Brevik Porsgrunn PK
-7 249 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 497 -18 7.feb Kolsås Bærum PK
ny 250 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 496 ny 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-101 250 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 496 -38 5.jan Fevik Grimstad SS
+110 252 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 495 +15 31.jan Kolsås Bærum PK
+82 252 Petter Båshus, Grimstad SS 495 +4 9.feb Fevik Grimstad SS
+67 252 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V55 495 -2 15.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 252 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 495 ny 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+44 256 Rolf Toven, Nesset PK V65 494 -9 1.mar Vestnes Vestnes PK
-23 257 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 491 -25 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 258 Eirik Djønne, Odda PK 490 ny 1.mar Odda Odda PK
+112 258 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 490 +12 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+119 260 Andreas Kiltvik, Selbu PK 488 +15 20.feb Selbuhallen Selbu PK
+45 260 Kim Strømøy, Mo PK 488 -13 29.jan Mo i Rana Mo PK
+108 260 Frank Egil Dahl, Frosta SSL 488 +9 23.feb Frosta Frosta SSL
ny 263 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 487 ny 12.jan Alfhallen Kisen MSL
-75 264 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 486 -41 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
-63 265 Helge Kristiansen, Sunndal PK 485 -40 4.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+146 265 Sivert Ervik, Melhus PK Menn Jr 485 +23 5.mar Melhushallen Melhus PK
ny 265 Arpad Totth, Bodø SSK 485 ny 25.jan Bodø Bodø SSK
+97 265 Daniel Bjerkelund Johansen, Fredrikstad SS 485 +5 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
-39 269 Stian Marius Bye, Årdal SSL 484 -33 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+24 269 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V55 484 -21 25.jan Bodø Bodø SSK
+105 269 Christian Andre Hervard, Bærum PK 484 +8 26.jan Kolsås Bærum PK
+4 272 Milosz Mielniczek, Meråker IR Menn Jr 483 -26 16.jan Meråker Meråker IR
+132 272 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 483 +19 19.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+23 274 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V55 482 -22 25.jan Bodø Bodø SSK
+99 275 Arild Sundet, Frosta SSL 478 +2 23.feb Frosta Frosta SSL
ny 276 Solvei Charlotte Skogstad, Oslo PK Kv 477 ny 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 277 Petter Mandt, Grimstad SS V65 476 ny 5.jan Fevik Grimstad SS
+68 277 Torgeir Berg Svendsen, Oslo PK V55 476 -11 18.jan Kolsås Bærum PK
+82 277 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 476 -6 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 280 Wivi Flesche, Bærum PK Kv V55 475 ny 29.feb Kolsås Bærum PK
+79 281 Tor Andre Opås, Evje PK V55 474 -7 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK
+23 282 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V55 473 -28 7.feb Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 282 Frode Nilsen, Bærum PK V55 473 ny 4.jan Kolsås Bærum PK
ny 284 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK V55 468 ny 8.feb Bodø Bodø SSK
+67 284 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 468 -17 5.mar Melhushallen Melhus PK
ny 284 Tor Arne Hage, Melhus PK 468 ny 10.mai Melhushallen Melhus PK
ny 287 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn Jr 467 ny 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
+159 287 Niklas Adler Opsund, Porsgrunn PK 467 +52 19.jan Brevik Porsgrunn PK
-75 287 Adrian Halle, Stavanger PK Menn Jr 467 -56 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+124 290 Terje Vonstad, Mo PK V55 466 +6 19.feb Mo i Rana Mo PK
ny 291 Karoline Hansen, Storfjorden SSL Kv 465 ny 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+166 292 Lars Haugen Ødegaard, Haugesund PK 462 +67 8.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 292 Nils Henrik Wiik, Vigra og Valderøy PK 462 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+130 294 Iradj Riazifard, Bærum PK 460 +8 26.feb Kolsås Bærum PK
ny 295 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 458 ny 6.feb Laksevåg Bergen PK
+131 295 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK 458 +8 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
ny 297 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 455 ny 23.feb Sarpsborg Sarpsborg PK
ny 298 Bjørn Markset, Porsgrunn PK 453 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 298 Johnny Voll, Oppdal PK 453 ny 11.feb Oppdal Oppdal PK
ny 298 Per-Henning Almvang, Bærum PK 453 ny 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 301 Magne Antonsen, Blinken M&P 451 ny 11.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 302 Martin Johannessen, Sola PK SH 1 449 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+136 302 Hein Åge Aspvik Olsen, Frosta SSL 449 +14 26.jan Frosta Frosta SSL
+88 302 Peter Bergheim, Sandane PK V55 449 -20 23.feb Øvre Årdal Årdal SSL
+142 305 Arild Helland, Haugesund PK 446 +36 12.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 306 Sebastian Myhre Sparbo, Ringerike PK 445 ny 29.feb Kolsås Bærum PK
+107 307 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 443 -17 8.jan Mo i Rana Mo PK
ny 308 Ingebret Osmundsen Ølberg, Sola PK 441 ny 7.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 309 Beathe Haug, Mo PK Kv 440 ny 19.feb Mo i Rana Mo PK
ny 310 Eivind Sæter, Fredrikstad SS 438 ny 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 311 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 437 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+23 311 Arne Sandstøl, Sandnes PK V55 437 -54 15.mar Edinburgh STS
-50 313 Magne Fagertun, Mo PK V55 436 -75 15.jan Mo i Rana Mo PK
+129 313 Christian Steinar Moan, Melhus PK 436 +7 28.jan Kattem Skytebane Trondheim SS
+98 313 Harald Setsaas, Selbu PK V65 436 -26 20.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 316 Espen Andreas Aabye, Sarpsborg PK 435 ny 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 316 Kjell Arne Kjøllmoen, Haugesund PK 435 ny 11.mar Kuleisen Haugesund PK
+153 316 Erlend Voll, Oppdal PK 435 +89 14.jan Oppdal Oppdal PK
+115 319 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 433 -6 11.feb Oppdal Oppdal PK
+63 320 Siri Vaggen Kanedal, Oslo PK Kv 429 -43 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+87 321 Trond Hellesvik, Bodø SSK 422 -41 25.jan Bodø Bodø SSK
+138 322 Trond Nilsen, Fredrikstad SS V65 419 +32 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 323 Benjamin Brekkvassmo Øyen, Steinkjer PK 418 ny 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
ny 323 Maiken Jansen, Sarpsborg PK Kv 418 ny 23.feb Sarpsborg Sarpsborg PK
ny 325 Patrick Brose, Mo PK 414 ny 19.feb Mo i Rana Mo PK
+131 326 Sammy Dahlberg, Bærum PK 410 +12 29.feb Kolsås Bærum PK
+125 327 Frank Johansen, Bodø SSK V55 408 +2 12.feb Bodø Bodø SSK
ny 328 André Thomassen, Mo PK 403 ny 19.feb Mo i Rana Mo PK
+79 329 Espen Nordahl Jakobsen, Porsgrunn PK 401 -62 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 330 Eystein Røset, Selbu PK 389 ny 20.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 331 Sondre Strøm Hushagen, Meråker IR Menn Jr 387 ny 16.jan Meråker Meråker IR
+144 332 Magnhild Fiskaaen, Haugesund PK Kv 365 +99 8.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 333 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 360 ny 1.feb SKUDENESHAVN, KROSSBU Skudenes PK
-151 334 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 347 -181 8.jan Mo i Rana Mo PK
+131 335 Åslaug Iversen, Grimstad SS Kv 335 -21 5.jan Fevik Grimstad SS
+135 336 Martin Øyen, Trondheim SS 276 -52 12.jan Kattem Skytebane Trondheim SS