Alle på topp: Luft 40   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav 375 355 335 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 388 Pål Hembre, 386 Ann Kristin Tegle 132 skyttere ( -95 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+11 1 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 386 +14 7.feb Kolsås Bærum PK
+3 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 385 +8 15.feb Kolsås Bærum PK
-1 3 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V55 380 -1 23.feb Kolsås Bærum PK
+2 4 Ingar Woll, Bærum PK 378 +2 7.mar Kolsås Bærum PK
+2 5 Frank Lien, Ringerike PK V55 377 +2 18.jan Kolsås Bærum PK
-5 6 Ole-Harald Aas, Bærum PK 375 -9 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+5 7 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 374 +2 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+15 8 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 372 +5 29.feb Kolsås Bærum PK
+19 8 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 372 +6 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+30 10 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 370 +7 4.jan Kolsås Bærum PK
+42 11 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 369 +9 2.feb Kolsås Bærum PK
+12 11 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 369 +2 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 13 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 368 ny 7.feb Kolsås Bærum PK
-6 13 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 368 -7 19.jan Brevik Porsgrunn PK
-   15 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 367 -4 23.feb Kolsås Bærum PK
+29 15 Terje Storholt, Oslo PK V65 367 +5 23.feb Kolsås Bærum PK
+31 15 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V65 367 +6 13.feb Blåsenborg Stavanger PK
-6 18 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 366 -6 4.jan Kolsås Bærum PK
+28 18 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 366 +5 25.jan Bodø Bodø SSK
+113 18 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 366 +31 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 21 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 365 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 22 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 363 ny 1.mar Kolsås Bærum PK
+5 22 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 363 -3 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
+42 22 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 363 +7 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 22 Geir Pisani, Bergen PK V55 363 ny 18.feb Laksevåg Bergen PK
+10 22 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 363 -2 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+19 27 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 362 +1 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+18 28 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 361   - 9.feb Brevik Porsgrunn PK
+32 29 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 360 +3 7.mar Sola Skytehall Sola PK
-2 29 Ole Morten Valø, Askim PK V55 360 -6 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 29 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V55 360 ny 25.jan Bodø Bodø SSK
+3 29 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 360 -5 18.jan Brekstad Ørland PK
+38 33 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 359 +4 31.mai Kolsås Bærum PK
ny 33 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 359 ny 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+60 35 Rune Finstad, OKTS V55 357 +9 2.feb Kolsås Bærum PK
+26 35 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 357   - 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+18 35 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 357 -3 26.jan Bodø Bodø SSK
-15 38 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 355 -12 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
+45 38 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V65 355 +3 26.feb Kolsås Bærum PK
+6 40 Frank Roy Haugland, Bærum PK V65 354 -7 22.jan Kolsås Bærum PK
+50 40 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 354 +4 15.jan Bodø Bodø SSK
-30 40 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 354 -20 26.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
+15 43 Helge Olden, Ørland PK V55 353 -5 18.jan Brekstad Ørland PK
+40 43 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 353 +1 23.feb Sarpsborg Sarpsborg PK
-5 45 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 352 -11 20.feb Selbuhallen Selbu PK
+114 46 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 350 +27 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+17 47 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 349 -7 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+23 48 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK V65 348 -7 26.feb Kolsås Bærum PK
+92 48 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv U16 348 +16 4.feb Tromsø Tromsø PK
-23 50 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 347 -19 25.jan Bodø Bodø SSK
+21 50 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 347 -8 9.jan Melhushallen Melhus PK
ny 50 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V55 347 ny 14.jan Brekstad Ørland PK
+46 53 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 346 -1 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 53 Petter Aas, Porsgrunn PK V55 346 ny 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 55 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U16 344 ny 8.feb Bodø Bodø SSK
ny 56 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 343 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 56 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 343 -8 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+62 56 Harald Ræge, Stavanger PK V73 343 +3 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+42 59 Nils Håvard Dahl, Levanger SSL V65 342 -4 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 59 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn Jr 342 ny 4.jan Kolsås Bærum PK
+48 61 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 341 -2 9.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 61 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 341 ny 18.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+65 63 Kjell Åke Lappen Andresen, Levanger SSL V73 340 +4 26.jan Frosta Frosta SSL
+72 63 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V73 340 +7 6.feb Laksevåg Bergen PK
+27 63 Erik Stai, Levanger SSL V73 340 -10 14.feb Levanger Levanger SSL
+104 66 Olav Johny Ludviksen, Porsgrunn PK V55 338 +25 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+45 66 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V73 338 -4 26.feb Kolsås Bærum PK
+41 68 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 337 -6 15.feb Kolsås Bærum PK
ny 68 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 337 ny 7.mar Kolsås Bærum PK
+56 68 Sissel Gunhild Lystad, Namnå PK Kv V55 337   - 11.jan Alfhallen Kisen MSL
+19 71 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 334 -16 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+83 71 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK Kv V65 334 +7 5.jan Kolsås Bærum PK
ny 73 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 332 ny 11.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 74 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn U16 331 ny 7.mar Tromsø Tromsø PK
+43 75 Terje Andersen, Fredrikstad SS V65 330 -10 27.jan Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 75 Lill Torjesen, Blinken M&P Kv V55 330 ny 11.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 77 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 328 ny 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
+17 78 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V73 327 -21 6.feb Mysen Mysen PL
+49 79 Frode Nilsen, Bærum PK V55 326 -10 4.jan Kolsås Bærum PK
+73 79 Christine Wilhelmsen Enebakk, Tromsø PK Kv U16 326 -2 5.nov Mellomvegen 79 Tromsø PK
ny 81 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V55 325 ny 11.jan Alfhallen Kisen MSL
+40 81 Per Martin Marum, Trondheim SS V73 325 -14 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 81 Robertus Cornelis Louwe, Porsgrunn PK 325 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+22 84 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V65 324 -20 25.jan Bodø Bodø SSK
+58 85 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 323 -8 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+65 86 Petter Mandt, Grimstad SS V65 321 -8 9.feb Fevik Grimstad SS
+24 87 Maja Hansen, Tromsø PK Kv U16 319 -23 9.feb Bodø Bodø SSK
ny 87 Bjørn Markset, Porsgrunn PK 319 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 87 Tirill-Elisabet Kjellbakk, Bodø SSK Kv U16 319 ny 8.feb Bodø Bodø SSK
+72 90 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V73 318 -3 17.jan Steinkjer Steinkjer PK
ny 90 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 318 ny 24.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 90 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U16 318 ny 14.jan Brekstad Ørland PK
ny 93 Wivi Flesche, Bærum PK Kv V55 316 ny 1.mar Kolsås Bærum PK
+63 93 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn Jr 316 -10 12.jan Alfhallen Kisen MSL
+67 95 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 315 -6 7.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+92 96 Arne Sandstøl, Sandnes PK V55 314 +14 7.mar Sola Skytehall Sola PK
+77 96 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V55 314 +4 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+81 98 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V65 312 +5 23.feb Frosta Frosta SSL
+33 99 Jostein Engesmo, Støren SSK V55 311 -23 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+33 99 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V65 311 -23 14.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+51 101 Ola Todal, Trondhjems PK V65 310 -18 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+62 102 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 309 -11 9.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+83 102 Roar Ludvigsen, Bergen PK V65 309 +8 18.feb Laksevåg Bergen PK
+63 104 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 306 -9 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 105 Malin Solberg, Mysen PL Kv U16 305 ny 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
ny 106 Benjamin Nordahl, Porsgrunn PK Menn U16 304 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+49 107 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V73 303 -23 15.feb Polleidet Lyngsalpene PK
+20 108 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 302 -34 19.jan Kulås Sarpsborg PK
+38 108 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V55 302 -28 11.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 108 Niklas Adler Opsund, Porsgrunn PK 302 ny 19.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 111 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V73 301 ny 24.feb Steinkjer Steinkjer PK
+99 112 Malin Vik, Ørland PK Kv U14 299 +39 18.jan Brekstad Ørland PK
+72 112 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 299 -4 14.jan Brekstad Ørland PK
ny 114 Bernt Johannes Aglen, Levanger SSL V73 296 ny 14.feb Levanger Levanger SSL
ny 115 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS V55 293 ny 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
+96 116 Sebastian Holm Vonstad, Mo PK Menn U16 287 +30 25.jan Bodø Bodø SSK
ny 117 Sebastian Myhre Sparbo, Ringerike PK 286 ny 29.feb Kolsås Bærum PK
+83 117 Rolf Askevold, Bodø SSK V55 286 +3 15.jan Bodø Bodø SSK
+84 119 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 282 +10 11.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 120 Sven Arne Henriksen, Fredrikstad SS V65 275 ny 8.mar Rolvsøy Fredrikstad SS
+47 121 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U16 269 -45 14.jan Brekstad Ørland PK
ny 122 Sondre Aasheim, Mo PK Menn U16 249 ny 25.jan Bodø Bodø SSK
+93 123 Ragnhild Kristin Askevold, Bodø SSK Kv V55 247 -1 15.jan Bodø Bodø SSK
ny 124 Thea Anett Jerstad Lien, Trondheim SS Kv U16 244 ny 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 125 Melina Christin Guttormsen, Mo PK Kv U16 236 ny 25.jan Bodø Bodø SSK
ny 125 Daniel Løvseth Myhre, Trondheim SS Menn U16 236 ny 3.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 127 Rebekka-Isabelle Kjellbakk, Bodø SSK Kv U16 226 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
+97 128 Kjell Einar Dørum, Oppdal PK V55 223 +16 11.feb Oppdal Oppdal PK
+80 129 Reidar Owe, Skudenes PK V73 216 -48 11.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 130 Anna Linnea Westerlund Nilsen, Trondheim SS Kv U16 209 ny 8.mar Kattem Skytebane Trondheim SS
ny 131 Adrian Risvik Solevåg, Vigra og Valderøy PK Menn U16 181 ny 27.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 132 Julie Elvira Belaqua, Evje PK Kv 31 ny 15.feb Evje, Klubbhus Evje PK