Alle på topp: Hurtig S-rev   2020 Klasse: A B C oppdatert 14.mars 2021
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 0 dager uthevet Norsk bestenotering: 585 Frank Lien 91 skyttere ( -30 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+36 1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 585 +53 30.jan ODDA Odda PK
+7 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 572 +17 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+5 3 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 565 +8 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 4 Gisle Enge, Etne PK 562 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 5 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 559 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 5 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 559 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+18 7 Morten Sleire, Kvam PK 556 +18 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+29 8 Robert Ilievski, Greipstad PK 555 +23 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+2 8 Helge Kristiansen, Sunndal PK 555 +2 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 10 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 550 ny 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
+5 11 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 547   - 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+14 12 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 545 +8 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 12 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 545 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+2 14 Odd Bjorheim, Hå PK V55 544 -3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+26 14 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 544 +14 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 14 Håvard Soknes, Trondhjems PK 544 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 17 Terje Kolstad, Verdal SSL 541 +8 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 18 Morten Antonsen, Ørland PK 539 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
+7 19 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 536 -1 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+8 20 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 535 -1 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 21 Torstein Vikan, Verdal SSL 534 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+30 21 John Lothe, Haugesund PK 534 +13 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 23 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 532 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 24 Hugo Kjetså, Evje PK 530 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+4 25 Rolf Høvring, Haugesund PK 528 -7 16.okt Kuleisen Haugesund PK
-19 25 Terje Storholt, Oslo PK V65 528 -34 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 27 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL V55 527 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+26 27 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 527 +7 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-11 29 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 526 -20 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 29 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 526 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+12 31 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 525 -2 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-12 31 Liv Håland, Hå PK Kv 525 -17 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 31 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 525 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+14 31 Richard Aaserud, Ringerike PK 525 +1 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 31 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 525 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+54 36 Eirik Djønne, Odda PK 523 +62 16.okt Kuleisen Haugesund PK
-15 36 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 523 -17 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+69 36 Roald Fuglestad, Hå PK 523 +101 16.mai Fotland Egersund PK
+10 39 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 522 -1 22.okt Drammen Aron SK Drammen
-37 40 Arild Inge Wollan, Støren SSK 521 -43 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 41 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 518 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+39 41 Sjur I Børve, Odda PK V55 518 +32 6.feb ODDA Odda PK
+34 41 Cato Brekke, Hokksund PK V55 518 +24 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-23 44 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 517 -23 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 45 Espen Sivertsen, Greipstad PK 516 ny 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+5 46 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 515 -6 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 47 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 513 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 48 Inge Ystanes, Odda PK 512 ny 30.jan ODDA Odda PK
+14 49 Knut Ivar Sørheim, Time PK 509 -1 16.mai Fotland Egersund PK
+20 49 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 509 +10 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 51 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 508 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+58 52 Arne Horneland, Haugesund PK 503 +107 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 53 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 498 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 54 Espen Sammerud, Asker SK V55 497 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 55 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 496 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 56 Martin Johnsrud, Modum PK 494 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-25 57 Petter Berg, Aron SK Drammen 491 -43 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 58 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 490 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-25 59 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 487 -46 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 60 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 486 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 60 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 486 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 62 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 485 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+22 63 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 483 +8 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+9 64 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 482 -13 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-9 65 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 480 -37 13.sep Voss NOP/Voss
ny 66 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 476 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 67 Åge Olaussen, Haugesund PK 474 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 68 Erik Rom, Kvinesdal PK 473 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 69 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 466 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 70 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 461 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 70 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 461 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+30 72 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 448 +13 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+12 73 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 447 -28 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 74 Christer Rene Nordanger, Odda PK 440 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 75 Terje Svanes, Egersund PK 439 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+18 76 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 434 -20 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 76 Jarle Johanson, Haugesund PK 434 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 78 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 427 ny 4.okt Brumunddal Brumunddal PK
-3 79 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 423 -67 22.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 80 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 397 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 81 Terje Meyer, Trondhjems PK 382 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 82 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 381 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 83 Reidar Høyholm, Trondhjems PK V65 350 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 84 Audun Kvandal, Odda PK 332 ny 30.jan ODDA Odda PK
ny 85 Morten Aronsen, Svelvik SS 330 ny 22.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 86 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 329 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 87 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 316 ny 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 88 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 306 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 89 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 222 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 90 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 167 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 91 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 131 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK