Alle på topp: Hurtig S-pst   2020 Klasse: A B C oppdatert 6.juni 2020
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 588 Jakob Kråkevik 69 skyttere ( -156 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
-   1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 588 +2 9.jan ODDA Odda PK
+14 2 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 572 +13 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 3 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 571 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+167 4 Eirik Djønne, Odda PK 563 +104 5.mar ODDA Odda PK
+2 5 Terje Storholt, Oslo PK V65 559 -10 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 6 Glenn Bjorheim, Hå PK 558 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+27 7 Odd Bjorheim, Hå PK V55 557 +8 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 8 Livar Gudmestad, Sandnes PK 552 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-1 9 Espen Sivertsen, Greipstad PK 549 -18 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+4 10 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 548 -13 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+29 11 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 543 -5 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 12 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 540 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 12 Håvard Soknes, Trondhjems PK 540 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 14 Helge Kristiansen, Sunndal PK 538 -20 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 15 Sjur I Børve, Odda PK V55 536 ny 5.mar ODDA Odda PK
ny 16 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 534 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 17 Martin Meltzer, Arendal PK 533 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+31 18 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 531 -12 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 19 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 523 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 19 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 523 ny 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 21 Tore Stensby, Løiten SS V55 519 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 22 Espen Normann, Verdal SSL 518 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 23 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 514 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+85 24 Torstein Liene, Greipstad PK V55 513 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 25 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 511 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 26 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 506 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+119 26 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 506 +19 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+46 28 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 503 -30 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 29 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 494 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+77 29 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 494 -22 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 31 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK V55 493 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 31 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 493 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 31 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 493 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 34 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 488 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+36 34 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 488 -46 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 34 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 488 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+58 37 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 487 -35 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+84 38 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 486 -20 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 39 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 483 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-6 40 John Lothe, Haugesund PK 479 -70 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 41 Terje Myhre, Trondhjems PK 478 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+145 42 Johnny Ystanes, Odda PK 477 +42 30.jan ODDA Odda PK
+23 43 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 475 -61 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+16 44 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 471 -68 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+68 45 Audun Kvandal, Odda PK 469 -42 9.jan ODDA Odda PK
ny 46 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 466 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 47 Stian Rustøen, Greipstad PK 464 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+74 48 Zoran Vojnovic, Arendal PK 463 -43 17.feb Arendal Arendal PK
ny 49 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V55 462 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+82 50 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 460 -43 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+101 51 Arne Horneland, Haugesund PK 446 -28 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 52 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 435 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 53 Terje Meyer, Trondhjems PK 429 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 54 Victoria Sivertsen, Greipstad PK Kv 427 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+141 54 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 427 +19 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 56 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 425 ny 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+115 57 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 423 -33 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 58 Roman Eck, Kvinesdal PK 417 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+147 59 Geir Tånes, Greipstad PK V55 400 +24 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 60 Geir Øia, Arendal PK 388 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 61 Ola Magne Eidem, Eide og Fræna PK V55 381 ny 3.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 62 Inge Ystanes, Odda PK 374 ny 9.jan ODDA Odda PK
ny 63 Bjørn Steinar Øverås Visnes, Eide og Fræna PK 369 ny 6.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 64 Nikolas Markussen Wade, Verdal SSL 364 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 65 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 340 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 66 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 331 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 67 Birger Berg, Trondhjems PK V73 263 ny 2.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 68 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 252 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 69 Milica Vojnovic, Arendal PK Kv U14 142 ny 17.feb Arendal Arendal PK