Alle på topp: Hurtig Rev   2020 Klasse: A B C oppdatert 14.mars 2021
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 0 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Arild Inge Wollan 240 skyttere ( -36 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
ny 1 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 587 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+5 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 579 +11 16.mai Fotland Egersund PK
-1 3 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 576   - 30.jan ODDA Odda PK
ny 4 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 570 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+5 5 Lasse Hovd, Bærum PK 567 +2 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+7 6 Terje Storholt, Oslo PK V65 566 +4 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 6 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL V55 566 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+25 6 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 566 +15 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 6 Gisle Enge, Etne PK 566 ny 10.des ODDA Odda PK
+3 10 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 564 +2 9.jan ODDA Odda PK
+16 10 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 564 +10 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 10 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 564 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 13 Runar Magnussen, Sola PK 563 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+11 14 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 561 +6 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+16 15 Espen Sivertsen, Greipstad PK 560 +9 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 16 Espen Magnussen, Sola PK 559 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 16 Jo Geir Lint, Haugesund PK 559 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+133 18 Petter Berg, Aron SK Drammen 558 +58 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+88 18 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 558 +36 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+2 20 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 557 +1 6.aug Kuleisen Haugesund PK
+15 20 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 557 +9 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+8 20 Rolf Høvring, Haugesund PK 557 +5 27.nov Kuleisen Haugesund PK
+54 23 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 556 +24 13.sep Voss NOP/Voss
+25 23 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 556 +13 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+10 25 John Lothe, Haugesund PK 554 +6 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+10 25 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 554 +6 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 27 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 553 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+21 27 Martin Meltzer, Arendal PK 553 +10 26.okt Arendal Arendal PK
-25 29 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 552 -17 10.des ODDA Odda PK
ny 29 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 552 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 31 Tom Einar Lund, Svelvik SS 551 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-16 32 Are Wivestad, Sola PK V55 550 -10 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+3 32 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 550 +2 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 34 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 549 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 35 Tore Stensby, Løiten SS V55 548 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
-13 35 Sjur I Børve, Odda PK V55 548 -8 5.mar ODDA Odda PK
+25 35 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 548 +8 27.nov Kuleisen Haugesund PK
-17 35 Odd Bjorheim, Hå PK V55 548 -10 16.mai Fotland Egersund PK
ny 39 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 547 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+170 39 Eirik Djønne, Odda PK 547 +116 29.des Kuleisen Haugesund PK
+77 41 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 544 +27 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+7 41 Morten Sleire, Kvam PK 544 +1 13.sep Voss NOP/Voss
+11 43 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 543 +1 21.mai Smiholen Namnå PK
+11 43 Robert Ilievski, Greipstad PK 543 +1 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+71 43 Håvard Soknes, Trondhjems PK 543 +25 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 46 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 542 ny 13.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 46 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 542 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 48 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 541 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+14 48 Arne Aarnes, Verdal SSL 541 +2 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+36 48 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 541 +12 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
-5 48 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 541 -5 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 52 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 540 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
+31 53 Håkon Tøråsen, Namnå PK V55 539 +10 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 53 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 539 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+70 55 Øystein Wold, Trondhjems PK 538 +24 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+93 55 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 538 +36 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+7 55 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 538 -1 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 55 Ingar Woll, Bærum PK 538 ny 5.okt Ekeberg OKTS
-9 55 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 538 -7 27.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 55 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 538 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
+7 61 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 537 +1 13.sep Voss NOP/Voss
-43 61 Roald Fuglestad, Hå PK 537 -21 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
-28 63 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 536 -12 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 63 Steinar Omdal, Greipstad PK 536 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+31 63 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 536 +10 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 63 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 536 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
+9 67 Terje Kolstad, Verdal SSL 535 +2 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+66 68 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 534 +26 17.aug MO I RANA Mo PK
+72 68 Kjetil Eia, Time PK 534 +28 16.mai Fotland Egersund PK
+128 70 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 533 +82 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 70 Arild Knudsen, Sandnes PK 533 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 70 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 533 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 73 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 532 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 73 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 532 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+21 73 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 532 +6 24.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 73 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V73 532 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+37 77 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 531 +13 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+90 77 Terje Myhre, Trondhjems PK 531 +42 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 79 Roger Feed, Horten O. PK 530 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 80 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 528 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 80 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 528 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 82 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 527 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
ny 82 Jørgen Semsøy, Asker SK V55 527 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
-56 82 John Vedø, Kopervik PK 527 -27 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 82 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 527 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+2 82 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 527 -2 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 82 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 527 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
-34 88 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 526 -16 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-30 88 Rune Finstad, OKTS V55 526 -15 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 90 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 525 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+44 90 Arne Horneland, Haugesund PK 525 +17 29.des Kuleisen Haugesund PK
-62 90 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 525 -27 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+13 93 Åge Olaussen, Haugesund PK 523 +1 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 93 Johnny Ystanes, Odda PK 523 ny 6.feb ODDA Odda PK
-4 93 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 523 -5 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+3 96 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 521 -2 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 97 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 520 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
-23 97 Torstein Vikan, Verdal SSL 520 -14 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+10 99 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V55 519 -2 13.sep Voss NOP/Voss
ny 99 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 519 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 101 Kjell Olsen, Bergen PK V65 518 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+56 101 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 518 +21 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 101 Gustav Tisthamar, Bergen PK 518 -2 13.sep Voss NOP/Voss
ny 104 Sigurd Nes, Åsane PK V55 517 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 104 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 517 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
-7 106 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 516 -7 22.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 106 Andreas Fuglestad, Hå PK 516 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 106 Knut Ivar Sørheim, Time PK 516 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 106 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 516 ny 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+11 110 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 512 -3 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
-43 110 Liv Håland, Hå PK Kv 512 -25 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+101 112 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 511 +88 16.mai Fotland Egersund PK
-50 112 Richard Aaserud, Ringerike PK 511 -28 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 112 Jarle Johanson, Haugesund PK 511 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
+13 115 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 510 -3 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+18 115 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 510 +1 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 117 Sverre Jørgensen, Bodung PK 509 ny 14.sep Ekeberg OKTS
ny 117 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 509 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+73 117 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 509 +47 13.sep Voss NOP/Voss
+28 120 Ove Himle, NOP/Voss V55 508 +6 13.sep Voss NOP/Voss
ny 121 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 506 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-10 121 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 506 -14 16.mai Fotland Egersund PK
ny 123 Robert Antonsen, Mosjøen PK V55 505 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
+49 124 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 504 +23 13.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 125 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 502 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-80 126 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 501 -44 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 127 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 499 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 128 Fredrik Styve, Haugesund PK 497 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 128 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 497 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 130 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK 495 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 131 Jørgen Andersen, Trondhjems PK V65 494 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+62 131 Roman Eck, Greipstad PK 494 +34 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-34 133 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 493 -30 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 133 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 493 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 135 Petter Moe, Asker SK V55 492 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+63 136 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 490 +40 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 137 Inge Ystanes, Odda PK 489 ny 30.jan ODDA Odda PK
ny 137 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 489 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+27 137 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 489 -1 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 140 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 486 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 141 Ingve Fosse, Stord PK 485 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 142 Terje Svanes, Egersund PK 484 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 142 Kjetil Landheim, Hamar SSK 484 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 144 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 481 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
-24 145 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 480 -35 6.feb ODDA Odda PK
ny 146 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 477 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 146 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 477 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 148 Andre Kolle-Neverdal, Sandnes PK 476 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 148 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 476 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+66 150 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 475 +60 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+10 150 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 475 -21 22.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 152 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 473 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 153 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 472 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+14 154 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK V55 470 -18 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 155 Morten Aronsen, Svelvik SS 467 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
-10 156 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 466 -37 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+13 157 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 465 -22 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 157 Petter Taskerud, Brumunddal PK 465 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+49 159 Stig Ørjan Olsen, Banak PK 463 +30 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-16 160 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 459 -45 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 161 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 457 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 161 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 457 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+65 163 Daniel Hagenes, Åsane PK 456 +60 13.sep Voss NOP/Voss
ny 164 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 455 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+101 164 Arne Erik Rekkebo, Viking PK og RK V55 455 +179 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 166 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 454 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 166 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V55 454 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
-31 168 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 453 -54 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 169 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 452 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 170 Yngve Storbrua, Arendal PK 451 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 170 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 451 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+93 170 Geir Øverås, Vestnes PK 451 +171 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 173 Rune Amundø, Sula SSK 447 -32 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 173 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 447 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 175 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 445 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-19 176 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 443 -54 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 176 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 443 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 178 Harald Nilsen, Stavanger PK V73 442 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 178 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 442 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+23 178 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 442 -7 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+8 178 Stig Aldal, NOP/Voss 442 -25 13.sep Voss NOP/Voss
ny 182 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 441 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 183 Jarle Markhus, Tysnes SSK V65 439 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 184 Simon Morgan Benson, Alta SSK 437 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+31 185 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 436 +21 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 186 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 434 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 187 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 432 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 188 Øivind Mosand, Trondhjems PK 431 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 189 Espen Fiskum, Trondhjems PK 430 -36 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+42 190 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 428 +42 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+11 191 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 427 -20 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 192 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 426 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-103 192 Morten Svanes, Egersund PK 426 -102 16.mai Fotland Egersund PK
ny 192 Erling Aksel Mathisen, Sandefjord PK 426 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 195 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 425 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+50 196 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 424 +67 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 197 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 423 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 198 Bjørn Bredesen, Namnå PK V65 420 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 199 Ole Bjarte Taklo, Bergen PK 417 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 200 Olaf Abell, Tønsberg O. PK V65 416 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 201 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 410 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 201 Sture Smidt, Moss PK V55 410 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+68 203 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 407 +173 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 203 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 407 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 205 Øystein Stødle Bowitz, Egersund PK Menn U16 406 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 206 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 398 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 207 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 397 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 208 Tom Tørhaug, Trondhjems PK 393 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 209 Reidar Tveranger, Stord PK 392 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 209 Victoria Sivertsen, Greipstad PK Kv 392 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 211 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 388 ny 16.mai Fotland Egersund PK
-56 212 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 384 -114 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-38 213 Cato Brekke, Hokksund PK V55 374 -105 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+61 214 Stig-André Wirkola Gallavara, Alta SSK 371 +180 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+49 215 Kjell Gallavara, Alta SSK 368 +91 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 215 Anders Måsøval, Trondhjems PK 368 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 217 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 364 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+15 218 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 363 -19 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 219 Britt Astrid Muggerud, Hokksund PK Kv 356 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 220 Birger Berg, Trondhjems PK V73 353 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 221 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 344 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
-7 222 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V73 339 -79 13.sep Voss NOP/Voss
ny 223 Kjell Rørvik, Arendal PK V65 338 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 224 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 329 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 225 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 327 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 226 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 322 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 227 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 312 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+23 228 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 300 -37 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 229 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 291 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+22 230 Per Aalstad, Steigen PK 287 -43 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 231 Gunnar Haugen, Alta SSK V55 282 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 232 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 281 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 233 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 278 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 234 Håkon Aasen Henriksen, Trondhjems PK 273 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 235 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 261 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+26 236 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 257 -26 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 237 Reidar Gunnar Adolfsen, Steigen PK V55 253 -100 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 238 Frode Danielsen, Steigen PK V55 197 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 239 Laila Synnøve Amundsen, Alta SSK Kv 175 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 240 Stig Bernhart Storli, Alta SSK V55 167 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK