Alle på topp: Hurtig Mil   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Bernhard Kvale 315 skyttere ( -50 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
ny 1 Runar Magnussen, Sola PK 571 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
-1 2 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 570 -2 6.feb ODDA Odda PK
ny 3 Gisle Enge, Etne PK 569 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 564 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-2 5 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 560 -7 13.sep Voss NOP/Voss
-   5 Espen Magnussen, Sola PK 560 -3 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
-2 7 Glenn Bjorheim, Hå PK 558 -5 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 8 Jo Geir Lint, Haugesund PK 557 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
-7 9 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 556 -12 10.des ODDA Odda PK
+34 9 Eirik Djønne, Odda PK 556 +27 16.okt Kuleisen Haugesund PK
+23 11 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 552 +19 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+51 12 John Lothe, Haugesund PK 551 +30 22.aug Blikshavn Kopervik PK
-4 12 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 551 -8 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
-7 14 Terje Storholt, Oslo PK V65 549 -11 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 14 Knut Egil Bakke, Brumunddal PK 549 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+25 16 Robert Ilievski, Greipstad PK 548 +18 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 17 Hugo Kjetså, Evje PK 546 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+17 18 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 544 +12 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+37 18 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 544 +20 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 20 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 543 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
-   21 Espen Sivertsen, Greipstad PK 541 +1 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+17 21 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 541 +10 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 23 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 540 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 23 Lasse Hovd, Bærum PK 540 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+77 23 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 540 +38 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+45 26 Richard Aaserud, Ringerike PK 539 +21 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-8 26 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 539 -7 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+56 26 Øystein Wold, Trondhjems PK 539 +30 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+107 29 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 538 +55 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 29 Odd Bjorheim, Hå PK V55 538 -9 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 31 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 536 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 31 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 536 -9 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+32 31 Johnny Ystanes, Odda PK 536 +15 5.mar ODDA Odda PK
-13 34 Are Wivestad, Sola PK V55 535 -5 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+39 35 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 534 +19 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+3 35 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 534 +3 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 35 Morten Sleire, Kvam PK 534 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
-25 38 Arild Knudsen, Sandnes PK 533 -22 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 38 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 533 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
+13 38 Bjørn Wold, Trondhjems PK V65 533 +7 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+12 41 Håvard Soknes, Trondhjems PK 532 +7 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 41 Kjell Olav Nestegard, Svelvik SS 532 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+31 43 Gustav Tisthamar, Bergen PK 530 +15 13.sep Voss NOP/Voss
+47 43 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 530 +23 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 45 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 529 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+118 46 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 528 +57 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 47 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 527 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+3 48 André Breiseth Myhre, Sandefjord PK 526   - 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+126 48 Terje Sigurd Woll, Hafrsfjord PK 526 +61 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+76 48 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 526 +34 27.nov Kuleisen Haugesund PK
+13 48 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 526 +3 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 52 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 525 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+38 52 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 525 +18 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 52 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 525 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+71 55 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 524 +33 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+109 55 Terje Myhre, Trondhjems PK 524 +53 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 55 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 524 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
-26 58 Roald Fuglestad, Hå PK 523 -11 16.mai Fotland Egersund PK
+9 58 Sjur I Børve, Odda PK V55 523 +3 10.des ODDA Odda PK
ny 58 Robert Antonsen, Mosjøen PK V55 523 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
ny 58 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 523 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+67 62 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 522 +34 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+57 62 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 522 +26 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+34 62 Petter Berg, Aron SK Drammen 522 +18 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 62 Rolf Høvring, Haugesund PK 522 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 66 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 521 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-36 66 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 521 -14 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 68 Karl Jørgen Torkildsen, Trondhjems PK V55 520 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 68 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 520 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
-7 70 John Vedø, Kopervik PK 519 -2 22.aug Blikshavn Kopervik PK
+19 71 Endre Mogen, Arendal PK 518 +11 17.feb Arendal Arendal PK
ny 71 Morten Antonsen, Ørland PK 518 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 73 Kjetil Forren, Oppdal PK 517 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
+241 73 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 517 +190 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 73 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 517 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 76 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 516 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+10 77 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 514 +6 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
-69 77 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 514 -45 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-30 79 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 513 -14 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 79 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 513 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+94 81 Terje Ofstad, Trondhjems PK V65 512 +48 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 81 Inge Ystanes, Odda PK 512 ny 30.jan ODDA Odda PK
ny 83 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V55 511 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 84 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 510 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-29 84 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 510 -14 6.feb ODDA Odda PK
ny 84 Terje Olav Rundtom, Kongsvinger SS 510 ny 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+105 87 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 509 +58 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 87 Bernt Johan Noodt, Trondhjems PK 509 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 87 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 509 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+132 90 Olav Austad, Egersund PK 507 +80 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 91 Jørgen Semsøy, Asker SK V55 506 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+118 91 Cato Brekke, Hokksund PK V55 506 +65 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 91 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 506 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
-23 94 Roger Feed, Horten O. PK 505 -13 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-26 95 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 504 -15 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 95 Petter Båshus, Grimstad SS 504 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-49 95 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 504 -24 13.sep Voss NOP/Voss
ny 95 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 504 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 99 Morten Svanes, Egersund PK 503 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 99 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 503 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 101 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 501 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 101 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 501 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 103 Erlend Voll, Oppdal PK 500 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 104 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 499 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 104 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 499 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+27 104 Arne Horneland, Haugesund PK 499 +13 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 104 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 499 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 104 Ove Himle, NOP/Voss V55 499 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 109 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 498 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
-55 110 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V55 497 -27 13.sep Voss NOP/Voss
-29 111 Martin Johnsrud, Modum PK 496 -13 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+77 112 Anders Vonstad, Mo PK 494 +41 17.aug MO I RANA Mo PK
-57 112 Rune Finstad, OKTS V55 494 -30 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 114 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 492 ny 27.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 114 Marius Helstad, Trondhjems PK 492 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+35 114 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 492 +15 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 117 Liv Håland, Hå PK Kv 490 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 118 Tron-Erik Tomtum, Hokksund PK V55 489 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
-3 118 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V55 489 -9 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 118 Gunnar Lier, Oslo FS V55 489 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
-91 118 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 489 -47 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 122 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 486 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 122 Kjell Holestøl, NOP V73 486 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 124 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 484 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 125 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U16 482 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 125 Frode Oplenskedal, Sola PK 482 ny 16.mai Fotland Egersund PK
-66 127 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 481 -42 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 127 Lars-Inge Horvei, NOP/Voss 481 ny 13.sep Voss NOP/Voss
-106 129 Livar Gudmestad, Sandnes PK 480 -59 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 129 Ole-Edvard Hagen, Åsane PK 480 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 129 Jonas Kristensen, Trondhjems PK 480 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-91 132 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 479 -51 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 133 Jan Egil Jensen, Brumunddal PK 478 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 134 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 476 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+17 135 Stig Ørjan Olsen, Banak PK 475 -1 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+81 136 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 474 +41 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 137 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 473 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+54 138 Tor Arne Helland, Verdal SSL V55 472 +21 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 139 Tore Thyholt, Trondhjems PK V55 471 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 140 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 470 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
-   140 Jan Ove Midtun, Bergen PK 470 -11 13.sep Voss NOP/Voss
ny 142 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 468 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 142 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 468 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 144 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 467 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
+37 144 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 467 +7 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+3 146 Kim Vater, Haugesund PK V55 466 -11 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 147 Anette Britt Christensen, Åsane PK Kv 465 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 148 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 464 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 149 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V73 461 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 150 Andre Kjennerud, Hokksund PK 460 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 151 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 459 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+85 151 Zoran Vojnovic, Arendal PK 459 +46 26.okt Arendal Arendal PK
ny 151 Fredrik Styve, Haugesund PK 459 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
+33 154 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 458 +3 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-39 155 Åge Ånensen, Stord PK 457 -40 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
-129 156 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 456 -80 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 156 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 456 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 158 Lars Christian Damgaard, Egersund PK 453 ny 16.mai Fotland Egersund PK
-18 159 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 452 -28 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-26 159 Brynjulv Herheim, Vaksdal SSK V55 452 -33 13.sep Voss NOP/Voss
ny 161 Thommy Dypdahl Bangsund, Trondhjems PK 450 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 161 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 450 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 163 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 449 ny 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 163 Christer Rene Nordanger, Odda PK 449 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 163 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 449 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
-70 166 Kjell Olsen, Bergen PK V65 448 -56 13.sep Voss NOP/Voss
ny 166 Tommy Stenshol, Namnå PK 448 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 168 Eric Øien, Stjørdal PK V55 447 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 169 Petter Moe, Asker SK V55 446 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 169 Andreas Fuglestad, Hå PK 446 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 169 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 446 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 172 Jørgen Pedersen, Verdal SSL 445 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 172 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 445 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 174 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 443 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 174 Jarle Johanson, Haugesund PK 443 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 176 Jørgen Mortensen, Hokksund PK 442 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 176 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 442 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 178 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 441 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-62 178 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 441 -56 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+120 178 Espen Normann, Verdal SSL 441 +92 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 181 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 440 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 181 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 440 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
-14 183 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 436 -33 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+62 183 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 436 +28 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-86 185 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 435 -68 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 185 Andre Kolle-Neverdal, Sandnes PK 435 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 185 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 435 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+35 188 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 434 +8 17.feb Arendal Arendal PK
+51 189 Audun Kvandal, Odda PK 433 +21 9.jan ODDA Odda PK
+37 189 Magne Fagertun, Mo PK V55 433 +9 17.aug MO I RANA Mo PK
ny 191 Stian Rustøen, Greipstad PK 431 ny 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+27 192 Torstein Liene, Greipstad PK V55 429 -2 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 193 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 428 ny 12.aug Mosjøen Mosjøen PK
+42 194 Frank Henning Lillebuen, Bergen PK 427 +14 13.sep Voss NOP/Voss
+118 194 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 427 +96 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-18 196 Åge Olaussen, Haugesund PK 425 -38 29.des Kuleisen Haugesund PK
+130 197 Daniel Hagenes, Åsane PK 424 +142 13.sep Voss NOP/Voss
+67 197 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 424 +35 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+43 199 Terje Elveos, Steigen PK V65 422 +13 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 200 Asbjørn Fostervold, Trondhjems PK V65 421 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 201 Harald Håheim, Stavanger PK 420 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 202 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 419 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-7 203 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V55 418 -32 17.aug MO I RANA Mo PK
-18 203 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 418 -38 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+110 205 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 415 +92 23.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 206 Vidar Tjore, NOP-Bergen 414 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 207 Magne Rolandsen, Vanylven SSL 413 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 207 Jørgen Løkeberg, Horten O. PK 413 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 207 Øivind Mosand, Trondhjems PK 413 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 207 Jan-Wolfgang Krüger, Farris SS - Larvik 413 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 207 Olaf Abell, Tønsberg O. PK V65 413 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 212 John Audun Michelsen, Greipstad PK 412 ny 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 213 Øystein Fiskå, Vanylven SSL 411 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 214 Terje Svanes, Egersund PK 409 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+72 214 Geir Hoff, Trondhjems PK V65 409 +40 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 216 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 407 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 216 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 407 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 218 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 405 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
-152 219 Ingve Fosse, Stord PK 404 -116 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 219 Frank Mjølhus, Egersund PK 404 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 219 Trond Odden, Steigen PK V55 404 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 222 Thomas Olai Hæggernæs Espejord, Alta SSK 403 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-103 223 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 402 -93 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+78 223 Vegard Skjong Brox, Arendal PK 402 +55 26.okt Arendal Arendal PK
ny 225 Dag Kjelstadli, Vanylven SSL 401 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 226 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 399 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+121 227 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 397 +149 16.mai Fotland Egersund PK
ny 227 Joatle Wehus, Kvinesdal PK 397 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+66 229 Stein Tore Bogen, Mo PK 395 +41 17.aug MO I RANA Mo PK
ny 230 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 392 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 231 Idar Ole Svedhaug, Vanylven SSL 391 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+14 231 Yngve Storbrua, Arendal PK 391 -17 17.feb Arendal Arendal PK
-10 233 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 390 -36 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 234 Per Fredrik Simensen, Hokksund PK 387 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 235 Roy Ollestad, Egersund PK 384 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 236 Øivind Larsen Ask, Haugesund PK 380 ny 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 236 Rune Amundø, Sula SSK 380 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 236 Stig-André Wirkola Gallavara, Alta SSK 380 +10 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 239 Hans Christian Akerhaugen Solli, Sandefjord PK 377 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 240 Emil Frøvik, Haugesund PK 375 ny 27.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 240 Erling Aksel Mathisen, Sandefjord PK 375 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 240 Sindre Kristoffer Svae, Hokksund PK 375 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
-37 243 Geir Øverås, Vestnes PK 372 -74 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 244 Alf Øystein Ueland Bowitz, Egersund PK 371 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 245 Simon Morgan Benson, Alta SSK 370 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 246 Daniel Nilsen, Alta SSK 369 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 247 Bjørn Erik Bergvin, Trondhjems PK 366 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-23 248 Simen Åslund, Namnå PK 365 -60 21.mai Smiholen Namnå PK
+96 249 Per Aalstad, Steigen PK 363 +109 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
+48 250 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 362 +13 6.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 250 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 362 ny 5.okt Ekeberg OKTS
-16 252 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 359 -54 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+51 253 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 353 +8 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 254 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 350 ny 29.des Kuleisen Haugesund PK
ny 255 Eryk Ryszard Jaworski, Trondhjems PK 348 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+27 256 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK V55 347 -23 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 257 Håkon Mehus, Haugesund PK V55 346 ny 27.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 258 Håkon Sørum Bakken, Sandefjord PK 345 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 259 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 344 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 259 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 344 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 261 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 342 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 262 Mona Christin Bruu, Råde PL Kv V55 339 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-48 263 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 337 -97 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 264 Arne Årvåg, Trondhjems PK V55 330 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+89 265 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 328 +107 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 265 Kim Sagmyr, Viking PK og RK 328 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+22 267 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 327 -33 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
+77 267 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V55 327 +67 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 269 Jon Steinar Kvaale, Trondhjems PK V55 326 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+37 269 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V73 326 -16 13.sep Voss NOP/Voss
ny 271 Hassan Al-Gazzi, Arendal PK 322 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 272 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK V65 320 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
+3 272 Per Ove Sekse, Odda PK V55 320 -60 10.des ODDA Odda PK
ny 274 Sean Kopstad Collins, Arendal PK 314 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 274 Jon Halvard Rysstad, Hylestad PK 314 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 276 Per Arne Clemensen, Alta SSK V65 306 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 277 Kai Anders Menear, Viking PK og RK 305 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 278 Aldo Gabriele Matteucci, Asker SK 297 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 278 Roar Soglo Meland, Trondhjems PK 297 ny 26.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 280 Jan Greve, Åsane PK 295 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+20 281 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 294 -53 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 281 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 294 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 283 Lars Roger Moe, Steigen PK V55 291 ny 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 284 Leif Åsmund Nilsen, Alta SSK 287 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+40 284 Kjell Gallavara, Alta SSK 287 -8 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 286 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 285 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 287 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 280 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 288 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 276 ny 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 288 Geir Øia, Arendal PK 276 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 290 Frode Johnsen, Haugesund PK 271 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 291 Dagfinn Knoll, Arendal PK 269 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 292 Birger Berg, Trondhjems PK V73 268 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-26 293 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 263 -125 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 293 Perry Throndal Røed, Asker SK V55 263 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 295 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 262 ny 16.mai Fotland Egersund PK
+40 296 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 260 -8 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 297 Sigmund Mongstad Hope, Stord PK 251 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 298 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 249 ny 27.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 299 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 246 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+37 300 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 244 -23 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 301 Bjørn-Erik Drage, Vanylven SSL 236 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+7 302 Reidar Gunnar Adolfsen, Steigen PK V55 232 -105 13.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 303 Laila Synnøve Amundsen, Alta SSK Kv 230 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 304 Thorbjørn Weltzin Pedersen, Etne PK 223 ny 16.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 305 Ivar Aleksander Moe, Trondhjems PK 210 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 306 Piia Johanna Strandman, Vanylven SSL Kv 207 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+32 307 Bjørn Arvid Årevik, Vanylven SSL V65 197 -68 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 308 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 190 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 309 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V73 159 ny 10.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 310 Stig Bernhart Storli, Alta SSK V55 156 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 311 Malene Dæhlin Nygård, Arendal PK Kv 131 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 312 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK 118 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 313 Tom-Kenneth Monrad Thorsen, Arendal PK 112 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 314 Daniel Thengs, Egersund PK 82 ny 16.mai Fotland Egersund PK
ny 315 Harald Bjørnli, Hokksund PK V55 73 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK