Alle på topp: Hurtig Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2021
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 857 skyttere ( -294 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+2 1 Pål Hembre, Bærum PK V55 596 +9 28.jun Løvenskiold Bærum PK
+1 2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 589 +2 28.jun Løvenskiold Bærum PK
+13 3 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 586 +6 21.mai Smiholen Namnå PK
-3 4 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 585 -3 13.nov Sola Skytehall Sola PK
+6 4 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 585 +3 20.jul Løvenskiold Bærum PK
-3 4 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 585 -3 23.mai Grovastøylen Florø PK
-4 7 Lasse Hovd, Bærum PK 584 -3 28.jun Løvenskiold Bærum PK
+2 8 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 583 +1 10.feb Selbuhallen Selbu PK
-2 9 Roar Hembre, Trondheim SS V55 581 -4 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+20 9 Ingar Woll, Bærum PK 581 +6 13.jan Ekeberg OKTS
+48 9 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 581 +12 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+8 12 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 579 +1 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+20 12 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 579 +5 12.des Buran Trondhjems PK
+50 12 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 579 +12 28.jun Løvenskiold Bærum PK
+4 15 Johnny Jenssen, Mo PK 578 -1 9.aug Bodø Bodø SSK
-3 16 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 577 -4 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+105 16 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 577 +19 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+16 16 Lars Petter Mostad, Oslo PK 577 +3 9.mar Ekeberg OKTS
+24 19 Terje Storholt, Oslo PK V65 576 +5 21.mai Smiholen Namnå PK
-10 20 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 575 -7 12.okt Selbu Selbu PK
+3 20 Håvard Hoff, Ørland PK 575 -2 13.feb Brekstad Ørland PK
+3 20 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 575 -2 18.feb ODDA Odda PK
-3 23 Runar Magnussen, Sola PK 574 -4 13.nov Sola Skytehall Sola PK
ny 24 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 573 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+27 24 Espen Sivertsen, Greipstad PK 573 +3 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+118 24 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 573 +18 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+59 24 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 573 +9 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 24 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 573 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+27 24 Jørn Olsen, Narvik PK 573 +3 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-17 30 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 572 -9 28.jun Oppdal Oppdal PK
-22 30 Morgan Bunes, Bærum PK 572 -12 20.jul Løvenskiold Bærum PK
-14 30 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 572 -8 10.okt Sola Skytehall Sola PK
-27 33 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 571 -15 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+37 34 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 570 +4 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+9 34 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 570 -1 13.nov Sola Skytehall Sola PK
ny 34 Gisle Enge, Etne PK 570 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
-21 34 Roar Haugan, Støren SSK 570 -11 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+37 38 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 569 +4 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+19 38 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 569   - 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
+164 38 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 569 +22 13.sep Voss NOP/Voss
+94 38 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 569 +13 24.jun Mosjøen Mosjøen PK
+1 38 Morten Antonsen, Ørland PK 569 -3 13.feb Brekstad Ørland PK
+17 43 Peter Ekblom, Sola PK 568   - 13.nov Sola Skytehall Sola PK
+127 43 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 568 +16 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+45 43 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 568 +5 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-   43 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V65 568 -3 3.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 47 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 567 ny 12.des Buran Trondhjems PK
+155 47 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 567 +20 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+28 47 Kenneth Johnsen, Narvik PK 567 +2 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+51 47 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 567 +6 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-12 51 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 566 -6 7.feb Brevik Porsgrunn PK
-   51 Arild Inge Wollan, Støren SSK 566 -4 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+41 51 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 566 +4 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+250 54 Frank Henning Lillebuen, Bergen PK 565 +30 13.sep Voss NOP/Voss
-38 54 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 565 -15 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+96 54 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 565 +11 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+29 54 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 565 +1 9.nov Selbu Selbu PK
ny 54 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 565 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
-11 54 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 565 -6 18.jan Brekstad Ørland PK
+8 54 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 565 -2 15.okt Brekstad Ørland PK
ny 61 Tore Stensby, Løiten SS V55 564 ny 21.mai Smiholen Namnå PK
+109 61 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 564 +12 21.mai Smiholen Namnå PK
+22 61 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 564   - 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-29 61 Thomas Johansen, Narvik PK 564 -10 9.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
+46 61 Arild Hårklau, Sartor SSL V65 564 +4 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
+60 66 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 563 +6 13.okt Åres Farris SS - Larvik
+26 66 Espen Magnussen, Sola PK 563 +1 10.okt Sola Skytehall Sola PK
-4 66 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 563 -4 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+136 66 Jan Erik Eknes, Årdal SSL 563 +16 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+72 70 Per Erik Dalén, Oslo PK 562 +7 10.feb Ekeberg OKTS
+45 70 Eirik Djønne, Odda PK 562 +3 18.okt Kuleisen Haugesund PK
+72 70 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 562 +7 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-44 70 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 562 -14 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 74 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V55 561 ny 13.jan Ekeberg OKTS
-31 74 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 561 -10 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+1 74 John Lothe, Haugesund PK 561 -4 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+154 77 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 560 +16 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
-41 77 Peder Sperstad, Bærum PK V55 560 -13 20.jul Løvenskiold Bærum PK
+73 77 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 560 +6 3.okt Florø Florø PK
-38 77 Bjørn Langseth, Namnå PK 560 -12 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+49 77 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 560 +3 30.aug Verdal Verdal SSL
-15 77 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 560 -7 16.okt Kopervik Kopervik PK
+142 83 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 559 +14 9.mar Ekeberg OKTS
-21 83 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 559 -8 30.aug Verdal Verdal SSL
+24 83 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 559 -1 10.okt Sola Skytehall Sola PK
-47 83 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 559 -14 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
-47 83 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 559 -14 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-62 88 Viggo Olden, Ørland PK 558 -18 15.okt Brekstad Ørland PK
+183 88 Roger Feed, Horten O. PK 558 +19 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+25 90 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 557 -2 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+51 91 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 556 +1 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 91 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 556 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+111 91 Tor Olav Sande, Florø PK 556 +9 23.mai Grovastøylen Florø PK
+59 91 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 556 +2 9.aug Bodø Bodø SSK
-16 91 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 556 -9 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 96 Åge Lier, Stjørdal PK V65 555 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
+142 96 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 555 +12 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+106 96 Kenneth Svinsås, Ørland PK 555 +8 6.nov Brekstad Ørland PK
-1 99 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 554 -7 12.okt Bodø Bodø SSK
-1 99 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 554 -7 9.aug Bodø Bodø SSK
-37 99 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 554 -13 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-28 99 Frank Hansen, Bodø SSK V55 554 -12 9.mar Bodø Bodø SSK
+91 99 Magne Granøien, Støren SSK 554 +5 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 104 Frode Oplenskedal, Sola PK 553 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 104 Tom Einar Lund, Svelvik SS 553 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+127 104 Ronny Hansen, Sola PK 553 +9 16.okt Sola Skytehall Sola PK
-33 104 Livar Gudmestad, Sandnes PK 553 -13 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 104 Kasper Kulbraaten, Lillestrøm OP 553 ny 9.nov Ekeberg OKTS
-29 104 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 553 -12 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+73 104 Rune Finstad, OKTS V55 553 +2 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+176 111 Alfred Skår Hansen, Kopervik PK 552 +15 27.aug Kuleisen Haugesund PK
-13 111 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 552 -9 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+10 111 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 552 -6 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 114 Håvard Soknes, Trondhjems PK 551 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-43 114 Magne Mæland, Sandnes PK 551 -15 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-18 116 Are Wivestad, Sola PK V55 550 -11 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+115 116 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 550 +6 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+122 116 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 550 +7 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+5 116 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 550 -8 12.okt Selbu Selbu PK
+208 116 Morten Svanes, Egersund PK 550 +17 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+16 116 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 550 -6 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+553 116 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 550 +62 3.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 116 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 550 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+26 116 Rolf Hindal, Haugesund PK 550 -5 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+34 116 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 550 -4 9.aug Bodø Bodø SSK
-1 116 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 550 -9 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+68 127 Martin Rushfeldt Sævrøy-Krüger, Mo PK 549 +1 12.sep MO I RANA Mo PK
+227 127 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 549 +19 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+144 127 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 549 +10 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
-76 127 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 549 -21 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+33 127 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 549 -4 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+187 127 Torstein Vikan, Verdal SSL 549 +15 30.aug Verdal Verdal SSL
+397 127 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 549 +39 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+160 127 Rolf Høvring, Haugesund PK 549 +12 15.nov Kuleisen Haugesund PK
-98 127 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 549 -26 15.jun Løvenskiold Bærum PK
-67 127 Glenn Bjorheim, Hå PK 549 -19 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 137 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL V55 548 ny 13.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 137 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 548 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+112 137 Göran Anders Martin, OKTS 548 +6 12.okt Ekeberg OKTS
-54 137 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 548 -16 23.mai Grovastøylen Florø PK
+112 137 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 548 +6 2.mar Ankerskogen Hamar SSK
ny 137 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 548 ny 9.aug Bodø Bodø SSK
+619 137 Tom Buene, Vaksdal SSK V55 548 +76 13.sep Voss NOP/Voss
+125 137 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 548 +8 27.feb Kuleisen Haugesund PK
-106 137 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 548 -26 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+134 137 Steinar Frydenlund, Modum PK 548 +9 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-30 137 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 548 -12 10.feb Bodø Bodø SSK
+177 137 Arnstein Liberg, Frosta SSL 548 +14 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+250 149 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK 547 +22 24.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 149 Jo Geir Lint, Haugesund PK 547 ny 14.nov Kuleisen Haugesund PK
+130 149 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 547 +9 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+105 149 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 547 +6 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+122 149 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 547 +8 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-87 149 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 547 -20 9.aug Bodø Bodø SSK
-51 149 Hugo Kjetså, Evje PK 547 -14 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-105 156 Audun Skjær Kolseth, Hafrsfjord PK 546 -24 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 156 Stian Rustøen, Greipstad PK 546 ny 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+158 156 Per Martin Marum, Trondheim SS V73 546 +12 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+106 156 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 546 +6 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+214 156 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 546 +18 14.okt MO I RANA Mo PK
+148 156 Tomas Dahl, Ørland PK 546 +11 28.jun Oppdal Oppdal PK
+98 156 Morten Støen, Bærum PK V55 546 +5 17.aug Løvenskiold Bærum PK
-24 156 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 546 -10 24.okt Åres Farris SS - Larvik
+311 164 Tarjei Ravn, Grimstad SS 545 +29 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
ny 164 Gunnar Lier, Oslo FS V55 545 ny 12.okt Ekeberg OKTS
ny 164 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 545 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-66 164 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 545 -16 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+31 164 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 545 -3 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+6 164 Sjur I Børve, Odda PK V55 545 -7 13.sep Voss NOP/Voss
+263 164 André Hansø, Kristiansund PK V55 545 +23 28.jun Oppdal Oppdal PK
+160 164 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 545 +12 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
+719 172 Håvard Bjørkedal, OKTS 544 +113 9.nov Ekeberg OKTS
+525 172 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 544 +60 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+59 172 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 544   - 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 172 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 544 ny 15.jun Løvenskiold Bærum PK
-74 172 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 544 -17 17.jan Sola Skytehall Sola PK
-41 172 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 544 -12 17.sep Vevatne Tysnes SSK
+66 172 Sture Schølin, Bodø SSK V65 544 +1 14.nov Bodø Bodø SSK
-84 172 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 544 -19 25.okt Vadsø Vadsø SSK
-22 172 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 544 -10 9.mar Kopervik Kopervik PK
-80 172 Tore Myrvold, Brumunddal PK 544 -18 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 182 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 543 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
-5 182 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 543 -8 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
+2 182 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 543 -7 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
+2 182 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 543 -7 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+80 182 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 543 +3 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+217 182 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 543 +18 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 188 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 542 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 188 Atle Tveit, Grimstad SS 542 ny 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
ny 188 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 542 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+159 188 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U16 542 +11 10.okt Sola Skytehall Sola PK
+83 188 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 542 +3 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+787 188 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 542 +140 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
-28 188 Richard Aaserud, Ringerike PK 542 -11 17.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 188 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 542 ny 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+167 196 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 541 +12 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 196 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 541 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+231 196 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 541 +19 13.nov Sola Skytehall Sola PK
+473 196 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 541 +53 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+83 196 Erik Stai, Levanger SSL V73 541 +3 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 201 Jan Hugo Nilsen, Sola PK V55 540 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 201 Terje Thyholt, Trondhjems PK Menn U14 540 ny 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 201 Georg Aas, Sarpsborg PK 540 ny 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+153 201 Andreas Kiltvik, Selbu PK 540 +10 12.okt Selbu Selbu PK
+146 201 Arne Lidwin, OKTS 540 +9 9.nov Ekeberg OKTS
+765 206 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 539 +136 14.nov Kuleisen Haugesund PK
-29 206 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 539 -12 16.feb Kuleisen Haugesund PK
-80 206 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 539 -18 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+9 206 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 539 -7 16.feb Kuleisen Haugesund PK
-36 206 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 539 -13 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
+287 211 Andre Lægreid, Årdal SSL 538 +25 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
-27 211 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 538 -12 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+123 211 Timmy Johannes Fåland, Kvinesdal PK 538 +6 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
-9 211 Håkon Tøråsen, Namnå PK V55 538 -9 14.okt Solør skytterhall Namnå PK
ny 211 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 538 ny 14.okt MO I RANA Mo PK
+4 211 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 538 -8 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+179 211 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 538 +12 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+145 218 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 537 +8 9.mar Ekeberg OKTS
+106 218 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 537 +4 13.sep Voss NOP/Voss
ny 218 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 537 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+36 218 Anders Arnesen, Grenland PK 537 -4 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-97 218 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 537 -21 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+172 218 Lars Torje Hoel, Narvik PK 537 +11 15.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+161 218 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 537 +10 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
-41 218 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 537 -14 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+172 218 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 537 +11 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+107 227 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 536 +4 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+11 227 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 536 -7 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
-120 227 Petter Berg, Aron SK Drammen 536 -24 21.sep drammen Aron SK Drammen
+27 227 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 536 -5 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+302 227 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 536 +27 18.jan Brekstad Ørland PK
+35 227 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 536 -4 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+166 233 Geir Øia, Arendal PK 535 +10 26.okt Arendal Arendal PK
-2 233 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V55 535 -9 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+371 233 Fredrik Styve, Haugesund PK 535 +35 27.aug Kuleisen Haugesund PK
+413 233 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 535 +43 6.jul Løvenskiold Bærum PK
+91 233 Robert Ilievski, Greipstad PK 535 +2 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
-63 233 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 535 -17 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 239 Christian Pøhl Holm Haagensen, Oslo Vestre SS 534 ny 28.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 239 Roy Blokhus, Mo PK V55 534 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 239 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V55 534 ny 3.aug Løvenskiold Bærum PK
-113 239 Odd Bjorheim, Hå PK V55 534 -23 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+255 243 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 533 +20 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 243 Dag Tore Fosli, Narvik PK 533 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+28 243 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V55 533 -6 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+91 243 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 533 +1 14.nov Kuleisen Haugesund PK
-49 243 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 533 -15 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
-111 243 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 533 -23 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+225 243 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 533 +16 14.sep Ekeberg OKTS
+177 250 Trond Odden, Steigen PK V55 532 +10 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
+37 250 Robert Antonsen, Mosjøen PK V55 532 -5 10.jun Mosjøen Mosjøen PK
+4 250 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 532 -9 17.aug Løvenskiold Bærum PK
-25 250 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 532 -13 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+54 250 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 532 -3 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 250 Kristian Baumann, Oslo PK V65 532 ny 20.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 250 Marius Haugerud, Bodung PK 532 ny 9.mar Ekeberg OKTS
+574 257 Henrik Neegaard, Oslo PK 531 +81 9.nov Ekeberg OKTS
ny 257 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 531 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 257 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 531 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
-19 257 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 531 -12 30.aug Verdal Verdal SSL
-36 261 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 530 -15 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+268 261 Tore Fjeld, Namnå PK V55 530 +21 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
ny 263 Helge Twedt, Arendal PK 529 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 263 Kjetil Sørheim, Sola PK 529 ny 13.nov Sola Skytehall Sola PK
+91 263 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 529 -1 12.des Buran Trondhjems PK
ny 263 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 529 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+266 263 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 529 +20 12.des Buran Trondhjems PK
ny 263 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 529 ny 14.nov Kuleisen Haugesund PK
+195 263 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 529 +11 18.okt Kuleisen Haugesund PK
+61 263 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 529 -4 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+322 263 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 529 +27 13.sep Voss NOP/Voss
+220 263 Trond Hellesvik, Bodø SSK 529 +14 9.mar Bodø Bodø SSK
ny 263 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 529 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
-148 263 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 529 -30 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
+91 263 Magne Fagertun, Mo PK V55 529 -1 14.okt MO I RANA Mo PK
+192 276 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 528 +11 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+214 276 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 528 +14 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+123 276 Arne Richard Rishaug, Mo PK 528 +3 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 276 Bernt Johannessen, Oslo PK 528 ny 3.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 280 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 527 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
+258 280 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 527 +19 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+203 280 Kai Inge Johansen, Støren SSK 527 +12 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+266 280 Tore Myhre, Verdal SSL 527 +20 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
-148 280 Kjetil Forren, Oppdal PK 527 -29 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 280 Gisle Huge, Bodø SSK V65 527 ny 9.aug Bodø Bodø SSK
+195 280 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 527 +11 14.okt MO I RANA Mo PK
ny 287 Torodd Laffen Espenes Solberg, Grimstad SS 526 ny 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
ny 287 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 526 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+112 287 Erik Christensen, Bodø SSK 526 +1 14.nov Bodø Bodø SSK
+370 287 Per Anders Knive, Hokksund PK 526 +36 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 287 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 526 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
-85 287 Geir Øverås, Vestnes PK 526 -21 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+205 293 Arne Horneland, Haugesund PK 525 +12 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+197 293 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK V55 525 +11 21.sep drammen Aron SK Drammen
+41 293 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 525 -7 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 296 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 524 ny 13.jan Ekeberg OKTS
-58 296 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 524 -19 12.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
+162 296 Jørn Are Torslien, Bodø SSK 524 +6 14.nov Bodø Bodø SSK
-146 296 Roald Fuglestad, Hå PK 524 -30 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+131 296 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 524 +2 26.okt Arendal Arendal PK
ny 296 Kim Strømøy, Mo PK 524 ny 14.okt MO I RANA Mo PK
ny 296 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 524 ny 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+116 296 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 524 +1 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+18 296 Liv Håland, Hå PK Kv 524 -10 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+442 305 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 523 +49 12.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 305 Bjørn Harald Rørtveit, Etne PK 523 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
+122 305 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 523 +1 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-34 305 Trond Helge Hveding, Narvik PK 523 -16 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+442 305 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 523 +49 6.nov Brekstad Ørland PK
-51 305 Audun Kvandal, Odda PK 523 -18 18.feb ODDA Odda PK
+209 305 Arild Dalland, Narvik PK 523 +12 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+19 305 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 523 -10 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+356 313 Gudmund Helle Larsen, Sola PK V55 522 +34 16.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 314 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 521 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+56 314 Jan Petter Faa, Sola PK 521 -7 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+76 314 Endre Mogen, Arendal PK 521 -5 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
+571 314 John Audun Michelsen, Greipstad PK 521 +88 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+400 314 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 521 +40 9.nov Ekeberg OKTS
+95 314 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 521 -3 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+364 314 Daniel Hagenes, Åsane PK 521 +34 13.sep Voss NOP/Voss
ny 314 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 521 ny 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 314 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 521 -15 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 323 Ole Johan Emanuel Undseth, Asker SK 520 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 323 Nils Mikkel Killingmo Funnemark, Oslo PK 520 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+539 323 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 520 +79 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 323 Alf Øystein Ueland Bowitz, Egersund PK 520 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+238 323 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 520 +15 10.feb Ekeberg OKTS
ny 323 Rune Jakobsen, Asker SK 520 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+191 323 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 520 +9 13.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 323 Kjell Olav Nestegard, Svelvik SS 520 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+167 323 Ole Petter Tjørve, OKTS V55 520 +6 10.feb Ekeberg OKTS
-19 323 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 520 -15 25.sep Brevik Porsgrunn PK
+152 323 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 520 +4 10.feb Ekeberg OKTS
ny 323 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V73 520 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-25 323 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 520 -16 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 323 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 520 ny 14.sep Ekeberg OKTS
-9 323 Jan Ove Midtun, Bergen PK 520 -14 13.sep Voss NOP/Voss
ny 323 Leif Birger Bø, Sola PK V65 520 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
+40 339 Marius Helstad, Trondhjems PK 519 -8 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+129 339 Åge Olaussen, Haugesund PK 519 +2 29.okt Kuleisen Haugesund PK
+8 339 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 519 -12 12.okt Ekeberg OKTS
-232 339 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 519 -41 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+246 339 Rune Amundø, Sula SSK 519 +17 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+119 339 Hugo Haug, OKTS V55 519 +1 9.mar Ekeberg OKTS
+81 345 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 518 -4 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
-150 345 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 518 -30 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 345 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 518 ny 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+67 345 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 518 -5 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+25 345 Arne Johan Ervik, Ørland PK 518 -10 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 350 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 517 ny 9.aug Bodø Bodø SSK
+211 350 Knut Magne Torgrimsen, Sola PK 517 +12 16.okt Sola Skytehall Sola PK
+472 350 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 517 +64 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-235 350 Roger Vik, Ørland PK 517 -42 18.jan Brekstad Ørland PK
+95 354 Terje Olav Rundtom, Kongsvinger SS 516 -3 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 354 Terje Myhre, Trondhjems PK 516 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+152 354 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 516 +4 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+104 354 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 516 -2 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
-20 354 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 516 -16 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 359 Rolf Martin Svarstad, Sola PK 515 ny 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 359 Svein Erik Eiklid, OKTS 515 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+20 359 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 515 -12 21.sep drammen Aron SK Drammen
-72 359 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 515 -22 17.okt Buran Trondhjems PK
ny 359 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 515 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+218 359 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 515 +12 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 365 Bjørn Markset, Porsgrunn PK 514 ny 25.sep Brevik Porsgrunn PK
ny 365 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 514 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
+34 365 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 514 -11 15.nov Kuleisen Haugesund PK
+110 365 Knut Ivar Sørheim, Time PK 514 -2 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 365 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 514 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+84 365 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 514 -5 25.sep Brevik Porsgrunn PK
+233 371 Yngve Storbrua, Arendal PK 513 +13 26.okt Arendal Arendal PK
ny 371 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 513 ny 2.mar Ankerskogen Hamar SSK
+78 371 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 513 -6 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+183 371 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 513 +7 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+521 375 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 512 +83 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+322 375 Terje Pettersen, Narvik PK V65 512 +28 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+608 375 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 512 +113 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
+314 375 Jochen Lauw, Kristiansand PK 512 +27 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 375 Øivind Ruud, OKTS V55 512 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 375 Anders Vonstad, Mo PK 512 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
+157 381 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 511 +3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+180 381 Kasper Henaug, Ringerike PK 511 +6 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 381 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK Menn U16 511 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-77 381 Ståle Osrønningen, Haslemoen PK 511 -24 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+391 381 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 511 +44 27.aug Kuleisen Haugesund PK
+484 381 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 511 +71 27.feb Kuleisen Haugesund PK
-110 381 Bjørn Solheim, OKTS V55 511 -28 13.jan Ekeberg OKTS
+68 381 Jan Erik Hagen, OKTS V55 511 -8 13.jan Ekeberg OKTS
+196 389 Lars Haakon Duckert, Arendal PK 510 +8 17.feb Arendal Arendal PK
+252 389 Petter Taskerud, Brumunddal PK 510 +17 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+101 389 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 510 -4 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 389 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 510 ny 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 393 Sverre Jørgensen, Bodung PK 509 ny 5.okt Ekeberg OKTS
+105 393 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 509 -4 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+253 393 Erik Rom, Kvinesdal PK 509 +17 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 396 Frank Harry Hagerup, Fauske & Sørfold PK V55 508 ny 12.okt Bodø Bodø SSK
+290 396 Leif Roar Holstein, Preikestolen PK 508 +22 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+110 396 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 508 -4 9.mar Ekeberg OKTS
+87 396 Stig Aldal, NOP/Voss 508 -7 13.sep Voss NOP/Voss
-62 396 Roar Holden, Trondhjems PK 508 -24 12.des Buran Trondhjems PK
+123 401 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 507 -3 21.mai Smiholen Namnå PK
ny 401 Zoran Vojnovic, Arendal PK 507 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 401 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 507 ny 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 401 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 507 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
+67 401 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 507 -10 25.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 401 Maria Gran, Steinkjer PK Kv 507 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 407 Ragnhild Hakestad Strøm, Sola PK Kv 506 ny 16.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 407 Andreas Legård Brekke, Haugesund PK 506 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+131 407 Thomas Michael Strøm, Sola PK 506 -2 16.okt Sola Skytehall Sola PK
-73 407 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V55 506 -26 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+107 407 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 506 -5 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+416 407 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 506 +54 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+42 407 Paul Carsten Holst, Narvik PK 506 -13 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 407 Jan Henrik Tobiassen, Marnar PL 506 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+212 407 Kristin Thune, OKTS Kv V55 506 +9 9.mar Ekeberg OKTS
-120 407 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 506 -31 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
-128 407 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 506 -32 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 418 Morten Strømme, Grimstad SS 505 ny 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
ny 418 Thomas Leddig, Grimstad SS 505 ny 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
-84 418 Arne Hodne, Hafrsfjord PK 505 -27 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+111 418 Nils Peter Munch-Møller, OKTS V55 505 -4 13.jan Ekeberg OKTS
ny 422 Geir Åge Bendiksen, Vadsø SSK 504 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
+235 422 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 504 +14 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-12 424 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 503 -20 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+146 424 Torstein Liene, Greipstad PK V55 503 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 426 Kevin Larsen, Trondhjems PK 502 ny 12.des Buran Trondhjems PK
-211 426 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 502 -44 13.jan Bodø Bodø SSK
+135 426 Steinar Myhre, Mo PK V65 502 -3 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 429 Øystein Stødle Bowitz, Egersund PK Menn U16 501 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 429 Terje Stenberg, Kr.sand Garnison PK V55 501 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 429 Svein Jostein Aarsbog, Eide og Fræna PK 501 ny 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+322 429 Jarle Johanson, Haugesund PK 501 +28 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+54 429 Trond Tanke, Tromsø PK V55 501 -14 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 434 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 500 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 434 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V55 500 ny 15.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 434 Bård Ivar Bru, Stord PK 500 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
+15 434 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 500 -19 17.aug Løvenskiold Bærum PK
+252 434 Roar Øverland, Greipstad PK V55 500 +14 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+143 434 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 500 -3 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 434 Charles Didriksen, Bodø SSK 500 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 441 Helge Johansen, Bodø SSK 499 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
+65 441 Sun Bore, Sola PK SH 1 499 -13 9.aug Bodø Bodø SSK
ny 441 Erling Hardeland, Haugesund PK 499 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
-3 441 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 499 -22 10.feb Ekeberg OKTS
+424 445 Sigurd Solberg Tånes, Greipstad PK 498 +59 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 445 Peter Hirth, Nedre Eiker PK V73 498 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
+274 445 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 498 +18 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+174 445 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 498 +1 17.feb Arendal Arendal PK
+189 445 Geir Atle Bruvik, Florø PK 498 +4 23.mai Grovastøylen Florø PK
+389 445 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 498 +49 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+185 445 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 498 +3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 445 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 498 ny 14.okt MO I RANA Mo PK
+216 453 Tore Sørensen, Narvik PK 497 +9 12.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
+101 453 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 497 -9 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+37 453 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 497 -17 26.okt Arendal Arendal PK
ny 453 Petter Moe, Asker SK V55 497 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 457 Victor Kvassheim, Sola PK V55 496 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
+147 457 Olav Austad, Egersund PK 496 -4 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 457 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 496 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
-19 457 Terje Torsen, Ørland PK 496 -25 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 457 Patrick Brose, Mo PK 496 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 462 Anne Mette Skogstad, Trondhjems PK Kv 495 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 462 Petter Båshus, Grimstad SS 495 ny 11.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-63 462 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 495 -30 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 462 Eirik Guldbrandsen, Hafrsfjord PK 495 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 462 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 495 ny 9.mar Ekeberg OKTS
-175 462 Terje Kolstad, Verdal SSL 495 -42 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 468 Kim Andre Larsen, Arendal PK 494 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+157 468 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 494 -2 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 470 Erlend Hamre, OKTS 493 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+107 470 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 493 -10 7.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 470 Andreas Fuglestad, Hå PK 493 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 470 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK 493 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 474 Ole Morten Larsen, Stavanger PK 492 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 474 Kasper Mæhlum Kvesetberget, Kongsvinger SS 492 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+32 474 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 492 -20 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 474 Emil Nyløkken Glomstad, Trondhjems PK 492 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
+64 474 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V65 492 -16 13.jan Ekeberg OKTS
ny 474 André Trønnes, Narvik PK V55 492 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+250 474 Kjetil Risåsen, Bærum PK 492 +13 15.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 474 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 492 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 482 Sigurd Nes, Åsane PK V55 491 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 482 Stephen Robert Løken, OKTS 491 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 482 Truls Erik Aas, OKTS 491 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+398 482 Bjørn Bredesen, Namnå PK V65 491 +57 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
+353 486 Jørn Karstein Elvebakk, Narvik PK V55 490 +43 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 486 Rune Elnes, Verdal SSL 490 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 486 Per Ove Sekse, Odda PK V55 490 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 489 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 489 ny 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+238 489 Lars Arne Sandvin, Odda PK 489 +11 18.feb ODDA Odda PK
+1 489 Morten Kaarby, Alta SSK 489 -25 24.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 489 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK V55 489 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+145 489 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 489 -5 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+244 489 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 489 +12 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 495 Håvard Moen Brækken, Trondhjems PK 488 ny 8.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+242 495 Christer Skotnes Lukassen, Mosjøen PK 488 +12 10.jun Mosjøen Mosjøen PK
-197 495 Toralf Mjøen, Oppdal PK V55 488 -48 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 498 Inge Gunnar Rystad, Narvik PK 487 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 498 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 487 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+143 498 Elise Nygård, Trondheim SS Kv 487 -6 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 498 Svein Gunnar Bjørke, Oslo PK 487 ny 9.nov Ekeberg OKTS
ny 502 Jonathan Løvbrekke, Hafrsfjord PK 486 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 502 Ole Joachim Bang, Porsgrunn PK 486 ny 25.sep Brevik Porsgrunn PK
+12 502 Linn Therese Larsen, Arendal PK Kv 486 -25 17.feb Arendal Arendal PK
ny 502 Rune Stålby, Trondhjems PK V55 486 ny 12.des Buran Trondhjems PK
-75 502 Morten Paulsen, Narvik PK 486 -36 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 502 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK 486 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-90 502 Berner Helland, Marnar PL 486 -37 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 502 Glenn Tallaksen, Arendal PK 486 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+83 502 Steinar Djønne, Odda PK V65 486 -16 18.feb ODDA Odda PK
+168 511 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 485 -2 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-99 511 Ove Himle, NOP/Voss V55 485 -38 13.sep Voss NOP/Voss
-232 511 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 485 -53 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 511 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 485 ny 24.jan Kopervik Kopervik PK
-249 511 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 485 -55 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 511 Linda Thynes, Mo PK Kv 485 ny 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 517 Arne Jordal, Odda PK V65 484 ny 18.feb ODDA Odda PK
ny 517 Kjell Rørvik, Arendal PK V65 484 ny 26.okt Arendal Arendal PK
-105 517 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 484 -39 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+44 517 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 484 -21 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 521 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 483 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+75 521 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 483 -18 24.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+284 521 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 483 +24 12.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
+8 521 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 483 -26 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+396 525 Øivind Larsen Ask, Haugesund PK 482 +61 15.nov Kuleisen Haugesund PK
+164 525 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK 482 -3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 527 Endre Holmen, Hokksund PK 481 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+263 527 Bent Nordseth, Brumunddal PK 481 +18 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
+136 527 Peter Bergheim, Sandane PK V55 481 -8 23.mai Grovastøylen Florø PK
+417 527 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK V65 481 +69 21.mai Smiholen Namnå PK
+329 531 Fredrik Lundblad, Narvik PK 480 +38 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 531 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 480 ny 17.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 533 Petter Bjørvik, Hafrsfjord PK 479 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 533 Frode Johnsen, Haugesund PK 479 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+63 533 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 479 -22 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 533 Thor Hagen Ramos, Bodø SSK 479 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+191 533 Lasse Solhaug, Bodø SSK 479   - 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 533 Karl Jan Christensen, Bodø SSK V73 479 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 533 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V55 479 ny 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+431 540 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 478 +75 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 540 Lars Petter Løken, Verdal SSL 478 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 540 Maren Virkesdal Eidsheim, Bodø SSK Kv 478 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
-253 540 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 478 -59 3.aug Løvenskiold Bærum PK
+123 540 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 478 -11 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 545 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 476 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+206 545 Carina Olsen, Narvik PK Kv 476 +3 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 545 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 476 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+59 545 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 476 -24 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 545 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V65 476 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+206 545 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 476 +3 9.mar Ekeberg OKTS
+261 551 Kim Rune Johannessen, Narvik PK 475 +19 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+200 551 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 475 +2 13.feb Brekstad Ørland PK
+208 551 Geir-Arne Nyborg, Akademisk SL 475 +5 9.mar Ekeberg OKTS
+34 551 Mikael Bjørnå, Mosjøen PK 475 -27 10.jun Mosjøen Mosjøen PK
ny 555 Asgeir Nes, Kopervik PK 474 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 555 Petter Joachim Angel Joachimsen, Farris SS - Larvik 474 ny 13.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 555 Mats Oftedal, Stavanger PK 474 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 555 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn U16 474 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 555 Anders Mattias Jonsson, Ringerike PK 474 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+154 555 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 474 -8 9.nov Ekeberg OKTS
ny 555 Cato Brekke, Hokksund PK V55 474 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
+277 562 Brynjar Jerpstad, Orkla PK 473 +26 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+175 562 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 473 -3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 564 Elias Bovin, Narvik PK Menn Jr 472 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 564 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 472 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 564 Andreas Lillebudal, Støren SSK 472 ny 19.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 564 Geir Ove Oen, Stord PK 472 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+21 564 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 472 -30 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
+145 564 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 472 -10 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 570 Mariann Storli, Mo PK Kv 471 ny 22.jun MO I RANA Mo PK
+139 570 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 471 -11 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 572 Magnus Myrseth, Ringerike PK 470 ny 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+425 573 Arild Helland, Haugesund PK 469 +77 18.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 573 Morten Sæther, Hamar SSK 469 ny 8.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 575 Ståle Herving, Narvik PK V55 468 ny 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 575 Kjetil Andreas Haugland, Arendal PK 468 ny 26.okt Arendal Arendal PK
+335 575 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 468 +43 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+237 575 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 468 +12 24.jun Mosjøen Mosjøen PK
+21 575 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 468 -33 13.okt Åres Farris SS - Larvik
-228 575 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 468 -63 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 581 Martin Kolstø Hansen, Kopervik PK 467 ny 16.okt Kopervik Kopervik PK
ny 581 Erik Hagen, Odda PK 467 ny 18.feb ODDA Odda PK
+76 581 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK V55 467 -23 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+152 581 Roy Arne Monsen, Hafrsfjord PK 467 -10 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 585 Christer Rene Nordanger, Odda PK 466 ny 13.sep Voss NOP/Voss
-158 585 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 466 -56 10.feb Kopervik Kopervik PK
+142 585 Ragnar Matberg, Verdal SSL V73 466 -12 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 588 Bjørn Arild Braathen, Hokksund PK 465 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 589 Glen Bjørheim, Stavanger PK 464 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 589 Svein Roger Solberg, Odda PK 464 ny 18.feb ODDA Odda PK
-35 589 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 464 -42 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+170 589 Arnt Børtveit, Stord PK V73 464 -6 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 593 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn Jr 463 ny 22.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 593 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 463 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
+166 593 Øyvind Lund Kjærnsmo, Namnå PK 463 -7 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+41 593 Erlend Voll, Oppdal PK 463 -31 28.jun Oppdal Oppdal PK
+191 593 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 463 -2 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
+116 598 Kim Christopher Fjeld Tyrihjell, Marnar PL 462 -19 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 598 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 462 ny 24.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+14 598 Runar Tveitane Larsen, Haugesund PK 462 -37 27.aug Kuleisen Haugesund PK
-219 598 Sveinung Kolskår, Stord PK 462 -65 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+77 602 Harald Breland, Greipstad PK V73 461 -26 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 602 Levi Gunnar Svensrud, Namnå PK 461 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 604 Kristian Bugge, OKTS 460 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 605 Espen Avdal, Hokksund PK 459 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 605 Yngve Kristiansen, Nordkapp PK 459 ny 24.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+200 605 Aina Irene Thune, OKTS Kv V55 459   - 9.mar Ekeberg OKTS
ny 608 Øivind Mosand, Trondhjems PK 458 ny 17.okt Buran Trondhjems PK
ny 608 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 458 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-25 610 Sissil Magnussen, Sola PK Kv V55 457 -45 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 611 Geir Andre Rud Christiansen, Kr.sand Garnison PK V55 456 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 611 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 456 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 613 Finn Åvitsland, Rørvik PK 455 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
+324 613 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 455 +41 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+169 615 Andre Lien, Selbu PK 454 -11 12.okt Selbu Selbu PK
ny 616 Morten Aronsen, Svelvik SS 453 ny 10.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 616 Arne Kjell Lynghaug, Bodø SSK V65 453 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
+200 616 Anders Væg, OKTS 453 -2 13.jan Ekeberg OKTS
-181 619 Terje Elveos, Steigen PK V65 452 -69 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 619 Roar Nygård Volden, Vadsø SSK 452 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 619 Jürgen Ivar Larsen, Bodø SSK V55 452 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
+220 619 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 452 +5 9.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 623 Leif Åsmund Nilsen, Alta SSK 451 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-19 623 Ragnar Torgersen, Sola PK 451 -49 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 623 Neil Scott James Campbell, Kr.sand Garnison PK 451 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+158 623 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv 451 -15 28.jun Oppdal Oppdal PK
-53 623 Per Christian Lie, Bærum PK V55 451 -53 17.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 628 Jan Victor Foss, Asker SK 450 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
-114 628 Morten Oftedal, Sola PK 450 -61 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 630 Asbjørn Fostervold, Trondhjems PK V65 449 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 630 Benjamin Gåsvær, Bodø SSK 449 ny 12.okt Bodø Bodø SSK
+307 630 Aage Nymark, Oslo PK V55 449 +35 9.mar Ekeberg OKTS
ny 633 Robin Falch, Arendal PK 448 ny 26.okt Arendal Arendal PK
+172 633 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 448 -11 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 633 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 448 ny 12.okt Ekeberg OKTS
-178 636 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 447 -71 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+343 636 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 447 +46 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+218 638 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 445 +2 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+156 638 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V73 445 -17 24.jun Mosjøen Mosjøen PK
ny 640 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V55 443 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
+23 640 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V65 443 -46 16.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+254 640 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK V55 443 +13 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 643 Charlotte Pøhl Haagensen, Oslo Vestre SS Kv V55 442 ny 9.nov Ekeberg OKTS
ny 644 Jan Egil Nes, Haugesund PK 441 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+88 645 Simen Åslund, Namnå PK 440 -37 21.mai Smiholen Namnå PK
+326 645 Steinar Foss, Meldal PK V55 440 +37 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 647 Britt Astrid Muggerud, Hokksund PK Kv 439 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 647 Markus Yrjø Suuronen Eggen, Lyngsalpene PK 439 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 649 Kjell Idar Lekven, Tysnes SSK 438 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 649 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 438 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
-174 649 Oddbjørn Dubland, Sola PK V73 438 -78 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 652 Simon Morgan Benson, Alta SSK 437 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 652 Henrik Thomassen, Hokksund PK 437 ny 12.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 654 Ole Werner Muren, Marnar PL 436 ny 1.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+308 654 Jan-Eirik Bergesen, OKTS V55 436 +29 10.feb Ekeberg OKTS
-196 654 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 436 -82 25.okt Vadsø Vadsø SSK
ny 657 Christoffer Elnes, Verdal SSL 435 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
+218 657 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 435 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 659 Frank Mjølhus, Egersund PK 434 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 659 Leif Andreas Hirsti, Kristiansand PK 434 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 659 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 434 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 662 Karoline Kværner Foss, Asker SK Kv U14 433 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 662 Lisa Augensen, Narvik PK Kv 433 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+35 662 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V55 433 -51 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
ny 665 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 432 ny 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
ny 665 Ole-Edvard Hagen, Åsane PK 432 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 667 Jørn Haugnes, OKTS 431 ny 9.nov Ekeberg OKTS
+282 667 Per Sundland, OKTS V55 431 +20 9.mar Ekeberg OKTS
ny 669 Lars Roger Moe, Steigen PK V55 430 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 670 Michael Akselsen, Narvik PK 429 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 671 Thorbjørn Weltzin Pedersen, Etne PK 428 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 672 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 427 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 672 Halgeir Græsli, Selbu PK 427 ny 13.jan Selbuhallen Selbu PK
ny 674 Ida Bendiksen Sommernes, Vadsø SSK Kv U14 426 ny 25.okt Vadsø Vadsø SSK
+234 674 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 426   - 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 674 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 426 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 677 Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK V55 425 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 677 Hans Christian Lie Johannessen, Kristiansand PK 425 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 677 Ask Gram Franck, Trondhjems PK 425 ny 17.okt Buran Trondhjems PK
ny 677 Sondre Aasheim, Mo PK Menn U16 425 ny 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 681 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK Kv Jr 424 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 681 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 424 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 683 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 422 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 684 Håkon Simonsen Brochmann, Trondhjems PK 421 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 685 Sean Kopstad Collins, Arendal PK 420 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 685 Herman Foyn Birkelund, OKTS 420 ny 9.nov Ekeberg OKTS
ny 685 Tobias Ribe Vatne, Kristiansand PK 420 ny 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
ny 688 Mathias Erlandsen Tustervatn, Mo PK 418 ny 12.sep MO I RANA Mo PK
ny 688 Roald Martin Kverneland, Kirkenes PK V55 418 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 688 Jarle Brunborg, NOP/Voss 418 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+287 688 Anette Britt Christensen, Åsane PK Kv 418 +16 13.sep Voss NOP/Voss
ny 692 Stian Bærheim, Sola PK 416 ny 10.okt Sola Skytehall Sola PK
ny 693 Lars-Inge Horvei, NOP/Voss 414 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 694 Dias Viktorovitsj Assembayev, OKTS 413 ny 10.feb Ekeberg OKTS
ny 695 Håkon Skjelvik, Stavanger PK V55 412 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 696 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V73 411 ny 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 697 Anders Måsøval, Trondhjems PK 410 ny 17.okt Buran Trondhjems PK
ny 697 Eric Øien, Stjørdal PK V55 410 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 699 Rannveig Therese Kildal, Lillestrøm OP Kv 409 ny 9.nov Ekeberg OKTS
ny 700 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK 408 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 701 Kenneth Myhre, Stor-Oslo SK 407 ny 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+241 701 Malene Dæhlin Nygård, Arendal PK Kv 407 -6 26.okt Arendal Arendal PK
ny 701 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 407 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 701 Kamiran Ahmed, Levanger SSL 407 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 705 Trygve Langåker, Kopervik PK 405 ny 10.feb Kopervik Kopervik PK
ny 705 Jørgen Løkeberg, Horten O. PK 405 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 705 Svein Pladsen, Ringerike PK V55 405 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 708 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv 404 ny 6.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 709 Roman Eck, Greipstad PK 403 ny 13.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 709 Sandra Stava, Haugesund PK Kv 403 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 709 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 403 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 712 Geir Håvard Fossbakk, Stjørdal PK 402 ny 14.jun STJØRDAL Stjørdal PK
ny 712 Rolf Askevold, Bodø SSK V55 402 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 714 Kristoffer Rongen, NOP/Voss 401 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 715 Emilie Dalen Ask, Haugesund PK Kv 400 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 716 Bjørn Ole Haagenvik, Haugesund PK 399 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 716 Jan Greve, Åsane PK 399 ny 13.sep Voss NOP/Voss
+132 718 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 396 -49 7.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 719 Andre Kjennerud, Hokksund PK 395 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
+225 719 Kai Vidar Farstad, Molde PK 395 -17 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 719 Karl Annar Markussen, Harstad PK V65 395 ny 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 719 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK 395 ny 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+193 719 Johannes Eknes, Kongsberg PK 395 -28 16.aug Øvre Årdal Årdal SSL
ny 724 Tharald Djupevåg, Time PK 394 ny 16.aug Haraland/Skurve Stavanger PK
ny 724 Solvei Charlotte Skogstad, Oslo PK Kv 394 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 724 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 394 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 727 Norun Jargren, Åsane PK Kv 391 ny 13.sep Voss NOP/Voss
ny 727 Trond Ellingsve, Bodø SSK 391 ny 9.mar Bodø Bodø SSK
ny 729 André Sundvoll, Zero PK 390 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
+110 729 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 390 -57 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 731 Lars Martin Tangjerd Friberg, Kopervik PK 388 ny 16.okt Kopervik Kopervik PK
ny 732 Stein Tore Karlsen, Zero PK V65 387 ny 19.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 732 Magnar Lien Rabban, Ørland PK 387 ny 6.nov Brekstad Ørland PK
ny 734 Sverre Andre Skår, Kopervik PK Menn Jr 386 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 735 Odd von Porat Fiane, Kr.sand Garnison PK V65 385 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 736 Bendik Prytz Kvernevik, Hafrsfjord PK Menn U16 384 ny 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 736 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 384 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+253 736 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V73 384 -13 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 736 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK 384 ny 6.nov Brekstad Ørland PK
ny 740 Thedor Knoll, Arendal PK Menn U14 383 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+49 741 Geir Tånes, Greipstad PK V55 382 -81 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 742 Jan Inge Thoresen, Haugesund PK 381 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 743 Robin Harestad, Hafrsfjord PK 380 ny 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+124 744 Torbjørn Skår, Tysnes SSK 378 -61 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 745 Ronnie Borgen, Tysnes SSK 377 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 745 Roger Johansen, Levanger SSL V55 377 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 747 Jan Olav Langvandsbråten, Ringerike PK 376 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 748 Jørgen Pedersen, Verdal SSL 375 ny 28.mai Tromsdalen Verdal SSL
ny 749 Aud Marheim, Asker SK Kv 374 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 749 Anita Marie Kristiansen, Namnå PK Kv V55 374 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
+140 751 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 373 -58 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
+133 752 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 370 -63 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+71 752 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 370 -82 4.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 754 Dina Miriam Gaarder, Grimstad SS Kv 369 ny 30.aug Fjæreheia Grimstad SS
ny 755 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 368 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 756 Steffen Handeland Fossli, Tysnes SSK 367 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 756 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V55 367 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 758 Jon Erik Modahl, OKTS 366 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 758 Arne Gunnar Revfem, Sandefjord PK V73 366 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 760 Amalie Folkestad Sarkkinen, Kopervik PK Kv Jr 365 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 760 Daniel Nilsen, Alta SSK 365 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 762 Kjetil Holm, Kr.sand Garnison PK 364 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 763 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 361 ny 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 764 Christopher André Ommundsen, Arendal PK 360 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 765 Rikke Jensen Nyheim, Finnsnes PK Kv 359 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 765 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V73 359 ny 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 767 Isak Sund Rapp, Røra PK 357 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 768 Paweena Eriksen, Narvik PK Kv 356 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 768 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 356 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 770 Thomas Tørum, Selbu PK Menn Jr 354 ny 12.okt Selbu Selbu PK
ny 771 Per Arne Clemensen, Alta SSK V65 352 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 772 Andreas Haugland, Arendal PK Menn U12 351 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 772 Bent André Ravdal, Haugesund PK 351 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 774 Håkon Mehus, Haugesund PK V55 350 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 775 Laila Synnøve Amundsen, Alta SSK Kv 349 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 775 Kai Anders Menear, Viking PK og RK 349 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 777 Gunnar Haugen, Alta SSK V55 348 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 777 Gøran Buberg, Orkla PK 348 ny 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 779 Perry Throndal Røed, Asker SK V55 347 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 780 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 346 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 781 Reidar Tveranger, Stord PK 345 ny 3.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 782 Benjamin Verpelstad Edvardsen, Narvik PK Menn Jr 343 ny 12.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 783 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 342 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 784 Gaute Michel Maroni Ferstad, Trondhjems PK V55 341 ny 12.des Buran Trondhjems PK
ny 785 Renate Almås Koppang, Stord PK Kv 336 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 786 Terje Raknestangen, Oslo SS 333 ny 17.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 786 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 333 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+176 788 Kjell Gallavara, Alta SSK 331 -75 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+190 789 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn Jr 327 -74 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 789 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 327 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-77 791 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 326 -155 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 792 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 324 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 792 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V55 324 ny 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 794 Nikolas Markussen Wade, Verdal SSL 323 ny 30.aug Verdal Verdal SSL
ny 795 Simon Aleksander Thynes, Mo PK Menn U14 320 ny 22.jun MO I RANA Mo PK
ny 796 Morten Bøe, Hafrsfjord PK 317 ny 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 797 Simon Arneberg, Arendal PK Menn Jr 316 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 798 Arild Tollefsen Vik, Kopervik PK 314 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 798 Steinar Paulsen, Asker SK V65 314 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 800 Lars Joakim Winther, Arendal PK 313 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 800 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 313 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 802 Per Fredrik Simensen, Hokksund PK 311 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 803 Steinar Granbo, Trondhjems PK 309 ny 12.des Buran Trondhjems PK
ny 803 Eystein Røset, Selbu PK 309 ny 13.jan Selbuhallen Selbu PK
ny 805 Jarle Paulsen, Oslo FS V55 308 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 806 Arne Haug, Asker SK 307 ny 19.sep Asker Skyteklubb Asker SK
ny 806 Jack Dønnestad, Arendal PK V55 307 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 808 May Kristin Øvrevik, Kopervik PK Kv 306 ny 16.okt Kopervik Kopervik PK
ny 809 Christer Sannerhaugen, Kr.sand Garnison PK 305 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-224 809 Karl Magnus Knævelsrud, Hafrsfjord PK 305 -197 18.okt Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 811 Beathe Haug, Mo PK Kv 298 ny 14.okt MO I RANA Mo PK
ny 812 Anita Øvrebø Grønningen, Haugesund PK Kv 295 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 813 Rune Bernhard Haarberg, Agdenes PK 294 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 813 Per Aalstad, Steigen PK 294 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 815 Tor Ivar Nielsen, Kirkenes PK V55 293 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 816 Finn-Werner Nilssen, Bodø SSK 289 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 817 Pål Roger Rieber Danielsen, Kirkenes PK V55 288 ny 27.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 818 Kim André Kellner, Bodø SSK 285 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 818 Per-Atle Andersen, Haugesund PK V55 285 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 820 Joost Arjan Gjerdingen, Ringerike PK 282 ny 26.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 821 Eirik Andersen, Haugesund PK 276 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 822 Rune Stokkeland, Haugesund PK 274 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 823 Bjørn Erik Bergvin, Trondhjems PK 272 ny 10.okt Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 824 Tom Tørhaug, Trondhjems PK 270 ny 11.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 824 Jack Matthias Thoresen, Haugesund PK Menn U16 270 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 826 Jo Erik Gjems, Namnå PK 268 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 827 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V55 267 ny 22.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 828 Thomas Skaret Larsen, Bodø SSK 266 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 829 Olav Hilmar Wikan, Trondhjems PK 262 ny 17.okt Buran Trondhjems PK
ny 830 Johnny Frivold, Kr.sand Garnison PK 260 ny 15.okt Nodelandshallen Greipstad PK
ny 831 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 259 ny 18.feb ODDA Odda PK
ny 832 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK Menn U16 254 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 833 Reidar Gunnar Adolfsen, Steigen PK V55 249 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 834 Geir Magnus Hatløy, Kopervik PK V55 236 ny 10.feb Kopervik Kopervik PK
ny 835 Juan Jose Klee Morales, Haugesund PK 233 ny 29.okt Kuleisen Haugesund PK
ny 836 Frode Danielsen, Steigen PK V55 228 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 837 Trine Marit Pettersen Sommerseth, Narvik PK Kv 227 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 838 Oddbjørn Punsvik, Steigen PK V73 224 ny 12.sep Moan Skytebane Steigen PK
ny 839 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv U16 219 ny 18.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 840 Vidar Tjore, NOP-Bergen 214 ny 17.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 841 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 210 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 842 Janicke Tuva Williksen Einarsen, Arendal PK 207 ny 26.okt Arendal Arendal PK
ny 843 Tommy Steinsland, Haugesund PK 197 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 844 Arild Heimtun, Haugesund PK 188 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 845 Eigil Jensen, Aron SK Drammen V55 186 ny 21.sep drammen Aron SK Drammen
ny 846 Stig Bernhart Storli, Alta SSK V55 179 ny 4.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 847 Bjørn-Oscar Thoresen, Haugesund PK Menn U14 175 ny 27.aug Kuleisen Haugesund PK
ny 847 Finn-Erik Såghus, Narvik PK 175 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 849 Monica Ask, Haugesund PK Kv 160 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 850 Neelesh Sateesh Kasbekar, Molde PK 143 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 851 Harald Bjørnli, Hokksund PK V55 142 ny 6.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 852 Ragnhild Kristin Askevold, Bodø SSK Kv V55 124 ny 14.nov Bodø Bodø SSK
ny 853 Siegfried Flöhr, Greipstad PK V55 104 ny 11.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 854 Scott Ivar Norevik Campbell, Kr.sand Garnison PK Menn U16 89 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-146 855 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 69 -413 28.jun Oppdal Oppdal PK
ny 856 Marianne Michaelsen, Haugesund PK Kv V55 37 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK
ny 857 Linda Kristiansen, Haugesund PK Kv 31 ny 15.nov Kuleisen Haugesund PK