Alle på topp: Hurtig S-rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2020
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 0 dager uthevet 121 skyttere ( +6 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+1 1 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 582 +11 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 2 Rikard Hille, Greipstad PK 566 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+18 3 Arild Inge Wollan, Støren SSK 564 +25 7.jul Oppdal Oppdal PK
+4 3 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 564 +2 10.aug Evje Evje PK
+9 5 Rolf Hindal, Haugesund PK 563 +16 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+10 6 Terje Storholt, Oslo PK V65 562 +17 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-6 7 Frank Lien, Ringerike PK V55 559 -26 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-3 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 557 -7 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 9 Glenn Bjorheim, Hå PK 555 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+9 10 Helge Kristiansen, Sunndal PK 553 +13 11.jun Dalaråa Sunndal PK
-2 11 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 552 -8 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 11 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 552 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 13 Jon Ørsund, Sunndal PK 549 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+23 13 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 549 +19 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-4 15 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 548 -7 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 16 Odd Bjorheim, Hå PK V55 547 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 16 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 547 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+37 18 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 546 +37 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-4 19 Liv Håland, Hå PK Kv 542 -4 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-10 20 Olav Melkild, Sunndal PK 541 -18 28.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 21 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 540 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 21 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 540 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+55 21 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 540 +55 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 24 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 539 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+7 25 Morten Sleire, Kvam PK 538 +6 1.des Odda Odda PK
ny 26 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 537 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
+3 26 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 537 +4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-2 28 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 536 -1 1.des Odda Odda PK
+4 29 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 535 +4 28.apr Voss NOP/Voss
ny 29 Rolf Høvring, Haugesund PK 535 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
+60 29 Steven Banek Skår, Åsane PK 535 +83 15.sep Voss NOP/Voss
-6 32 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 534 -3 15.sep Voss NOP/Voss
-20 32 Petter Berg, Aron SK Drammen 534 -19 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+6 34 Terje Kolstad, Verdal SSL 533 +5 19.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 34 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 533 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+2 34 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 533 +3 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-4 37 Robert Ilievski, Greipstad PK 532 +1 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
-9 37 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 532 -4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 39 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 531 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-19 40 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 530 -9 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 41 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 529 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 41 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 529 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
ny 43 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 527 ny 4.nov Bollitun Eide og Fræna PK
-23 44 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 525 -14 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 45 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 524 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+1 45 Richard Aaserud, Ringerike PK 524 +1 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 45 Lasse Hovd, Bærum PK 524 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 45 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 524 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 49 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 523 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 49 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 523 ny 28.apr Voss NOP/Voss
+4 51 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 521 +12 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+8 51 John Lothe, Haugesund PK 521 +13 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-32 53 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 520 -19 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-24 53 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 520 -13 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-36 53 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 520 -24 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 56 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 517 ny 16.nov Bommestad Farris SS - Larvik
ny 56 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 517 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 58 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 516 ny 27.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 59 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 515 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 59 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 515 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 59 Rolf Bjarne Eriksen, Vennesla PK 515 ny 12.nov Nodelandshallen Greipstad PK
ny 62 Are Wivestad, Sola PK V55 512 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 63 Knut Ivar Sørheim, Time PK 510 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
-17 64 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 506 -16 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-11 65 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 503 -11 3.sep Dalaråa Sunndal PK
ny 66 Bjørn Kvendset, Bæverdalen PK 502 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
+20 67 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V55 500 +40 28.apr Voss NOP/Voss
ny 67 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 500 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 69 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 499 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 70 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 498 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 70 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 498 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 70 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 498 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 73 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 495 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 73 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 495 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
-35 75 Cato Brekke, Hokksund PK V55 494 -34 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-9 76 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 490 -11 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-21 76 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 490 -19 15.sep Voss NOP/Voss
-4 78 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 488 -3 3.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+2 79 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 487 +7 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 486 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 80 Sjur I Børve, Odda PK 486 ny 1.des Odda Odda PK
ny 82 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn Jr 483 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+19 83 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 481 +76 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 84 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 477 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-10 85 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 475 -15 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 85 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 475 ny 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 87 Mats Gaudestad, Vennesla PK 469 ny 10.aug Evje Evje PK
ny 88 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 466 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 89 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 464 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 90 Eirik Djønne, Odda PK 461 ny 1.des Odda Odda PK
ny 91 Espen Normann, Verdal SSL 460 ny 22.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 92 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 455 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+13 92 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 455 +59 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 94 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 454 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+2 95 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 450 +28 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 96 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 448 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 96 Birger Hovland, Haugesund PK 448 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 98 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 444 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 99 Kai-Åge Johannessen, Sarpsborg PK 443 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
-20 99 Tor Andre Opås, Evje PK V55 443 -40 10.aug Evje Evje PK
-3 101 Peter Bergheim, Sandane PK V55 441 +22 1.des Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 102 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 435 ny 20.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 103 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 431 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-16 104 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 426 -32 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 105 Roald Fuglestad, Hå PK 422 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 106 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 413 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 107 Andreas Rygg Kvåle, Verdal SSL 412 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
+1 108 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 410 +44 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 109 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 401 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 110 Arne Horneland, Haugesund PK 396 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 111 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK V55 386 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 112 Daniel Hagenes, Åsane PK 382 ny 15.sep Voss NOP/Voss
ny 113 Kristin Leangen Bolme, Sunndal PK Kv 379 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 114 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 359 ny 30.sep Bollitun Eide og Fræna PK
-4 115 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 335 +73 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-20 116 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 325 -98 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 117 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V65 280 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 118 Stig Morten Støyva, Sandane PK 248 ny 1.des Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 119 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 221 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 120 Tommy Berntsen, Fredrikstad SS 175 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 121 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 161 ny 28.apr Voss NOP/Voss