Alle på topp: Hurtig Mil   2019 Klasse: A B C oppdatert 2.januar 2020
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 0 dager uthevet 365 skyttere ( +67 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+2 1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 572 +5 21.apr Odda Odda PK
+7 2 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 568 +12 21.apr Ragdehallen Odda PK
-2 3 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V55 567 -4 28.apr Voss NOP/Voss
+7 3 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 567 +12 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 5 Espen Magnussen, Sola PK 563 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 5 Glenn Bjorheim, Hå PK 563 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
+1 7 Terje Storholt, Oslo PK V65 560 +3 9.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+40 8 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 559 +36 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
+73 8 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 559 +57 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 10 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 558 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 11 Trond Skyrud Tyssen, Kongsvinger SS 557 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 11 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 557 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 13 Arild Knudsen, Sandnes PK 555 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
+20 14 Jon Ørsund, Sunndal PK 553 +25 3.sep Dalaråa Sunndal PK
ny 15 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 552 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-9 16 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 549 -10 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 17 Odd Bjorheim, Hå PK V55 547 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+48 18 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 546 +32 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 19 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V65 545 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 19 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 545 ny 19.jun Tromsdal Verdal SSL
+104 21 Espen Sivertsen, Greipstad PK 540 +64 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 21 Are Wivestad, Sola PK V55 540 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 23 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 539 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
+40 23 Livar Gudmestad, Sandnes PK 539 +23 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 25 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 538 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 25 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 538 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 27 Hans Sørensen Knigge, Aron SK Drammen V55 536 ny 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
+142 27 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 536 +98 15.mai Tromsdal Verdal SSL
+64 27 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 536 +41 15.sep Bremnes Bremnes PK
+56 30 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 535 +36 3.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 30 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 535 ny 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 32 Roald Fuglestad, Hå PK 534 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
+9 32 Helge Kristiansen, Sunndal PK 534 +9 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 34 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 533 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-12 35 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 532 -7 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 35 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 532 ny 19.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 35 Torstein Vikan, Verdal SSL 532 ny 15.mai Tromsdal Verdal SSL
+29 38 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 531 +18 25.jun Dalaråa Sunndal PK
-23 38 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 531 -17 25.mai Brumunddal Brumunddal PK
-8 38 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 531   - 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 41 Robert Ilievski, Greipstad PK 530 ny 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 41 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 530 ny 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 43 Eirik Djønne, Odda PK 529 ny 1.des Odda Odda PK
-25 43 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 529 -15 12.okt Evje Evje PK
-17 43 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 529 -7 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-16 46 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 528 -3 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
+79 46 Bjørnar Asle Osnes, Ørsta/Volda PK 528 +52 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+24 46 Tore Fjeld, Namnå PK V55 528 +17 30.mai Smiholen Namnå PK
-14 49 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 527   - 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 49 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V55 527 ny 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-16 51 Bjørn Wold, Trondhjems PK V55 526 -1 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 51 André Breiseth Myhre, Sandefjord PK 526 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 53 André Hansø, Kristiansund PK V55 525 ny 16.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+181 53 Håvard Soknes, Trondhjems PK 525 +174 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
+6 55 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK 524 +7 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 55 Stian Kristoffersen, Modum PK 524 ny 20.jun Flannum Modum PK
+23 55 Rune Finstad, OKTS V55 524 +19 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 55 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 524 ny 21.apr Odda Odda PK
ny 55 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 524 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 55 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 524 ny 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
+21 61 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 523 +22 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 61 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 523 ny 8.des Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 63 Johnny Ystanes, Odda PK 521 ny 1.des Odda Odda PK
-8 63 John Vedø, Kopervik PK 521   - 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 63 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 521 ny 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-38 63 John Lothe, Haugesund PK 521 -16 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 67 Ingve Fosse, Stord PK 520 ny 7.feb Prestegardsskogen Stord PK
-32 67 Sjur I Børve, Odda PK 520 -7 21.apr Odda Odda PK
-11 69 Stian Fossan, Steinkjer PK 519   - 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-   69 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 519 +7 20.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-54 71 Roger Feed, Horten O. PK 518 -27 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+44 71 Richard Aaserud, Ringerike PK 518 +35 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 73 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 517 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-7 74 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 515 +2 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
+13 74 Gustav Tisthamar, Bergen PK 515 +17 15.sep Voss NOP/Voss
ny 76 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V55 514 ny 25.mai Brumunddal Brumunddal PK
-28 76 Espen Schanche, Sandefjord PK V55 514 -9 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-48 78 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 513 -18 15.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 78 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 513 ny 28.apr Voss NOP/Voss
+41 80 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 512 +33 25.mai Brumunddal Brumunddal PK
+89 81 Bjørnar Eike Amundsen, Greipstad PK 511 +74 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 82 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 509 ny 19.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 82 Martin Johnsrud, Modum PK 509 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-5 82 Øystein Wold, Trondhjems PK 509 +3 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 82 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 509 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
+6 82 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 509 +12 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 87 Magnus Sømme, Sandnes PK 508 ny 16.nov Bråstein Sandnes PK
+30 87 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 508 +26 15.sep Bremnes Bremnes PK
+96 87 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 508 +85 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 90 Runar Holm, Lillestrøm OP V55 507 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 90 Endre Mogen, Arendal PK 507 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
-26 90 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 507 -8 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 90 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 507 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 94 Robert Ivedal, Vennesla PK 505 ny 10.aug Evje Evje PK
ny 94 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 505 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-73 96 Kjell Olsen, Bergen PK V65 504 -35 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
-61 96 Petter Berg, Aron SK Drammen 504 -23 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-36 96 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 504 -14 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
+28 99 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 503 +28 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 100 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 502 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+43 100 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 502 +41 25.mai Brumunddal Brumunddal PK
+58 100 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V65 502 +53 29.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 103 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 501 ny 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+44 103 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 501 +41 1.jun Blikshavn Skytebane Skudenes PK
ny 103 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 501 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+26 103 Steven Banek Skår, Åsane PK 501 +30 15.sep Voss NOP/Voss
ny 107 Ruben Frantzen, Askim PK 500 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 107 Anders Bakkevold Olsen, Banak PK 500 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-2 107 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 500 +12 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 107 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 500 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 111 Jan Olav Grannes, Sandnes PK 499 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 111 Martin Meltzer, Arendal PK 499 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+18 111 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK 499 +28 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 111 Geir Harveland, Arendal PK 499 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
-31 115 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V55 498 -2 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 116 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 497 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
-4 116 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 497 +12 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 116 Åge Ånensen, Stord PK 497 ny 8.okt Prestegardsskogen Stord PK
-7 119 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 496 +11 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 120 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 495 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
+34 120 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 495 +41 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
-27 122 Terje Kolstad, Verdal SSL 494 +1 15.mai Tromsdal Verdal SSL
-51 122 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 494 -16 28.aug Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 124 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 492 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+34 124 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 492 +43 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-50 126 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 491 -16 15.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 126 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 491 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-76 128 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 490 -32 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-36 129 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 488 -6 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-89 130 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 487 -38 28.apr Voss NOP/Voss
ny 131 Odd Willy Aas, Halden PK V55 486 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 131 Arne Horneland, Haugesund PK 486 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-5 133 Brynjulv Herheim, Vaksdal SSK V55 485 +11 15.sep Voss NOP/Voss
-38 133 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 485 -8 22.aug Flannum Modum PK
+3 135 Geir Vidar Pedersen, Asker SK 484 +19 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 136 Ketil Haftorn Iversen, Fredrikstad SS 483 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 136 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 483 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 136 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL 483 ny 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-39 136 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 483 -9 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 140 Jan Ove Midtun, Bergen PK 481 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 141 Gerdt Roger Olsen, Åsane PK V55 480 ny 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 141 Kjell Nilsen, Steigen PK V65 480 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
+54 141 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 480 +76 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-100 141 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 480 -45 28.apr Voss NOP/Voss
ny 145 Lars Gunnar Kristiansen, Sunndal PK 479 ny 28.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 145 Roy Blokhus, Mo PK V55 479 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 145 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 479 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 148 Gisle Ekeberg, Elverum PK 478 ny 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
-49 149 Kim Vater, Haugesund PK V55 477 -12 1.jun Blikshavn Skytebane Skudenes PK
-1 149 Stig Eriksen, Trondhjems PK V55 477 +18 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-75 149 Stefan Lars Erik Gunnar Klasson, Kr.sand Garnison PK 477 -32 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 152 Stig Ørjan Olsen, Banak PK 476 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 152 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 476 ny 28.apr Voss NOP/Voss
-64 152 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 476 -21 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 152 Daniel Bjerkelund Johansen, Fredrikstad SS 476 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 156 Bjørn Anders Hunn, Sarpsborg PK 475 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-65 156 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 475 -20 29.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 156 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 475 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 159 Per Øyvind Amundsen, Kongsvinger SS 474 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 159 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V55 474 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 161 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 472 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 161 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V55 472 ny 15.sep Voss NOP/Voss
ny 161 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 472 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 164 Ronald Pettersen, Meløy PK V65 471 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
-106 164 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 471 -48 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 164 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 471 ny 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 164 Terje Myhre, Trondhjems PK 471 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 168 Lise Jensen, Åsane PK Kv 470 ny 15.sep Voss NOP/Voss
-59 169 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 469 -17 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 170 Ronny Vedå, Ålesund PK 467 ny 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 170 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK V55 467 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 172 Richard Sønsthagen, Askim PK 466 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 172 Ole Morten Valø, Askim PK V55 466 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 174 Terje Sigurd Woll, Hafrsfjord PK 465 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 175 Bjørn Håvar Falck-Andersen, Oslo SS 464 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 175 Kim Andre Larsen, Arendal PK 464 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
-27 175 Terje Ofstad, Trondhjems PK V55 464 +5 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 178 Rune Lilletvedt Toft, Åsane PK 463 ny 28.apr Voss NOP/Voss
+71 178 Åge Olaussen, Haugesund PK 463 +152 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-132 180 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 462 -61 9.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-23 181 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 460 +11 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 181 Karl Andreas Åvitsland, Evje PK 460 ny 10.aug Evje Evje PK
-74 183 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 458 -29 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 183 Arne Richard Rishaug, Mo PK 458 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-180 185 Olav Melkild, Sunndal PK 456 -106 25.jun Dalaråa Sunndal PK
-9 185 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 456 +23 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
-32 187 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 455 +2 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 188 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 454 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 189 Anders Vonstad, Mo PK 453 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 190 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 452 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 190 Egil Heimtun, Sunndal PK 452 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 192 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V65 451 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 192 Tor Arne Helland, Verdal SSL V55 451 ny 15.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 192 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 451 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 192 Vilde Erga Sunde, Sola PK Kv Jr 451 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 196 Petter Gjeterud Hersvik, Namnå PK 450 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 196 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V55 450 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 196 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 450 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 199 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 449 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 199 Marius Jensen, Åsane PK 449 ny 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 201 Adam Tobias Randen, Egersund PK 448 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+11 201 Johannes Røset, Orkla PK 448 +73 15.jun Myråsen Selbu PK
ny 201 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V73 448 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 201 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 448 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 205 Steinar Frydenlund, Modum PK 447 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 206 Lars Andreas Risøy, Hokksund PK 446 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 206 Geir Øverås, Vestnes PK 446 ny 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 208 Trond Eriksen, NOP/Vatne 442 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
-110 209 Cato Brekke, Hokksund PK V55 441 -50 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 209 Per Arild Årebråt, Hafrsfjord PK 441 ny 28.aug Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 211 Frank Ormøy, Viking PK og RK 440 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 211 Ingebrigt Rossehaug, Kopervik PK 440 ny 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+76 213 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 437 +320 8.okt Prestegardsskogen Stord PK
-136 214 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 436 -69 7.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 215 Helge Vestervik, Arendal PK 434 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 215 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 434 ny 29.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 217 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 433 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
-6 217 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 433 +57 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-37 219 Torstein Liene, Greipstad PK V55 431 +4 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 220 Nils Kaulum, Fredrikstad SS 430 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
-24 221 Gjermund Nåsen, NOP/Voss 428 +26 15.sep Voss NOP/Voss
ny 222 Olav Austad, Egersund PK 427 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-36 223 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 426 +10 29.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 223 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 426 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 225 Simen Åslund, Namnå PK 425 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 226 Magne Fagertun, Mo PK V55 424 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 227 Øyvind Åtland, Greipstad PK 423 ny 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-77 227 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 423 -34 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 229 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 422 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 230 Ola Todal, Trondhjems PK V65 420 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 231 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 418 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-59 232 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK 417 -18 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 232 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK 417 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 234 Christoffer Valberg Fjelldal, Trondhjems PK 415 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 235 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V73 414 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 236 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 413 ny 8.mai JØRPELAND Jørpeland PK
-41 236 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 413 +9 28.apr Voss NOP/Voss
ny 236 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V55 413 ny 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 236 Zoran Vojnovic, Arendal PK 413 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 240 Audun Kvandal, Odda PK 412 ny 1.des Odda Odda PK
-74 241 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 411 -30 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 242 Terje Elveos, Steigen PK V65 409 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
ny 242 Conrad Lauritz Holm, Birkenes & Lillesand SSL V55 409 ny 25.mai Brumunddal Brumunddal PK
ny 242 Robert Honningsvåg, Vanylven SSL V55 409 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 245 Yngve Storbrua, Arendal PK 408 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
-26 245 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 408 +40 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 247 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 406 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 247 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 406 ny 16.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 249 Terje Moen, Fredrikstad PK V55 404 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 250 Ketil Nilsen, Trondhjems PK 403 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 251 Ola Andre Bjorland, Evje PK 402 ny 12.okt Evje Evje PK
-8 252 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 399 +76 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 252 Rune Frich Jobsen, Arendal PK 399 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 254 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 398 ny 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 254 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 398 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
ny 256 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv 397 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 257 Inge Rolandsen, Vanylven SSL 396 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 258 Kjell Bråten, Sandnes PK V65 395 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 259 Tommy Jan Olsen, NOP/Vatne 394 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 259 Tor-Erik Grønlie Olsen, Jørpeland PK 394 ny 8.mai JØRPELAND Jørpeland PK
ny 261 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 393 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 262 Linda Marita Hågensen, Mo PK Kv V55 392 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-123 263 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 391 -72 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 264 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 389 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 264 Terje Vonstad, Mo PK V55 389 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 264 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 389 ny 19.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 267 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 388 ny 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 267 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 388 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 269 Johan Leonard Bekkenes Kjærbo, Vigra og Valderøy PK 387 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 270 Marvin Johann Nerland, Vanylven SSL 385 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 270 Thomas René Sirland, Halden PK 385 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-79 272 Stig Aldal, NOP/Voss 384 -22 15.sep Voss NOP/Voss
ny 273 Dominik Szeremet, Sandnes PK 383 ny 16.nov Bråstein Sandnes PK
ny 274 Kjetil Bruvik, Vaksdal SSK V55 381 ny 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 275 Per Ove Sekse, Odda PK V55 380 ny 21.apr Odda Odda PK
ny 275 Leif Steinar Jensen, Bremnes PK 380 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 275 Hans Olav Lee, Hjørungavåg PK 380 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 275 Arild Vik Johnsen, Sandnes PK 380 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
-73 279 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V55 379 -6 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 280 Espen Fiskum, Trondhjems PK 378 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-73 281 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 376 -7 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 282 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 373 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 283 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK 370 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 283 Stig-André Wirkola Gallavara, Alta SSK 370 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-11 283 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 370 +114 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 286 Geir Hoff, Trondhjems PK V55 369 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-75 287 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 365 -10 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 288 Morten Frode Grøntoft Hoem, Greipstad PK V55 361 ny 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 289 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 360 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
ny 290 Audrius Zukauskas, Sandnes PK 359 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 291 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 358 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 292 Jone Kjetil Clifford Wahlberg, NOP/Vatne 357 ny 20.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 293 John Niclas Karlsrud, Askim PK 355 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 293 Christian Rene Berning Pedersen, Kopervik PK 355 ny 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 295 Stein Tore Bogen, Mo PK 354 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-41 295 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 354 +56 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 297 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 352 ny 19.aug Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-84 298 Espen Normann, Verdal SSL 349 -25 15.mai Tromsdal Verdal SSL
-113 298 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 349 -73 21.apr Odda Odda PK
ny 300 Norbert Paszkiewicz, Sandnes PK 348 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 301 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 347 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 301 Vegard Skjong Brox, Arendal PK 347 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 303 Peter Bergheim, Sandane PK V55 346 ny 16.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 304 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 345 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 305 Henri Coppola, Trondhjems PK 344 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-83 306 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V65 342 -24 28.apr Voss NOP/Voss
ny 307 Jan Rosenvinge Kolderup, Horten O. PK V73 340 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 308 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 338 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 309 Reidar Gunnar Adolfsen, Steigen PK V55 337 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
ny 310 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 336 ny 17.sep Dalaråa Sunndal PK
ny 311 Roy Hommen, Kvinesdal PK 333 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
-37 312 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 331 +88 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 313 Kjell-Erik Sortland, Steigen PK Jr 328 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
ny 314 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 327 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 315 Jens Elias Ek, Fredrikstad PK V55 323 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
-107 315 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 323 -60 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 317 Raymond Aanrud, Modum PK 321 ny 22.aug Flannum Modum PK
ny 318 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 318 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 319 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V55 316 ny 28.aug Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 320 Odd-Arne Nilsen, Alta SSK 311 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 321 Cecilie Lien, Horten O. PK Kv 309 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 322 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 302 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 323 Viggo Brevik, Hjørungavåg PK 301 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 324 Kjell Gallavara, Alta SSK 295 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 325 Roy Storberg, Alta SSK 283 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 325 Sidney George Phillips, Viking PK og RK V55 283 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-108 327 Daniel Hagenes, Åsane PK 282 -86 15.sep Voss NOP/Voss
ny 328 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 281 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 329 Nina Iren Hagberg, Vaksdal SSK Kv 275 ny 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 330 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 274 ny 7.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 330 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 274 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 332 Lars Halvorsen, Fredrikstad SS 273 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 333 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 272 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 334 Lars Øglænd Håheim, Stavanger PK 269 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 334 Per Anders Knive, Hokksund PK 269 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 336 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 268 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 337 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 267 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 338 Krzysztof Andrzej Debski, Sandnes PK 266 ny 16.nov Bråstein Sandnes PK
ny 339 Eystein Røset, Selbu PK 265 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
ny 339 Bjørn Arvid Årevik, Vanylven SSL V55 265 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 339 Erik Øiestad, Arendal PK V55 265 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 342 Elias Brunsgård Ek, Fredrikstad PK 264 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 343 Ronny René Holm, Arendal PK 262 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 344 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V55 260 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 345 Per Aalstad, Steigen PK 254 ny 1.sep Moan skytebane Steigen PK
ny 346 Sandra Helene Sandquist, Horten O. PK Kv 251 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 346 Lars Georg Solvik, Haugesund PK 251 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 348 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 248 ny 3.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 349 Pål Eirik Steindal, Stavanger PK 245 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-86 350 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 244 -26 15.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 351 Pål Eltvik Øien, Sula SSK 240 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-72 352 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 232 +3 28.apr Voss NOP/Voss
-97 353 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 222 -71 9.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 354 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 221 ny 21.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-102 355 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 215 -84 19.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-114 356 Muhsin Candir, Kirkenes PK 207 -118 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 357 Jan Are Rønhovde, Odda PK 197 ny 21.apr Odda Odda PK
ny 358 Erland Johansen, Trondhjems PK 180 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 359 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 158 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 360 Frank Aanvik, Sandnes PK 142 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
ny 361 Ronald Edward Billingslea, Trondhjems PK V65 139 ny 12.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 362 Waldemar Beck, Greipstad PK 137 ny 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 363 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK 136 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 364 Svein Tore Kristiansen, Greipstad PK 120 ny 14.nov Nodelandshallen Greipstad PK
ny 365 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 32 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK