Luftpistol 60 - individuell cup - 2018 pr 13. april 2019
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   2299 574 576 562 572 568 559     573 571 570 576
2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 24 2275 564 553 567 570 561 565 559 565 573 564
3 Ingar Woll, Bærum PK   1 2274 566 562 560 564   560 568 561 565 568 570 568
4 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 3 2271 560 555 555 564 573       563 567 561 567
4 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK - 2271 557 568 562 562 559 564 570 569
6 Morgan Bunes, Bærum PK   1 2270 572 564 565 564 563 560 568 565       565
7 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 2 2268 563 569 558 553 559 560   568   562 568 558
8 Einar Morten Landsem, Støren SSK 2 2266 563 567 558 559 553 569 567 556 557
9 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 4 2262 562 559 565         562 567 568   554
10 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 4 2258 563 567 557 555 566 560   558 562     557
11 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 6 2252 563 565 559 554 550 565 546 553 559
12 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   1 2251 561 562 569 559       556   553 547 554
12 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 - 2251 554 557 559 563 556 559 556 555 562 563 562 563
14 Peder Sperstad, Bærum PK V50 1 2250 551 555 551 558 561 562 569
14 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 - 2250   540 536 555 561       553 545 565 569
16 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 1 2249 563 559 563   551 561   543 562 549 556 557
16 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr - 2249 562 562 556 551 549 561 559 562 563
18 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 2247 561 567 559     518 527   552 554 557 560
18 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 - 2247 559   551 557 560       565 556 558 563
20 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 4 2243 552 566 560 560 557
21 Johnny Jenssen, Mo PK   1 2242 540 551 562 561 529     557   561 558  
22 Asle Frantzen, Bergen PK   3 2239 550 562 545           561 553 556 560
23 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 1 2238 555 555 546 558 565 560
24 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 2237 560 557 544 557 547 550 552 563       549
25 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 2 2235   568   551             563 553
26 Frank Lien, Ringerike PK V50 5 2230 558 558 555 551 544 558 554 551 541 556
27 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr 4 2226 534 558 555 549   541     556 547 557 549
28 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 2 2224 554 551 552   558 556       556   550
29 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 1 2223 552 551 547 552 533 551 561 548 558
30 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 1 2222 565 543 542 536 552   546   542 553 544 552
30 Håvard Hoff, Ørland PK   - 2222 555 561 536             551 555  
32 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 1 2221 551 557 544 550 563 549
33 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 2 2219 548 547 562 545         551 540 558 546
34 John Lothe, Haugesund PK   3 2216 556 551 550 551         546 546 553 556
35 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 3 2213 569 547 541 548 530 543 524 541 549
36 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 1 2212 546 554 558 554         543      
37 Erik Christian Bache, Åsane PK   2 2210 551 554 540   542 551       554    
38 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 10 2200 551 549 545 550 550 548
39 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 1 2199 538 543 556 545         542   555 531
40 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   1 2198 556 546   548 542   548          
41 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 2 2196 541 555 551 549 539
41 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   - 2196 551 550 544             529 551  
41 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen V50 - 2196 545 549 540 541   539 544   535 551 547 549
44 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 2 2194 549 554 542 544 547
45 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 1 2193 544 556 546 547                
46 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 6 2187 552                 545 542 548
47 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 2 2185 543 548 544 550 535
48 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 2 2183 545 542 549 544             545  
49 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 3 2180 555 544 549               532  
50 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 7 2173 539 542 549 543 539
51 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 1 2172 535 535 538 542         537 537 553 539
51 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK   - 2172 510 548 543 551           530 530  
53 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 1 2171 540 556 526 549
54 Eivind Minge, Moss PK   3 2168 546 549 534 535   538       534 527  
55 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   2 2166 538 534 532             543 551 530
55 Espen Mostad, Fredrikstad SS - 2166 545 540 534 546 535 532
57 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 1 2165 538 549   537               541
58 Are Wivestad, Sandnes PK V50 1 2164 538 539 541 546         516 530 533 535
59 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 2 2162 518 551 545 548
60 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 3 2159 540 543             533 543    
60 Per Stian Eskeland, Grenland PK V50 - 2159   539             535 543   542
62 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 2 2157 543 536 539 533 512 531 539 533
63 Frank Istad, Kristiansund PK   1 2156 527 509 550           533 531 542  
63 Line Nor, Bærum PK Kv - 2156   506 515 544   524 538 535 525 534 539 530
65 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 1 2155 544 539 543 527 529
66 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 1 2154 529 534 533 550           515 537  
66 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr - 2154   521 546           542 545    
68 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 1 2153 525 524 534 533 537 533 537 539 540 532 535
69 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 4 2149 504 521 535 519           536 530 548
70 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 3 2146 539   531 524 524 536   533     522 538
71 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 2 2144 543 540 529 517 532 491
72 Frank Hansen, Bodø SSK V50 2 2142 525 526               540 543 533
73 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 8 2134     532 529         534 535 533 523
74 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 1 2133 528 508 533 527 545 523 516 525
75 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 2 2131 519 542 540         530        
76 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 1 2130 528 523 537 536     522       529  
77 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 1 2129 541 523 542 522 523
78 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 2 2127 496 529   526 504     485 510 534 536 528
79 Roy Blokhus, Mo PK V50 3 2124 533 532 527 532           523 510 514
80 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 1 2123 487 521 471 509 509 540 502 529 515 511 533
80 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   - 2123 519 525 524 526 534     524 529 525 534 511
82 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   4 2119 500 518 540 518             534 527
82 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 - 2119 531 529 514 522 522 537
82 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 - 2119   512 537 518         530   534  
85 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 2 2117 525 504 515           532 528 532  
86 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 2 2115 540 533 533 509
87 Mathias Myrland, Oslo PK   1 2114 505     511         527 541 535  
88 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK   3 2111 533 523 519 515           525 530  
89 Atle Bergsrud, Bærum PK 1 2110 517 522 522 531 535 521
89 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv - 2110 505 522 513 534 493     516 515 519 522 532
91 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 2 2108 529 525 514 525 516 529   517   510 515 497
92 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 1 2107 537 526 524 520
93 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK   2 2105 522 543 519             521    
94 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 13 2092 520 519 523 530           500 516 513
95 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 3 2089 498 521 520 523 525 487
96 Rune Finstad, OKTS V60 3 2086             505 521 515 527 523  
97 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 8 2078   506 517           495 522   533
97 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 - 2078 511 526 512 529
97 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 - 2078 517   522             520   519
100 Steinar Myhre, Mo PK V60 4 2074 509 510 518 485             523 523
101 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 6 2068 519 537 498 514 498
102 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK   4 2064 503 527 522             505 510  
103 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK   2 2062   520 521 487           513 508  
104 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 3 2059 503 518 511 527
105 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   2 2057 476 487               533 514 523
106 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 4 2053 515 495 520               523  
107 Ole Martin Grønås, Bodø SSK V50 6 2047 511 510 482 504 505 521 483 481 492 489
108 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 16 2031 508   496           496   514 513
109 Kjetil Risåsen, Bærum PK   6 2025 510 514   509     472   492      
110 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 4 2021 496 506 502 517 490 465
111 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   3 2018 514 478 490 500         504 500 481  
112 Magnar Anton Støyva, Sandane PK   1 2017 514 485   505           505 493  
113 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK 1 2016 497 527 518 474
114 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 2 2014 494 495 503 487 480         513 503 488
115 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL V50 13 2001 481 490 506               524  
116 Magne Fagertun, Mo PK V50 1 2000 462 502 514 482 491 493
117 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS   2 1998 473 497 497               514 490
117 Ola Todal, Trondhjems PK V60 - 1998   481 494             500 506 498
119 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 14 1984 500 477 502 487 495
120 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 7 1977   474   512       485       506
121 Magne Granøien, Støren SSK   6 1971 493 485 505             473 488  
122 Martha Hetland Birkeland, Haugesund PK Kv 19 1952 454 452 483 485 482 502
122 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 - 1952 493 493   489 477   468          
124 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 2 1950 477 492               485   496
125 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 8 1942 488 493 487 474
126 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 1 1941   451 517             486 487  
127 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 1 1940     464 471 465 481       497 491  
128 Nina Olsrud, Ull SS Kv V50 12 1928 437 482 493 516
129 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 1 1927 487   498           451 491    
130 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 19 1908 488 500 447             429 473  
131 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 2 1906 449 464 366 456 480 489 473
132 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 12 1894 485 445 478               486  
133 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 31 1863 443 500   446               474
134 Terje Vonstad, Mo PK V60 3 1860 470 460 470 460
135 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK   10 1850 475 467 449 442         436 459    
136 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V50 12 1838 421 457 459 482               440
137 Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK Menn Jr 5 1833 446 440 498 449
138 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK   4 1829 410 436   491               492
139 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 23 1806 453   465             421 467  
140 Øyvind Midtfjell, Mysen PL 1 1805 439 485 420 461
141 Harald Setsaas, Selbu PK V60 6 1799 438 480               470   411
142 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 48 1751     431 467         410   443  
143 Peter Bergheim, Sandane PK V50 22 1729 426 448 420 370 435
144 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 5 1724   380 441 363 409     442 432      
145 Christian Steinar Moan, Støren SSK   34 1690 425               424 418 423 369
146 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 30 1660 562 556 542
147 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK   1 1659                   544 558 557
148 Lasse Hovd, Bærum PK   1 1658                 553 556 549  
149 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 4 1654 550 559 545
150 Jan Erik Eknes, Årdal SSL   2 1652   554                 556 542
151 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   2 1650       553             551 546
152 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 12 1638 558 528 552
153 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK   1 1637 545 544 548                  
154 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK   2 1635     539 549 547              
155 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 1 1634 547 555 532
156 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 4 1630 530 553                   547
157 Henning Kihle, Grenland PK V50 6 1624     550           525 549    
158 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 7 1617 543 536 538
159 Vidar Johansen, Salangen PK V50 10 1607 546 538                 523  
160 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 5 1602 509 547   546                
161 Olav Melkild, Sunndal PK V50 3 1599 541 536 522
162 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 3 1596 531 534                   531
163 Tomas Dahl, Ørland PK   3 1593 528 541               524    
164 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 1 1592 537 520 535
165 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   4 1588 517 533 538                  
166 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   3 1585   501               539   545
167 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 3 1582 526 526 530
167 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 - 1582                   529 529 524
169 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   3 1579         517       538     524
170 Jostein Sander, Lillestrøm OP V50 8 1571 523 532 516
171 Morten Jensen, Støren SSK   3 1568 530 517 521                  
172 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK   11 1557     524 522       511        
173 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 4 1553 522 504 527
174 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   2 1551   514 532             505    
175 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 15 1536   516 510 510                
176 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 1 1535 517 521 497
177 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 29 1506                   494 515 497
177 Kim Strømøy, Mo PK   - 1506 487 507 512                  
179 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 2 1504 518 483 503
180 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 11 1493 486   514               493  
181 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 5 1488                   464 517 507
182 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 3 1485 474 502 509
183 Anders Vonstad, Mo PK   4 1481 494 510               477    
184 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 3 1478   512 509               457  
185 Geir Jarle Barchvig, Ull SS V50 10 1468 456 498 514
186 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 4 1464 487     476             501  
187 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 20 1444                   470 464 510
188 Stian Fossan, Steinkjer PK 28 1416 448 488 480
188 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 - 1416 482 451                 483  
190 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 57 1359                   451 440 468
191 Stig Boris Engøy, Aron SK Drammen V50 34 1325 448 441 436
192 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 40 1285                   389 436 460
193 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   171 1114   558                 556  
194 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 4 1110 552 558
195 Kenneth Frafjord, Stavanger PK   2 1108 548   560                  
196 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 7 1101   544 557                  
196 Andreas Aaserud, Numedal SSK - 1101 545 556
198 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 6 1095 551   544                  
199 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL   3 1092   545 547                  
200 Viggo Olden, Ørland PK 1 1091 543 548
201 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 2 1089 541 548                    
202 Runar Magnussen, Sola PK   1 1088         537       551      
202 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 - 1088 539 549
204 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK   3 1085 543   542                  
205 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 3 1082   548 534                  
206 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 3 1079 546 533
206 Jon Inge Barseth, Ørland PK   - 1079 534 545                    
208 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 1 1078   534 544                  
209 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 2 1076 536 540
210 Lars Petter Mostad, Oslo PK   9 1067                   533 534  
211 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 1 1066                     524 542
212 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 1 1065 539 526
213 Tore Stensby, Løiten SS V50 4 1061 534                     527
214 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK   1 1060                   538 522  
215 Michael Strøm, Sitter IL PK 2 1058 520 538
215 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 - 1058   525                   533
215 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 - 1058 529                   529  
218 Geir Lunde, Klepp MSL V50 1 1057 527 530
219 Anders Hernes, Ørland PK   1 1056 528 528                    
220 Hein Arve Varne, Skudenes PK   2 1054   535                 519  
221 Hans Torslett, Støren SSK V50 3 1051 516 535
221 Geir Pisani, Bergen PK V50 - 1051   532               519    
221 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 - 1051 528   523                  
224 Øyvind Kimo, Rissa PK 1 1050 525 525
225 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 1 1049     520             529    
225 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 - 1049 528 521                    
225 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 1049 527 522
228 Hugo Kjetså, Evje PK   9 1040   515                   525
229 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK   2 1038 534                 504    
230 Terje Holthe, Trondhjems PK 1 1037 509 528
231 Trond Tanke, Tromsø PK V50 6 1031 510 521                    
231 Timofey Kondratyev, Tromsø PK   - 1031 511 520                    
233 Filip Vinæs, Mysen PL 1 1030 520 510
234 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 1 1029 516   513                  
235 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK V50 2 1027   515                 512  
236 Rune Kimo, Rissa PK 4 1023 514 509
237 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 4 1019   504 515                  
238 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK   3 1016 517                     499
239 Sigurd Asle Nilsen, Bodø SSK 2 1014 503 511
239 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr - 1014 507   507                  
239 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 1014 507 507                    
242 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 4 1010 490 520
243 Helge Fjeldberg, Åsane PK V50 2 1008                   514   494
244 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V60 1 1007   500 507                  
244 Arnstein Liberg, Frosta SSL - 1007 507 500
246 Miriam Heskja, Åsane PK Kv 3 1004                 505     499
247 Kristian Kristiansen, Tromsø PK   1 1003 494 509                    
248 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 7 996 488 508
248 Tom Georg Olaissen, Bergen PK   - 996   506               490    
250 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 4 992             502   490      
251 Frode Hegge, Støren SSK 7 985 492 493
252 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V50 2 983   485                   498
253 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 3 980     499             481    
254 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 8 972 483 489
255 John-Arne Singsåsmo, Støren SSK   2 970     486             484    
256 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 1 969   492 477                  
257 Leif Bratteng, Stavanger PK 9 960 472 488
258 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK   6 954   498 456                  
259 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V50 3 951     487 464                
260 Kenneth Swan, Kristiansund PK 3 948 464 484
260 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS Kv V60 - 948     471 477                
262 Kai Inge Johansen, Støren SSK   2 946                     444 502
263 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 1 945 459 486
264 Andreas Malmo Moe, Steinkjer PK   3 942                     473 469
265 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn Jr 24 918   493 425                  
266 Herman Salerud, Mysen PL Menn Jr 1 917 464 453
267 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 8 909 437 472                    
268 Else Miki Maeda Torgnesøy, Steinkjer PK Kv 2 907                     462 445
268 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv - 907 458 449
270 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen   4 903                   440 463  
271 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 18 885   441 444                  
272 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 1 884 429 455
273 Patrick Brose, Mo PK   5 879 431   448                  
274 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 24 855       418           437    
275 Stein Riise, Bergen PK V50 20 835 440 395
276 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 43 792   438 354                  
277 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK   240 552                       552
278 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 1 551 551
279 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK   3 548                       548
280 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   1 547                       547
281 Espen Magnussen, Sola PK 2 545 545
281 Kristian Engen, Mysen PL   - 545     545                  
283 Sjur I Børve, Odda PK V50 2 543                   543    
284 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 1 542 542
285 Terje Røstad, Støren SSK V50 2 540                     540  
285 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr - 540     540                  
285 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv - 540 540
285 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen   - 540       540                
289 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 2 538     538                  
290 Stein Alfei, Hamar SSK V50 1 537 537
290 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 537   537                    
290 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 - 537                     537  
293 Magnus Torstad, Lora SS 1 536 536
294 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   1 535                       535
294 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 - 535     535                  
294 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 - 535 535
297 Kjetil Knudsen, Bergen PK   1 534     534                  
298 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 2 532         532              
298 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 - 532 532
298 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 - 532     532                  
298 Jon Ørsund, Sunndal PK   - 532   532                    
302 Knut Fornes, Sitter IL PK 3 529 529
302 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 - 529                       529
304 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 1 528                       528
304 Kai Rosenlund, Bergen PK - 528 528
304 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv - 528 528                      
304 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 - 528                   528    
308 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 1 527 527
309 Kjetil Eek, Grenland PK   1 526                   526    
309 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP   - 526                       526
309 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 526 526
312 Steinar Holbø, Grenland PK V60 1 525   525                    
313 Morten Antonsen, Ørland PK   1 524                   524    
313 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 - 524 524
315 Stig Snesrud, Grenland PK   1 523     523                  
316 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   3 520   520                    
317 Per Erik Dalén, Oslo PK 2 518 518
318 Per Christian Lie, Bærum PK V50 1 517                       517
319 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 1 516                       516
319 Anders Arnesen, Grenland PK - 516 516
319 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 - 516 516                      
322 Runar Venn, Ørland PK   2 514                   514    
323 Lasse Nedreberg, Sandane PK 1 513 513
323 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv - 513   513                    
323 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK   - 513 513                      
323 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv - 513 513
327 Egil Rød, Sunndal PK V50 2 511   511                    
327 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   - 511 511                      
329 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 1 510 510
329 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   - 510   510                    
331 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK   1 509   509                    
331 Tor Andre Opås, Evje PK V50 - 509 509
333 Arild Granmo, Melhus PK   1 508                       508
334 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK   1 507   507                    
335 Leif Inge Turøy, Åsane PK 1 506 506
335 Roy Strøm, Sitter IL PK   - 506     506                  
335 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 - 506                       506
338 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 1 505 505
338 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 - 505       505                
338 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv - 505     505                  
341 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 1 504 504
342 Trond Damhaug, Rissa PK V50 2 502     502                  
343 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK   1 501                       501
343 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK - 501 501
345 Finn Olsen, Vestnes PK V50 2 499                   499    
346 Erhard Lohse, Bergen PK V50 2 497     497                  
346 Jonas Jamtli, Mo PK - 497 497
348 Rolf Toven, Nesset PK V60 5 492                     492  
349 Christel Hilleren Skår, Mo PK Kv 1 491   491                    
349 Eirik Arne Sletta, Lora SS - 491 491
349 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 - 491   491                    
349 Janne Agnete Kristiansen, Levanger SSL Kv - 491                   491    
353 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U12 2 489 489
353 Bård Terje Løklingholm, Stord PK   - 489 489                      
355 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK   1 488   488                    
355 Ole Håkon Stien, Mo PK - 488 488
357 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr 3 485