Ti på topp pistol 2017 oppdat. 12. feb 18
For Sør-Trøndelag Skytterkrets
Fripistol - Menn
529 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
514 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
508 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK NM Sankthansholet 26.06
502 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
502 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK NM Sankthansholet 26.06
450 Viggo Olden, Ørland PK NM Sankthansholet 26.06
427 Rune Kimo, Rissa PK  Myråsen 17.06
419 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Karlstad 20.07
401 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
368 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Myråsen 17.06
Fripistol - Junior
437 Anders Hernes, Ørland PK NM Sankthansholet 26.06
250 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 26.06
Fripistol - V50
523 Roar Hembre, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
474 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
461 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 26.06
455 Bjørn Harald Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 26.06
Fripistol - V60
495 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 26.06
462 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Jonsvatnet 01.06
459 Helge Olden, Ørland PK  Karlstad 20.07
411 Harald Setsaas, Selbu PK  Jonsvatnet 01.06
Fripistol - V70
508 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Torsbustaden 18.05
461 Per Martin Marum, Trondhjems PK NM Sankthansholet 26.06
440 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.06
Fripistol B - Menn
535 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Buran 25.01
526 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Buran 19.11
523 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 01.10
489 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Buran 25.01
471 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Buran 19.11
449 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Buran 19.11
434 Magnus Uglemsmo, Selbu PK  Selbuhallen 02.04
427 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Selbuhallen 02.04
418 Rune Kimo, Rissa PK  Selbuhallen 26.02
399 Øyvind Kimo, Rissa PK  Selbuhallen 26.02
Fripistol B - V50
528 Roar Hembre, Trondhjems PK  Selbuhallen 26.02
469 Terje Fallmyr, Rissa PK  Selbuhallen 26.02
423 Jostein Utstrand, Ørland PK  Sankthansholet 03.05
Fripistol B - V60
486 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Buran 01.10
486 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Selbuhallen 26.02
470 Helge Olden, Ørland PK  Sankthansholet 03.05
393 Harald Setsaas, Selbu PK  Selbuhallen 09.12
Fripistol B - V70
488 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Selbuhallen 02.04
470 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Selbuhallen 02.04
441 Hans Johansen, Trondhjems PK  Buran 19.11
Luftpistol 60 - Menn
575 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Støren skytesenter 30.09
572 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Meråker 11.01
563 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Kolstad 20.04
563 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Kolstad 20.04
556 Roar Hembre, Trondhjems PK int Sävsjö 07.01
555 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 26.09
553 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK NM Mysen 01.04
553 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 11.02
551 Johnny Christopher Reidarsønn, Trondhjems PK  Støren skytesenter 16.10
551 Roar Haugan, Støren SSK  Brekstad 11.02
Luftpistol 60 - Menn Jr
543 Anders Hernes, Ørland PK  Utvorda Grendehus 04.03
517 Sebastian Bach, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.03
458 Martin Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
Luftpistol 40 - Kvinner
374 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 11.02
362 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
341 Lise Sørlie Bach, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.03
320 Ragna Marie Folstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 17.12
316 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 08.05
296 Aud Hege Santi, Støren SSK  Støren Skytesenter 12.03
286 Hilde Birgitte Lillevold Berg, Ørland PK  Brekstad 26.09
286 Turid Gulestø, Selbu PK  Selbuhallen 16.10
Luftpistol 40 - Kvinner Jr
279 Karine Haug Jacobsson, Trondhjems PK  Kolstad 19.11
Luftpistol 40 - U16
338 Even Storø, Selbu PK  Selbuhallen 23.01
333 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 28.12
312 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 26.12
286 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK  Kolstad 19.11
258 Kathrine Sylte, Støren SSK  Støren skytesenter 15.03
199 Sandra Haugsnes, Trondhjems PK  Støren skytesenter 04.02
Luftpistol 40 - V50
368 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 28.02
368 Roar Hembre, Trondhjems PK  Karlstad 20.07
353 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 11.02
351 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Støren Skytesenter 12.03
323 Svein Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
307 Roger Skaget, Ørland PK  Brekstad 17.01
297 Siv Mariann Aas, Rindal PK  Støren skytesenter 04.02
293 Turid Gulestø, Selbu PK  Steinkjer 02.12
259 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK  Støren Skytesenter 28.12
257 Heidi Ness, Ørland PK  Brekstad 17.01
Luftpistol 40 - V60
366 Helge Olden, Ørland PK  Støren Skytesenter 12.03
348 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Melhushallen 05.11
339 Jostein Engesmo, Støren SSK  Brekstad 21.01
337 Ola Todal, Trondhjems PK  Melhushallen 05.11
240 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 25.11
Luftpistol 40 - V70
351 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Selbuhallen 23.04
329 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Selbuhallen 23.01
Luft 40 1-håndsst. - U14
386 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 19.04
365 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 14.10
340 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK  Støren Skytesenter 17.12
312 Daniel Olaussen, Melhus PK  Kolstad 19.11
285 Erlend Dahlø, Støren SSK  Støren skytesenter 16.01
249 Amund Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
249 Kristoffer Sylte, Støren SSK  Støren skytesenter 15.03
Luft 40 2-håndsst. - U12
353 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK  Støren Skytesenter 25.11
349 Malin Vik, Ørland PK  Brekstad 26.12
338 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK  Brekstad 26.09
337 Mari Berg Forren, Oppdal PK  Støren skytesenter 30.09
337 Jørgen Aune, Selbu PK  Selbuhallen 26.02
329 Amund Elias Noteng, Støren SSK  Støren skytesenter 13.11
322 Victoria Wold, Ørland PK  Brekstad 28.02
311 Peder Skåle Andreassen, Støren SSK  Støren skytesenter 30.09
307 Kenneth Alsethaug, Selbu PK  Selbuhallen 09.12
303 Victor Mørk, Ørland PK  Brekstad 17.01
303 Stian Endre Lund, Selbu PK  Selbuhallen 09.12
Luft-Sprint - Menn
297 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Melhushallen 08.03
294 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Melhushallen 08.02
293 Håvard Hoff, Ørland PK  Egge fellesbane 16.12
293 Jon Inge Barseth, Ørland PK  Brekstad 29.04
292 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Kolstad 28.10
292 Roar Haugan, Støren SSK  Melhushallen 08.02
291 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Melhushallen 01.11
291 Viggo Olden, Ørland PK  Egge fellesbane 16.12
288 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Kolstad 25.02
287 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Brekstad 29.04
287 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK  Kolstad 28.10
Luft-Sprint - Kvinner
294 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 10.02
282 Lise Sørlie Bach, Støren SSK  Støren skytesenter 11.03
Luft-Sprint - Menn Jr
278 Sebastian Bach, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
Luft-Sprint - U16
274 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK  Støren skytesenter 11.03
264 Martin Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
263 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Støren skytesenter 11.03
Luft-Sprint - U14
282 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren skytesenter 11.03
281 John Sverre Aas, Støren SSK  Støren skytesenter 11.03
234 Amund Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
Luft-Sprint - V50
282 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 10.02
281 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 10.02
280 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 29.04
277 Terje Fallmyr, Rissa PK  Støren skytesenter 11.03
266 Svein Granøien, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
259 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK  Kolstad 28.10
233 Ståle Nordeng, Trondhjems PK  Kolstad 28.10
Luft-Sprint - V60
285 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Melhushallen 08.03
283 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 10.02
275 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren skytesenter 07.01
267 Ola Todal, Trondhjems PK  Kolstad 28.10
Luft-Standard 40 - Menn
365 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Støren skytesenter 01.10
348 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren skytesenter 01.10
348 Roar Haugan, Støren SSK  Støren skytesenter 05.02
343 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Gamle meierikjelleren 19.02
332 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 12.10
329 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren skytesenter 01.10
321 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Støren skytesenter 05.02
315 Øyvind Kimo, Rissa PK  Støren skytesenter 05.02
311 Håvard Larsen, Rissa PK  Støren skytesenter 05.02
307 Kjetil Forren, Oppdal PK  Støren skytesenter 05.02
Luft-Standard 40 - U16
258 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Støren skytesenter 01.10
Luft-Standard 40 - V50
324 Terje Fallmyr, Rissa PK  Støren skytesenter 05.02
Luft-Standard 40 - V60
291 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Støren skytesenter 01.10
Silhuett - Menn
565 Håvard Hoff, Ørland PK  Sankthansholet 10.09
563 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Sankthansholet 31.05
563 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Buran 29.10
544 Roar Haugan, Støren SSK NM Sankthansholet 27.06
544 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Sankthansholet 31.05
541 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 29.10
529 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 12.11
525 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 27.06
500 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Brekstad 12.11
492 Roger Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 27.06
Silhuett - Junior
492 Anders Hernes, Ørland PK NM Sankthansholet 27.06
467 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 27.06
454 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 27.06
Silhuett - V50
567 Roar Hembre, Trondhjems PK  Løvenskiold 30.09
559 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Jonsvatnet 24.05
530 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Skatval 13.05
520 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Sankthansholet 31.05
474 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 29.10
Silhuett - V60
501 Helge Olden, Ørland PK  Sankthansholet 10.09
450 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Sankthansholet 10.09
366 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 29.10
Silhuett - V70
550 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 24.05
497 Hans Johansen, Trondhjems PK  Buran 05.03
429 Hans Martin, Trondhjems PK  Buran 29.10
Standard - Menn
562 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Selbuhallen 02.04
557 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 12.10
553 Roar Haugan, Støren SSK NM Sankthansholet 28.06
553 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 19.01
553 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.09
552 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Brekstad 12.10
545 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Buran 08.01
541 Krzysztof Piotr Cisek, Trondhjems PK NM Sankthansholet 28.06
540 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Skatval 13.05
538 Morten Antonsen, Ørland PK NM Sankthansholet 28.06
Standard - Kvinner
549 Britt Elena Wollan, Støren SSK NM Sankthansholet 28.06
536 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Buran 08.01
494 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Buran 29.11
Standard - Menn Jr
512 Anders Hernes, Ørland PK NM Sankthansholet 28.06
474 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 28.06
471 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 28.06
Standard - U16
449 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 12.10
Standard - U14
461 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 26.11
341 John Sverre Aas, Støren SSK  Brekstad 12.10
Standard - V50
556 Roar Hembre, Trondhjems PK  Brekstad 12.10
556 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 09.03
545 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK  Buran 08.01
531 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 28.06
530 John Einar Einmo, Rindal PK  Buran 08.01
523 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 19.01
502 Terje Fallmyr, Rissa PK NM Sankthansholet 28.06
500 Terje Røstad, Støren SSK  Støren Skytesenter 26.11
499 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Støren skytesenter 01.10
495 Jostein Utstrand, Ørland PK NM Sankthansholet 28.06
Standard - V60
499 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 28.06
497 Helge Olden, Ørland PK  Myråsen 16.06
483 Helge Stensønes, Trondhjems PK  Buran 29.11
482 Jon Skrondal, Rindal PK  Rindalshuset 22.11
480 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Jonsvatnet 01.09
451 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 29.11
445 Jostein Engesmo, Støren SSK NM Sankthansholet 28.06
434 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.09
415 Idar Moe, Rindal PK  Rindalshuset 22.11
408 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Buran 26.04
Standard - V70
527 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Buran 29.11
512 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 01.09
488 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Buran 26.04
450 Hans Martin, Trondhjems PK  Buran 08.01
430 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Buran 29.11
327 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK  Buran 26.04
318 Birger Berg, Trondhjems PK  Buran 29.11
Finpistol - Menn
578 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Skatval 11.06
576 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 12.10
575 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
572 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Rindalshuset 22.02
568 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Dalaråa 03.06
567 Roar Haugan, Støren SSK NM Sankthansholet 30.06
564 Viggo Olden, Ørland PK  Sankthansholet 10.09
563 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Brekstad 10.02
562 Krzysztof Piotr Cisek, Trondhjems PK  Buran 11.05
557 Morten Antonsen, Ørland PK  Sitter 04.08
Finpistol - Kvinner
575 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
570 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren skytesenter 01.10
510 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Støren skytesenter 01.10
502 Hanne Løvåsen Drevsjø, Ørland PK  Skatval 11.06
496 Astrid Mjøen, Ørland PK  Brekstad 12.10
362 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK  Myråsen 18.06
344 Siri Victoria Johansen, Trondhjems PK  Buran 11.11
Finpistol - Menn Jr
547 Anders Hernes, Ørland PK  Sankthansholet 10.09
491 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 30.06
464 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 30.06
Finpistol - U16
458 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 02.02
Finpistol - U14
400 John Sverre Aas, Støren SSK  Sitter 04.08
Finpistol - V50
580 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.07
563 Bjørn Harald Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 30.06
558 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
547 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 02.02
546 Terje Fallmyr, Rissa PK  Brekstad 10.02
533 John Einar Einmo, Rindal PK  Jonsvatnet 03.09
533 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Støren skytesenter 01.10
531 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK NM Sankthansholet 30.06
524 Ola Eirik Bolme, Rindal PK  Rindalshuset 22.02
523 Jostein Utstrand, Ørland PK NM Sankthansholet 30.06
Finpistol - V60
544 Helge Olden, Ørland PK NM Sankthansholet 30.06
541 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Jonsvatnet 03.09
540 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Buran 11.05
493 Jostein Engesmo, Støren SSK NM Sankthansholet 30.06
493 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 11.11
484 Helge Stensønes, Trondhjems PK  Buran 11.11
473 Idar Moe, Rindal PK  Rindalshuset 22.02
459 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 26.11
401 Harald Setsaas, Selbu PK  Selbuhallen 19.03
Finpistol - V70
555 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
554 Hans Johansen, Trondhjems PK  Myråsen 18.06
532 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Myråsen 18.06
467 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Buran 11.11
405 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
Grovpistol - Menn
575 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Skatval 11.06
574 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
571 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 03.09
566 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 03.09
565 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Brekstad 10.02
562 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Dalaråa 20.05
557 Roar Haugan, Støren SSK  Skatval 11.06
556 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 10.02
556 Håvard Hoff, Ørland PK  Sitter 04.08
555 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Sankthansholet 18.05
Grovpistol - Junior
477 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 01.07
471 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 01.07
Grovpistol - V50
574 Roar Hembre, Trondhjems PK  Selbuhallen 23.04
562 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Skatval 11.06
559 Bjørn Harald Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 01.07
516 Terje Fallmyr, Rissa PK  Sankthansholet 10.09
474 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Myråsen 18.06
Grovpistol - V60
553 Helge Olden, Ørland PK  Sitter 04.08
531 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skatval 11.06
395 Harald Setsaas, Selbu PK  Selbuhallen 19.03
Grovpistol - V70
555 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Myråsen 18.06
543 Hans Johansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 21.06
492 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Myråsen 18.06
393 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 13.07
Hurtig Fin - Menn
588 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 28.12
584 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Buran 10.12
583 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 16.11
583 Roar Haugan, Støren SSK  Brekstad 11.02
576 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Rindalshuset 25.10
576 Aslak Dueskar, Ørland PK  Brekstad 11.02
575 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Buran 16.11
575 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren skytesenter 13.11
573 Jon Inge Barseth, Ørland PK  Brekstad 26.12
572 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Buran 18.01
Hurtig Fin - Kvinner
576 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK MNM Boden 16.08
576 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Brekstad 11.02
542 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
504 Hanne Løvåsen Drevsjø, Ørland PK  Skatval 11.06
375 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK  Myråsen 17.06
Hurtig Fin - Menn Jr
553 Anders Hernes, Ørland PK  Brekstad 16.03
538 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 29.06
499 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 29.06
415 Bjørnar Moen, Rindal PK  Rindalshuset 22.03
Hurtig Fin - U16
495 Oliver Tobias Aas, Ørland PK  Brekstad 26.12
Hurtig Fin - U14
334 John Sverre Aas, Støren SSK  Sitter 06.08
Hurtig Fin - V50
582 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Buran 16.02
579 Roar Hembre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
578 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 12.01
553 Frode Knutsen, Trondhjems PK  Buran 10.12
547 John Einar Einmo, Rindal PK  Rindalshuset 22.03
544 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Buran 10.12
543 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 21.01
542 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK NM Sankthansholet 29.06
536 Terje Fallmyr, Rissa PK  Sitter 06.08
534 Jostein Utstrand, Ørland PK NM Sankthansholet 29.06
Hurtig Fin - V60
540 Helge Olden, Ørland PK  Sitter 06.08
528 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
520 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Myråsen 17.06
511 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK  Buran 19.10
504 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren Skytesenter 15.02
501 Gudmund Koran, Trondhjems PK  Buran 16.11
500 Idar Moe, Rindal PK  Rindalshuset 13.12
499 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Buran 16.03
496 Ola Todal, Trondhjems PK  Furukollen 20.08
476 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Buran 16.11
Hurtig Fin - V70
557 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Buran 10.12
544 Hans Johansen, Trondhjems PK  Buran 19.10
542 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Buran 16.03
492 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
486 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Støren skytesenter 16.10
416 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
367 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK  Buran 18.01
Hurtig Grov - Menn
570 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
570 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Sitter 06.08
569 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 11.02
568 Roar Haugan, Støren SSK NM Sankthansholet 29.06
567 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Karlstad 23.07
565 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK NM Sankthansholet 29.06
563 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
561 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 14.10
559 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
552 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 11.02
Hurtig Grov - Junior
500 Sebastian Bach, Støren SSK NM Sankthansholet 29.06
476 Jørgen Vik, Ørland PK NM Sankthansholet 29.06
Hurtig Grov - V50
577 Roar Hembre, Trondhjems PK  Oppdal 09.07
567 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Skatval 11.06
547 Terje Fallmyr, Rissa PK  Brekstad 11.02
547 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 29.06
518 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK NM Sankthansholet 29.06
424 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Furukollen 20.08
409 Trond Damhaug, Rissa PK  Brekstad 11.02
Hurtig Grov - V60
536 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 11.02
509 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Skatval 11.06
497 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
Hurtig Grov - V70
543 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
543 Hans Johansen, Trondhjems PK  Brekstad 11.02
519 Per Martin Marum, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
489 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
290 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 23.08
Hurtig Militær - Menn
542 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
541 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
518 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
517 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
505 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
493 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
473 Terje Myhre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
469 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
432 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK  Myråsen 17.06
426 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 20.08
Hurtig Militær - V50
531 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
493 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
485 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
481 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Furukollen 20.08
395 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
381 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
220 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Militær - V60
549 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
462 Ola Todal, Trondhjems PK  Furukollen 20.08
458 Gudmund Koran, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
429 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
402 Geir Hoff, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
392 Helge Olden, Ørland PK  Myråsen 17.06
338 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
319 Jan Husby, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Militær - V70
517 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
506 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
491 Øivind Isdahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
374 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Revolver - Menn
559 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Furukollen 20.08
535 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
531 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
517 Øystein Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
515 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Furukollen 20.08
509 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
508 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
495 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
491 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 20.08
477 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Revolver - V50
499 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
495 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
495 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
421 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
350 Øystein Gullseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
200 Jørgen Bævre, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Revolver - V60
515 Bjørn Wold, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
505 Ola Todal, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
492 Gudmund Koran, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
405 Geir Hoff, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
392 Helge Olden, Ørland PK  Myråsen 17.06
390 Reidar Høyholm, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
372 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
281 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig Revolver - V70
525 Øivind Isdahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
502 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
449 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
337 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 14.08
Hurtig S-Pistol - Menn
565 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
533 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
530 Roar Haugan, Støren SSK  Furukollen 20.08
526 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
525 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 20.08
516 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Furukollen 20.08
502 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
501 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
499 Alf-Wiggo Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
426 Dagfinn Krog, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Pistol - V50
565 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
524 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
515 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
432 Ståle Nordeng, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Pistol - V60
516 Ola Todal, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
429 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
398 Geir Hoff, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
157 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Pistol - V70
546 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
481 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Revolver - Menn
566 Roar Haugan, Støren SSK  Myråsen 17.06
541 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Myråsen 17.06
502 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Furukollen 20.08
490 Yngve Rolseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
485 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Myråsen 17.06
478 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
386 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
374 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK  Furukollen 20.08
Hurtig S-Revolver - V50
501 Stig Eriksen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Revolver - V60
516 Ola Todal, Trondhjems PK  Myråsen 17.06
254 Terje Ofstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
9 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
Hurtig S-Revolver - V70
559 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
477 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 12.08
NAIS Fin - Menn
294 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 08.05
292 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Støren skytesenter 13.11
292 Einar Morten Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 20.12
290 Morten Antonsen, Ørland PK  Brekstad 21.12
290 Viggo Olden, Ørland PK  Brekstad 05.01
290 Lars Moe Løset, Rindal PK  Rindal 22.03
289 Håvard Hoff, Ørland PK  Brekstad 21.12
286 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK  Støren skytesenter 16.10
285 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Rindal 22.03
281 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
281 Roar Haugan, Støren SSK  Furukollen 07.06
NAIS Fin - Kvinner
287 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Støren Skytesenter 28.12
267 Elin Leirvik, Trondhjems PK  Støren skytesenter 16.10
218 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK  Jonsvatnet 19.09
126 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK  Brekstad 24.09
100 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK  Brekstad 24.09
NAIS Fin - Menn Jr
284 Anders Hernes, Ørland PK  Brekstad 05.01
264 Sebastian Bach, Støren SSK  Furukollen 07.06
235 Bjørnar Moen, Rindal PK  Rindalshuset 08.03
NAIS Fin - U14
288 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK  Støren Skytesenter 20.12
NAIS Fin - V50
291 Roar Hembre, Trondhjems PK  Skatval 11.05
287 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK  Støren skytesenter 16.10
285 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
282 Bjørn Harald Vik, Ørland PK  Brekstad 05.01
279 Pål Jarle Talmo, Ørland PK  Brekstad 05.01
276 John Einar Einmo, Rindal PK  Rindal 22.03
274 Jostein Utstrand, Ørland PK  Brekstad 05.01
261 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Jonsvatnet 19.09
260 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
257 Tore Fiborg, Agdenes PK  Vinne 12.12
NAIS Fin - V60
269 Jostein Engesmo, Støren SSK  Støren Skytesenter 28.12
268 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
267 Helge Olden, Ørland PK  Brekstad 05.01
261 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK  Støren Skytesenter 08.05
261 Idar Moe, Rindal PK  Rindal 22.03
224 Kjell Øyen, Rindal PK  Rindalshuset 08.03
NAIS Fin - V70
279 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Støren Skytesenter 19.04
263 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
260 Hans Martin, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
132 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
NAIS Grov - Menn
279 Arild Inge Wollan, Støren SSK  Furukollen 21.08
262 Roar Haugan, Støren SSK  Furukollen 07.06
244 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK  Furukollen 07.06
215 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
215 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
179 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
177 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK  Skatval 10.08
176 Karl Erik Øyøygard, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
143 Morten Haagenstad, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
NAIS Grov - Kvinner
254 Britt Elena Wollan, Støren SSK  Furukollen 21.08
143 Kathrine Brandhaug, Viking PK og RK  Jonsvatnet 19.09
NAIS Grov - Menn Jr
161 Sebastian Bach, Støren SSK  Furukollen 07.06
NAIS Grov - V50
259 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
258 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
243 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK  Furukollen 21.08
197 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
NAIS Grov - V70
250 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09
149 Birger Berg, Trondhjems PK  Jonsvatnet 19.09