Alle på topp: VM Fin  2012 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 23.mars 2013
vurd.krav: - 581 571 565 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk rekord: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 857 skyttere ( +11 )
2011 pl Navn, Klubb klasse Sum 2011 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK 595 +8 27.apr Ekeberg Oslo PK
+25 2 Håvard Hoff, Ørland PK 585 +17 16.sep Sankthansholet Ørland PK
-   3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 583 +5 31.mai Skatval Stjørdal PK
-   4 Rune Kanstad, Lyngsalpene PK V50 582 +5 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
+42 5 Morgan Bunes, Bærum PK 581 +17 6.jul Løvenskiold Bærum PK
+6 6 Gunn Heidi Haugen, Aron SK Drammen Kv 577 +5 28.jun mil LK Terningmoen FSU
-4 6 Aina E. Flørli, Sandnes PK Kv 577 -4 20.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 8 Kjetil Bromark, Modum PK 576 ny 2.jun Bråtan Modum PK
ny 9 Sondre Landvik, Trondhjems PK 575 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
+2 10 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 574 +2 21.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-1 10 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK V60 574 +1 31.mai Skatval Stjørdal PK
+37 10 Peder Sperstad, Bærum PK 574 +10 9.nov Brevik Porsgrunn PK
+34 13 Øystein Elvestad, Bergen PK 573 +9 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
+23 13 Hans Torslett, Sunndal PK 573 +6 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-7 13 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 573 -3 17.jun Blikshavn Kopervik PK
-4 13 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 573   - 30.mai mil LK Boden CISM Sverige
ny 17 Tor Jonassen, Sandnes PK 572 ny 20.mar Ekeberg Oslo PK
+2 17 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 572 +2 18.nov Brekstad Ørland PK
-5 17 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 572   - 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+6 17 Johnny Jenssen, Mo PK 572 +3 31.okt Selfors Mo PK
+2 17 Arild Inge Wollan, Støren PK 572 +2 18.nov Brekstad Ørland PK
+5 22 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 571 +3 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-10 22 Ted Martin Granlund, Hamar IL-Pgr 571 -1 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 22 Arvid Simonsen, Alta SSK 571 ny 10.jun Sankthansholet Ørland PK
+33 22 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 571 +8 4.aug Kjellbergtind Svolvær PK
ny 22 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 571 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
+95 27 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 570 +17 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
-   27 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 570 +2 30.apr Rygge flystasjon Ull SS
-20 27 Tryggve Lerum, Luster SSL 570 -4 22.jan Fjorstova Luster SSL
-3 30 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 569 +1 11.nov Bangshallen Brumunddal PK
-12 30 Ingar Woll, Oslo PK 569 -2 2.mar Ekeberg OKTS
+249 30 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V50 569 +37 4.apr Bråstein Sandnes PK
-6 33 Kenneth Frafjord, Stord PK 568   - 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-6 33 Terje Standal, Bremnes PK 568   - 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
+58 33 Ingar Haugen, Hokksund PK 568 +11 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 36 Øyvind Magne Bukkestein, Vaksdal SSK 567 ny 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
+60 36 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 567 +11 1.sep kalott Tromsdalen Tromsø PK
+19 36 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 567 +4 9.mar Brevik Porsgrunn PK
+55 36 Céline Wergeland, Ull SS Kv 567 +10 28.aug MNM Terningmoen FSU
+11 36 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 567 +3 17.jun Blikshavn Kopervik PK
-32 36 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 567 -10 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+60 36 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 567 +11 3.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+423 36 Kristian Engen, Mysen PL Menn U16 567 +60 25.aug Nord. Løvenskiold NSF
ny 44 Martin Øyhus, Dokka PK 566 ny 11.mar Fåberg skytehall Lillehammer PK
-21 44 Asmund Broks, Sandefjord PK V60 566 -3 27.mar Geiteryggen Grenland PK
+31 44 Viggo Olden, Ørland PK 566 +7 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 44 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 566 ny 6.mar Ekeberg OKTS
+119 48 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 565 +19 3.jul Skatval Stjørdal PK
-1 48 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V50 565 +1 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-12 48 Jakob Kråkevik, Odda PK V50 565 -2 10.nov Ragdehallen Odda PK
-8 51 Britt Elena Wollan, Støren PK Kv 564 -1 10.jun Sankthansholet Ørland PK
-32 51 Roar Haugan, Støren PK 564 -6 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
+340 51 Lars Korneliussen, Ringerike PK V50 564 +47 2.jun Bråtan Modum PK
ny 51 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 564 ny 3.mar Karmøyhallen Kopervik PK
-43 55 Bjørn Iversen, Tromsø PK 563 -9 3.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
+67 55 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK V50 563 +10 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
+20 55 Stian Paulsen, Ørland PK 563 +4 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+41 55 Finn Robert Lund, Grenland PK 563 +7 8.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 55 Jørgen Olsen, Hitra PK 563 ny 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-8 55 Rolf Toven, Nesset PK V50 563 -1 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+88 55 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 563 +14 2.apr Falken skytesenter Finnsnes PK
+15 55 Lars Sæle, Porsgrunn PK Menn U16 563 +3 25.aug Nord. Løvenskiold NSF
-36 63 Sjur I. Børve, Odda PK 562 -6 10.jun Sankthansholet Ørland PK
ny 63 Lasse Hovd, Aron SK Drammen 562 ny 3.sep Løvenskiold Bærum PK
+42 63 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 562 +7 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 63 Tom Buene, Vaksdal SSK V50 562 ny 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-1 63 Bjørn Aage Orø, Bodø SSK V50 562   - 4.aug Kjellbergtind Svolvær PK
+180 63 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 562 +25 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
+104 63 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 562 +16 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-16 63 André Trønnes, Narvik PK 562 -2 17.mar Idrettens hus Narvik PK
+33 63 Edvin Heggland, Haugesund PK V50 562 +6 17.jun Blikshavn Kopervik PK
-2 72 Christian Johnsen, Bodø SSK 561 +1 19.jan Hunstad Bodø SSK
-36 72 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 561 -6 21.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+57 72 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 561 +9 11.apr Karmøyhallen Skudenes PK
+24 72 Hjalmar Joleik, Florø PK V50 561 +5 17.apr Jølet Sandane PK
-17 72 Jon Andersen, Aron SK Drammen 561 -2 2.jun Bråtan Modum PK
ny 72 Morten Antonsen, Ørland PK 561 ny 16.sep Sankthansholet Ørland PK
-17 72 Rune Hammer, Aron SK Drammen V50 561 -2 9.mar Brevik Porsgrunn PK
+59 72 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V50 561 +10 8.des Bangshallen Brumunddal PK
+30 80 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 560 +6 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 80 Roy Aune, Hitra PK 560 ny 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
ny 80 Tore M. Nøss, Lillehammer PK V50 560 ny 11.mar Fåberg skytehall Lillehammer PK
+1 80 Åge Lier, Stjørdal PK V50 560 +2 28.jun Skatval Stjørdal PK
+63 80 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK Kv 560 +11 6.mar Ekeberg OKTS
+1 80 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 560 +2 20.sep Otrahallen Evje PK
+134 80 Alf Magne Heskja, Åsane PK V50 560 +20 20.okt Karmøyhallen Kopervik PK
-60 87 Holger H. Vilter, Bodø SSK V60 559 -9 19.jan Hunstad Bodø SSK
-75 87 Terje Storholt, Oslo PK V50 559 -13 6.jul Løvenskiold Bærum PK
-32 87 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 559 -4 16.sep Nordre Land Dokka PK
-6 87 Johnny Nilsen, Fredrikstad SS V50 559 +1 12.mai Korterudmyra Mysen PL
+9 87 Bjørn Aasen, Asker SK V50 559 +3 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
-21 87 Frank Hansen, Bodø SSK V50 559 -2 19.jan Hunstad Bodø SSK
+18 87 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 559 +4 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
+67 87 Roger Solvang, Mosjøen PK V50 559 +12 17.mar Selfors Mo PK
+54 95 Erik Stai, Levanger PK V70 558 +10 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+72 95 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 558 +12 18.nov Brekstad Ørland PK
ny 95 Oddvar Uddu, Trondhjems PK V50 558 ny 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-14 95 Reidun Ann Støle, Sandnes PK Kv 558   - 20.okt Karmøyhallen Kopervik PK
-52 95 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 558 -7 16.mai Lerkehaug Steinkjer PK
+59 95 Leif Øverland, Stavanger PK V50 558 +11 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 95 Tore Myrvold, Brumunddal PK 558 ny 11.mar Bangshallen Brumunddal PK
-36 102 Bjørge Jansen, Fredrikstad SS V60 557 -4 3.jun Ørje Ørje PK
+7 103 Kjetil C. Landheim, Hamar IL-Pgr 556 +2 17.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+7 103 Helge Olden, Ørland PK V50 556 +2 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+7 103 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 556 +2 12.mai Skedsmohallen Lillestrøm OP
+75 103 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V50 556 +11 2.jun Bråtan Modum PK
ny 103 Oddvar Raunholm, Stord PK 556 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
+93 103 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V50 556 +13 17.mar Selfors Mo PK
+98 103 Linda Marie Skalde, Oslo PK Kv 556 +14 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 110 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 555 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
+349 110 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 555 +48 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-   110 Sture Schölin, Bodø SSK V50 555 +1 11.okt Hunstad Bodø SSK
ny 110 Rune Finstad, OKTS V50 555 ny 9.jun Løvenskiold Oslo PK
-29 110 Per-Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 555 -3 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
-87 110 Runar Magnussen, Sola PK 555 -14 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
+128 110 Julie Lekven, Stord PK Kv 555 +17 1.jul Jonahola Åsane PK
-14 110 Gisle Huge, Bodø SSK V60 555 -1 1.mar Hunstad Bodø SSK
+142 110 Geir Berg, Ringerike PK V50 555 +19 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
+35 119 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V50 554 +7 25.mar Bømlohallen Bremnes PK
-9 119 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 554   - 12.mai Skedsmohallen Lillestrøm OP
+107 119 Morten Støen, Bærum PK V50 554 +15 9.jun Løvenskiold Oslo PK
ny 119 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 554 ny 11.mar Skytterhallen Molde PK
-57 119 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK V50 554 -8 4.aug Kjellbergtind Svolvær PK
-54 124 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 553 -7 16.sep Nordre Land Dokka PK
-2 124 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 553   - 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-2 124 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen Kv 553   - 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
+72 124 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 553 +10 17.mar Selfors Mo PK
+43 124 Hans Johansen, Trondhjems PK V60 553 +7 3.jul Skatval Stjørdal PK
-33 124 Kristian Baumann, Oslo PK V60 553 -4 6.mar Ekeberg OKTS
-62 124 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK V60 553 -9 16.des Totenhallen Lena SS
ny 131 Rune Bjørgo, Bærum PK 552 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
-90 131 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 552 -14 13.des Hunstad Bodø SSK
+141 131 Knut Jan Mjåseth, Askvoll PK 552 +19 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
-21 131 Edvin Sylte, Ålesund PK 552 -2 11.mar Skytterhallen Molde PK
+32 135 Jurgen Larsen, Bodø SSK 551 +5 1.mar Hunstad Bodø SSK
-54 135 Bent Nørkov, Trondhjems PK 551 -7 11.apr Buran Trondhjems PK
-4 135 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 551   - 23.mar Ekeberg Oslo PK
ny 135 Robert Ørsnes, Oslo PK 551 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 135 Normann Hetland, Sandnes PK 551 ny 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 135 Harald Straumgjerde, Sykkylven PK 551 ny 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
+389 135 Alexander Roland, Porsgrunn PK 551 +55 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+19 135 Sten Ove Larsen, Greipstad SL-Pgr V50 551 +4 25.feb Gimlehallen Kristiansand PK
-44 135 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 551 -6 11.nov Buran Trondhjems PK
+289 144 Odd Willy Aas, Mysen PL V50 550 +38 24.feb Ekeberg OKTS
+158 144 Berit N. Frydenlund, Ull SS Kv 550 +20 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 144 Svein Andreassen, Grenland PK 550 ny 27.mar Geiteryggen Grenland PK
-22 144 Per Olav Unnli, Lena SS 550 -3 5.feb Totenhallen Lena SS
ny 144 Stian S. Øyvann, Bergen PK 550 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
-137 144 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK V60 550 -24 1.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 144 Ståle Nestås, Bergen PK 550 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
-85 151 Gro-Lisbeth Nilsen, Halden PK Kv 549 -12 12.mai Korterudmyra Mysen PL
+92 151 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 549 +12 21.okt Brevik Porsgrunn PK
-96 151 Rune Berven-Hanssen, Tromsø PK 549 -14 1.sep kalott Tromsdalen Tromsø PK
+63 151 Sondre Evensen, Grenland PK 549 +9 18.sep Geiteryggen Grenland PK
ny 151 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK V50 549 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
+288 156 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 548 +38 23.sep Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-65 156 Kåre Angvik, Horten O. PK V60 548 -9 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+221 156 Thomas Olson, Haugesund PK 548 +29 5.feb Tunellen Haugesund PK
-120 156 Jan-Erik Holko, Vardø PK 548 -19 11.mar Miljøbygget Vadsø PK
+155 156 Per Haugnes, Kristiansund PK 548 +19 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
-46 156 Are Wivestad, Sandnes PK 548 -6 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 162 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 547 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
ny 162 Geir Pisani, Bergen PK 547 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 162 Anders Dingstad, Askim PK 547 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
+275 162 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 547 +36 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
+5 162 Øyvind Mathisen, Bærum PK V60 547 +1 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-92 167 Morten Ringkilen, Mysen PL 546 -13 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+129 167 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 546 +15 2.jun Bråtan Modum PK
+112 167 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 546 +14 6.jul Skatval Stjørdal PK
+129 167 John Anders Økland, Askvoll PK 546 +15 17.apr Jølet Sandane PK
+59 167 Lars Kanedal, Oslo PK 546 +7 3.sep Løvenskiold Bærum PK
+310 172 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 545 +42 28.jun Skatval Stjørdal PK
ny 172 Tor Gudmundsen, Tromsø PK 545 ny 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
ny 172 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 545 ny 2.jun Bråtan Modum PK
+6 172 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 545   - 6.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 172 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 545 ny 21.okt Brevik Porsgrunn PK
+183 177 Anders Lund, Sarpsborg PK V50 544 +23 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
+24 177 Rune Johan Soleide, Førde PK 544 +2 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+102 177 Eirik Kvalen, Luster SSL V50 544 +12 22.jan Fjorstova Luster SSL
-10 177 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 544 -2 25.mar Bømlohallen Bremnes PK
-46 177 Olga Pavlova, Molde PK Kv 544 -7 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
+243 182 Petter Eriksen, Kvæfjord PK V60 543 +30 3.jun Heggenkollen Harstad PK
+172 182 Arvid Gudbrandsen, Hamar IL-Pgr 543 +21 17.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 182 Peter Hirth, Aron SK Drammen V60 543 ny 2.jun Bråtan Modum PK
+27 182 Lars Moe Løset, Rindal PK 543 +2 21.jan Rindalshuset Rindal PK
+71 186 Arne Østborg, Namdal SSL V50 542 +7 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+93 186 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 542 +10 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
+145 186 Arne Kvam, Bærum PK V50 542 +16 13.mai Løvenskiold Oslo PK
+331 186 Stig Ronny Fredrikstuen, Lena SS 542 +45 16.des Totenhallen Lena SS
+23 186 Espen Magnussen, Sola PK Menn Jr 542 +1 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
+174 186 Rune Kimo, Indre Fosen SSK 542 +21 16.sep Sankthansholet Ørland PK
+23 186 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 542 +1 12.mai Laksevåg Bergen PK
+59 193 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 541 +5 28.sep Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-44 193 Jon Inge Barseth, Ørland PK 541 -7 16.sep Sankthansholet Ørland PK
+118 193 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 541 +12 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
-8 193 Ingunn Edvardsen, Kristiansand PK Kv 541 -3 21.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 193 Geir Marthinussen, Bergen PK V60 541 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
+3 193 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V50 541 -2 20.des Vinne Verdal SSL
+21 193 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK 541 +1 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 193 Runar Holm, Lillestrøm OP 541 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
+3 193 Bjørn Hervard, Bærum PK V70 541 -2 29.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 193 Odd Solheim, Sandane PK 541 ny 17.apr Jølet Sandane PK
-166 193 Gunnar Langø, Tromsø PK V60 541 -27 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+64 193 Egil Roland, Porsgrunn PK 541 +6 21.okt Brevik Porsgrunn PK
-20 205 Arne Gujord, Bæverdalen PK 540 -4 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 205 Frode Smelror Hestdal, Vågsøy SSL 540 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
+143 205 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 540 +17 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+143 205 Ivar Heitmann, Alta SSK V50 540 +17 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-74 205 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 540 -11 26.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
+9 205 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern V60 540   - 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 205 Rune F. Følsvik, Ålesund PK 540 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
-95 205 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V50 540 -14 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+98 213 Petter Berg, Aron SK Drammen 539 +10 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 213 Kenneth Kaurin, Stord PK 539 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 213 Carl-Frederik Andreassen, Oslo PK 539 ny 6.mar Ekeberg OKTS
+30 213 Jarl-Edvind Edvardsen, Kristiansand PK 539 +2 21.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-28 213 Aud Eli Fjellvang, Modum PK Kv 539 -5 16.mar Ekeberg Oslo PK
-35 213 Bjørn Egil Larsen, Vestnes PK 539 -6 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
-157 219 Bernhard Kvale, Sandnes PK 538 -24 28.jun Tunellen Haugesund PK
-5 219 Hilde Sydow, Harstad PK Kv 538 -2 2.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 219 Petter Kvåle, Rindal PK 538 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
+38 219 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 538 +3 12.mai Korterudmyra Mysen PL
+122 219 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V50 538 +14 2.mar Ekeberg OKTS
-41 219 Roy Strøm, Sitter IL PK 538 -7 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+77 219 Roy Blokhus, Mo PK 538 +7 2.jun Åenget Mo PK
+165 219 Frank Istad, Kristiansund PK 538 +20 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+158 219 Øyvind Johansen, Grenland PK 538 +19 27.mar Geiteryggen Grenland PK
+47 219 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 538 +4 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
+322 229 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 537 +47 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-80 229 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 537 -11 9.mar Brevik Porsgrunn PK
+67 229 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 537 +6 2.apr Falken skytesenter Finnsnes PK
+148 229 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 537 +18 28.jun Skatval Stjørdal PK
+23 229 Rolf Dillevik, Mysen PL V70 537 +1 6.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 229 Freddy Sporsheim, Stord PK 537 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 235 Geir Inge Tufte, Årdal PK V50 536 ny 19.aug Mjøen Årdal PK
ny 235 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 536 ny 2.jun Bråtan Modum PK
-86 235 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen V50 536 -12 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-21 235 Harald Syse, Lillestrøm OP 536 -4 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+344 235 Richard Aaserud, Ringerike PK 536 +53 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-57 235 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 536 -9 5.feb Totenhallen Lena SS
ny 235 Asle Frantzen, Bergen PK 536 ny 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
-88 242 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK Kv U16 535 -12 22.mai Svartemyr NOP/Vatne
+282 242 Morten Skjengen, Trondhjems PK 535 +39 3.jul Skatval Stjørdal PK
-46 242 Lars Peter Wilson, Bærum PK 535 -8 6.mar Ekeberg OKTS
ny 242 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK V50 535 ny 3.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
-28 242 Ola Eirik Bolme, Rindal PK 535 -5 24.okt Rindalshuset Rindal PK
ny 242 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 535 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
-28 242 Torstein Ervik, Harstad PK 535 -5 21.okt Våganhallen Svolvær PK
ny 242 Per Anders Brobak, Stjørdal PK 535 ny 19.mai Skatval Stjørdal PK
+85 242 Tom Asle Kvile, Sandane PK 535 +8 17.apr Jølet Sandane PK
-16 242 Gunnar Orthe, Haugesund PK 535 -4 3.mar Karmøyhallen Kopervik PK
-146 242 Rudi André Brochs, Kopervik PK 535 -21 17.jun Blikshavn Kopervik PK
+146 253 Melvin Teigen, OKTS V50 534 +18 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
+43 253 Kjell Åke Andresen, Verdal SSL V60 534 +3 14.jun Skatval Stjørdal PK
-99 253 Tore Stensby, Hamar IL-Pgr 534 -13 8.des Bangshallen Brumunddal PK
+101 253 Jack F. Skjæveland, Bremnes PK 534 +12 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
-122 253 Oddvar Borlaug, Høyanger PK 534 -17 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 253 Per Christian Lie, Oslo SS 534 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-124 253 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 534 -18 5.mai Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
+138 253 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 534 +17 29.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+4 253 Knut Harald Graven, OKTS 534 -1 9.jun Løvenskiold Oslo PK
+131 253 Kjell Skjolden, Luster SSL V50 534 +16 19.aug Mjøen Årdal PK
+211 263 Thomas Tverberg, Rjukan PK 533 +29 24.nov Svadde Rjukan PK
+202 263 Stian Kristoffersen, Modum PK 533 +27 16.mar Ekeberg Oslo PK
ny 263 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 533 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 263 Håkon Kalseth, Steinkjer PK 533 ny 16.mai Lerkehaug Steinkjer PK
-109 263 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V50 533 -14 12.feb Brevik Porsgrunn PK
-124 263 Einar Bjelland, Stord PK V50 533 -17 2.des Prestegardsskogen Stord PK
ny 263 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK 533 ny 3.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+181 263 Jostein Lunde, Bremnes PK 533 +23 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
-149 271 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 532 -21 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 271 Trond Grønskei, Tønsberg O. PK 532 ny 14.jan Svadde Rjukan PK
ny 271 Leif Arne Ottosen Rygh, Brumunddal PK V50 532 ny 11.nov Bangshallen Brumunddal PK
-28 271 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 532 -5 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
+31 271 Stig Petter Rekkedal, Bondalen SSK 532 +2 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 271 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V50 532 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
+60 271 Atle Turøy, Stord PK V50 532 +6 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
-132 271 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 532 -18 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
+146 271 Kristin Schaug-Pettersen, Oslo PK Kv 532 +18 30.des Ekeberg Oslo PK
+1 271 Ole Ellingsen, Svolvær PK SH 1 532 -1 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
-132 271 Sigmund Westvik, Stord PK 532 -18 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 282 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 531 ny 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
+183 282 Eirik Kuven, Bergen PK 531 +25 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
-10 282 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 531 -2 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
+162 282 Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK 531 +21 4.apr Bråstein Sandnes PK
-143 282 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 531 -19 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
ny 282 Jerzy Sokol, Bergen PK 531 ny 12.mai Laksevåg Bergen PK
-56 282 Stine Klausen, Modum PK Kv 531 -8 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
-56 282 Jostein Sander, Lillestrøm OP 531 -8 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
-3 282 Håkon Trønnes, Narvik PK Menn U16 531 -1 17.mar Idrettens hus Narvik PK
+183 291 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 530 +26 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
+248 291 Tommy Henriksen, Ørje PK 530 +38 3.jun Ørje Ørje PK
-106 291 Lars Inge Aga, Odda PK V60 530 -14 10.nov Ragdehallen Odda PK
+50 291 Herulf Knutsen, Alta SSK V50 530 +6 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
+363 291 Frode Pettersen, Bergen PK V50 530 +71 1.jul Jonahola Åsane PK
-169 291 Hugo Haug, OKTS V50 530 -23 6.mar Ekeberg OKTS
+69 291 Svein Nesje, Oslo PK V50 530 +9 3.sep Løvenskiold Bærum PK
+46 291 Rune Aasen, Aron SK Drammen 530 +5 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+309 299 Tore Morten Davidsen, Gjøvik PK V50 529 +54 5.feb Totenhallen Lena SS
+18 299 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V50 529 +1 25.mar Bømlohallen Bremnes PK
ny 299 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 529 ny 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 299 Johan Nicholay Haarberg, Ørn 529 ny 13.mai Løvenskiold Oslo PK
+207 299 Per Ove Sekse, Odda PK V50 529 +30 28.jan Ragdehallen Odda PK
-20 299 Leif Kvitne, Finnsnes PK V60 529 -3 2.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 305 Ståle Tollefsen, Oslo FS 528 ny 30.des Ekeberg Oslo PK
-67 305 Tore V. Myhren, Lillehammer PK V50 528 -10 16.des Totenhallen Lena SS
+128 305 Maria Gran, Steinkjer PK Kv U16 528 +16 14.jun Skatval Stjørdal PK
-48 305 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 528 -7 2.jun Bråtan Modum PK
-162 305 Steinar Djøne, Odda PK V60 528 -21 3.jan Ragdehallen Odda PK
ny 305 Anders Kihle, Aron SK Drammen 528 ny 2.jun Bråtan Modum PK
-151 305 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 528 -19 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 305 John Erik Lofthus, Haugesund PK Menn Jr 528 ny 25.nov Tunellen Haugesund PK
ny 305 Knut Erik Bratli, Horten O. PK 528 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 305 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK Menn U16 528 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
+6 305 Roy A. Hansen, Svalbard Turn Pgr 528 -1 29.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-96 305 Lars M Nå, Odda PK 528 -13 28.jan Ragdehallen Odda PK
-33 305 Steinar Solheim, Stord PK V50 528 -5 2.des Prestegardsskogen Stord PK
ny 318 Henning Kvam, Vaksdal SSK V60 527 ny 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
-80 318 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 527 -11 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 318 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V60 527 ny 9.jun Løvenskiold Oslo PK
-39 318 Stein Meyer, Vestnes PK 527 -5 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
-164 318 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 527 -20 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 323 Roger Feed, Horten O. PK 526 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+114 323 Anders Simensen, OKTS 526 +15 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 323 Svein Engeli, Dokka PK V50 526 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
ny 323 Kristine Ramsøy-Syse, Lillestrøm OP Kv 526 ny 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 323 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 526 ny 21.mai Skatval Stjørdal PK
-6 323 Øystein Sjo, Stord PK 526 -2 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
+61 323 Ola Todal, Trondhjems PK V60 526 +8 11.apr Buran Trondhjems PK
+213 323 Sverre Widsteen, Mo PK V70 526 +32 31.okt Selfors Mo PK
+170 331 Knut Djuve, Bergen PK 525 +25 14.apr Laksevåg Bergen PK
+139 331 Gert Are Hildrestrand, Vestnes PK 525 +20 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 331 Arild Hårklau, Bergen PK V60 525 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
+80 331 Leif Arne Sætre, Sandane PK 525 +10 12.aug Jølet Sandane PK
-221 331 Svein Tore Rabben, Åsane PK V50 525 -29 10.nov Ragdehallen Odda PK
ny 331 Leif Andressen, Lillestrøm OP V60 525 ny 12.mai Skedsmohallen Lillestrøm OP
-130 331 Peter Isaksen, Bodø SSK 525 -17 19.jan Hunstad Bodø SSK
ny 331 Steinar Myhre, Mo PK 525 ny 17.mar Selfors Mo PK
ny 331 Jostein Helseth, Fannefjord PK 525 ny 11.mar Skytterhallen Molde PK
ny 331 Per Furset, Stord PK 525 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
+133 341 Sissil Magnussen, Sola PK Kv 524 +20 17.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 341 Bjørg L. Thoresen, Verdal SSL Kv 524 ny 20.des Vinne Verdal SSL
+221 341 Tom-Arne Steine, Svolvær PK V50 524 +37 21.okt Våganhallen Svolvær PK
-103 341 Atle Skauen, Grenland PK 524 -14 27.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 341 Kai Tore Vik, Egersund PK 524 ny 22.mai Svartemyr NOP/Vatne
+218 341 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 524 +36 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
+96 341 Bjørn Ove Kjennevold, Rjukan PK 524 +13 14.jan Svadde Rjukan PK
-122 348 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK V50 523 -16 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
-181 348 André Hansø, Kristiansund PK 523 -23 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
-69 348 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 523 -9 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
-31 348 Roar Bjerke, Oppegård SL V70 523 -5 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+69 348 Kjell Kvalen, Luster SSL V50 523 +9 22.jan Fjorstova Luster SSL
+260 348 Morten Ingebrigtsen, Vardø PK 523 +48 21.okt Vardøhallen Vardø PK
-96 348 Georg Aas, Mysen PL Menn U16 523 -13 24.feb Ekeberg OKTS
+6 348 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK V50 523 +1 21.okt Våganhallen Svolvær PK
+271 348 Ole K. Øfstås, Lena SS 523 +51 5.feb Totenhallen Lena SS
-143 357 Geir A. Øverås, Vestnes PK 522 -18 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
ny 357 Kristian Løvskogen, Gjerdrum PK 522 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 357 Per-Egil Mørk, Sarpsborg PK V50 522 ny 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 357 Kenneth Økland, Skånland PK 522 ny 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
+27 357 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 522 +4 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
ny 357 Svein Wormdal, Hamar IL-Pgr 522 ny 8.des Bangshallen Brumunddal PK
-52 363 Linn Berven-Hanssen, Sola PK Kv 521 -8 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 363 Rune Berg, Ringerike PK 521 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
-67 363 Kåre Simonsen, Grenland PK 521 -10 18.sep Geiteryggen Grenland PK
-9 363 Arne Lidwin, OKTS 521 -1 6.mar Ekeberg OKTS
ny 363 Kim Strømøy, Mo PK 521 ny 11.jan Selfors Mo PK
ny 363 Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr 521 ny 17.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 369 Jon H. Bogstrand, Svolvær PK 520 ny 21.okt Våganhallen Svolvær PK
-42 369 Torkild Hauge, Molde PK 520 -7 11.mar Skytterhallen Molde PK
+250 369 Bjørnar Elgsæther, Trondhjems PK 520 +48 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 369 Andre Lien, Selbu PK 520 ny 19.aug Myråsen Selbu PK
-67 369 Mads Tystad, Sandane PK 520 -10 12.aug Jølet Sandane PK
ny 369 Jon Landvik, Oscarsborg PK 520 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 369 Anne Grethe Rendalsvik, Mysen PL Kv 520 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
+132 369 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 520 +20 30.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+174 377 Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern V70 519 +29 1.jul Jonahola Åsane PK
-8 377 Oddvar Skirbekk, Elverum PK V70 519 -1 11.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 377 Ronny Johnerud, Ringerike PK 519 ny 2.jun Bråtan Modum PK
+140 377 Morten Krystad, Arendal PK 519 +22 23.okt Stueneshallen Arendal PK
+231 377 Magnus Amdam, Molde PK 519 +44 5.mai Aukra Aukra PK
+22 377 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL V60 519 +3 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-234 377 Erling Hardeland, Haugesund PK 519 -30 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 384 Erland Olsen, Lena SS 518 ny 5.feb Totenhallen Lena SS
+7 384 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V50 518 +1 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 386 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 517 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
-208 386 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 517 -28 23.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 386 Stig Breivik, Vestnes PK 517 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
ny 386 Knut Revheim, Åsane PK V50 517 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 386 Aksel Martin Hamnes, Trondhjems PK 517 ny 28.jun Skatval Stjørdal PK
-9 386 Ove Dahl, Bærum PK V70 517 -2 29.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 386 Kristian Sanne Andersen, Oslo PK 517 ny 13.mai Løvenskiold Oslo PK
+96 386 Ernst Gunnar Aas, Stord PK 517 +14 2.des Prestegardsskogen Stord PK
+96 386 Jina Seo-Larsen, Bergen PK Kv 517 +14 12.mai Laksevåg Bergen PK
-54 395 Bjørn Nortun, Kristiansund PK 516 -8 5.mai Aukra Aukra PK
ny 395 Jan Arne Larsen, Aron SK Drammen 516 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
+94 395 Jon-Tore Gran, Hamar IL-Pgr V60 516 +14 13.sep Bangshallen Brumunddal PK
ny 395 Erik Grøtterud, Modum PK 516 ny 2.jun Bråtan Modum PK
-26 395 Richard Høiberg, Fåvang PK 516 -4 5.feb Totenhallen Lena SS
+37 400 Rolf Hansen, Narvik PK 515 +4 17.mar Idrettens hus Narvik PK
+101 400 Anne Brit Sørenes, Bremnes PK Kv 515 +15 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 400 Per Arne Muggerud, Hokksund PK 515 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 400 Andrè Larsen, Stord PK Menn Jr 515 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
-52 400 Børre Andreas Haugen, Sigdal Og Eggedal PK 515 -8 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 400 Arne Henning Hansen, Finnsnes PK V50 515 ny 23.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
+188 406 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 514 +35 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
+196 406 Torstein Vrålid, Rjukan PK V50 514 +38 14.jan Svadde Rjukan PK
ny 408 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 513 ny 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
+98 408 Siri Vaggen Olsen, Oslo PK Kv 513 +14 13.mai Løvenskiold Oslo PK
-142 408 Arnfinn Lund, Sandnes PK 513 -21 2.mai Bråstein Sandnes PK
-259 408 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 513 -35 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 408 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK Menn U16 513 ny 6.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-91 408 Terje Fallmyr, Indre Fosen SSK V50 513 -15 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+51 414 Sindre Småvik, Ørland PK Menn Jr 512 +6 11.nov Buran Trondhjems PK
+233 414 Victoria Olaisen, Haugesund PK Kv Jr 512 +50 6.okt Tunellen Haugesund PK
ny 414 Torstein Torkilsen Bruvik, Vaksdal SSK Menn U16 512 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 414 Terje Kolstad, Verdal SSL 512 ny 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+60 414 Asbjørn Olsen, Arendal PK 512 +8 23.okt Stueneshallen Arendal PK
-15 414 Øyvind Kimo, Indre Fosen SSK 512 -4 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-30 414 Paul Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 512 -6 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
+4 421 Harald Nilsen, Stavanger PK V70 511 -2 2.mai Bråstein Sandnes PK
-220 421 Tore Berberg, Farris SS - Larvik V60 511 -31 9.mar Brevik Porsgrunn PK
-220 421 Arve Wandsvik, Vadsø SL Sgr 511 -31 11.mar Miljøbygget Vadsø PK
ny 421 Knut Grøtting, Stjørdal PK V50 511 ny 19.mai Skatval Stjørdal PK
ny 421 Andre Lægreid, Årdal PK 511 ny 14.feb Røti Årdal PK
+280 426 Roar Larsen, Trondhjems PK V50 510 +74 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-57 426 Ola Frigaard, Stjørdal PK V50 510 -10 19.aug Myråsen Selbu PK
ny 426 Morten Streitlien, OKTS V50 510 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 426 Didrik Langen, Trondhjems PK 510 ny 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
+33 426 Reidar H. Haugen, OKTS V50 510 +3 13.aug Maridalen OKTS
ny 426 Anders Hernes, Ørland PK Menn U16 510 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
-66 426 Jonny Gyland, Kvinesdal PK V50 510 -11 23.sep Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+106 433 Per Lindholt, Brumunddal PK V60 509 +17 8.des Bangshallen Brumunddal PK
-154 433 Jan Vegard Sellin, Stjørdal PK 509 -23 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 433 Tonje Skjeldal, Bodø SSK Kv Jr 509 ny 27.sep Hunstad Bodø SSK
ny 433 NIls Munch-Møller, Bærum PK 509 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
+203 433 Erling Slettvold, Vardø PK V50 509 +42 21.okt Vardøhallen Vardø PK
ny 438 Stig Næss, Vardø PK 508 ny 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
ny 438 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 508 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 438 Svein Findal, Grenland PK 508 ny 18.mar Geiteryggen Grenland PK
-61 438 Arvid Hagen, Sandnes PK 508 -11 17.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 438 Knut Øystein Bilden, Lillestrøm OP 508 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 438 Per Mysen, Mysen PL 508 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
-21 438 Kjell Solheim, Sandane PK 508 -6 17.apr Jølet Sandane PK
+72 445 Robert Hansen, Modum PK 507 +10 2.jun Bråtan Modum PK
+61 445 Sveinar Brandsøy, Florø PK 507 +8 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 445 Willy Klette, Oppegård SL V60 507 ny 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 445 Jan Martin Svendsen, Arendal PK 507 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
+117 445 Helge Løvland, Åndalsnes PK 507 +20 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
+183 450 Fredrik Rønning, Nesset PK 506 +38 5.mai Aukra Aukra PK
ny 450 Tor Henning Dåpan, Grenland PK 506 ny 27.mar Geiteryggen Grenland PK
+74 450 Reidar Fjellengen, Mysen PL V70 506 +10 12.mai Korterudmyra Mysen PL
+48 450 Kjell Erik Kårstad, Høyanger PK 506 +5 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
-148 450 Erlend Vikestrand, Ørsta/Volda PK 506 -24 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 455 Pål Skauvik, Kopervik PK 505 ny 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+15 455 Frode Wang, Narvik PK 505   - 17.mar Idrettens hus Narvik PK
-1 455 Jan Johansen, Alta SSK V70 505 -3 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
ny 455 Hans Jürgen Brodhun, Sandnes PK 505 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 459 Helge Wiborg, OKTS 504 ny 27.apr Ekeberg Oslo PK
ny 459 Obelix Barbala, Viking PK og RK 504 ny 5.jun Jonsvannet Trondhjems PK
-105 459 Elin Abelvik Høstmark, Molde PK Kv 504 -18 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
-   459 Ole Gunnar Tettlie, Hamar IL-Pgr Menn U16 504 -3 13.sep Bangshallen Brumunddal PK
+49 463 Martin Myklebust Kvile, Sandane PK Menn U16 503 +5 12.aug Jølet Sandane PK
+251 463 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern V70 503 +72 1.jul Jonahola Åsane PK
-262 463 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK V50 503 -39 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-30 463 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 503 -9 5.mai Aukra Aukra PK
+176 463 Karl Johan Karlsen, Ålesund PK 503 +37 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
-127 468 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 502 -22 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 468 Rune Thoresen, Verdal SSL 502 ny 20.des Vinne Verdal SSL
ny 468 Tore Østvold, Aron SK Drammen V60 502 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 468 Petter Masterød Larsen, Porsgrunn PK 502 ny 12.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 472 Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK Menn U16 501 ny 21.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 472 Tony Nordahl Tsigakis, Greipstad SL-Pgr V50 501 ny 12.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 472 Anders Condrup-Jensen, Bærum PK 501 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-61 472 Idar Moe, Rindal PK V60 501 -14 22.feb Rindalshuset Rindal PK
-7 472 Frode Viken, Eide & Fræna PK 501 -5 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 472 Marius Opøien, Sandnes PK 501 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
+61 478 Kjetil Thorsen, Oslo PK V50 500 +8 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 478 Sissel Karin Hals, Førde PK Kv 500 ny 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+67 478 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 500 +9 12.aug Jølet Sandane PK
+141 478 Benno Steffensen, OKTS 500 +28 6.mar Ekeberg OKTS
-87 478 Rune Sijtsema, Stord PK 500 -17 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 483 Arnim Svaleng, Alta SSK V60 499 ny 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
+117 483 Marianne Mysen, Mysen PL Kv V60 499 +22 3.jun Ørje Ørje PK
ny 483 Sjur A. Kleiven, Lillehammer PK V70 499 ny 11.mar Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 483 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 499 ny 30.des Ekeberg Oslo PK
ny 483 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen V60 499 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-92 483 Finn Olsen, Vestnes PK 499 -18 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
+117 483 Olav Vedvik, Sitter IL PK V60 499 +22 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
-40 490 Knut H. Våge, Haugesund PK V50 498 -11 28.jun Tunellen Haugesund PK
ny 490 Knut Kise, Asker SK 498 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 490 Pål Espen Bondestad, Finnsnes PK 498 ny 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 490 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 498 ny 1.mar Hunstad Bodø SSK
+75 494 Arnt Håvard Krogstad, Namdal SSL 497 +12 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 494 Kim Solberg, Grimstad SS 497 ny 1.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 494 Bjørn Flore, Sitter IL PK 497 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+72 494 Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr V50 497 +11 25.feb Gimlehallen Kristiansand PK
ny 494 Øystein Kaldhol, Fannefjord PK 497 ny 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
ny 494 Tommy Halstensen, Vadsø SL Sgr 497 ny 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
ny 494 Zoran Marjanovic, Viking PK og RK 497 ny 14.apr Selbuhallen Selbu PK
+118 501 Arild Berg, Ørsta/Volda PK 496 +24 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 501 Andreas Brekke, Haugesund PK 496 ny 28.jun Tunellen Haugesund PK
+153 501 John Tellef Håbesland, Birkenes & Lillesand SSL V60 496 +37 5.mai Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 501 Frank Albert Sand, Kopervik PK 496 ny 24.sep Karmøyhallen Kopervik PK
ny 505 Øystein Strand, OKTS V60 495 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 505 Per Mauset, Molde PK 495 ny 11.mar Skytterhallen Molde PK
ny 505 Lars Ove Frostad, Vestnes PK 495 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 508 Espen Brynildsen, Bergen PK 494 ny 12.mai Laksevåg Bergen PK
+216 508 Jostein Engesmo, Støren PK V50 494 +72 28.mai Furukollen Støren PK
-64 508 Steinar Staurset, Fannefjord PK 494 -16 11.mar Skytterhallen Molde PK
ny 508 Veronika Aune, Mysen PL Kv 494 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
-95 512 Reidar Owe, Skudenes PK V60 493 -21 17.jun Blikshavn Kopervik PK
+27 512 Jan Teilgård, Kristiansund PK 493 +1 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 512 Knut Fornes, Sitter IL PK 493 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+142 512 Even Sjo, Stord PK V50 493 +34 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 512 Thomas Sverderup, Akademisk SL 493 ny 13.mai Løvenskiold Oslo PK
+12 512 Lars Eivind Sæter, Molde PK 493 -3 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
-6 518 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 492 -6 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 518 Frode Løfaldli, Trondhjems PK 492 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
-6 518 Yngve Arvola, Kirkenes PK 492 -6 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 518 Bahige Tabbara, Ålesund PK V50 492 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
ny 518 Marius Tøråsen, Namnå PK 492 ny 8.des Bangshallen Brumunddal PK
ny 523 Thomas Røset, Selbu PK 491 ny 14.apr Selbuhallen Selbu PK
ny 523 Svein Erik Bakken, Trondhjems PK 491 ny 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 523 Øyvind Vestøl, Grenland PK 491 ny 18.sep Geiteryggen Grenland PK
ny 526 Geir Bjerkli, Mo PK 490 ny 31.okt Selfors Mo PK
ny 526 Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK Kv 490 ny 9.sep Bømlohallen Bremnes PK
ny 526 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V60 490 ny 6.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
+5 526 Tore Fiborg, Agdenes PK 490 -5 22.jun Skatval Stjørdal PK
ny 526 Joakim Jensen, Mo PK 490 ny 31.okt Selfors Mo PK
+246 526 Marius Eriksen, Tromsø PK Menn Jr 490 +106 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
-224 526 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 490 -40 23.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 533 Yaghoub Hozori, Hamar IL-Pgr V50 489 ny 11.nov Bangshallen Brumunddal PK
+58 533 Dan Ongamo, Vadsø SL Sgr 489 +9 11.mar Miljøbygget Vadsø PK
-83 533 Trygve Grøsland, Kristiansand PK V70 489 -20 25.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+115 533 Bård Arnljot, Kirkenes PK 489 +28 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 533 Marianne Søraa, Sitter IL PK Kv 489 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 533 Jan Inge Jenssen, Trondhjems PK V50 489 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 533 Levi Hjertvikrem, Aukra PK 489 ny 5.mai Aukra Aukra PK
-96 540 Are Berge, Ørsta/Volda PK 488 -22 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
ny 540 Svein Jostein Aarsbog, Eide & Fræna PK 488 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 540 Roy Storberg, Alta SSK 488 ny 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
ny 543 Johan Fagerheim, Åndalsnes PK V50 487 ny 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
-6 543 Ole Vidar Bøe, Mysen PL 487 -6 3.jun Ørje Ørje PK
+263 543 Roar Arne Solheim, Sandane PK Menn U16 487 +164 12.aug Jølet Sandane PK
ny 543 Vegard Fossheim, Trondhjems PK 487 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
-78 543 Rune Grønn, OKTS V60 487 -19 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
-118 543 Joakim R. Nilsen, Vadsø SL Sgr 487 -26 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
-43 549 Jan-Erik Brandbu, Sarpsborg PK V70 486 -13 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 549 Thomas Fagervold, Ørland PK Menn U16 486 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+81 549 Jan Petter Rogne, Mo PK 486 +17 31.okt Selfors Mo PK
ny 549 Arne Røshol, Bærum PK 486 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 549 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V50 486 ny 23.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+74 554 Martin Håra Lote, Odda PK V50 485 +15 6.nov Ragdehallen Odda PK
ny 554 Arnfinn Johnsen, Bodø SSK 485 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
ny 554 Kristin Sandal, Sandane PK Kv 485 ny 12.aug Jølet Sandane PK
-9 554 Svanhild Blix, Mosjøen PK Kv 485 -6 2.jun Åenget Mo PK
ny 554 Trond F. Knudsen, Bergen PK 485 ny 12.mai Laksevåg Bergen PK
+145 554 Lars Erik Fjelldal, Sandnes PK 485 +45 2.mai Bråstein Sandnes PK
+2 554 Sten Røseth, Bergen PK 485 -4 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 561 Bjørn Kalmer, Åsane PK V60 484 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 561 Sigurd Wiig, OKTS V50 484 ny 13.aug Maridalen OKTS
-30 561 Cato Denné, Modum PK V60 484 -11 2.jun Bråtan Modum PK
ny 561 Roy Johnsen, Stord PK 484 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 561 Richard Rinde, Grenland PK 484 ny 8.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 566 Haakon N. Aschim, NOP 483 ny 8.des Bangshallen Brumunddal PK
ny 566 Ragnar Laugen, Kopervik PK 483 ny 3.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+113 566 Geir Mannseth, Bergen PK V70 483 +33 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 566 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 483 ny 6.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 566 Åge Rustestuen, Dokka PK 483 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
ny 566 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 483 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
+154 572 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn U14 482 +61 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 572 Tor Einar Eriksen, Trondhjems PK 482 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 574 Steinar Hagen, Grenland PK 481 ny 18.sep Geiteryggen Grenland PK
-50 574 Dagfinn Lutro, Odda PK V70 481 -15 3.jan Ragdehallen Odda PK
ny 574 Aslak Johansen, Alta SSK V50 481 ny 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
+165 574 Joakim Larsen, Sandnes PK Menn Jr 481 +70 2.mai Bråstein Sandnes PK
+54 574 Odd Bjørkås, Sitter IL PK V50 481 +11 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 574 Torjus Friberg, Lardal R & PK 481 ny 9.jun Myhrespiten Hokksund PK
-41 580 Aage Olav Ellefsen, Aron SK Drammen 480 -12 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 580 Anders H. Nilsen, Svalbard Turn Pgr 480 ny 29.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+153 580 Yngve Tettlie, Hamar IL-Pgr 480 +65 11.mar Bangshallen Brumunddal PK
-239 580 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 480 -44 11.mar Fåberg skytehall Lillehammer PK
-301 580 Asbjørn Melling, Bergen PK V60 480 -52 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 580 Tommy Kvål, Trondhjems PK 480 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
-7 580 Christian Tverberg, Rjukan PK Menn U16 480 -4 14.jan Svadde Rjukan PK
ny 580 Stein Rolt, OKTS V60 480 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 588 Tor Inge Torkildsen, NOP/Vatne V50 479 ny 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
-5 588 Mauri Inkinen, Stord PK V60 479 -3 17.jun Blikshavn Kopervik PK
-106 588 Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK 479 -24 11.mar Bangshallen Brumunddal PK
ny 588 Jan Wiik, Aron SK Drammen 479 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
-80 592 Jon Skrondal, Rindal PK 478 -20 24.okt Rindalshuset Rindal PK
ny 592 Reidar Sviland, Sandnes PK V60 478 ny 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 592 Kim Pedersen, Oslo PK 478 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 592 Brede Andreas Rørhus, Lillestrøm OP 478 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 592 Daniel Paul Lubos, Vaksdal SSK 478 ny 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 597 Hans Kjetil Hiim, Sandnes PK 477 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
+102 597 Frank Solem, Ørland PK 477 +37 31.mai Sankthansholet Ørland PK
+18 597 Tor Arve Hansen, Mysen PL 477 +3 1.sep Korterudmyra Mysen PL
ny 597 Mats Bye, Finnsnes PK 477 ny 2.apr Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 597 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 477 ny 20.des Vinne Verdal SSL
ny 602 John Inge Fylkesnes, Stord PK 476 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 602 Jens Fjærhaug, Sandnessjøen PK V50 476 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
-43 602 Lars Selven, Agdenes PK 476 -12 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 602 Thor Kenneth Stranden, Ørland PK 476 ny 16.sep Sankthansholet Ørland PK
-285 602 Per Olav Ødegård, Molde PK 476 -52 11.mar Skytterhallen Molde PK
-56 607 John A. Sandvik, Oslo PK V50 475 -15 3.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 607 Jan Are Haugen, Meldal PK 475 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
+139 609 Øyvind Skjølsvik, Ålesund PK 474 +67 11.mar Skytterhallen Molde PK
ny 609 Bjørn Sigurd Pedersen, Støren PK Menn Jr 474 ny 28.mai Furukollen Støren PK
-198 609 Anita L. Hansen, Svolvær PK Kv 474 -41 21.okt Våganhallen Svolvær PK
+58 609 Bjørn Birkeland, NOP/Vatne V60 474 +19 22.mai Svartemyr NOP/Vatne
-214 613 Eva Bakkejord, Finnsnes PK Kv 473 -43 23.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
+71 613 Tore Nørbech, Kristiansund PK 473 +24 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
+126 613 Kristian Sjursen, Haugesund PK 473 +62 5.feb Tunellen Haugesund PK
ny 616 Stian Gaustad, Melhus PK 472 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 616 Thomas Engen Lund, Oslo PK 472 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 616 Kenneth Svendsen, Trondhjems PK 472 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 616 Arne Bye, Levanger PK 472 ny 20.des Vinne Verdal SSL
-221 620 Arne Mæland, Haugesund PK V50 471 -45 28.jun Tunellen Haugesund PK
-184 621 Rolf Susegg, Steinkjer PK V60 470 -41 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 621 Morgan Stensland, Grenland PK 470 ny 18.sep Geiteryggen Grenland PK
ny 621 Tor Maagø, Aron SK Drammen 470 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+27 621 Mari Anne Løkken, Asker SK Kv 470 +9 11.mar Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 625 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK 469 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
ny 625 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 469 ny 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
+124 625 Paul-Arild Karlsen, Porsgrunn PK 469 +64 12.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 625 Bjørnar Holter, Ringerike PK 469 ny 2.jun Bråtan Modum PK
ny 625 Espen Pettersen, Bodø SSK 469 ny 1.mar Hunstad Bodø SSK
ny 630 Ole Morten Vik, Vestnes PK 468 ny 4.nov Åndalsnes Åndalsnes PK
-180 630 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik Kv 468 -41 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 630 Ørjan Johansen, Ørland PK Menn U14 468 ny 31.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 630 Frank Olav Heggemsli, Harstad PK 468 ny 3.jun Heggenkollen Harstad PK
ny 634 Elin B. Viken, Årdal PK Kv 467 ny 19.aug Mjøen Årdal PK
+14 634 Hilmar Granmo, Mo PK V50 467 +6 31.okt Selfors Mo PK
ny 636 Esben Jacobsen, Svolvær PK 466 ny 21.okt Våganhallen Svolvær PK
+77 636 Sigmund Folkestad, Høyanger PK 466 +34 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 638 Katrine Skjeldal, Bodø SSK Kv Jr 465 ny 2.jun Åenget Mo PK
-412 638 Kjell Kalland, Førde PK V50 465 -74 12.aug Jølet Sandane PK
ny 640 Bjørn Håkon Bolkan, Steinkjer PK 464 ny 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 641 Harald Løffler, Haugesund PK V60 463 ny 25.nov Tunellen Haugesund PK
ny 641 Tor Martin Janbu, Molde PK 463 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 641 Harald Gullheim, Svelvik SS 463 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 641 Eivind Nicolaysen, Mo PK 463 ny 29.feb Selfors Mo PK
ny 641 Sindre Eik, Sandnessjøen PK 463 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 646 Lars Eiken, Lillestrøm OP 462 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 646 Lars Filip Hag, Bergen PK 462 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
-115 646 Asbjørn Larsen, Grimstad SS 462 -33 1.okt Fevikhallen Grimstad SS
+39 646 Lorentz Olaisen, Haugesund PK Menn U16 462 +14 9.sep Bømlohallen Bremnes PK
+49 650 Harald Setsaas, Selbu PK V50 460 +20 19.mai Skatval Stjørdal PK
ny 650 Arild Dahlberg, Bergen PK 460 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 650 Ann-Kristin Gruer, Ringerike PK Kv 460 ny 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 653 Thea Christine Haarberg, Ørn Kv U14 459 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
+157 653 Mathias Høstmark Sæter, Molde PK Menn Jr 459 +142 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
+61 653 Tor Martin Rødfjell, Mo PK 459 +28 29.feb Selfors Mo PK
ny 653 Torbjørn Eliasson, Verdal SSL V50 459 ny 20.des Vinne Verdal SSL
-199 653 Oddmund Brungodt, Ørsta/Volda PK 459 -49 15.jan Ørsta Ørsta/Volda PK
-160 658 Berge Børve, Odda PK 458 -43 3.jan Ragdehallen Odda PK
ny 659 Jørn Rutlin, Årdal PK 457 ny 14.feb Røti Årdal PK
ny 659 Ole R. Paulsen, Oslo PK V60 457 ny 30.des Ekeberg Oslo PK
ny 661 Bergsvein Bårdstu, Kisen MSL V50 456 ny 6.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 661 Audun Moa, Trondhjems PK 456 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 661 Olav Hansen, Narvik PK 456 ny 14.okt Idrettens hus Narvik PK
ny 661 Lena Ytterdahl, Oslo FS Kv 456 ny 30.des Ekeberg Oslo PK
ny 665 Ørjan Olsen, Ålesund PK 455 ny 11.mar Skytterhallen Molde PK
ny 665 Robert Foss, Mysen PL 455 ny 12.mai Korterudmyra Mysen PL
+74 665 Stig Biekkola, Vardø PK V50 455 +44 21.okt Vardøhallen Vardø PK
ny 668 Marius Berg, Kvinesdal PK 454 ny 15.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 668 John Fadum, Oslo PK 454 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 668 Shea Arne Engvik, Melhus PK 454 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 671 Erling Sønderby, Dokka PK 453 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
-170 671 Geir Pettersen, Harstad PK V50 453 -47 4.aug Kjellbergtind Svolvær PK
-69 671 Fredrik Grønnesby, Steinkjer PK 453 -23 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 674 Sverre Knudsen, Lillestrøm OP 452 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 674 John H. Ulvøy, Sandnessjøen PK 452 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
ny 676 Arve Kristiansen, Ørje PK 451 ny 3.jun Ørje Ørje PK
ny 676 Aksel Høiberg, Bergen PK 451 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 676 Bill Simonsen, Steinkjer PK V50 451 ny 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 679 Lars Ola Stene, Viking PK og RK 450 ny 14.apr Selbuhallen Selbu PK
ny 679 Joann Biktjørn, Kvinesdal PK Kv 450 ny 23.sep Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+139 679 Margareth Sigbjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 450 +143 4.apr Bråstein Sandnes PK
-15 682 Olav Ludviksen, Porsgrunn PK 449 -6 12.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 683 Helge Tallaksen, Arendal PK 448 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
-75 683 Øyvind Lygre, Stord PK 448 -27 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 683 Liv Kavli, Oslo PK Kv 448 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 686 Einar Eitrheim, Odda PK V60 447 ny 6.nov Ragdehallen Odda PK
ny 686 May-Britt Kristiansen Haga, Sandnes PK Kv 447 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
+123 686 Åshild Bendiksen, Bergen PK Kv 447 +129 12.mai Laksevåg Bergen PK
ny 686 Dan Asle Nesheim, Årdal PK 447 ny 10.jan Røti Årdal PK
-14 686 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 447 -6 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+75 686 Rolf Grev, Svalbard Turn Pgr 447 +49 29.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 692 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 446 ny 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 693 Anders Svendsen, Oslo PK 444 ny 13.mai Løvenskiold Oslo PK
-114 693 Knut Mysen, Mysen PL V70 444 -39 3.jun Ørje Ørje PK
ny 695 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V60 443 ny 6.nov Ragdehallen Odda PK
ny 695 Espen Bråten, Lillestrøm OP 443 ny 12.mai Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 697 Lise Sørli Bach, Støren PK Kv 442 ny 28.mai Furukollen Støren PK
ny 697 Jan-Roger Bonsaksen, Leirfjord SSK 442 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+39 697 Trond Danielsen, Finnsnes PK V50 442 +29 3.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 700 Yngve Engen, Mysen PL V50 441 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
ny 700 Trygve Kilen, Årdal PK V70 441 ny 14.feb Røti Årdal PK
ny 700 Tor Kristiansen, Aron SK Drammen V50 441 ny 12.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 700 Svein Roger Stamnestrø, Mysen PL 441 ny 12.mai Korterudmyra Mysen PL
ny 700 Morten Nilsen, Fannefjord PK 441 ny 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
ny 700 Erik Haugerud, Meldal PK 441 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 706 Rune Småbråten, Ringerike PK 440 ny 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 707 Kim Valberg, Trondhjems PK 439 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 707 Øystein Tvedten, Akademisk SL 439 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 707 Jonny Høvik, Steinkjer PK V50 439 ny 16.mai Lerkehaug Steinkjer PK
ny 710 Silvio Krauss, Rindal PK 436 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 710 Ole Helø, Bærum PK 436 ny 3.sep Løvenskiold Bærum PK
-116 710 Willy Brochs, Haugesund PK V60 436 -43 5.feb Tunellen Haugesund PK
-162 713 Svein Rørdam, Grenland PK 435 -55 27.mar Geiteryggen Grenland PK
+26 713 Per Bjarte Pedersen, Haugesund PK 435 +24 9.des Tunellen Haugesund PK
+8 713 Kåre Andreassen, Svolvær PK V70 435 +10 21.okt Våganhallen Svolvær PK
ny 713 Jim Hovland, Årdal PK 435 ny 19.aug Mjøen Årdal PK
ny 713 Stefan Nordlie, Svalbard Turn Pgr 435 ny 28.sep Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+41 713 Rune M. Pedersen, Hægebostad PK 435 +31 21.jan Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-52 713 Kjell Rønning, Ringerike PK 435 -22 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 720 Roald Rykkje, Kopervik PK 434 ny 20.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 720 Andreas Kiltvik, Selbu PK 434 ny 14.apr Selbuhallen Selbu PK
ny 720 Knut Solheim, Rjukan PK 434 ny 24.nov Svadde Rjukan PK
ny 720 Kaspar Ystenes, Mysen PL V60 434 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
ny 724 Magne Klokset, Nesset PK V70 433 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
-54 724 Vidar Tanke, Tromsø PK V50 433 -21 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
ny 726 Torbjørn Kolven, Bodø SSK 432 ny 27.sep Hunstad Bodø SSK
-18 726 Kevin Wang, Narvik PK Menn Jr 432 -3 17.mar Idrettens hus Narvik PK
ny 726 Rolf Jørgensen, Årdal PK 432 ny 10.jan Røti Årdal PK
+38 729 Cato Stueland, Haugesund PK 431 +39 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 730 Christoffer Sivertsen, Arendal PK Menn U16 430 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 730 Ingebrigt Røv, Rindal PK V60 430 ny 24.okt Rindalshuset Rindal PK
ny 730 Jostein Haram, Sykkylven PK 430 ny 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
ny 730 Bjørn-Vidar Andreassen, Tromsø PK 430 ny 25.aug Tromsdalen Tromsø PK
ny 730 Hugo Winther, Melhus PK 430 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
+29 735 Eirik Apeland, Haugesund PK 428 +33 25.nov Tunellen Haugesund PK
ny 736 Oddvar Hjetland, Høyanger PK 425 ny 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 736 Bjørn Terje Tennås, Narvik PK 425 ny 17.mar Idrettens hus Narvik PK
ny 736 Johannes Eileraas, Haugesund PK 425 ny 28.jun Tunellen Haugesund PK
-96 736 Andreas Kvile, Sandane PK V60 425 -40 17.apr Jølet Sandane PK
ny 740 Geir Øye, Bærum PK 424 ny 29.sep Løvenskiold Bærum PK
-49 740 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 424 -21 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 742 Stian Mjelde, Bergen PK 423 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 743 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK 422 ny 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 743 Steinar Ebbestad, OKTS V60 422 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 745 Terje With Lunndal, Bodø SSK 420 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
ny 745 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn U14 420 ny 10.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 747 Geir Storholt, Greipstad SL-Pgr V50 419 ny 25.feb Gimlehallen Kristiansand PK
ny 747 Thomas Meinert Molnes, Ålesund PK 419 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
+61 749 Lars Johan Overøye, Sandnes PK 417 +100 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 750 Brit Helen Torkildsen, NOP/Vatne Kv V50 416 ny 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 750 Frank Aamot, Kvinesdal PK 416 ny 15.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 752 Volker Pietsch, Vestnes PK 415 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 753 Ole-Jan B. Hovde, Fåvang PK 413 ny 5.feb Totenhallen Lena SS
ny 753 Kåre Henning Mo, Molde PK 413 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 753 Lizette Dahle, Oslo PK Kv 413 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 753 Anthony Bergersen, Grenland PK 413 ny 27.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 757 Sebastian Svardal, Åsane PK 412 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
+10 757 Stein-Erik Nybøe, Bergen PK V60 412 +20 15.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-37 759 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 411 -13 3.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 759 Rachel Dille, Molde PK Kv 411 ny 5.mai Aukra Aukra PK
ny 761 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 410 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 762 Terje Johansen, Vardø PK 409 ny 11.mar Miljøbygget Vadsø PK
ny 762 Bjarne Hvid Pedersen, Hafrsfjord PK 409 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 764 Stig Rune Hansen, Verdal SSL 408 ny 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 765 Kjetil Knudsen, Bergen PK 407 ny 14.apr Laksevåg Bergen PK
ny 766 Torild K. Siksjø, OKTS Kv V50 406 ny 13.aug Maridalen OKTS
-61 767 Egil Stien, Mo PK V60 405 -31 17.mar Selfors Mo PK
ny 768 Kristin Bakka, Kristiansand PK Kv 404 ny 25.feb Gimlehallen Kristiansand PK
+17 768 Willy Martinsen, OKTS V70 404 +32 13.aug Maridalen OKTS
ny 770 Oskar Birkeland, Svalbard Turn Pgr 402 ny 29.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-156 771 Kristian S. Methi, Vadsø SL Sgr 401 -73 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
ny 772 Gunnar Jerpstad, Meldal PK 400 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 772 Ånen Munkejord, Sandnessjøen PK 400 ny 29.aug Milan Sandnessjøen PK
ny 774 Trond Ølmheim, Sogndal PK 398 ny 22.jan Fjorstova Luster SSL
+18 775 Ørnulf Mathisen, Kirkenes PK 397 +41 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 775 Anette Grüner, Viking PK og RK Kv 397 ny 11.nov Buran Trondhjems PK
ny 775 Jann Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL V60 397 ny 5.mai Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 778 Glenn Tallaksen, Arendal PK Menn U14 396 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
-13 778 Jan Olden, Tingvoll PK V60 396 +2 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 778 Ivar Hjelle, Sandane PK 396 ny 17.apr Jølet Sandane PK
ny 778 Morten Fure, Sandane PK 396 ny 12.aug Jølet Sandane PK
ny 782 Frank Holm, Kristiansund PK 395 ny 18.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 783 Rune Viken, Moss PK 393 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
-60 784 Jørgen Eike, Haugesund PK Menn U16 392 -30 17.jun Blikshavn Kopervik PK
-77 785 Mats Johan Selven, Agdenes PK Menn Jr 390 -45 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 786 Kim Jøran Denné, Modum PK Menn U14 388 ny 2.jun Bråtan Modum PK
ny 786 Terje Heiberg, Finnsnes PK 388 ny 26.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 788 Morten Reintz, Bodø SSK 387 ny 13.des Hunstad Bodø SSK
ny 789 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 386 ny 24.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 789 Per Arne Winge, Stord PK 386 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
-366 791 Ole Kristian Hattlen, Odda PK 385 -128 28.jan Ragdehallen Odda PK
ny 792 Jimmy Jensen, Mo PK 384 ny 31.okt Selfors Mo PK
ny 792 Geir Johannessen, Mo PK 384 ny 17.mar Selfors Mo PK
ny 794 Oddbjørn Stiklestad, Verdal SSL 383 ny 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 795 Charlotte Sandeide, Bodø SSK Kv 382 ny 27.sep Hunstad Bodø SSK
ny 796 Birger Eriksen, Oslo PK 381 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 797 Julie Loen, Akademisk SL Kv 380 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 798 Ole Kristian Opsand, Mysen PL V60 373 ny 1.sep Korterudmyra Mysen PL
ny 799 Tor Erik Bjørvik, Stord PK V50 368 ny 12.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 799 Stig Didriksen, Kvinesdal PK 368 ny 12.mai Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 801 Kim Dagsvold, Sarpsborg PK 367 ny 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 802 Fredrik Fadum, Oslo PK Menn Jr 366 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 803 Rune Myhre, Brumunddal PK 364 ny 22.apr Bangshallen Brumunddal PK
ny 804 Ivar J. Svardal, Åsane PK 361 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 805 Sunniva Høiseth, Aron SK Drammen Kv 358 ny 3.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 806 Jørn Aasland, OKTS 357 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
-80 806 Tore Malvik, Trondhjems PK V60 357 -64 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 808 Tone Oldervik, Ålesund PK Kv 352 ny 18.nov Skytterhallen Vestnes PK
ny 808 Runar Jacobsen, Kopervik PK Menn U14 352 ny 17.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 810 Håken Hveem, Hamar IL-Pgr 349 ny 17.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 810 Andrea Hågensen, Arendal PK Kv U16 349 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
-91 810 Gabriel Escobar Meira, Trondhjems PK 349 -78 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 813 Emil Berg, Kvinesdal PK 347 ny 15.des Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 814 Sebastian Bach, Støren PK Menn U14 345 ny 28.mai Furukollen Støren PK
ny 815 Tom Richardsen, OKTS V50 344 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 816 Christoffer Robin Hovd, Aron SK Drammen Menn U14 343 ny 3.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 817 Håvard Rødsjø, Meldal PK 335 ny 22.feb Rindalshuset Rindal PK
ny 818 Einar Bjorland, Evje PK 334 ny 20.sep Otrahallen Evje PK
ny 819 Arthur Irlinas, Rindal PK 332 ny 24.okt Rindalshuset Rindal PK
-44 820 Heidi Hardeland, Haugesund PK Kv 331 -48 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 820 May Linn Fagerbæk, Melhus PK Kv 331 ny 11.apr Buran Trondhjems PK
ny 820 Sigrid Bode, Finnsnes PK Kv 331 ny 3.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 823 Lars Engen, Meldal PK 329 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 824 Nancy C. Ryland, Halden PK Kv 327 ny 12.mai Korterudmyra Mysen PL
ny 825 Ole Smevoll, Rindal PK 325 ny 24.okt Rindalshuset Rindal PK
-   825 Mali Stöhlmacher, Oslo PK Kv 325 +52 9.jun Løvenskiold Oslo PK
ny 827 Halina Irlina, Rindal PK Kv 324 ny 24.okt Rindalshuset Rindal PK
+10 828 Per S. Bendiksen, Bergen PK 321 +111 8.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 829 Svein Gunnar Bjørke, Oslo PK 319 ny 3.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 830 Kristian Bendiksen, Bergen PK 316 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
-49 830 Per Westbø, Ringerike PK 316 -59 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 832 Erik Skogen, Lillestrøm OP 315 ny 17.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 833 Gunnar Kvile, Sandane PK 313 ny 17.apr Jølet Sandane PK
ny 834 Kjell Jørund Johannesen, OKTS 311 ny 16.des Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 835 Frode J. Elnes, Steinkjer PK 307 ny 20.jun Lerkehaug Steinkjer PK
-13 836 Bjørn Ekstrøm, OKTS V60 305 +21 13.aug Maridalen OKTS
ny 837 John Henrik Hammer, Haugesund PK Menn U16 304 ny 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 838 Stig Ove Melvold, Verdal SSL 300 ny 28.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 839 Knut Schüller, Porsgrunn PK 299 ny 9.nov Brevik Porsgrunn PK
-23 840 Øyvind Aslaksen, Hafrsfjord PK 298 -10 4.apr Bråstein Sandnes PK
-38 841 Ivar Brørby, Ringerike PK 296 -38 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 842 Stian Flølo, Sandane PK Menn U16 292 ny 17.apr Jølet Sandane PK
ny 843 John Berger Dahlen, Ringerike PK 290 ny 23.aug Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 844 Henrik Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 282 ny 2.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 845 Frode Brattset, Støren PK Menn U16 279 ny 28.mai Furukollen Støren PK
ny 845 Simen Lima Hetland, Sandnes PK Menn U14 279 ny 2.mai Bråstein Sandnes PK
ny 847 Geir Johansen, Arendal PK Menn U16 264 ny 23.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 848 Audun Mordal, Molde PK 258 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 849 Thommas M. Kvile, Sandane PK Menn U14 251 ny 12.aug Jølet Sandane PK
ny 850 Ann Britt Gosselaar, Asker SK Kv 250 ny 6.mar Ekeberg OKTS
ny 851 Kenneth Bøkevoll, Kirkenes PK Menn U16 248 ny 20.mai Miljøbygget Vadsø Vadsø SL
ny 852 Leonard Svenning, Evje PK 230 ny 20.sep Otrahallen Evje PK
ny 853 Helge Nakken, Fannefjord PK 225 ny 26.feb Skytterhallen Vestnes PK
ny 854 Ine Cecilie Jørgensen, Grimstad SS Kv 174 ny 1.okt Fevikhallen Grimstad SS
ny 855 Magne Reidar Kjetså, Evje PK 148 ny 5.jan Otrahallen Evje PK
ny 856 Ann Kristin Ekra, Asker SK Kv 133 ny 6.mar Ekeberg OKTS
-27 857 Svein Morten Rødfjell, Mo PK 17 -242 29.feb Selfors Mo PK