Alle på topp: Hurtig Fin  2012 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 23.mars 2013
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk rekord: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 1112 skyttere ( -52 )
2011 pl Navn, Klubb klasse Sum 2011 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK 598   - 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+2 2 Arvid Simonsen, Alta SSK 588 +2 7.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+13 3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 587 +7 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
+21 3 Christian Johnsen, Bodø SSK 587 +11 15.nov Hunstad Bodø SSK
+1 3 Tor Jonassen, Sandnes PK 587 +1 5.sep Bråstein Sandnes PK
+24 6 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 586 +11 6.jun Milan Sandnessjøen PK
-   7 Terje Storholt, Oslo PK V50 584 -1 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
+11 7 Ted Martin Granlund, Hamar IL-Pgr 584 +5 27.okt Bangshallen Hamar IL-Pgr
-   9 Håvard Hoff, Ørland PK 583 -1 17.jun Furukollen Støren PK
+50 9 Morgan Bunes, Bærum PK 583 +15 27.sep Løvenskiold Bærum PK
+34 11 Sondre Landvik, Trondhjems PK 582 +11 14.nov Buran Trondhjems PK
+19 11 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 582 +7 13.mai Bangshallen Brumunddal PK
+9 11 Bjørn Morten Hagen, Trondhjems PK 582 +4 17.jun Furukollen Støren PK
-9 11 Johnny Jenssen, Mo PK 582 -5 14.nov Selfors Mo PK
+9 11 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 582 +4 3.jun Smidholen Namnå PK
+14 16 Ingar Woll, Oslo PK 580 +5 16.jan Ekeberg OKTS
-7 16 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 580 -4 15.mar Buran Trondhjems PK
-11 18 Jakob Kråkevik, Odda PK V50 579 -6 11.des Ragdehallen Odda PK
+12 18 Kjetil Bromark, Modum PK 579 +4 23.mai Bråtan Modum PK
+4 20 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 578 +2 14.nov Buran Trondhjems PK
+4 20 Gunn Heidi Haugen, Aron SK Drammen Kv 578 +2 30.mai mil LK Boden CISM Sverige
-16 20 Arild Inge Wollan, Støren PK 578 -8 26.aug Furukollen Støren PK
+4 20 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK V50 578 +2 5.jul Milan Sandnessjøen PK
+29 24 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 577 +8 6.feb Fevikhallen Grimstad SS
+80 24 Kristian Baumann, Oslo PK V60 577 +14 10.jun Løvenskiold Oslo PK
+56 26 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 576 +11 24.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+27 26 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 576 +7 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
ny 26 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 576 ny 12.mar Ekeberg OKTS
+9 26 Rune Kanstad, Lyngsalpene PK V50 576 +3 26.aug Tromsdalen Tromsø PK
+14 26 Trond Bergsveen, Lena SS 576 +4 1.apr Totenhallen Lena SS
+96 31 Kenneth Frafjord, Stord PK 575 +16 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-7 31 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 575 -1 30.mai mil LK Boden CISM Sverige
+640 31 Lasse Hovd, Aron SK Drammen 575 +80 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
+100 34 Morten Antonsen, Ørland PK 574 +16 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
-23 34 Roar Haugan, Støren PK 574 -9 17.jun Furukollen Støren PK
+229 36 Tore Myrvold, Brumunddal PK 573 +29 14.okt Bangshallen Brumunddal PK
-24 36 Sjur I. Børve, Odda PK 573 -8 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-1 36 Asmund Broks, Sandefjord PK V60 573   - 11.nov Brevik Porsgrunn PK
+56 36 Jørgen Olsen, Hitra PK 573 +9 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
-24 40 Britt Elena Wollan, Støren PK Kv 572 -8 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+5 40 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 572 +1 3.jul Løvenskiold Bærum PK
+85 42 Oddvar Raunholm, Stord PK 571 +12 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
-22 42 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 571 -7 19.okt Karmøyhallen Kopervik PK
+145 42 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 571 +19 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
ny 42 Alf Magne Heskja, Åsane PK V50 571 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
-24 42 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK V60 571 -8 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
+66 47 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 570 +9 18.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
+24 47 Céline Wergeland, Ull SS Kv 570 +3 13.feb Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 47 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 570 ny 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
+6 47 Hans Torslett, Sunndal PK 570 +1 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+2 47 Jarl-Edvind Edvardsen, Kristiansand PK 570   - 22.nov Otrahallen Evje PK
+744 47 Kristoffer Fagerstrand Heia, Namdal SSL 570 +95 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
-23 47 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 570 -6 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+30 47 Frode Svendsen, Åmli PK V50 570 +4 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
-25 55 Atle Arvesen, NOP/Dal 569 -6 16.jan Ekeberg OKTS
-20 55 Roger Solvang, Mosjøen PK V50 569 -4 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
+693 55 Geir Berg, Ringerike PK V50 569 +85 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
+164 55 Dag Magne Hellemo, Finnsnes PK 569 +21 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
-20 55 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK V60 569 -4 15.feb Buran Trondhjems PK
+4 55 Terje Standal, Bremnes PK 569 +1 15.jan Bømlohallen Bremnes PK
+53 55 Espen Magnussen, Sola PK Menn Jr 569 +7 17.mar Bråstein Sandnes PK
+88 55 Sigmund Westvik, Stord PK 569 +12 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
+37 55 Rune Berven-Hanssen, Tromsø PK 569 +5 24.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+18 64 Vegard Brekke, Lillestrøm OP 568 +3 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
+7 64 Ragnar Thobru, Aron SK Drammen V50 568 +1 27.jun Bråtan Modum PK
-62 64 Runar Magnussen, Sola PK 568 -19 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-24 64 Per Olav Unnli, Lena SS 568 -4 1.apr Totenhallen Lena SS
+139 64 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V50 568 +18 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+7 64 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 568 +1 9.mai Jonahola Åsane PK
-58 70 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 567 -14 5.sep Bråstein Sandnes PK
+52 70 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 567 +7 18.okt Hunstad Bodø SSK
+133 70 Trond Arild Nodeland, Kristiansand PK 567 +17 27.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
-17 70 Bernhard Kvale, Sandnes PK 567 -2 11.feb Ragdehallen Odda PK
ny 70 Ragnar Opdøl, Sunndal PK 567 ny 21.aug Dalaråa Sunndal PK
+64 70 Ronny Bjerkan, Trondhjems PK 567 +9 19.okt Buran Trondhjems PK
ny 70 Andreas Brekke, Haugesund PK 567 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
+1 70 Aina E. Flørli, Sandnes PK Kv 567   - 21.aug Svartemyr NOP/Vatne
-7 78 Arnth B. Lien, NOP/Haakonsvern V50 566 -1 5.sep Jonahola Åsane PK
-33 78 Ingar Haugen, Hokksund PK 566 -5 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
-19 78 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 566 -2 19.okt Buran Trondhjems PK
+4 78 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 566 +1 14.sep Brevik Porsgrunn PK
+35 78 Morten Støen, Bærum PK V50 566 +5 10.jun Løvenskiold Oslo PK
+223 78 Roy Strøm, Sitter IL PK 566 +26 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
-29 78 Viggo Olden, Ørland PK 566 -4 20.okt Brekstad Ørland PK
ny 78 Arild Foros, Kotsøy PK 566 ny 17.jun Furukollen Støren PK
ny 86 Odd Helge Almeland, NOP/Voss 565 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 86 Jan Kenneth Bårdsen, Kopervik PK 565 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
-46 86 Bjørn Iversen, Tromsø PK 565 -7 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
ny 86 Ståle Nestås, Bergen PK 565 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
+147 86 Ingunn Edvardsen, Kristiansand PK Kv 565 +18 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
+6 86 Martin Bjerke, Fredrikstad SS 565 +1 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-52 92 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 564 -8 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-43 92 Gisle Huge, Bodø SSK V60 564 -6 3.jun Åenget Mo PK
+61 92 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 564 +8 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+702 92 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 564 +90 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
+51 92 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V50 564 +7 15.aug Bråtan Modum PK
-38 97 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 563 -5 13.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+16 97 Hans Johansen, Trondhjems PK V60 563 +2 17.nov Brekstad Ørland PK
-26 97 Sture Schölin, Bodø SSK V50 563 -4 16.jan Hunstad Bodø SSK
ny 100 Arne J. Gill, Kristiansand PK 562 ny 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
+103 100 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 562 +12 22.nov Otrahallen Evje PK
-8 100 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 562 -2 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
-8 100 André Trønnes, Narvik PK 562 -2 25.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
+147 100 Holger H. Vilter, Bodø SSK V60 562 +16 3.jun Åenget Mo PK
-41 100 Stian Paulsen, Ørland PK 562 -6 17.nov Brekstad Ørland PK
+13 100 Arild Brattrud, Dokka PK V50 562 +1 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
+193 100 Claus De Lange, Aron SK Drammen 562 +21 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
-18 100 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 562 -3 16.sep Nordre Land Dokka PK
+378 109 Rolf Hindal, Haugesund PK 561 +40 18.nov Tunellen Haugesund PK
+53 109 Bjørn Aage Orø, Bodø SSK V50 561 +6 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
+321 109 Odd Arne Langeland, Langevåg SL SSgr 561 +34 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
+25 109 Frank Hansen, Bodø SSK V50 561 +3 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 109 Reidar Øgreid, Sandnes PK V50 561 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
+94 109 Geir Marthinussen, Bergen PK V60 561 +11 5.sep Jonahola Åsane PK
+60 109 Are Wivestad, Sandnes PK 561 +7 5.sep Bråstein Sandnes PK
+6 116 Morten Ringkilen, Mysen PL 560   - 12.mar Ekeberg OKTS
ny 116 Asle Frantzen, Bergen PK 560 ny 5.sep Jonahola Åsane PK
+37 116 Sten Ove Larsen, Greipstad SL-Pgr V50 560 +4 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
+65 116 Arild Hårklau, Bergen PK V60 560 +7 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+117 116 Raymond Auestad, Evje PK 560 +13 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 116 Arild Knudsen, Sandnes PK 560 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
+363 116 Håkon Trønnes, Narvik PK Menn U16 560 +38 25.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
+452 116 Bjørnar Elgsæther, Trondhjems PK 560 +50 9.des Buran Trondhjems PK
+462 116 Knut Anders Toreskaas, Farris SS - Larvik 560 +51 13.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-24 116 Lars Sæle, Porsgrunn PK Menn U16 560 -4 10.feb Brevik Porsgrunn PK
+43 126 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V50 559 +5 14.nov Selfors Mo PK
-22 126 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V50 559 -4 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
+129 126 Rune Finstad, OKTS V50 559 +14 12.nov Ekeberg OKTS
+8 126 Reidun Ann Støle, Sandnes PK Kv 559 +1 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
+61 126 Vidar Solheim, Eide & Fræna PK 559 +7 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 126 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 559 ny 13.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+258 126 Fredrick Hovengen, Modum PK 559 +27 29.aug Bråtan Modum PK
-18 126 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 559 -3 31.mar Blikshavn Kopervik PK
+189 126 Øyvind Kimo, Indre Fosen SSK 559 +20 24.jun Oppdal Oppdal PK
-67 126 Thor Terje Jacobsen, Farris SS - Larvik V50 559 -9 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+175 126 Svein Nesje, Oslo PK V50 559 +19 9.sep Kurud Oppegård SL
-60 137 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK V60 558 -8 1.apr Totenhallen Lena SS
+110 137 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 558 +12 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+240 137 Thomas Olson, Haugesund PK 558 +25 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 137 Normann Hetland, Sandnes PK 558 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
+60 137 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 558 +7 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+82 137 Tore Berberg, Farris SS - Larvik V60 558 +10 14.feb Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 137 Roy Aune, Hitra PK 558 ny 22.apr Asmundvåg Hitra PK
-84 137 Stein Hjort Endresen, Sola PK 558 -11 17.nov Bråstein Sandnes PK
-45 137 Jon Andersen, Aron SK Drammen 558 -6 29.aug Bråtan Modum PK
-87 146 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V50 557 -11 15.mar Vinne Verdal SSL
+140 146 Roy Håkon Pedersen, Florø PK 557 +15 29.apr Florø Florø PK
+7 146 Hugo Haug, OKTS V50 557 +1 21.mai Maridalen OKTS
+7 146 Erling Hardeland, Haugesund PK 557 +1 17.mar Tunellen Haugesund PK
+245 150 Ola Todal, Trondhjems PK V60 556 +25 17.jun Furukollen Støren PK
+202 150 Åge Ånensen, Stord PK 556 +20 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
-68 150 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 556 -9 3.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+47 150 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr Menn Jr 556 +5 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-7 150 Bent Nørkov, Trondhjems PK 556 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
-68 150 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V50 556 -9 9.des Bømlohallen Bremnes PK
ny 150 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 556 ny 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+69 150 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern V60 556 +8 25.apr Laksevåg Bergen PK
+19 150 Rune Kimo, Indre Fosen SSK 556 +2 22.apr Asmundvåg Hitra PK
+38 159 Ole Ellingsen, Svolvær PK SH 1 555 +4 20.okt Våganhallen Svolvær PK
+182 159 Per Haugnes, Kristiansund PK 555 +18 21.aug Dalaråa Sunndal PK
-100 159 Øystein Elvestad, Bergen PK 555 -13 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 159 Thoralf Moen, Trondhjems PK 555 ny 9.des Buran Trondhjems PK
-25 159 Rune Hammer, Aron SK Drammen V50 555 -3 15.aug Bråtan Modum PK
-25 159 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 555 -3 13.feb Falken skytesenter Finnsnes PK
+127 159 Inger Kristine Brennodden, Gjerdrum PK Kv 555 +13 18.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 166 Roy Blokhus, Mo PK 554 ny 3.jun Åenget Mo PK
+21 166 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V50 554 +2 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
-39 166 Hjalmar Joleik, Florø PK V50 554 -5 29.apr Florø Florø PK
-23 166 Runar Aas, Aron SK Drammen 554 -3 24.nov Olledalen Asker SK
+362 170 Morten Skjengen, Trondhjems PK 553 +39 21.jun Skatval Stjørdal PK
ny 170 Bjørn Langseth, Namnå PK 553 ny 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
+182 170 Morten Hågenstad, Trondhjems PK 553 +17 19.jan Buran Trondhjems PK
-88 170 Gunnar Langø, Tromsø PK V60 553 -12 26.aug Tromsdalen Tromsø PK
-43 170 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 553 -6 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
-8 170 Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK Kv U16 553 -2 21.jan Bråstein Sandnes PK
-23 176 Agnar Holm, Lillestrøm OP 552 -4 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
+89 176 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 552 +8 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
-117 176 Bjørn Aasen, Asker SK V50 552 -16 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
+279 176 Petter Berg, Aron SK Drammen 552 +27 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-99 176 Finn Robert Lund, Grenland PK 552 -14 25.feb Svadde Rjukan PK
-42 176 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 552 -6 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-54 176 Edvin Heggland, Haugesund PK V50 552 -8 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-33 176 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen Kv 552 -5 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 176 Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr 552 ny 3.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
+208 176 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK V50 552 +20 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
ny 176 Kenneth Økland, Skånland PK 552 ny 13.okt Idrettens hus Narvik PK
+183 187 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 551 +17 27.sep Løvenskiold Bærum PK
+32 187 Erik Stai, Levanger PK V70 551 +3 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
+68 187 Gunnar Orthe, Haugesund PK 551 +6 18.nov Tunellen Haugesund PK
+325 187 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK V50 551 +34 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+68 187 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 551 +6 14.nov Selfors Mo PK
-18 187 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 551 -3 21.okt Prestegardsskogen Stord PK
+258 187 Knut Harald Graven, OKTS 551 +25 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
+154 187 Geir Pisani, Bergen PK 551 +14 9.mai Jonahola Åsane PK
+355 195 Aleksander Åreskjold, Sandnes PK 550 +38 21.jan Bråstein Sandnes PK
-61 195 Rolf Toven, Nesset PK V50 550 -8 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
+215 195 Bjørn Hervard, Bærum PK V70 550 +21 13.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 195 Lars Ekeberg, Elverum PK 550 ny 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
-103 195 Morten Kildahl, Lillestrøm OP 550 -14 21.jan Skedsmohallen Lillestrøm OP
+80 195 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 550 +7 19.jan Buran Trondhjems PK
+80 195 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 550 +7 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
+20 195 Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP 550 +1 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
+12 203 Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK Menn U16 549   - 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-16 203 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 549 -3 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
+98 203 Thorfinn Marius Faldahl, Ørland PK 549 +9 5.feb Engan Leir Støren PK
-69 203 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik 549 -9 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-76 203 Lars Peter Wilson, Bærum PK 549 -10 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+112 203 Kjell Åke Andresen, Verdal SSL V60 549 +10 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
+52 203 Camilla Ravndal, Grimstad SS Kv 549 +4 6.feb Fevikhallen Grimstad SS
-34 203 Harald Syse, Lillestrøm OP 549 -5 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 203 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 549 ny 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
-15 212 Kristin Schaug-Pettersen, Oslo PK Kv 548 -3 15.okt Ekeberg OKTS
+74 212 Stian Kristoffersen, Modum PK 548 +6 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
+419 212 Thomas Murbræch, Mosjøen PK 548 +46 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
+172 212 Peder Sperstad, Bærum PK 548 +16 24.nov Olledalen Asker SK
ny 212 Johan Adamsson, Kopervik PK 548 ny 31.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 212 Trond Grønskei, Tønsberg O. PK 548 ny 14.jan Svadde Rjukan PK
+63 212 Knut Jan Mjåseth, Askvoll PK 548 +5 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
+89 212 Line Strømdal, Trondhjems PK Kv 548 +8 15.mar Buran Trondhjems PK
+524 212 Alexander Roland, Porsgrunn PK 548 +62 25.feb Svadde Rjukan PK
+218 212 Petter Eriksen, Kvæfjord PK V60 548 +21 2.jun Heggenkollen Harstad PK
+140 212 Kjell Skjolden, Luster SSL V50 548 +12 19.aug Mjøen Årdal PK
-43 212 Ole Vidar Elvestad, Bergen PK 548 -6 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
+7 212 Ricard Hille, Kristiansand PK 548   - 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 212 Roger Feed, Horten O. PK 548 ny 9.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+49 226 Egil Roland, Porsgrunn PK 547 +4 11.nov Brevik Porsgrunn PK
-57 226 Asbjørn Olsen, Arendal PK 547 -7 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
+7 226 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V50 547   - 11.nov Brevik Porsgrunn PK
+49 226 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 547 +4 26.okt Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 226 Tom Buene, Vaksdal SSK V50 547 ny 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-7 226 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik 547 -1 18.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-29 226 Øyvind Løkka, Lillestrøm OP 547 -4 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
+178 226 Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP 547 +17 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
-23 226 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V50 547 -3 9.des Bømlohallen Bremnes PK
+151 226 Julie Lekven, Stord PK Kv 547 +14 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 226 Hugo Kjetså, Evje PK 547 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 226 Richard Aaserud, Ringerike PK 547 ny 3.jun Bråtan Modum PK
ny 238 Marianne Søraa, Sitter IL PK Kv 546 ny 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+241 238 Terje Fallmyr, Indre Fosen SSK V50 546 +24 22.apr Asmundvåg Hitra PK
-19 238 Runar Holm, Lillestrøm OP 546 -2 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
+274 238 Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr V50 546 +29 6.nov Stueneshallen Arendal PK
-146 238 Arne Østborg, Namdal SSL V50 546 -18 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
ny 238 Roar Holden, Trondhjems PK 546 ny 17.nov Brekstad Ørland PK
-130 238 Robert Ørsnes, Oslo PK 546 -16 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 238 Sindre Nilsen, Meløy PK Menn U14 546 ny 25.feb Meløy Meløy PK
-69 238 Ove Dahl, Bærum PK V70 546 -8 9.jul Maridalen OKTS
+444 238 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 546 +52 27.sep Løvenskiold Bærum PK
-35 238 Stine Klausen, Modum PK Kv 546 -4 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
+488 238 Didrik Langen, Trondhjems PK 546 +59 15.mar Buran Trondhjems PK
-57 238 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V50 546 -7 3.jun Bråtan Modum PK
-85 238 Øyvind Mathisen, Bærum PK V60 546 -10 27.sep Løvenskiold Bærum PK
-111 238 Helge Olden, Ørland PK V50 546 -13 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+241 238 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 546 +24 24.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+47 254 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 545 +5 18.nov Tunellen Haugesund PK
-195 254 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 545 -23 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+75 254 Lars Moe Løset, Rindal PK 545 +7 12.des Rindalshuset Rindal PK
ny 254 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 545 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
+61 254 Svein Tore Rabben, Åsane PK V50 545 +6 5.sep Jonahola Åsane PK
ny 254 Bernt Johansen, Mo PK 545 ny 18.jan Selfors Mo PK
-73 254 Frank Kallevik, Haugesund PK 545 -8 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 261 Steinar Myhre, Mo PK 544 ny 3.jun Åenget Mo PK
-28 261 Bjørn Wold, Trondhjems PK V50 544 -3 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
+68 261 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 544 +6 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
+296 261 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 544 +33 16.apr Falken skytesenter Finnsnes PK
-58 261 Are Berge, Ørsta/Volda PK 544 -6 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+40 261 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 544 +4 25.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
-99 261 Edvin Sylte, Ålesund PK 544 -11 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+458 268 John Vedø, Kopervik PK 543 +56 31.mar Blikshavn Kopervik PK
+194 268 Torstein Ervik, Harstad PK 543 +19 20.okt Våganhallen Svolvær PK
-155 268 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik 543 -18 14.feb Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-115 268 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 543 -13 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
+608 268 Jurgen Larsen, Bodø SSK 543 +92 16.feb Hunstad Bodø SSK
+7 268 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 543   - 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
-81 268 Trond Edvart Wium, Aron SK Drammen 543 -9 24.nov Olledalen Asker SK
-35 268 Steinar Solheim, Stord PK V50 543 -4 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
+33 268 Arne Kvam, Bærum PK V50 543 +3 13.aug Løvenskiold Bærum PK
-21 268 Stein Arne Jenssen, Dokka PK 543 -3 1.apr Totenhallen Lena SS
-13 268 John Tellef Håbesland, Birkenes & Lillesand SSL V60 543 -2 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
+47 268 Georg Aas, Mysen PL Menn U16 543 +4 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+203 268 Tore V. Myhren, Lillehammer PK V50 543 +20 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
-176 268 Tryggve Lerum, Luster SSL 543 -21 22.jan Fjorstova Luster SSL
-155 268 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V50 543 -18 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-114 283 Aud Eli Fjellvang, Modum PK Kv 542 -12 29.aug Bråtan Modum PK
-50 283 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 542 -5 18.aug Svartemyr NOP/Vatne
ny 283 Svein Andreassen, Grenland PK 542 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 283 Thomas Sverderup, Akademisk SL 542 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
+58 283 Jostein Sander, Lillestrøm OP 542 +5 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
-224 283 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 542 -26 10.feb Brevik Porsgrunn PK
+249 283 Knut H. Våge, Haugesund PK V50 542 +28 21.okt Tunellen Haugesund PK
+147 283 Reidar Foss Andersen, Åsane PK V50 542 +15 9.mai Jonahola Åsane PK
+593 283 Frode Pettersen, Bergen PK V50 542 +91 5.sep Jonahola Åsane PK
-86 283 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK Menn Jr 542 -9 26.jan Brekstad Ørland PK
ny 283 Torger Larsen, Farris SS - Larvik V70 542 ny 16.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-36 283 Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK 542 -4 18.feb Bråstein Sandnes PK
-102 283 Per Furset, Stord PK 542 -11 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+218 283 Magnus Sømme, Sandnes PK 542 +24 17.nov Bråstein Sandnes PK
ny 283 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 542 ny 25.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
-43 298 Urban Forsberg, Svalbard Turn Pgr 541 -4 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-83 298 Geir Småvik, Trondhjems PK 541 -8 6.jan Engan Leir Støren PK
+408 298 Ronny Vedå, Ålesund PK 541 +51 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+43 298 Frode Løfaldli, Trondhjems PK 541 +4 19.jan Buran Trondhjems PK
+147 298 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK V50 541 +15 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
-51 298 Freddy Sporsheim, Stord PK 541 -5 13.des Prestegardsskogen Stord PK
+157 298 Linda Marie Skalde, Oslo PK Kv 541 +16 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
+280 298 Per Lindholt, Brumunddal PK V60 541 +32 27.okt Bangshallen Hamar IL-Pgr
ny 298 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 541 ny 5.jul Milan Sandnessjøen PK
ny 298 Roald Hervik, Kopervik PK 541 ny 17.nov Karmøyhallen Kopervik PK
-33 298 Anders Lund, Sarpsborg PK V50 541 -3 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
-95 298 Per-Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 541 -9 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
-5 298 Trond Nicolaisen, Lillestrøm OP 541   - 17.nov Skedsmohallen Lillestrøm OP
-158 311 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 540 -16 3.jun Bråtan Modum PK
+4 311 Håvard Østgaard, Agdenes PK 540 +1 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 311 Lars Erik Halvorsen, Lillehammer PK 540 ny 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
-168 311 Kjetil C. Landheim, Hamar IL-Pgr 540 -17 3.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
-92 311 Eirik Kvalen, Luster SSL V50 540 -8 22.jan Fjorstova Luster SSL
+284 311 Olav J. Bjørkås, Sitter IL PK V50 540 +33 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+212 311 Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK 540 +25 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
+395 311 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 540 +50 29.apr Florø Florø PK
+59 311 Cato Denné, Modum PK V60 540 +6 3.jun Bråtan Modum PK
ny 311 Dag Arne Østlund, Bodø SSK 540 ny 12.mar Hunstad Bodø SSK
ny 311 Preben Bakken, Kristiansand PK 540 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
+119 311 Øivind Johnsen, Oppegård SL V50 540 +13 9.sep Kurud Oppegård SL
ny 311 Geir Inge Tufte, Årdal PK V50 540 ny 13.mar Røti Årdal
-108 311 Geir Åge Follesø, Åsane PK V50 540 -10 5.sep Jonahola Åsane PK
-18 311 Tore Stensby, Hamar IL-Pgr 540 -1 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+59 311 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK V50 540 +6 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+43 327 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 539 +5 12.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 327 Sondre Evensen, Grenland PK 539 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 327 Hans Jørgen Kjøll, Trondhjems PK 539 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
-12 327 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 539   - 25.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+160 327 Øystein Sjo, Stord PK 539 +18 22.jan Prestegardsskogen Stord PK
+251 327 Jack F. Skjæveland, Bremnes PK 539 +30 9.des Bømlohallen Bremnes PK
ny 327 Lars Gladhaug, Farris SS - Larvik 539 ny 16.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+2 327 Sølvi Ingebretsen, Farris SS - Larvik Kv 539 +1 3.jun Bråtan Modum PK
+35 327 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V60 539 +4 18.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+109 336 Richard Høiberg, Fåvang PK 538 +12 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
+201 336 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 538 +25 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
-174 336 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 538 -17 9.des Bømlohallen Bremnes PK
+83 336 Knut Øystein Bilden, Lillestrøm OP 538 +10 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
+16 336 Helge Kristiansen, Sunndal PK 538 +2 7.aug Dalaråa Sunndal PK
+126 336 Simen Vermundsdammen, Steinkjer PK 538 +14 3.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 342 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 537 ny 27.des Vinne Verdal SSL
ny 342 Gøran Overland, Indre Fosen SSK 537 ny 5.feb Engan Leir Støren PK
ny 342 John Erik Lofthus, Haugesund PK Menn Jr 537 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
+100 345 Morten Krystad, Arendal PK 536 +10 9.mar Stueneshallen Arendal PK
+74 345 Arvid Hagen, Sandnes PK 536 +8 21.jan Bråstein Sandnes PK
-70 345 Lars M Nå, Odda PK 536 -7 20.mar Ragdehallen Odda PK
+370 345 Bendik Nilsen Bergendal, Støren PK Menn Jr 536 +47 5.feb Engan Leir Støren PK
ny 345 Magne Mæland, Sandnes PK 536 ny 18.feb Bråstein Sandnes PK
-202 345 Roar Bjerke, Oppegård SL V70 536 -21 10.jun Løvenskiold Oslo PK
-126 345 Rolf Høvring, Haugesund PK 536 -12 20.des Tunellen Haugesund PK
+223 345 Sissil Magnussen, Sola PK Kv 536 +26 21.jan Bråstein Sandnes PK
ny 345 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V50 536 ny 9.jul Maridalen OKTS
+203 354 Benno Steffensen, OKTS 535 +24 12.mar Ekeberg OKTS
-342 354 Bjørge Jansen, Fredrikstad SS V60 535 -46 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+8 354 Anders Simensen, OKTS 535   - 12.nov Ekeberg OKTS
ny 354 Sigve Høye Håland, Stavanger PK 535 ny 21.jan Bråstein Sandnes PK
-39 354 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK Menn U16 535 -4 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
-151 354 Rudi André Brochs, Kopervik PK 535 -15 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-79 354 Elin Abelvik Høstmark, Molde PK Kv 535 -8 13.nov Skytterhallen Molde PK
+94 361 Kjell Kvalen, Luster SSL V50 534 +9 18.mar Fjorstova Luster SSL
+34 361 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 534 +3 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 361 Dag Rosseland, Vennesla PK 534 ny 20.apr Flakke Loner Kristiansand PK
+365 361 Ola Eirik Bolme, Rindal PK 534 +47 21.mar Rindalshuset Rindal PK
+135 361 Finn Olsen, Vestnes PK 534 +15 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+245 361 Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr 534 +28 25.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+484 361 Ole Gunnar Tettlie, Hamar IL-Pgr Menn U16 534 +73 16.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 361 Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL 534 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 361 Jarle Pedersen, Brumunddal PK 534 ny 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
-96 361 Ole Kristian Hattlen, Odda PK 534 -10 11.feb Ragdehallen Odda PK
-60 361 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 534 -6 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+9 361 Lars Askerud, Lillestrøm OP 534   - 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
+217 361 Fred-Erik Sigvartsen, Gjerdrum PK Menn U16 534 +25 16.jan Ekeberg OKTS
+420 374 Jonny Knem, Svelvik SS V50 533 +59 9.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+88 374 Einar Bjelland, Stord PK V50 533 +9 21.okt Prestegardsskogen Stord PK
+265 374 Tore J. Kjeldsberg, Alta SSK V50 533 +33 7.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+97 374 Per Wilhelmsen, Bodø SSK V50 533 +10 12.mar Hunstad Bodø SSK
+204 374 Thomas Tverberg, Rjukan PK 533 +24 25.feb Svadde Rjukan PK
-155 374 Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 533 -15 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 374 Bjørn Blomberg, Ørsta/Volda PK 533 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 374 Martin Meltzer, Arendal PK 533 ny 6.nov Stueneshallen Arendal PK
+97 374 Atle Turøy, Stord PK V50 533 +10 11.mar Prestegardsskogen Stord PK
+105 374 Gunnar Aske, Trondhjems PK 533 +11 14.nov Buran Trondhjems PK
-55 384 Sigurd Endresen, Stjørdal PK 532 -6 21.jun Skatval Stjørdal PK
+358 384 Jostein Engesmo, Støren PK V50 532 +47 1.des Engan Leir Støren PK
ny 384 Beate Engelsvoll, Hå PK Kv 532 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
+194 384 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V60 532 +23 7.aug Dalaråa Sunndal PK
ny 384 Torjus Friberg, Lardal R & PK 532 ny 3.jun Bråtan Modum PK
+205 384 Roar Larsen, Trondhjems PK V50 532 +24 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
-   384 Tore Nielsen, Åsane PK V50 532   - 9.mai Jonahola Åsane PK
+302 384 Bård Arnljot, Kirkenes PK 532 +39 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+112 384 Børre Andreas Haugen, Sigdal Og Eggedal PK 532 +13 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
-91 384 Eirik Kuven, Bergen PK 532 -9 25.apr Laksevåg Bergen PK
-232 394 Finn Odin Sveen, Ringerike PK 531 -24 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 394 Roy A. Hansen, Svalbard Turn Pgr 531 ny 25.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 394 Haakon N. Aschim, NOP 531 ny 24.nov Olledalen Asker SK
+85 394 Asbjørn Taraldsen, Mysen PL V60 531 +9 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-213 394 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 531 -22 11.nov Brevik Porsgrunn PK
-161 394 Arne Gujord, Bæverdalen PK 531 -16 21.mar Rindalshuset Rindal PK
ny 394 Tore Aune, Kvæfjord PK 531 ny 2.jun Heggenkollen Harstad PK
-79 394 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V50 531 -8 6.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 394 Terje Johansen, Evje PK V60 531 ny 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
ny 394 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 531 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
+321 394 Toivo Laakso, Lillehammer PK V70 531 +42 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 394 Svein Åge Slettebakken, Ringerike PK 531 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
+124 394 Magnus Haugerud, Ringerike PK 531 +15 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
-32 394 Kristin Aaslund, Hokksund PK Kv 531 -4 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
-108 394 Frank Istad, Kristiansund PK 531 -11 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+297 409 Torstein Torkilsen Bruvik, Vaksdal SSK Menn U16 530 +40 1.jul Jonahola Åsane PK
-25 409 Morten Johansen, Farris SS - Larvik 530 -2 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-144 409 Odd Willy Aas, Mysen PL V50 530 -14 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+82 409 Anita L. Hansen, Svolvær PK Kv 530 +10 20.okt Våganhallen Svolvær PK
-25 409 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 530 -2 25.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
+114 409 Marcus Eriksen, Tromsø PK 530 +15 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
ny 409 Pål Skauvik, Kopervik PK 530 ny 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
+10 409 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 530 +2 18.aug Svartemyr NOP/Vatne
+252 409 Espen Bråten, Lillestrøm OP 530 +33 17.nov Skedsmohallen Lillestrøm OP
-154 409 Knut Avdem, Mosjøen PK 530 -15 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
-78 419 Per Ove Sekse, Odda PK V50 529 -8 11.nov Ragdehallen Odda PK
-   419 Torstein Vrålid, Rjukan PK V50 529 +1 24.nov Svadde Rjukan PK
-9 419 Terje Kolstad, Verdal SSL 529   - 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
ny 419 Arnfinn Lund, Sandnes PK 529 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
-90 419 Jon Magne Frislid, Ørsta/Volda PK 529 -9 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 419 Vidar Holm, Oslo PK 529 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
+11 419 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 529 +2 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
ny 419 Reidar Sviland, Sandnes PK V60 529 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 419 Jan Wiik, Aron SK Drammen 529 ny 27.jun Bråtan Modum PK
ny 428 Johan Nicholay Haarberg, Ørn 528 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
+109 428 Sjur A. Kleiven, Lillehammer PK V70 528 +15 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 428 Rune F. Følsvik, Ålesund PK 528 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 428 Knut J. Larsen, Bergen PK 528 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
-127 428 Martin Ringsrud, Lillehammer PK 528 -12 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
+167 428 Helge Wiborg, OKTS 528 +21 16.jan Ekeberg OKTS
+2 428 Dag Frode Sundem, Trondhjems PK 528 +1 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+34 428 Sindre Småvik, Ørland PK Menn Jr 528 +4 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+258 428 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn U14 528 +35 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+17 428 Robert Hansen, Modum PK 528 +2 23.mai Bråtan Modum PK
ny 428 Tor Gudmundsen, Tromsø PK 528 ny 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
+394 428 Kristian Engen, Mysen PL Menn U16 528 +61 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 440 Joakim Jensen, Mo PK 527 ny 14.nov Selfors Mo PK
+336 440 Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK 527 +48 13.feb Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 440 Rune Berg Ålien, Nesbyen PK 527 ny 25.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 440 Ørjan Olsen, Ålesund PK 527 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
-45 440 Steinar Djøne, Odda PK V60 527 -4 20.mar Ragdehallen Odda PK
-78 440 Hilde Sydow, Harstad PK Kv 527 -8 4.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 440 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK 527 ny 19.jan Buran Trondhjems PK
+117 440 Johan Forsberg, Hokksund PK 527 +16 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
-56 440 Bjørn Egil Larsen, Vestnes PK 527 -5 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
+61 440 Olga Pavlova, Molde PK Kv 527 +9 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 450 Pål Supersaxo, Kristiansand PK 526 ny 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
ny 450 Anders Hernes, Ørland PK Menn U16 526 ny 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+12 450 Leif Brendeland, Haugesund PK 526 +2 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 450 Tommy Kvål, Trondhjems PK 526 ny 14.nov Buran Trondhjems PK
-175 450 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 526 -17 15.mar Vinne Verdal SSL
+73 450 Lars Eivind Sæter, Molde PK 526 +11 13.nov Skytterhallen Molde PK
ny 456 Audun Strøm, Brønnøysund PK 525 ny 21.okt Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-141 456 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK 525 -14 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 456 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL 525 ny 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
-26 456 Terje Pettersen, Narvik PK 525 -2 13.okt Idrettens hus Narvik PK
-313 456 Rune Johan Soleide, Førde PK 525 -32 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+215 456 Willy Klette, Oppegård SL V60 525 +30 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 456 May-Kristin Øgreid, Sandnes PK Kv 525 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 456 Tom-Arne Steine, Svolvær PK V50 525 ny 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
+45 456 Sveinar Brandsøy, Florø PK 525 +7 29.apr Florø Florø PK
-113 465 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 524 -12 9.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+36 465 Gert Are Hildrestrand, Vestnes PK 524 +6 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+26 465 Henrik Brosvik, Åsane PK 524 +4 5.sep Jonahola Åsane PK
ny 465 Obelix Barbala, Viking PK og RK 524 ny 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 469 Frode Smelror Hestdal, Vågsøy SSL 523 ny 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
+99 469 Torbjørn Eliasson, Verdal SSL V50 523 +13 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
ny 469 Asbjørn Aasland, Haugesund PK 523 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
-39 469 Kevin Klaudiussen, Bodø SSK 523 -4 16.jan Hunstad Bodø SSK
+22 469 Tore Fiborg, Agdenes PK 523 +3 8.nov Vinne Verdal SSL
ny 469 Tor Kåre Dahlen, Ringerike PK 523 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
-65 469 Geir Pettersen, Harstad PK V50 523 -7 25.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 469 Inge Markus Gjestvang, Grimstad SS 523 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
+43 469 Leif Andressen, Lillestrøm OP V60 523 +6 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 469 Ole Ervin Tøn, NOP/Voss 523 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+63 469 Frode Wang, Narvik PK 523 +9 13.okt Idrettens hus Narvik PK
ny 469 Bjarte Thue, Høyanger PK 523 ny 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
+162 469 Bjørn Ove Kjennevold, Rjukan PK 523 +21 14.jan Svadde Rjukan PK
-74 469 Øyvind Frank Olsen, Gjerdrum PK 523 -8 21.jan Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 483 Øystein Stamland, Kristiansand PK 522 ny 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
ny 483 Alexander Tangen, Svelvik SS 522 ny 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 483 André Hansø, Kristiansund PK 522 ny 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
ny 483 Bjørn Johannessen, Hokksund PK 522 ny 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
-296 483 Linn Berven-Hanssen, Sola PK Kv 522 -30 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-64 483 Arnt Båtstrand, Mosjøen PK 522 -6 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
-196 489 Ronny Olsen, Grimstad SS 521 -20 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
-34 489 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK 521 -4 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-148 489 Harald Nilsen, Stavanger PK V70 521 -16 17.mar Bråstein Sandnes PK
+12 489 Tore Morten Davidsen, Gjøvik PK V50 521 +3 1.apr Totenhallen Lena SS
+333 489 Per Olav Ødegård, Molde PK 521 +54 16.okt Skytterhallen Molde PK
-94 489 Lars Gunnar Liestøl, Evje PK 521 -10 22.nov Otrahallen Evje PK
+389 495 Roy Johnsen, Stord PK 520 +70 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
-125 495 Einar B. Dahl, Lillehammer PK 520 -14 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 495 Morten Streitlien, OKTS V50 520 ny 15.okt Ekeberg OKTS
+42 495 Lars Inge Aga, Odda PK V60 520 +7 20.mar Ragdehallen Odda PK
-76 495 Peter Isaksen, Bodø SSK 520 -8 16.jun Moan Steigen PK
ny 495 Johan Stenshorne, Akademisk SL 520 ny 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
+220 495 Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK V50 520 +31 20.okt Våganhallen Svolvær PK
ny 502 Sivert Nyhagen, Mo PK 519 ny 14.nov Selfors Mo PK
ny 502 Terje Elveos, Steigen PK V50 519 ny 16.jun Moan Steigen PK
-140 502 Jon Ørsund, Sunndal PK 519 -16 21.aug Dalaråa Sunndal PK
-31 502 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 519 -4 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
-247 502 Oddvar Borlaug, Høyanger PK 519 -26 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 502 Jostein Helseth, Fannefjord PK 519 ny 13.mar Skytterhallen Molde PK
-6 502 Bjørn Nortun, Kristiansund PK 519   - 13.mar Skytterhallen Molde PK
-1 502 Leif Kvitne, Finnsnes PK V60 519 +1 16.apr Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 502 Bjørg L. Thoresen, Verdal SSL Kv 519 ny 27.des Vinne Verdal SSL
-1 502 Arne Lidwin, OKTS 519 +1 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 502 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 519 ny 20.apr Flakke Loner Kristiansand PK
-237 502 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V50 519 -25 9.sep Kurud Oppegård SL
-15 502 Knut Fornes, Sitter IL PK 519 -2 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
-260 515 Lars Kanedal, Oslo PK 518 -27 15.okt Ekeberg OKTS
ny 515 Kim Roger Storheil, Brønnøysund PK 518 ny 13.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+180 515 Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern V70 518 +26 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 515 Berit N. Frydenlund, Ull SS Kv 518 ny 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
+307 515 Magne Nordhagen, NOP/Dal 518 +51 18.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
+22 515 Tore Eggen, Verdal SSL 518 +5 16.feb Vinne Verdal SSL
ny 515 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 518 ny 4.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
+124 515 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 518 +18 19.okt Buran Trondhjems PK
-   523 Are Berg, Ørsta/Volda PK 517 +2 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
+27 523 Geir Bjerkli, Mo PK 517 +5 22.jun Åenget Mo PK
+213 523 Andrè Larsen, Stord PK Menn Jr 517 +31 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 523 Kim Strømøy, Mo PK 517 ny 15.feb Selfors Mo PK
ny 523 Kristian Hausken, Kopervik PK 517 ny 13.feb Karmøyhallen Kopervik PK
-227 528 John Anders Økland, Askvoll PK 516 -24 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 528 Lars Trønsdal, Trondhjems PK V60 516 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+198 528 Alexander Wostryck, Stjørdal PK 516 +29 21.jun Skatval Stjørdal PK
+410 528 Torkild Hauge, Molde PK 516 +83 13.mar Skytterhallen Molde PK
ny 528 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Aron SK Drammen 516 ny 9.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 528 Jonny Gyland, Kvinesdal PK V50 516 ny 24.jun Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 528 Simen Vestland, NOP/Dal 516 ny 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
+287 535 Joakim Larsen, Sandnes PK Menn Jr 515 +48 20.okt Bråstein Sandnes PK
+322 535 Rune Thoresen, Verdal SSL 515 +57 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
ny 535 Ulrik Fredrik Thyve, Akademisk SL 515 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 535 Anders Condrup-Jensen, Bærum PK 515 ny 27.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 535 Lech Wykretowicz, Porsgrunn PK 515 ny 14.sep Brevik Porsgrunn PK
-17 535 Ivar Heitmann, Alta SSK V50 515 -1 7.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 535 Ole Morten Vik, Vestnes PK 515 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 542 Venke De Lange, Aron SK Drammen Kv 514 ny 24.nov Olledalen Asker SK
+47 542 Ronny Karlsen, Mo PK 514 +6 14.mar Selfors Mo PK
+144 542 Linn Østgaard, Agdenes PK Kv 514 +21 22.apr Asmundvåg Hitra PK
+26 542 Idar Moe, Rindal PK V60 514 +4 21.mar Rindalshuset Rindal PK
ny 542 Tom Asle Kvile, Sandane PK 514 ny 29.apr Florø Florø PK
ny 542 Peter Hirth, Aron SK Drammen V60 514 ny 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
-19 542 Jostein Sunde, Sandnes PK 514 -1 17.nov Bråstein Sandnes PK
ny 549 Kay Vidar Løften, Indre Fosen SSK 513 ny 26.jan Brekstad Ørland PK
-26 549 Egil Rød, Sunndal PK 513 -2 21.aug Dalaråa Sunndal PK
ny 549 Truls Leegaard, Kirkenes PK 513 ny 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-234 549 Ronald Pettersen, Gildeskål SSK 513 -26 12.mar Hunstad Bodø SSK
ny 549 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 513 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
-78 549 Svanhild Blix, Mosjøen PK Kv 513 -10 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 549 Arild Havik, Farsund PK 513 ny 31.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 556 Melvin Teigen, OKTS V50 512 ny 12.mar Ekeberg OKTS
-255 556 Thomas Larsen, Trondhjems PK 512 -28 19.okt Buran Trondhjems PK
+130 556 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 512 +19 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+99 556 Mona Færstaul, Modum PK Kv 512 +14 23.mai Bråtan Modum PK
+146 560 Arild Berg, Ørsta/Volda PK 511 +21 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 560 Are Klausen, Alta SSK 511 ny 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
+71 560 Robert Krog, Svalbard Turn Pgr 511 +9 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 563 Thomas Myrvang, Sunndal PK 510 ny 4.sep Dalaråa Sunndal PK
-234 563 Steinar Omdal, Greipstad SL-Pgr 510 -28 6.feb Fevikhallen Grimstad SS
+48 563 Siri Vaggen Olsen, Oslo PK Kv 510 +5 10.jun Løvenskiold Oslo PK
+346 566 Kjetil Forren, Oppdal PK 509 +68 24.jun Oppdal Oppdal PK
-225 566 Ernst Gunnar Aas, Stord PK 509 -28 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 566 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 509 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
+223 566 Stein-Erik Nybøe, Bergen PK V60 509 +33 1.jul Jonahola Åsane PK
+58 566 Øyvind Johansen, Grenland PK 509 +6 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 566 Stig Breivik, Vestnes PK 509 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 572 Rino Thommasen, Bodø SSK 508 ny 18.okt Hunstad Bodø SSK
-49 572 Aage Olav Ellefsen, Aron SK Drammen 508 -7 27.jun Bråtan Modum PK
+331 572 Trond Tanke, Tromsø PK V50 508 +64 25.nov Falken skytesenter Finnsnes PK
+123 572 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 508 +16 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
ny 572 NIls Munch-Møller, Bærum PK 508 ny 27.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 577 Toralf Mjøen, Oppdal PK 507 ny 24.jun Oppdal Oppdal PK
+18 577 Bill Simonsen, Steinkjer PK V50 507   - 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
ny 579 Svein Erik Bakken, Trondhjems PK 506 ny 21.jun Skatval Stjørdal PK
-149 579 Carl-Frederik Andreassen, Oslo PK 506 -21 10.jun Løvenskiold Oslo PK
ny 579 Marius Tøråsen, Namnå PK 506 ny 27.okt Bangshallen Hamar IL-Pgr
-108 579 Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK 506 -17 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
-250 579 Marius Stensland, Modum PK 506 -32 27.jun Bråtan Modum PK
ny 579 Hans Martin, Trondhjems PK V60 506 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 585 Arild Barane, Jæren PK 505 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
+39 585 Bjørn Erik Barkald, Lillestrøm OP 505 +2 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
-166 585 Reidar H. Haugen, OKTS V50 505 -23 12.mar Ekeberg OKTS
+223 585 Reidar Langkjær, Åsane PK V60 505 +34 5.sep Jonahola Åsane PK
ny 585 Ronny Slettebakken, Ringerike PK 505 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 585 Kim Jonassen, Jæren PK 505 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
+331 585 Petter Mandt, Grimstad SS 505 +65 3.mar Fevikhallen Grimstad SS
+97 585 Even Sjo, Stord PK V50 505 +11 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
+10 585 Rune Grønn, OKTS V60 505 -2 12.mar Ekeberg OKTS
ny 585 Helge Tallaksen, Arendal PK 505 ny 9.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 585 Hans Kristian Bendixby, Zero PK V50 505 ny 16.jan Ekeberg OKTS
+65 596 Stein Rolt, OKTS V60 504 +7 15.okt Ekeberg OKTS
ny 596 Jan Vegard Sellin, Stjørdal PK 504 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
+10 596 Jan Johansen, Alta SSK V70 504 -2 7.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-59 596 Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP 504 -9 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 596 Tore Haugan, Viking PK og RK 504 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 596 Erik Barthel, NOP-Bergen 504 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
+84 602 Bjørn Flore, Sitter IL PK 503 +10 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
+64 602 Jina Seo-Larsen, Bergen PK Kv 503 +7 9.mai Jonahola Åsane PK
+53 602 Torbjørn Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 503 +5 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
ny 602 Jon Vuku, Verdal SSL 503 ny 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
+251 602 Jørn Kristiansen, Farris SS - Larvik V60 503 +44 14.feb Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 602 Arild Johansen, Svolvær PK 503 ny 25.jun Våganhallen Svolvær PK
ny 608 Magne Aamold, NOP/Dal 502 ny 21.jan Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 608 Knut Rimstad, Bærum PK 502 ny 10.jun Løvenskiold Oslo PK
-51 608 Reidar Owe, Skudenes PK V60 502 -9 17.mar Tunellen Haugesund PK
-13 608 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 502 -5 30.aug Tunellen Haugesund PK
ny 608 Tor Henning Dåpan, Grenland PK 502 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
-19 608 Lars Anders Schiøtz, Trondhjems PK 502 -6 15.mar Buran Trondhjems PK
-299 614 Terje Lindanger, Kr.sand Garnison PK V50 501 -38 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
ny 614 Gro Karin Sundsmoen, Nedre Eiker PK Kv 501 ny 3.jun Bråtan Modum PK
-123 614 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 501 -19 16.feb Vinne Verdal SSL
+92 614 Ronny Johnerud, Ringerike PK 501 +11 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
-36 614 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 501 -8 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
-57 614 Vegard Fossheim, Trondhjems PK 501 -10 19.okt Buran Trondhjems PK
+351 614 Kristine Ramsøy-Syse, Lillestrøm OP Kv 501 +77 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
-381 614 Kåre Angvik, Horten O. PK V60 501 -46 9.des Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 614 Jon Eldar Rakvåg, Kristiansund PK 501 ny 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 614 Atle Skauen, Grenland PK 501 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
+243 614 Kåre Ferkingstad, Kopervik PK 501 +43 31.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 625 Ivar Gundersen, Namnå PK 500 ny 3.jun Smidholen Namnå PK
ny 625 Jon H. Bogstrand, Svolvær PK 500 ny 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
ny 625 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 500 ny 7.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 625 Ivar Bøyding, Rjukan PK 500 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 625 Aksel Martin Hamnes, Trondhjems PK 500 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+367 625 Hilde Angelica Sæter, Sunndal PK Kv 500 +91 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 631 Sindre Kallmyr, Sunndal PK 499 ny 7.aug Dalaråa Sunndal PK
-94 631 Sigurd Viker, Lillehammer PK 499 -14 1.apr Totenhallen Lena SS
+95 631 Fred Andersen, Fredrikstad SS V70 499 +12 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-176 631 Nils Einar Eide, OKTS 499 -26 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
+90 631 Hilmar Granmo, Mo PK V50 499 +11 14.nov Selfors Mo PK
+106 636 Morten Mosberg, Greipstad SL-Pgr 498 +13 6.feb Fevikhallen Grimstad SS
ny 636 Sebastian Svardal, Åsane PK 498 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 636 Erik Almedal, OKTS 498 ny 15.okt Ekeberg OKTS
+117 636 Per Johannessen, Hokksund PK 498 +15 18.aug Myhrespiten Hokksund PK
+35 636 Terje Jonassen, Sandnes PK V70 498 +3 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 641 Tore Kjell Jørgensen, Grimstad SS 497 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 641 Roman Bizmanis, Grenland PK 497 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 641 Gunnar Jerpstad, Meldal PK 497 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
+122 641 Lars Selven, Agdenes PK 497 +15 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 641 Vidar Hommen, Kvinesdal PK 497 ny 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
ny 641 Oddbjørn Stiklestad, Verdal SSL 497 ny 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
-79 647 Frode Viken, Eide & Fræna PK 496 -14 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 647 Kristin Mørkestøl, Oslo PK Kv 496 ny 10.jun Løvenskiold Oslo PK
ny 647 Ståle Halvorsen, OKTS 496 ny 21.mai Maridalen OKTS
+348 647 Lars Eiken, Lillestrøm OP 496 +88 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 647 Magnus Bjørnstad, Hamar IL-Pgr Menn U16 496 ny 16.feb Bangshallen Brumunddal PK
-23 647 Joann Biktjørn, Kvinesdal PK Kv 496 -7 31.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
ny 647 Jostein Johannessen, Kopervik PK 496 ny 17.nov Karmøyhallen Kopervik PK
-11 647 Henning Kvam, Vaksdal SSK V60 496 -5 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 655 Leif Susegg, Steinkjer PK V50 495 ny 6.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 655 Bernt Noodt, Trondhjems PK 495 ny 21.aug Jonsvannet Trondhjems PK
ny 655 Leif Johan Bårdsen, Kopervik PK V60 495 ny 13.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 655 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 495 ny 13.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-44 655 Arne Bye, Levanger PK 495 -10 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
ny 655 Robert Foss, Mysen PL 495 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 655 Stig Ove Melvold, Verdal SSL 495 ny 10.jul Tromsdalen Verdal SSL
ny 655 Per Mauset, Molde PK 495 ny 14.feb Skytterhallen Molde PK
-60 655 Jørn Karlsen, Åsane PK 495 -12 9.mai Jonahola Åsane PK
ny 655 Arne Henning Hansen, Finnsnes PK V50 495 ny 13.feb Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 655 May-Britt Kristiansen Haga, Sandnes PK Kv 495 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
+275 655 Kristian Sjursen, Haugesund PK 495 +60 19.feb Tunellen Haugesund PK
ny 667 Jonas Kappfjell, Støren PK Menn Jr 494 ny 6.jan Engan Leir Støren PK
-366 667 Øyvind Sandberg, Lillestrøm OP 494 -46 9.sep Kurud Oppegård SL
-89 667 Roger Blom, Bergen PK 494 -15 25.apr Laksevåg Bergen PK
ny 667 Bjørnar Repstad, Grimstad SS 494 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 667 Henry Rasmussen, Steigen PK 494 ny 16.jun Moan Steigen PK
ny 667 Jonas Rånes Haugnes, Fannefjord PK 494 ny 7.aug Dalaråa Sunndal PK
ny 667 Frank Olav Heggemsli, Harstad PK 494 ny 2.jun Heggenkollen Harstad PK
ny 674 Leif Kruse, OKTS V50 493 ny 12.nov Ekeberg OKTS
ny 674 Katrine Skjeldal, Bodø SSK Kv Jr 493 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 676 Ann-Kristin Gruer, Ringerike PK Kv 492 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
+165 676 Sverre Widsteen, Mo PK V70 492 +30 17.okt Selfors Mo PK
+50 676 Olav Soldal, Asker SK 492 +5 25.nov Olledalen Asker SK
ny 679 Endre Laurhammer, Stord PK V50 491 ny 2.des Prestegardsskogen Stord PK
+129 679 Cato Stueland, Haugesund PK 491 +20 17.mar Tunellen Haugesund PK
+124 679 Asbjørn Melling, Bergen PK V60 491 +19 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 679 Tone Østereng, Kristiansand PK Kv 491 ny 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
ny 683 Thomas Fagervold, Ørland PK Menn U16 490 ny 20.okt Brekstad Ørland PK
ny 683 Siv Aas, Støren PK Kv 490 ny 1.des Engan Leir Støren PK
+182 683 Bobby Abrahamsen, Lardal R & PK 490 +34 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 683 Thor Kenneth Stranden, Ørland PK 490 ny 20.okt Brekstad Ørland PK
ny 683 Rolf Grev, Svalbard Turn Pgr 490 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+32 683 Mari Anne Løkken, Asker SK Kv 490 +1 21.okt Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 689 Halvor Kvam, Finnsnes PK 489 ny 30.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
-132 689 Svein Jostein Aarsbog, Eide & Fræna PK 489 -22 14.okt Bollitun Eide & Fræna PK
+74 689 Rina Svarthoel Østenby, Sarpsborg PK Kv 489 +7 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-294 689 Thomas Fohr Gürges, Finnsnes PK V50 489 -42 16.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 689 Erlend Henriksen, Svolvær PK 489 ny 25.jun Våganhallen Svolvær PK
+81 694 Berge Børve, Odda PK 488 +8 20.mar Ragdehallen Odda PK
ny 694 Bjørn M. Bekken, Modum PK 488 ny 23.mai Bråtan Modum PK
+90 694 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern V70 488 +10 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 694 Anne Gundersen, Bærum PK Kv V60 488 ny 10.jun Løvenskiold Oslo PK
ny 694 Sverre Bruland, Trondhjems PK 488 ny 9.des Buran Trondhjems PK
-182 694 Tormod Bjerland, Mosjøen PK V50 488 -29 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 694 Gabriel Escobar Meira, Trondhjems PK 488 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 694 Kim Pedersen, Oslo PK 488 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 694 Per Arne Winge, Stord PK 488 ny 21.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 703 Gerhard Vågen, Bergen PK V60 487 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
-56 703 Gunn Mary Andersen, Verdal SSL Kv 487 -12 16.feb Vinne Verdal SSL
+240 703 Odd Daniel Ødegaard, Sunndal PK 487 +56 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 703 Brage Raunholm, Stord PK Menn Jr 487 ny 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 707 John Inge Fylkesnes, Stord PK 486 ny 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
+56 707 Torgeir Johansen, Gjerdrum PK 486 +4 18.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 707 Ivar Hervik, Trondhjems PK V70 486 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+165 707 Olav Vedvik, Sitter IL PK V60 486 +32 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
ny 707 Knut Morten Finstad, Oslo PK 486 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
+264 707 Jan Martin Svendsen, Arendal PK 486 +65 9.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 707 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 486 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 714 Paul-Kristian Evjen, Bodø SSK 485 ny 12.mar Hunstad Bodø SSK
-19 714 Asbjørn Larsen, Grimstad SS 485 -7 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 714 Henrik Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 485 ny 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
+127 714 Jørgen Eike, Haugesund PK Menn U16 485 +23 19.feb Tunellen Haugesund PK
+161 714 Halvor Toreskaas, Farris SS - Larvik V60 485 +33 16.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+131 714 Frode Haugen, Hitra PK 485 +24 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 720 Jon Skrondal, Rindal PK 484 ny 12.des Rindalshuset Rindal PK
ny 720 Arnt-Egil Gulbrandsen, Grimstad SS 484 ny 5.nov Fevikhallen Grimstad SS
ny 720 Per Christian Lie, Oslo SS 484 ny 27.sep Løvenskiold Bærum PK
ny 720 Espen Pettersen, Bodø SSK 484 ny 12.mar Hunstad Bodø SSK
-183 720 Øyvind Træet, Haugesund PK 484 -29 18.nov Tunellen Haugesund PK
ny 720 Morten Olsen, Kristiansand PK 484 ny 3.nov Gimlehallen Kristiansand PK
+227 726 Fredrik Grønnesby, Steinkjer PK 483 +55 6.jun Lerkehaug Steinkjer PK
-5 726 Kjell Eknes, Årdal PK V60 483 -5 13.mar Røti Årdal
-137 726 Ove Søfting, Skånland PK 483 -25 2.jun Heggenkollen Harstad PK
ny 726 Rune Nilsen, Arendal PK 483 ny 9.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 726 Erik W. Bjønnes, Akademisk SL 483 ny 15.okt Ekeberg OKTS
+110 731 Johan Olav Strand, Agdenes PK 482 +20 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 731 Dag Hjort Endresen, Sola PK Menn U16 482 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
ny 731 Arnfinn Johnsen, Bodø SSK 482 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 731 Ole Tobias Bøgh, Finnsnes PK 482 ny 30.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
+169 731 Trygve Kilen, Årdal PK V70 482 +37 19.aug Mjøen Årdal PK
ny 731 Tonje Skjeldal, Bodø SSK Kv Jr 482 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 737 Glenn Tallaksen, Arendal PK Menn U14 481 ny 6.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 737 Bjørnar Holter, Ringerike PK 481 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 737 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V50 481 ny 31.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+98 740 Lars Johan Overøye, Sandnes PK 480 +17 20.okt Bråstein Sandnes PK
-46 741 Knut Solheim, Rjukan PK 479 -13 24.nov Svadde Rjukan PK
+197 741 Ole K. Øfstås, Lena SS 479 +46 1.apr Totenhallen Lena SS
ny 741 Jim Hovland, Årdal PK 479 ny 13.mar Røti Årdal
+169 741 Mathias Høstmark Sæter, Molde PK Menn Jr 479 +37 14.feb Skytterhallen Molde PK
ny 741 Ivar Sætrang, Brønnøysund PK 479 ny 13.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 741 Dag Vevang, Lillehammer PK 479 ny 29.jan Fåberg skytehall Lillehammer PK
ny 747 Kenneth Flikkerud, Sandnes PK 478 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 747 Thomas Schrøder, Støren PK 478 ny 1.des Engan Leir Støren PK
ny 747 Tore Engemoen, Hamar IL-Pgr 478 ny 27.okt Bangshallen Hamar IL-Pgr
-136 747 Jon Frithjof Nilsen, OKTS 478 -27 12.nov Ekeberg OKTS
ny 747 Zoran Marjanovic, Viking PK og RK 478 ny 14.nov Buran Trondhjems PK
ny 747 Steinar Nestås, Bergen PK 478 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
-352 747 Hallgeir Hemstad, Brumunddal PK 478 -53 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 747 Gunnar Strømberg, Namnå PK 478 ny 3.jun Smidholen Namnå PK
-223 755 Trond F. Knudsen, Bergen PK 477 -37 25.apr Laksevåg Bergen PK
+46 755 Arkadiusz Preuss, Florø PK 477 +4 29.apr Florø Florø PK
-336 755 Per Arne Muggerud, Hokksund PK 477 -51 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 755 Øystein Tvedten, Akademisk SL 477 ny 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 755 Simen Lima Hetland, Sandnes PK Menn U14 477 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
-149 760 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad SL-Pgr V50 476 -29 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
ny 760 Einar Brevik, Ålesund PK 476 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
-105 760 Andrew Walls, Haugesund PK 476 -22 22.jan Tunellen Haugesund PK
+189 760 Eva Bakkejord, Finnsnes PK Kv 476 +47 12.mar Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 760 Stein Meyer, Vestnes PK 476 ny 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
+38 765 John H. Ulvøy, Sandnessjøen PK 475 +3 6.jun Milan Sandnessjøen PK
ny 765 Yaghoub Hozori, Hamar IL-Pgr V50 475 ny 14.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 767 Jørgen Hovgaard Grøndahl, Lillestrøm OP 474 ny 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
-199 767 Kjetil Hagen, Lardal R & PK 474 -36 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 769 Sigurd Wiig, OKTS V50 473 ny 21.mai Maridalen OKTS
ny 769 Reidar Lindbo, Sigdal og Eggedal PK Menn U14 473 ny 23.mai Bråtan Modum PK
-48 769 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik 473 -15 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+107 769 Bjørn Brekmo, Tromsø PK V60 473 +22 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
+81 769 Jan Erik Fladseth, Agdenes PK 473 +13 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 769 Einar Bjorland, Evje PK 473 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
-186 775 Martin Håra Lote, Odda PK V50 472 -36 20.mar Ragdehallen Odda PK
-136 775 Frank Sørstad, Mosjøen PK 472 -28 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 777 Reidulf Hermann, Verdal SSL 471 ny 8.nov Vinne Verdal SSL
ny 777 Jonas Grøtterud, Modum PK 471 ny 29.aug Bråtan Modum PK
ny 777 Stian Strøm, Brønnøysund PK Menn U16 471 ny 21.okt Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 777 Joar Kvale, Haugesund PK 471 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 777 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 471 ny 18.feb Bråstein Sandnes PK
ny 777 Odd Johnsen, Hitra PK 471 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 783 Tor Martin Janbu, Molde PK 470 ny 16.okt Skytterhallen Molde PK
ny 784 Håkon Falck, Sandnessjøen PK Menn Jr 469 ny 5.jul Milan Sandnessjøen PK
ny 784 Odd A. Ottosen, Gjøvik PK 469 ny 1.apr Totenhallen Lena SS
ny 784 Oddvar Skirbekk, Elverum PK V70 469 ny 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
+109 784 Trygve Dahl, Kr.sand Garnison PK V50 469 +21 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
ny 784 Erling Sønderby, Dokka PK 469 ny 16.sep Nordre Land Dokka PK
ny 784 Thomas Engen Lund, Oslo PK 469 ny 12.nov Ekeberg OKTS
+17 784 Jan Petter Rogne, Mo PK 469 -4 18.jan Selfors Mo PK
ny 784 Øystein Torvund, NOP/Dal 469 ny 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 792 Lars Petter Kampen, Harstad PK 468 ny 13.okt Idrettens hus Narvik PK
ny 792 Sander Løken Berntsen, Sunndal PK Menn U14 468 ny 29.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 792 Jarle Skarpodde, Grenland PK 468 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 792 Bert Thommasen, Brønnøysund PK 468 ny 13.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+146 792 Eirik Apeland, Haugesund PK 468 +35 18.nov Tunellen Haugesund PK
ny 797 Martin Steen, Støren PK 467 ny 1.des Engan Leir Støren PK
-564 797 Jon Inge Barseth, Ørland PK 467 -80 20.okt Brekstad Ørland PK
ny 797 Lise Sørli Bach, Støren PK Kv 467 ny 24.jun Oppdal Oppdal PK
-44 797 Tor Einar Eriksen, Trondhjems PK 467 -16 14.nov Buran Trondhjems PK
ny 797 Kim Jøran Denné, Modum PK Menn U14 467 ny 29.aug Bråtan Modum PK
ny 797 Aud Hege Santi, Trondhjems PK Kv 467 ny 14.nov Buran Trondhjems PK
-61 803 Kenneth Svendsen, Trondhjems PK 466 -19 19.okt Buran Trondhjems PK
+115 803 Bente Brattfjord, Skånland PK Kv 466 +27 2.jun Heggenkollen Harstad PK
-302 803 Rune Sijtsema, Stord PK 466 -52 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 803 Daniel Figenshou, Tromsø PK 466 ny 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
ny 803 Jan Varhaug, Hå PK 466 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
ny 803 Tom Andre Holm, Støren PK 466 ny 1.des Engan Leir Støren PK
ny 803 Thea Christine Haarberg, Ørn Kv U14 466 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 803 Arne Gunnar Refvem, Sandefjord PK V70 466 ny 15.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+33 803 Karl Johan Karlsen, Ålesund PK 466 +2 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 803 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 466 ny 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+152 813 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 465 +41 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
ny 814 Jonatan Hjerpbakk, Mo PK 464 ny 18.jan Selfors Mo PK
+5 814 Jørn Gundersen, Sarpsborg PK 464 -4 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 814 Amund Haugerud, Støren PK 464 ny 1.des Engan Leir Støren PK
ny 817 Pål Gjøvik, Sunndal PK 463 ny 19.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 817 Kåre Henning Mo, Molde PK 463 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
+51 817 Sølve Storevik, Florø PK 463 +8 29.apr Florø Florø PK
ny 820 Erik Folgerø, Støren PK 462 ny 17.jun Furukollen Støren PK
-67 820 Geir Skogly, Lardal R & PK 462 -21 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 822 Tor Bjarne Justnæs, Kr.sand Garnison PK 461 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 822 Marius Bråte, OKTS 461 ny 15.okt Ekeberg OKTS
-19 822 Erik H Øian, Lillestrøm OP 461 -11 17.nov Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 822 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 461 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
-46 822 Paul Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 461 -18 5.aug Kjellbergtind Svolvær PK
+127 822 Kåre E. Andersen, Ringerike PK 461 +32 15.nov Ringerikshallen Ringerike PK
ny 828 Aksel Høiberg, Bergen PK 460 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 829 Kjetil Sirevåg, Sandnes PK 459 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 830 Kim Valberg, Trondhjems PK 458 ny 9.des Buran Trondhjems PK
ny 830 Svein Morten Volden, Støren PK 458 ny 1.des Engan Leir Støren PK
+8 830 Ronny Ulvund, Sunndal PK 458 -5 22.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 833 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn U14 457 ny 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 833 Arne Silden, Sarpsborg PK V70 457 ny 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 835 Pål Espen Bondestad, Finnsnes PK 456 ny 30.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 835 Per Arne Kristoffersen, Grenland PK 456 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 835 Thomas-Arnt Neeraas, Lillestrøm OP 456 ny 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 838 Jan Olav Øfsti, Viking PK og RK 455 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
-68 838 Steinar Ekeberg, Elverum PK V60 455 -26 22.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 838 Kim Dagsvold, Sarpsborg PK 455 ny 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 841 Kristian Gjertsen, Skudenes PK 454 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 841 Lasse Jørgensen, Bodø SSK 454 ny 18.okt Hunstad Bodø SSK
+9 841 Vidar Kleivane, Oslo PK 454 -6 27.sep Løvenskiold Bærum PK
+68 841 Tore Malvik, Trondhjems PK V60 454 +11 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 841 Terje Hagen, Eide & Fræna PK 454 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 841 Paul Øverland, Molde PK 454 ny 17.jan Skytterhallen Molde PK
ny 847 Per Arne Hubred, Ringerike PK 453 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 847 Yngve Arvola, Kirkenes PK 453 ny 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 847 Thorbjørn Bekkeland, Aron SK Drammen 453 ny 29.aug Bråtan Modum PK
+37 847 Heidi Hardeland, Haugesund PK Kv 453 +3 19.feb Tunellen Haugesund PK
ny 851 Charles Flaatten, Grenland PK 452 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 851 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 452 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 851 Bjørn Håvard Wold, Trondhjems PK 452 ny 14.nov Buran Trondhjems PK
ny 851 Henning Arnesen, Asker SK 452 ny 29.aug Bråtan Modum PK
ny 851 Helge Gramstad, Jæren PK 452 ny 18.feb Bråstein Sandnes PK
ny 856 Johannes Eileraas, Haugesund PK 451 ny 30.aug Tunellen Haugesund PK
ny 856 Stig Westhagen, OKTS 451 ny 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 858 Esben Jacobsen, Svolvær PK 450 ny 20.okt Våganhallen Svolvær PK
ny 858 Marius Gaare, Tromsø PK 450 ny 26.aug Tromsdalen Tromsø PK
ny 858 Oddbjørn Punsvik, Steigen PK 450 ny 16.jun Moan Steigen PK
+16 858 Margit Dyrland, Svalbard Turn Pgr Kv 450 -3 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 858 William Torvik, Sunndal PK 450 ny 29.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 863 Thor-Arild Søvdsnes, Årdal PK 449 ny 13.mar Røti Årdal
ny 863 Eilert Aspeli, NOP/Dal 449 ny 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 863 Thomas Andre Gaard, OKTS 449 ny 12.nov Ekeberg OKTS
ny 863 Magnar Brattebø, Kvinesdal PK 449 ny 27.okt Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
+132 863 Kjell Rønning, Ringerike PK 449 +41 15.nov Ringerikshallen Ringerike PK
ny 868 Thore Berg, Hamar IL-Pgr 448 ny 10.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
+35 868 Morten M. Nielsen, Arendal PK 448 +4 9.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 870 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 447 ny 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+62 870 Bahige Tabbara, Ålesund PK V50 447 +13 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 870 Sebastian Bach, Støren PK Menn U14 447 ny 1.des Engan Leir Støren PK
ny 870 Eva Cecilie Peelen, Sandnes PK Kv 447 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 874 Arne Torkildsen, Lillestrøm OP 446 ny 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 874 Ranjit Singh, Lillestrøm OP 446 ny 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
+97 874 Stian Johnsen, Gjerdrum PK Menn U16 446 +25 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 874 Einar Devold, Modum PK 446 ny 15.aug Bråtan Modum PK
ny 874 Isak Charrad, OKTS 446 ny 21.mai Maridalen OKTS
ny 879 Andre Lægreid, Årdal PK 445 ny 19.aug Mjøen Årdal PK
ny 879 Liv Kavli, Oslo PK Kv 445 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
-356 879 Svein Harald Stai, Levanger PK 445 -70 2.sep Tromsdalen Verdal SSL
-437 882 Arne Mæland, Haugesund PK V50 444 -82 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 882 Bjørn R. Martinussen, OKTS 444 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 882 Olav Hansen, Narvik PK 444 ny 13.okt Idrettens hus Narvik PK
ny 882 John Henrik Hammer, Haugesund PK Menn U16 444 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 882 Tor Kristiansen, Aron SK Drammen V50 444 ny 18.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-263 887 Sander Furset, Molde PK Menn U16 443 -60 14.feb Skytterhallen Molde PK
-151 887 Tore Myhre, Verdal SSL 443 -43 8.nov Vinne Verdal SSL
ny 889 Johan Heier, Oppdal PK 442 ny 24.jun Oppdal Oppdal PK
ny 889 Kristian Pedersen, Mo PK 442 ny 14.nov Selfors Mo PK
-83 891 Ole Nilsen, Modum PK V70 441 -30 23.mai Bråtan Modum PK
ny 891 Jonny Brenna Jørgensen, Aron SK Drammen 441 ny 18.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 891 Svein Åge Johansen, Molde PK 441 ny 13.mar Skytterhallen Molde PK
ny 891 Elin B. Viken, Årdal PK Kv 441 ny 19.aug Mjøen Årdal PK
+80 891 Egil Stien, Mo PK V60 441 +20 3.jun Åenget Mo PK
ny 891 Ragnar Sagbakken, Bærum PK V70 441 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 897 Lars Engen, Meldal PK 439 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
+35 897 Andreas Kvile, Sandane PK V60 439 +5 29.apr Florø Florø PK
ny 897 Julie Loen, Akademisk SL Kv 439 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 897 Sunniva Høiseth, Aron SK Drammen Kv 439 ny 25.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 897 Frode Brattset, Støren PK Menn U16 439 ny 1.des Engan Leir Støren PK
-40 897 Gustav Amtoft, Oppdal PK V60 439 -19 24.jun Oppdal Oppdal PK
ny 897 Stig Bakke, Steigen PK 439 ny 16.jun Moan Steigen PK
ny 904 Jan Kristiansen, Sarpsborg PK V60 438 ny 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 904 Frank Solem, Ørland PK 438 ny 17.nov Brekstad Ørland PK
ny 904 Bjørn Kalmer, Åsane PK V60 438 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 904 Anders Thalberg, Sarpsborg PK 438 ny 16.sep Bjørndalen Sarpsborg PK
-75 904 Olav Ludviksen, Porsgrunn PK 438 -28 10.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 909 Lizette Dahle, Oslo PK Kv 437 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
-16 909 Odd Apalseth, Sandane PK V60 437 -11 29.apr Florø Florø PK
ny 909 Ingebrigt Røv, Rindal PK V60 437 ny 12.des Rindalshuset Rindal PK
ny 909 Bjørn Sigurd Pedersen, Støren PK Menn Jr 437 ny 6.jan Engan Leir Støren PK
+38 909 Tor Martin Rødfjell, Mo PK 437 +7 15.feb Selfors Mo PK
ny 914 Einar Eitrheim, Odda PK V60 436 ny 20.mar Ragdehallen Odda PK
ny 914 Erik Helleborg, OKTS V50 436 ny 16.jan Ekeberg OKTS
ny 916 Ellen Karine Beck, Hokksund PK Kv 435 ny 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 916 Jan Olden, Tingvoll PK V60 435 ny 19.jun Dalaråa Sunndal PK
-71 916 Kjell Erik Kårstad, Høyanger PK 435 -26 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 919 Kristoffer Karlsen, Bodø SSK Menn Jr 434 ny 18.okt Hunstad Bodø SSK
ny 920 Jan Ove Varøystrand, Sarpsborg PK 433 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 921 Bjørn Seo-Larsen, Bergen PK V60 432 ny 25.apr Laksevåg Bergen PK
ny 922 Jan Ingar Vik, Ringerike PK 431 ny 15.nov Ringerikshallen Ringerike PK
ny 923 Ine Bjørgvik, Bodø SSK Kv 430 ny 18.okt Hunstad Bodø SSK
ny 923 Volker Pietsch, Vestnes PK 430 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
+69 923 Willy Martinsen, OKTS V70 430 +21 12.mar Ekeberg OKTS
ny 923 Reidunn Hilde Stormo, Oslo PK Kv 430 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
-47 923 Ståle Harang, Brumunddal PK 430 -21 14.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 928 Sigmund Folkestad, Høyanger PK 429 ny 11.mar Høyangerhallen Høyanger PK
ny 928 Anna Øfstås, Lena SS Kv 429 ny 1.apr Totenhallen Lena SS
ny 928 Tor Erik Bjørvik, Stord PK V50 429 ny 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 928 Vegard Jakobsen, Kristiansund PK 429 ny 5.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 932 Tom Erik Repstad, Grimstad SS 428 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 933 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 427 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+47 934 Kåre Andreassen, Svolvær PK V70 426 +8 25.jun Våganhallen Svolvær PK
ny 934 Gaute Hagen, Lillestrøm OP 426 ny 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 934 Harald Løffler, Haugesund PK V60 426 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 937 John Berger Dahlen, Ringerike PK 425 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 937 Thomas Dalen, Modum PK 425 ny 3.jun Bråtan Modum PK
ny 939 Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK 424 ny 13.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 940 Erik Grøtterud, Modum PK 423 ny 3.jun Bråtan Modum PK
ny 941 Tobias Drejer Thomassen, Molde PK 422 ny 17.jan Skytterhallen Molde PK
ny 941 Per Erik Skaug, Viking PK og RK 422 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 943 Jan Vidar Susort, Kristiansand PK 421 ny 20.apr Flakke Loner Kristiansand PK
ny 944 Kjell Olav Nuntun, Haugesund PK 420 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
-534 944 Edvin Hagen, Aukra PK V70 420 -109 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 944 Trond Skogly, Lardal R & PK 420 ny 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-79 944 Karl Annar Markussen, Harstad PK 420 -36 2.jun Heggenkollen Harstad PK
ny 948 Sturla Hove, Bergen PK 419 ny 25.apr Laksevåg Bergen PK
ny 949 Anders Q. Nyrud, Akademisk SL 417 ny 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 950 Per S. Bendiksen, Bergen PK 416 ny 8.sep Laksevåg Bergen PK
-136 950 Finn Næss, NOP/Dal 416 -53 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 950 Bengt-Rune Holm, Lillestrøm OP 416 ny 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 950 Frode Mølland, Greipstad SL-Pgr 416 ny 9.jan Fevikhallen Grimstad SS
ny 954 Terje Schrøder, Støren PK V50 415 ny 1.des Engan Leir Støren PK
+23 954 Odd Johan Weisæth, Verdal SSL 415 -5 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 956 Kjetil A. Hviding, Finnsnes PK 414 ny 30.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 956 Torbjørn Hansen, Grenland PK 414 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 958 Åshild Bendiksen, Bergen PK Kv 412 ny 25.apr Laksevåg Bergen PK
ny 959 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv U14 411 ny 24.jun Oppdal Oppdal PK
ny 960 Stian Karlstad, Ringerike PK 410 ny 15.nov Ringerikshallen Ringerike PK
ny 960 Erik Sjuleng, Meldal PK 410 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 960 Brede Andreas Rørhus, Lillestrøm OP 410 ny 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 963 Erik Rånå, Støren PK Menn Jr 409 ny 6.jan Engan Leir Støren PK
ny 963 Laila Thorarensen, Sandnes PK Kv 409 ny 18.feb Bråstein Sandnes PK
ny 963 Tony Bonander, Kopervik PK 409 ny 19.okt Karmøyhallen Kopervik PK
-41 966 Tomas Rødbergeng, Mo PK 408 -29 18.jan Selfors Mo PK
ny 966 Jens Petter Amundsen, OKTS Menn Jr 408 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 966 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U12 408 ny 13.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 969 Ola Gjøvik, Sunndal PK 407 ny 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 969 Kamilla Lund, Steigen PK Kv 407 ny 16.jun Moan Steigen PK
ny 969 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V60 407 ny 11.des Ragdehallen Odda PK
ny 969 Gøran Green, OKTS 407 ny 12.nov Ekeberg OKTS
ny 969 Vebjørn L. Thrulsen, Vaksdal SSK 407 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 974 Erlend Opseth, Finnsnes PK 406 ny 30.mai Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 974 Mikael Fagerheim, Mo PK 406 ny 18.jan Selfors Mo PK
ny 974 Roald Rykkje, Kopervik PK 406 ny 19.okt Karmøyhallen Kopervik PK
ny 977 Jim Thomas Løkås, Mo PK 404 ny 15.feb Selfors Mo PK
ny 977 Tommy N. Gudbrandsen, Hamar IL-Pgr 404 ny 16.feb Bangshallen Brumunddal PK
-89 977 Brit Helen Torkildsen, NOP/Vatne Kv V50 404 -45 18.aug Svartemyr NOP/Vatne
-142 980 Frank Spiess, Stord PK 403 -60 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 980 Bjørn H. Kvavik, Birkenes & Lillesand SSL 403 ny 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 982 Knut Sissener, Arendal PK V70 402 ny 6.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 983 Øyvind Skjølsvik, Ålesund PK 401 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
-51 983 Bjørn Gundersen, Farris SS - Larvik 401 -33 22.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 985 Fredrik Smeby, Lillestrøm OP 399 ny 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 986 Lars Fidjestøl, Modum PK 397 ny 15.aug Bråtan Modum PK
ny 986 Per Westbø, Ringerike PK 397 ny 8.sep Ringerike skytesenter Ringerike PK
ny 988 Bent Larsen, Lillestrøm OP 395 ny 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 988 Hans Petter Lauritsen, Svalbard Turn Pgr 395 ny 25.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 988 Freddie Thörn, Sarpsborg PK 395 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
-130 991 Ragnar Laugen, Kopervik PK 394 -63 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
ny 992 Rolf Wroldsen, Oslo SS V70 393 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 992 Kenneth Risdal, Grimstad SS 393 ny 5.nov Fevikhallen Grimstad SS
ny 994 Per Aalstad, Steigen PK 392 ny 16.jun Moan Steigen PK
ny 994 Kjell Aasen, Ørsta/Volda PK 392 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 996 Ivar J. Svardal, Åsane PK 391 ny 5.sep Jonahola Åsane PK
ny 997 Jimmy Jensen, Mo PK 390 ny 14.nov Selfors Mo PK
ny 998 Stig Kristiansen, Mo PK 388 ny 15.feb Selfors Mo PK
ny 998 Erik Haugerud, Meldal PK 388 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 1000 Paul Sondre Selvåg, Kopervik PK 387 ny 12.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 1000 John Bjørgvik, Bodø SSK 387 ny 18.okt Hunstad Bodø SSK
-32 1000 Giedrius Stulginskis, Haugesund PK 387 -36 22.jan Tunellen Haugesund PK
-233 1003 Willy Brochs, Haugesund PK V60 386 -95 13.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 1003 Geir Ove Helgeland, Haugesund PK 386 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
ny 1005 Torgeir Myhre, Verdal SSL 385 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 1005 Sigmund Kjetland, Haugesund PK Menn U12 385 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
-89 1005 Mats Johan Selven, Agdenes PK Menn Jr 385 -55 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 1008 Annie Havn, Sitter IL PK Kv U14 384 ny 12.aug Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 1008 Torild K. Siksjø, OKTS Kv V50 384 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 1010 Sverre Knudsen, Lillestrøm OP 383 ny 11.des Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 1011 Joakim Irvankoski, Oslo PK 382 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 1011 Tone Oldervik, Ålesund PK Kv 382 ny 13.nov Skytterhallen Molde PK
ny 1013 Lillian Danielsen, Bodø SSK Kv 381 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 1014 Ehab Nasralla, Kristiansand PK 379 ny 1.des Gimlehallen Kristiansand PK
ny 1014 Svein Sannes, Molde PK 379 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1016 Stig Rune Hansen, Verdal SSL 378 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 1016 Arvid Gudbrandsen, Hamar IL-Pgr 378 ny 16.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 1018 Kjetil Bjørnevåg, Haugesund PK Menn U16 372 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 1018 Trond Drågen, Molde PK 372 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1018 Jann Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL V60 372 ny 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 1021 Jan Olsen, Lillestrøm OP 370 ny 16.okt Skedsmohallen Lillestrøm OP
ny 1021 Odd Blomberg, Ørsta/Volda PK 370 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 1023 Stein Ove Isaksen, Haugesund PK 369 ny 19.feb Tunellen Haugesund PK
ny 1024 Stian Hårberg, Verdal SSL 368 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 1024 Arne Søgaard, Hamar IL-Pgr 368 ny 10.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
ny 1026 Odd Magne Mellemseter, Oppdal PK 367 ny 24.jun Oppdal Oppdal PK
ny 1026 Olav Rui, Eide & Fræna PK 367 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 1026 Kurt Ole Snørteland, Kopervik PK 367 ny 13.feb Karmøyhallen Kopervik PK
ny 1029 May Alice Bjurstrøm, Nedre Eiker PK Kv 366 ny 3.jun Bråtan Modum PK
ny 1030 Jan Are Haugen, Meldal PK 365 ny 21.jan Rindalshuset Rindal PK
ny 1031 Anne Jüriloo, Førde PK Kv 364 ny 11.jul NM Kråkenesmarka Førde PK
ny 1032 Ole Emil Myhre, Støren PK 363 ny 19.jan Engan Leir Støren PK
ny 1032 Christian Pascal, Molde PK 363 ny 13.nov Skytterhallen Molde PK
ny 1034 Kristian Jakobsen, Hokksund PK 361 ny 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 1035 Stian Johnsen, Bodø SSK 360 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 1035 Per Gunnar Skårland, Sandnes PK 360 ny 5.sep Bråstein Sandnes PK
ny 1037 Bjørn Ekstrøm, OKTS V60 357 ny 9.jul Maridalen OKTS
ny 1037 Magnus Aasland, Haugesund PK Menn U12 357 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
ny 1039 Anette Grüner, Viking PK og RK Kv 356 ny 14.nov Buran Trondhjems PK
ny 1039 Fred Eimhjellen, Florø PK 356 ny 29.apr Florø Florø PK
ny 1041 Arthur Irlinas, Rindal PK 355 ny 12.des Rindalshuset Rindal PK
ny 1041 Bjørn Tore Bjørnhaug, Finnsnes PK 355 ny 16.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 1043 Jan Egil Trotland, Støren PK 353 ny 5.feb Engan Leir Støren PK
ny 1044 Frank Holm, Kristiansund PK 352 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1044 Tom Isak Balandin, Sarpsborg PK 352 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 1046 Jo Even Skarstein, Florø PK 351 ny 29.apr Florø Florø PK
ny 1047 Runar Jacobsen, Kopervik PK Menn U14 349 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 1047 Christian Tverberg, Rjukan PK Menn U16 349 ny 14.jan Svadde Rjukan PK
ny 1049 Tommy Mattson, Evje PK 347 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 1049 Irene P. Sandøreng, Trondhjems PK Kv 347 ny 9.des Buran Trondhjems PK
ny 1051 Lars Ove Frostad, Vestnes PK 344 ny 16.okt Skytterhallen Molde PK
ny 1052 Finn Erik Angvik, Molde PK 341 ny 16.okt Skytterhallen Molde PK
ny 1053 Raymond Hildre, Vestnes PK 340 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 1054 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen 336 ny 25.aug Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 1054 Øivind Røbech, Kristiansund PK 336 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1054 Aina Bjurstrøm, Nedre Eiker PK Kv 336 ny 3.jun Bråtan Modum PK
ny 1057 Iren Danielsen, Agdenes PK Kv 334 ny 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 1058 Martin S. Øyvann, Trondhjems PK Menn U14 333 ny 14.mai Jonsvannet Trondhjems PK
ny 1059 Vidar Tanke, Tromsø PK V50 332 ny 7.jul Tromsdalen Tromsø PK
ny 1060 Mantvydas Supila, Haugesund PK 331 ny 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 1060 Tor Høieggen, Akademisk SL 331 ny 13.feb Ekeberg Oslo sk.krets
ny 1062 Henrik Thomassen, Støren PK Menn Jr 330 ny 19.jan Engan Leir Støren PK
ny 1063 Rune Wahlstrøm, Grenland PK 329 ny 25.feb Svadde Rjukan PK
ny 1064 Stian Søvdsnes, Syvde SSL 326 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1065 Harald Gullheim, Svelvik SS 325 ny 16.jan Ekeberg OKTS
ny 1066 Odd Ragnar Stubø, Sunndal PK 324 ny 5.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 1067 Sigrid Bode, Finnsnes PK Kv 322 ny 16.jan Falken skytesenter Finnsnes PK
ny 1068 Cathrine Volden, Støren PK Kv 320 ny 1.des Engan Leir Støren PK
ny 1069 Geir Liljevold, Vestnes PK 319 ny 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
ny 1070 Kenneth Bjørnevåg, Haugesund PK Menn U12 318 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 1070 Nils Lennart Røen, Rindal PK 318 ny 21.mar Rindalshuset Rindal PK
ny 1072 Kim Eirik Haugen, Modum PK 316 ny 29.aug Bråtan Modum PK
ny 1072 Ida Sofie Vasaasen, Brumunddal PK Kv 316 ny 27.okt Bangshallen Hamar IL-Pgr
ny 1074 Arnfinn Ebne, Losby VPK V70 312 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 1075 Håken Hveem, Hamar IL-Pgr 311 ny 3.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
ny 1076 Bente Strand, Agdenes PK Kv 310 ny 22.apr Asmundvåg Hitra PK
ny 1077 Sigmund Vikersveen, Årdal PK 309 ny 13.mar Røti Årdal
ny 1078 Wilhem Tvedt Gundersen, Arendal PK 307 ny 9.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 1079 Jon Mathias Pedersen, Molde PK 306 ny 13.mar Skytterhallen Molde PK
ny 1080 Arne Røshol, Bærum PK 303 ny 3.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 1081 Bjørn Watle, OKTS V70 300 ny 16.jan Ekeberg OKTS
ny 1082 Tilla Lie, Ringerike PK Kv 299 ny 13.des Ringerikshallen Ringerike PK
ny 1083 Torbjørn Øyesvold, Bodø SSK 294 ny 15.nov Hunstad Bodø SSK
ny 1084 Geir Morten Einarsen, Verdal SSL 290 ny 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 1084 John Lothe, Haugesund PK 290 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 1086 Trond Ølmheim, Sogndal PK 289 ny 22.jan Fjorstova Luster SSL
ny 1087 Kjell Arne Martiniussen, Molde PK 284 ny 17.jan Skytterhallen Molde PK
ny 1087 Markus Emanuelsson, Vestnes PK 284 ny 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
ny 1089 Kai-Ørjan Bergmann, Sykkylven PK 281 ny 18.feb Verpingsvika Ålesund PK
ny 1090 Niklas Johansen Volden, Støren PK Menn U14 273 ny 17.jun Furukollen Støren PK
ny 1091 Jon Inge Olsen, Arendal PK Menn U14 260 ny 6.nov Stueneshallen Arendal PK
ny 1092 Øystein Meek, Kristiansund PK 259 ny 25.nov Verpingsvika Ålesund PK
ny 1092 Frank Bergsvåg, Stord PK 259 ny 2.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 1094 Svein Morten Rødfjell, Mo PK 257 ny 18.jan Selfors Mo PK
-199 1095 Mauri Inkinen, Stord PK V60 256 -191 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 1096 Halina Irlina, Rindal PK Kv 255 ny 12.des Rindalshuset Rindal PK
ny 1097 Rolf Ståle Liljevold, Vestnes PK 250 ny 23.sep Skytterhallen Vestnes PK
ny 1098 Grethe Adele Aagaard, Sarpsborg PK Kv 244 ny 17.jun Bjørndalen Sarpsborg PK
ny 1099 Thomas Kamsvåg, Haugesund PK 239 ny 17.mar Tunellen Haugesund PK
ny 1100 Roy Christiansen, Grimstad SS 228 ny 11.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
ny 1100 Tomas Ibsen Göransson, Oslo PK 228 ny 16.nov Ekeberg Oslo Sk.krets
ny 1102 Kenneth Bøkevoll, Kirkenes PK Menn U16 219 ny 13.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 1103 Kristian Bendiksen, Bergen PK 213 ny 1.jul Jonahola Åsane PK
ny 1104 Øystein Lindaas, Haugesund PK 190 ny 20.des Tunellen Haugesund PK
ny 1105 Eillif Kampesæther, Mo PK 170 ny 17.okt Selfors Mo PK
ny 1106 Arild Waagbø, Molde PK 160 ny 17.jan Skytterhallen Molde PK
ny 1107 Frida Ulvund, Sunndal PK Kv 147 ny 22.mai Dalaråa Sunndal PK
-117 1108 Lisa Bendiksen, Bergen PK Kv 116 -294 25.apr Laksevåg Bergen PK
ny 1109 Kenneth Sjursen, Sandnes PK 93 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
ny 1110 Tom G. Olsen, Verdal SSL 58 ny 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 1111 Ronny Tolfsen, Kristiansand PK 34 ny 20.apr Flakke Loner Kristiansand PK
ny 1112 Erling Wold, Lillestrøm OP 31 ny 11.jun Skedsmohallen Lillestrøm OP