Alle på topp: Luft 1h.st. U14 2010 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 4.januar 2011
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 1 dager uthevet 53 skyttere ( -13 )
2009 pl Navn, Klubb klasse Sum 2009 Dato type Sted Arr.
-   1 Lars Sæle, Porsgrunn PK Menn U14 392 -2 10.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 2 Line Sløbraaten, Oscarsborg PK Kv U14 391 ny 10.nov Krapfoss Krapfoss SSL
+53 3 Jan Erik Lunde, Porsgrunn PK Menn U14 386 +128 19.okt Geiteryggen Grenland PK
ny 3 Mickel Ferstad, Porsgrunn PK Menn U14 386 ny 9.des Geiteryggen Grenland PK
+8 5 Kristian Engen, Mysen PL Menn U16 385 +15 23.mar Momarken Mysen PL
+18 6 Maria Gran, Steinkjer PK Kv U14 380 +20 21.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
+21 6 Linn Sofie Mork, Sitter IL PK Kv U14 380 +23 21.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 6 Håkon Høysæter Lyngbø, Ørland PK Menn U14 380 ny 20.feb Engan Leir Støren PK
+9 9 Emma Kaldahl, Sitter IL PK Kv U14 379 +13 23.mar Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 10 Thomas Fagervold, Ørland PK Menn U14 377 ny 6.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 11 Jon Even Vikeby, Mysen PL Menn U14 376 ny 16.feb Momarken Mysen PL
+4 12 Emilie Thomassen, Ørland PK Kv U14 373 +5 20.feb Engan Leir Støren PK
ny 13 Martin Andresen, Mysen PL Menn U14 372 ny 26.okt Momarken Mysen PL
ny 14 Hans Erik Schmidt, Ørn Menn U14 370 ny 17.mar Skedsmohallen Kjeller SK
+40 15 Cathrine Christenssen, Stavanger PK Kv U14 369 +104 5.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 16 Anders Hernes, Ørland PK Menn U14 368 ny 15.jan Brekstad Ørland PK
ny 16 Kristian Hansen, Grenland PK Menn U14 368 ny 10.mar Geiteryggen Grenland PK
+7 18 Nina Bendiksen, Sitter IL PK Kv U14 367 +8 7.apr Engan Leir Støren PK
ny 18 Kaia Antonsen, Stavanger PK Kv U14 367 ny 5.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 20 Vetle Birkeland, Ørn Menn U14 366 ny 17.mar Skedsmohallen Kjeller SK
ny 20 Hege Terjesen, Grimstad SS Kv U14 366 ny 2.okt Gimlehallen Kristiansand PK
ny 22 Georg Aas, Fredrikstad SS Menn U14 364 ny 19.jan Momarken Mysen PL
ny 23 William Dramstad Haugerud, Mysen PL Menn U14 363 ny 24.mar Krapfoss Krapfoss SSL
ny 24 Vilde Frisendal, Sitter IL PK Kv U14 359 ny 23.mar Sitter Grendehus Sitter IL PK
ny 25 Jakob Monsen, Ørland PK Menn U14 358 ny 20.feb Engan Leir Støren PK
-5 26 Eline Johansen, Mysen PL Kv U14 355 -8 24.mar Krapfoss Krapfoss SSL
ny 27 Ida Myren, Sitter IL PK Kv U14 352 ny 23.mar Sitter Grendehus Sitter IL PK
-5 28 Brage Raunholm, Stord PK Menn U14 351 -10 16.apr Prestegardsskogen Stord PK
ny 28 Karstein Dullum, Mysen PL Menn U14 351 ny 24.mar Krapfoss Krapfoss SSL
ny 30 Nicholai Haugland, Molde PK Menn U12 350 ny 31.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 31 Joachim Nilsen, Trondhjems PK Menn U14 349 ny 28.nov Kolstad Trondhjems PK
ny 31 Simen Salerud, Mysen PL Menn U14 349 ny 16.feb Momarken Mysen PL
-4 33 Sigurd Lien, Lyngsalpene PK Menn U14 348 -3 30.jan Gml. Sykehjemmet Lyngsalpene PK
+8 34 Anna Myren, Sitter IL PK Kv U14 346 +12 6.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 35 Maren Fisknes, Steinkjer PK Kv U14 338 ny 6.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 36 Bjarte Espe, Stord PK Menn U14 331 ny 26.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 37 Fredrik Magnusen, Oscarsborg PK Menn U14 320 ny 24.mar Krapfoss Krapfoss SSL
ny 38 Hanne Krakeli, Eide & Fræna PK Kv U14 318 ny 24.jan Skytterhallen i Vestnes Vestnes PK
ny 39 Magnus Hartmann, Molde PK Menn U14 317 ny 21.nov Skytterhallen Vestnes PK
ny 39 Maren Kristine Gulstad, Steinkjer PK Kv U14 317 ny 7.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 41 Lise Marie Holm, Mysen PL Kv U14 316 ny 10.nov Krapfoss Krapfoss SSL
ny 42 Morten Haldorsen, Bremnes PK Menn U14 315 ny 29.jan Prestegardsskogen Stord PK
+9 43 Thomas Henrik Reistad, Porsgrunn PK Menn U14 311 +29 17.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 44 Martin Andersen, Trondhjems PK Menn U14 286 ny 28.nov Kolstad Trondhjems PK
ny 45 Jøran Eilertsen, Salangen PK Menn U14 269 ny 30.okt Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
-6 46 Andreas Hansen, Åsane PK Menn U14 266 -69 20.feb Jonahola Åsane PK
ny 47 Markus Bølestrand, Trondhjems PK Menn U14 262 ny 28.nov Kolstad Trondhjems PK
ny 48 Simon Grønnbakk Koch, Lyngsalpene PK Menn U14 249 ny 9.okt gml. sykehjemmet Lyngsalpene PK
ny 49 Anne Maria Myrhaug, Lyngsalpene PK Kv U14 245 ny 6.nov Mellomveien Tromsø PK
ny 50 Jeanett Sørenes, Bremnes PK Kv U14 243 ny 20.feb Jonahola Åsane PK
-1 51 Jørgen Dahl Nielsen, Stavanger PK Menn U14 229 -72 15.jan Blåsenborg Stavanger PK
-10 52 Lars Even Andersen, Åsane PK Menn U14 222 -112 20.feb Jonahola Åsane PK
+11 53 Vidar Rømseth Ruud, Mysen PL Menn U14 215 +21 19.jan Momarken Mysen PL