Oppnådde klassekrav ses. 2008 |
Manglende
stevner 2008 |
oppd. 28. juli
2011 |
|
|
|
Ant. per øvelse og klasse: |
|
NSF Opprykkskrav |
|
|
ant. sk.: |
286 |
727 |
584 |
178 |
282 |
249 |
259 |
788 |
73 |
113 |
A gir 4 poeng,
B = 3, C = 2 og D = 1 |
|
A |
23 |
54 |
44 |
21 |
52 |
25 |
30 |
79 |
9 |
15 |
Sesongen er
fra 1. oktober 2007 til 30. september 2008. |
|
B |
72 |
178 |
120 |
34 |
100 |
51 |
48 |
199 |
9 |
18 |
Oppnådd krav
er beregnet ut fra beste sesongresultat. |
|
C |
69 |
147 |
172 |
40 |
60 |
70 |
68 |
176 |
13 |
23 |
Ved
poenglikhet sorteres det etter høyeste enkeltresultat. |
|
D |
122 |
348 |
248 |
83 |
70 |
103 |
113 |
334 |
42 |
57 |
pl. |
Navn |
klasse |
Sum |
VM Grov |
VM Fin |
Std |
Silh |
Luft 60 |
Luft 40 |
Hurtig Grov |
Hurtig Fin |
Fri-B |
Fri |
1 |
Pål Hembre, Oslo PK |
|
36 |
A |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
A |
A |
1 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
|
36 |
A |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
A |
A |
1 |
Roar Hembre, Stjørdal PK |
|
36 |
A |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
A |
A |
4 |
Arild Inge Wollan, Støren PK |
|
34 |
A |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
B |
B |
4 |
Ingar Woll, Oslo PK |
|
34 |
B |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
B |
A |
4 |
Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK |
|
34 |
A |
A |
A |
B |
A |
|
A |
A |
A |
B |
7 |
Andreas Øyangen, Trondhjems PK |
(Menn Jr) |
33 |
B |
A |
A |
A |
A |
|
C |
A |
A |
A |
8 |
Sjur I. Børve, Odda PK |
|
32 |
B |
A |
A |
B |
A |
|
B |
A |
B |
A |
8 |
Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK |
(V60) |
32 |
A |
A |
A |
A |
B |
B |
B |
A |
C |
D |
8 |
Kenneth Frafjord, Stavanger PK |
|
32 |
B |
A |
A |
B |
A |
|
B |
A |
B |
A |
11 |
Terje Storholt, Oslo PK |
(V50) |
31 |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
A |
D |
C |
11 |
Arvid Simonsen, Alta SSK |
|
31 |
A |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
|
B |
11 |
Magnus Strømdal, Trondhjems PK |
|
31 |
B |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
C |
C |
14 |
Petter Gulliksen, Porsgrunn PK |
(Menn Jr) |
30 |
A |
A |
A |
C |
A |
C |
B |
A |
|
B |
15 |
Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK |
|
29 |
A |
|
A |
A |
A |
|
C |
A |
B |
A |
15 |
Thoralf Moen, Trondhjems PK |
|
29 |
B |
A |
B |
D |
A |
|
B |
A |
A |
B |
17 |
Ole Opsahlseter, Namnå PK |
|
28 |
B |
A |
A |
A |
A |
|
A |
A |
|
D |
17 |
Aina E. Flørli, Sandnes PK |
(Kv) |
28 |
A |
A |
B |
C |
|
A |
B |
A |
C |
C |
17 |
Eirik Lygre, Bergen PK |
|
28 |
C |
B |
A |
B |
A |
|
B |
B |
B |
B |
20 |
Geir Stensby, Hamar IL-Pgr |
|
27 |
A |
A |
A |
A |
|
|
A |
A |
|
B |
20 |
Kjetil Bromark, Modum PK |
|
27 |
B |
A |
A |
A |
C |
|
A |
A |
D |
D |
20 |
Marianne Ullvassveen, Ull SS |
(Kv) |
27 |
A |
A |
B |
|
|
A |
A |
A |
|
A |
20 |
Jakob Kråkevik, Odda PK |
(V50) |
27 |
A |
A |
A |
B |
|
B |
A |
A |
|
D |
20 |
Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK |
|
27 |
B |
|
A |
A |
A |
|
C |
A |
B |
B |
20 |
Martin Øyhus, Dokka PK |
|
27 |
B |
A |
A |
B |
B |
|
A |
A |
C |
|
26 |
Christian Bringsli, Trondhjems PK |
|
26 |
B |
A |
A |
C |
A |
|
B |
A |
|
C |
26 |
Asmund Broks, Hedrum SS |
(V60) |
26 |
A |
A |
A |
C |
|
A |
A |
A |
|
|
26 |
Livar Andrè Lura, Sandnes PK |
(Menn Jr) |
26 |
B |
B |
B |
B |
A |
|
A |
A |
D |
D |
26 |
Ingeborg Gran, Steinkjer PK |
(Kv) |
26 |
B |
A |
B |
B |
|
A |
C |
B |
|
A |
26 |
Ole Henning Fjeld, Namnå PK |
|
26 |
B |
B |
A |
B |
B |
|
A |
A |
|
C |
26 |
Einar Tønnessen, Gjøvik PK |
(V50) |
26 |
B |
B |
C |
|
A |
B |
C |
B |
A |
C |
32 |
Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK |
|
25 |
B |
A |
B |
B |
A |
|
B |
A |
D |
|
32 |
Roar Skeisvoll, Kopervik PK |
|
25 |
B |
A |
A |
B |
B |
|
A |
A |
|
|
32 |
Frode Knutsen, Trondhjems PK |
|
25 |
A |
A |
A |
A |
|
|
A |
A |
D |
|
32 |
Lars Korneliussen, Ringerike PK |
|
25 |
B |
A |
A |
C |
A |
|
D |
B |
|
A |
32 |
Trygve Haldorsen, Bremnes PK |
(V50) |
25 |
C |
B |
B |
C |
A |
B |
C |
B |
C |
D |
37 |
Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS |
|
24 |
A |
A |
A |
|
A |
|
A |
A |
|
|
37 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
|
24 |
A |
A |
A |
|
A |
|
A |
A |
|
|
37 |
Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK |
(V60) |
24 |
A |
A |
A |
|
|
A |
A |
A |
|
|
37 |
Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK |
(V60) |
24 |
B |
A |
B |
B |
|
|
B |
A |
C |
C |
37 |
Axel Sjøberg, Ringerike PK |
|
24 |
B |
B |
B |
B |
B |
|
A |
B |
D |
D |
42 |
Roger Solvang, Mosjøen PK |
|
23 |
B |
B |
A |
B |
B |
|
B |
A |
|
|
42 |
Terje Standal, Bremnes PK |
|
23 |
C |
A |
B |
C |
A |
|
C |
A |
C |
|
42 |
Gunnar Langø, Tromsø PK |
(V60) |
23 |
B |
A |
A |
|
|
B |
C |
A |
|
B |
45 |
Roar Haugan, Støren PK |
|
22 |
C |
B |
B |
B |
B |
|
B |
A |
|
D |
45 |
Bjørn Harald Vik, Ørland PK |
|
22 |
A |
|
B |
A |
B |
|
A |
A |
|
|
45 |
Håvard Hoff, Ørland PK |
|
22 |
|
A |
A |
A |
B |
|
|
A |
|
B |
45 |
Lasse Pevik, Porsgrunn PK |
(Menn Jr) |
22 |
|
A |
B |
B |
A |
A |
|
B |
|
D |
45 |
Øyvind Aurstad, Steinkjer PK |
|
22 |
B |
B |
B |
B |
B |
|
C |
A |
|
D |
45 |
Bernt Johannessen, Oslo PK |
|
22 |
B |
A |
B |
|
A |
|
|
B |
C |
B |
45 |
Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS |
(V50) |
22 |
C |
B |
B |
A |
B |
B |
D |
B |
|
|
52 |
Rune Kanstad, Finnsnes PK |
|
21 |
A |
A |
A |
|
A |
|
D |
A |
|
|
52 |
Britt Elena Aas, Ørland PK |
(Kv) |
21 |
B |
B |
B |
C |
|
B |
B |
B |
|
D |
52 |
Holger H Vilter, Bodø SSK |
(V50) |
21 |
B |
B |
B |
C |
|
B |
C |
B |
D |
D |
52 |
Rune Berven-Hanssen, Sola PK |
(Menn Jr) |
21 |
B |
B |
C |
C |
A |
|
B |
B |
D |
|
52 |
Roar Bjerke, Oppegård SL |
(V70) |
21 |
B |
B |
B |
C |
|
B |
C |
B |
D |
D |
57 |
Johnny Jenssen, Mo PK |
|
20 |
|
A |
A |
A |
A |
|
|
A |
|
|
57 |
Per Rune Magnussen, Sola PK |
|
20 |
C |
B |
B |
B |
C |
|
B |
A |
|
|
57 |
Helge Olden, Ørland PK |
(V50) |
20 |
B |
B |
B |
|
|
A |
|
A |
|
B |
57 |
Rune Hammer, Aron SK Drammen |
(V50) |
20 |
B |
B |
B |
|
|
B |
|
A |
C |
C |
57 |
Bernhard Kvale, Sandnes PK |
|
20 |
B |
B |
B |
A |
|
|
B |
A |
|
|
57 |
John Olav Sundal, Tysnes SSK |
(V50) |
20 |
B |
A |
B |
C |
|
|
B |
B |
|
C |
57 |
Jon Arne Brekken, Sunndal PK |
(V50) |
20 |
B |
B |
B |
D |
B |
|
B |
B |
|
D |
57 |
Runar Magnussen, Sola PK |
(Menn Jr) |
20 |
D |
B |
C |
C |
B |
B |
B |
B |
|
|
57 |
Hans Johansen, Trondhjems PK |
(V60) |
20 |
B |
B |
B |
B |
|
|
B |
B |
D |
D |
57 |
Lars Kanedal, Oslo PK |
|
20 |
B |
B |
B |
C |
A |
|
D |
B |
D |
|
57 |
Asbjørn Solheim, Bremnes PK |
(V50) |
20 |
B |
B |
B |
C |
B |
|
C |
B |
D |
|
68 |
Geir Marthinussen, Bergen PK |
(V50) |
19 |
B |
B |
C |
B |
|
|
B |
A |
|
D |
68 |
Viggo Olden, Trondhjems PK |
|
19 |
|
B |
B |
B |
B |
|
D |
A |
D |
D |
68 |
Mona Gjelstad, Hedrum SS |
(Kv) |
19 |
C |
B |
B |
B |
|
B |
C |
B |
|
|
68 |
Rolf Toven, Nesset PK |
(V50) |
19 |
B |
B |
B |
D |
B |
|
C |
B |
|
D |
68 |
Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK |
|
19 |
B |
B |
A |
|
B |
|
C |
B |
|
D |
68 |
Per Arve Iversen, Hedrum SS |
|
19 |
C |
B |
B |
C |
A |
|
C |
B |
|
|
68 |
Inge Jostein Kulseth, Selbu PK |
(V50) |
19 |
B |
B |
C |
|
B |
B |
C |
B |
|
|
68 |
Reidun Ann Støle, Sandnes PK |
(Kv) |
19 |
B |
B |
B |
D |
|
B |
C |
B |
|
D |
68 |
Terje Johansen, Evje PK |
(V60) |
19 |
B |
B |
B |
C |
|
C |
B |
B |
|
|
77 |
Tom Rune Skogstad, Dokka PK |
|
18 |
|
B |
A |
B |
|
|
A |
A |
|
|
77 |
Aron Amundsen, Vaksdal SSK |
|
18 |
C |
B |
B |
B |
|
|
B |
A |
|
|
77 |
Kjell Ove Torsvik, Hedrum SS |
(V50) |
18 |
B |
B |
C |
B |
|
B |
D |
B |
|
|
77 |
Sture Schölin, Bodø SSK |
(V50) |
18 |
B |
B |
B |
C |
|
|
C |
B |
C |
|
77 |
Øystein Nirisen, Porsgrunn PK |
(V50) |
18 |
C |
B |
C |
C |
B |
|
C |
B |
|
D |
77 |
Bjørn Morten Hagen, Stjørdal PK |
|
18 |
C |
B |
B |
C |
|
|
B |
B |
D |
D |
77 |
Rune Johan Soleide, Førde PK |
|
18 |
|
B |
B |
B |
B |
|
C |
B |
|
D |
84 |
Oddvar Uddu, Trondhjems PK |
(V50) |
17 |
B |
B |
A |
|
|
|
B |
A |
|
|
84 |
Arild Brattrud, Dokka PK |
(V50) |
17 |
|
B |
B |
B |
|
|
A |
A |
|
|
84 |
Åge Lier, Stjørdal PK |
(V50) |
17 |
|
A |
B |
B |
|
A |
|
B |
|
|
84 |
Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern |
(V60) |
17 |
C |
B |
B |
|
|
B |
C |
B |
|
D |
84 |
Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK |
|
17 |
C |
B |
B |
|
B |
|
B |
B |
|
|
84 |
Morten Schjoldager, Bærum PK |
(V50) |
17 |
|
B |
|
|
B |
|
|
B |
A |
A |
84 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
(V50) |
17 |
C |
B |
C |
C |
|
C |
D |
B |
|
C |
84 |
Per Furset, Stord PK |
|
17 |
B |
B |
B |
|
B |
|
C |
B |
|
|
84 |
Julie Lekven, Stord PK |
(Kv) |
17 |
D |
B |
C |
C |
|
A |
|
C |
D |
C |
84 |
Gisle Huge, Bodø SSK |
(V50) |
17 |
C |
B |
C |
C |
|
C |
B |
B |
|
|
94 |
Erik Bækkevold, Brumunddal PK |
|
16 |
A |
A |
|
|
|
|
A |
A |
|
|
94 |
Pål Terje Støtvig, Larvik SS |
|
16 |
B |
B |
B |
|
|
|
B |
A |
|
|
94 |
Lars Knarud, Hadeland SS |
(V50) |
16 |
B |
A |
B |
|
B |
|
B |
|
|
|
94 |
Tryggve Lerum, Luster SSL |
|
16 |
C |
A |
B |
|
B |
|
|
A |
|
|
94 |
Johnny Nilsen, Fredrikstad SS |
(V50) |
16 |
|
B |
B |
|
|
A |
|
A |
|
C |
94 |
Olaf Åvitsland, Evje PK |
|
16 |
B |
B |
B |
|
B |
|
|
B |
|
D |
94 |
Hugo Haug, OKTS |
|
16 |
C |
B |
|
D |
B |
|
|
B |
D |
B |
94 |
Hans Olav Bjelvin, Mo PK |
(V50) |
16 |
|
B |
C |
C |
B |
B |
D |
C |
|
|
94 |
Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr |
(V50) |
16 |
C |
B |
C |
B |
|
|
B |
B |
|
|
94 |
Rolf Susegg, Steinkjer PK |
(V60) |
16 |
C |
C |
C |
|
B |
B |
D |
B |
|
|
104 |
Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK |
(Kv) |
15 |
|
A |
B |
C |
|
|
C |
A |
|
|
104 |
Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK |
|
15 |
B |
B |
B |
|
|
|
C |
A |
|
|
104 |
Hallgeir Vågenes, Åsane PK |
|
15 |
|
A |
B |
|
|
|
B |
A |
|
D |
104 |
Stian Paulsen, Ørland PK |
(Menn Jr) |
15 |
|
B |
C |
D |
A |
|
|
B |
|
C |
104 |
Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen |
(Kv) |
15 |
|
B |
B |
D |
|
A |
|
A |
|
|
104 |
Morten Antonsen, Ørland PK |
|
15 |
B |
B |
C |
|
|
|
B |
A |
|
|
104 |
Bjørge Jansen, Fredrikstad SS |
(V50) |
15 |
B |
B |
A |
|
|
|
C |
B |
|
|
104 |
Alf Jostein Dale, Kopervik PK |
|
15 |
B |
B |
A |
|
A |
|
D |
|
|
|
104 |
Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr |
|
15 |
B |
B |
B |
|
|
|
B |
B |
|
|
104 |
Onar Torbjørnsen, Kopervik PK |
|
15 |
B |
B |
B |
|
|
|
B |
B |
|
|
104 |
Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK |
|
15 |
|
B |
B |
|
B |
|
C |
B |
|
D |
104 |
Tom Lauritzen, Bodø SSK |
(V50) |
15 |
|
B |
B |
C |
|
C |
|
B |
|
C |
104 |
Carl-Fredrik N. Andreassen, Sola PK |
|
15 |
C |
B |
C |
D |
B |
|
D |
B |
|
|
104 |
Magnus Løvhaug, Dokka PK |
(V60) |
15 |
B |
B |
B |
D |
|
D |
D |
B |
|
|
104 |
Frank Hansen, Bodø SSK |
|
15 |
D |
B |
B |
D |
C |
|
|
B |
C |
|
104 |
Harald Nilsen, Stavanger PK |
(V70) |
15 |
D |
C |
C |
C |
|
C |
C |
B |
D |
|
104 |
Arne Lidwin, OKTS |
|
15 |
C |
C |
C |
C |
D |
|
D |
B |
D |
D |
104 |
Steinar Solheim, Stord PK |
(V50) |
15 |
C |
B |
C |
D |
D |
D |
C |
B |
|
|
122 |
Tore Myrvold, Brumunddal PK |
|
14 |
B |
A |
B |
|
|
|
|
A |
|
|
122 |
Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK |
(V50) |
14 |
C |
A |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
122 |
Gunnar Eide Røstad, Ørland PK |
(V50) |
14 |
B |
B |
|
|
C |
C |
D |
B |
|
|
122 |
Torger Larsen, Hedrum SS |
(V70) |
14 |
|
B |
C |
C |
|
C |
C |
B |
|
|
122 |
Erik Stai, Levanger PK |
(V60) |
14 |
C |
B |
C |
|
|
C |
C |
B |
|
|
122 |
Øyvind Mathisen, Fredrikstad SS |
(V60) |
14 |
B |
B |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
122 |
Wenche Solbakken, Aron SK Drammen |
(Kv) |
14 |
C |
B |
C |
|
|
B |
D |
B |
|
|
122 |
Rolf Lødding, Oslo SS |
(V60) |
14 |
C |
B |
C |
D |
|
B |
|
C |
D |
|
122 |
Jon Inge Barseth, Ørland PK |
(Menn Jr) |
14 |
|
B |
C |
D |
B |
|
|
B |
|
C |
122 |
Jostein Lunde, Bremnes PK |
|
14 |
C |
B |
C |
|
C |
|
D |
B |
D |
|
122 |
Asbjørn Taraldsen, Oppegård SL |
(V60) |
14 |
D |
D |
C |
D |
|
C |
C |
B |
D |
D |
122 |
Leif Øverland, Stavanger PK |
(V50) |
14 |
|
|
B |
|
|
A |
|
|
B |
A |
134 |
Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK |
|
13 |
|
B |
B |
|
|
|
B |
A |
|
|
134 |
Stein Arne Jensen, Lillehammer PK |
|
13 |
C |
B |
C |
|
|
|
B |
B |
|
|
134 |
Morten Ringkilen, Mysen PL |
|
13 |
C |
B |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Bjørn Aage Orø, Bodø SSK |
(V50) |
13 |
C |
C |
C |
C |
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Bjørn Heggelund, Verdal SSL |
(V50) |
13 |
B |
B |
C |
|
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Per Oskar Bøe, Mysen PL |
|
13 |
C |
B |
C |
|
|
|
B |
B |
|
|
134 |
Eirik Johnsen, Årdal PK |
|
13 |
C |
B |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Hans Martin, Trondhjems PK |
(V60) |
13 |
C |
B |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Thomas Heia Østborg, Namdal SSL |
|
13 |
|
B |
C |
C |
B |
|
|
B |
|
|
134 |
Svein Krakeli, Eide & Fræna PK |
|
13 |
C |
B |
C |
D |
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK |
|
13 |
B |
B |
D |
|
|
|
B |
B |
|
|
134 |
Andre Trønnes, Narvik PK |
|
13 |
C |
B |
B |
|
|
|
C |
B |
|
|
134 |
Finn Robert Lund, Oslo PK |
|
13 |
C |
B |
|
D |
B |
|
D |
B |
|
|
134 |
Kjell M. Haarr, Sola PK |
(V60) |
13 |
|
B |
D |
D |
|
C |
C |
B |
D |
|
134 |
Pertti Torpakko, Finnsnes PK |
(V60) |
13 |
C |
B |
C |
D |
C |
|
|
C |
|
D |
134 |
Kjell Skjolden, Luster SSL |
|
13 |
D |
B |
B |
|
B |
|
|
B |
|
|
134 |
Åsbjørn Idland, NOP/Vatne |
(V60) |
13 |
C |
C |
C |
D |
|
|
D |
B |
|
C |
151 |
Ståle Waagbø, Stavanger PK |
|
12 |
|
|
|
|
A |
A |
|
|
|
A |
151 |
Harald Knoop, Sola PK |
(V50) |
12 |
|
A |
A |
|
|
|
|
A |
|
|
151 |
Kristian Baumann, Oslo PK |
(V50) |
12 |
|
A |
A |
|
|
|
|
A |
|
|
151 |
Roald Hervik, Kopervik PK |
|
12 |
C |
B |
B |
|
|
|
|
A |
|
|
151 |
Knut Mosand, Rauland PK |
|
12 |
|
B |
B |
|
|
|
C |
A |
|
|
151 |
Ronny Røise, Lena SS |
|
12 |
B |
B |
C |
|
|
|
|
A |
|
|
151 |
Asgeir Jordahl, Kristiansund PK |
|
12 |
|
B |
|
B |
B |
|
|
B |
|
|
151 |
Knut Narve Skogland, Trondhjems PK |
|
12 |
|
B |
B |
B |
|
|
|
B |
|
|
151 |
Morten Halvorsen, Lillestrøm OP |
|
12 |
|
B |
|
|
A |
|
|
B |
|
C |
151 |
Edvin Heggland, Haugesund PK |
(V50) |
12 |
C |
B |
B |
|
|
|
|
B |
|
D |
151 |
Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK |
(Menn U16) |
12 |
|
B |
C |
D |
|
C |
|
B |
|
D |
151 |
Jan Tore Øyhus, Dokka PK |
|
12 |
|
B |
B |
|
B |
|
|
B |
|
|
151 |
Eivind Arne Tonning, Stryn PK |
|
12 |
|
B |
C |
C |
C |
|
|
B |
|
|
151 |
Asgaut Røssland, Egersund PK |
(V50) |
12 |
|
B |
B |
|
|
|
B |
B |
|
|
151 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
|
12 |
|
B |
C |
|
A |
|
|
|
|
B |
151 |
Victor Kvassheim, Sola PK |
|
12 |
D |
B |
C |
B |
|
|
|
B |
|
|
151 |
Thomas Martinsen, Fredrikstad PK |
|
12 |
B |
B |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
151 |
Trygve Nåsen, Bremnes PK |
(V50) |
12 |
|
B |
B |
|
B |
|
D |
C |
|
|
151 |
Jan Helge Tofte, Stord PK |
|
12 |
D |
C |
C |
|
C |
|
C |
B |
|
|
151 |
Bjørn Sandbugt, Bremnes PK |
(V50) |
12 |
C |
B |
C |
D |
|
|
D |
C |
D |
|
151 |
Paul Kviteberg, Lyngsalpene PK |
(V60) |
12 |
D |
C |
C |
|
|
B |
C |
C |
|
|
172 |
Petter Kleiven, Oslo PK |
|
11 |
B |
|
|
|
|
|
A |
A |
|
|
172 |
Trond Bergsveen, Lena SS |
|
11 |
|
A |
|
|
A |
|
|
B |
|
|
172 |
Hjalmar Joleik, Florø PK |
(V50) |
11 |
|
B |
A |
|
|
|
|
A |
|
|
172 |
Bernt Johansen, Mo PK |
|
11 |
|
B |
B |
D |
D |
|
|
B |
|
|
172 |
Wemunn Aabø, Oslo PK |
|
11 |
B |
B |
|
|
|
|
B |
C |
|
|
172 |
Stian Kristoffersen, Modum PK |
|
11 |
D |
B |
|
|
C |
|
C |
B |
|
|
172 |
Tore Saur, Stryn PK |
|
11 |
|
|
B |
C |
B |
|
|
B |
|
|
172 |
Sissil Magnussen, Sola PK |
(Kv) |
11 |
D |
B |
C |
D |
|
|
D |
B |
|
|
172 |
Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern |
|
11 |
|
|
B |
|
B |
|
|
B |
|
C |
172 |
Eirik Kvalen, Luster SSL |
(V50) |
11 |
D |
C |
C |
|
B |
|
|
B |
|
|
172 |
Jan Dahlgren, Namnå PK |
|
11 |
B |
C |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
172 |
Johnny Bergholt, Bodø SSK |
(V50) |
11 |
|
|
B |
B |
|
D |
|
B |
D |
|
172 |
Kristin Schaug-Pettersen, Oslo PK |
(Kv) |
11 |
|
C |
C |
D |
|
B |
|
B |
|
|
172 |
Tor Hoff, Ørland PK |
(V70) |
11 |
C |
C |
C |
|
|
C |
D |
C |
|
|
172 |
Stian S. Øyvann, Trondhjems PK |
(Menn Jr) |
11 |
|
C |
D |
|
B |
B |
|
C |
|
|
172 |
Arnt Olav Flønes, Stavanger PK |
(V50) |
11 |
|
C |
C |
D |
|
A |
|
C |
|
|
172 |
Olga Pavlova, Molde PK |
(Kv) |
11 |
|
C |
C |
D |
|
B |
|
D |
|
C |
172 |
Anne Brit Ødegård, Bremnes PK |
(Kv) |
11 |
D |
C |
C |
D |
|
D |
D |
C |
D |
|
190 |
Arne Jordal, Odda PK |
(V50) |
10 |
|
A |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
190 |
Reidar Øgreid, Sandnes PK |
|
10 |
|
B |
B |
|
|
|
|
A |
|
|
190 |
Bjørn Ivar Pettersen, Hedrum SS |
|
10 |
|
B |
B |
D |
|
|
|
B |
|
|
190 |
Dan Frode Mortensen, Bærum PK |
|
10 |
|
C |
B |
D |
|
|
|
B |
|
D |
190 |
Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK |
|
10 |
B |
|
|
|
A |
|
|
|
|
B |
190 |
Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen |
(Kv) |
10 |
|
B |
|
|
|
B |
D |
B |
|
|
190 |
Liv Storm Jortveit, Rauland PK |
(Kv) |
10 |
|
|
B |
|
|
B |
D |
B |
|
|
190 |
Elisabeth Wiel, Oslo PK |
(Kv) |
10 |
D |
B |
C |
D |
|
|
|
B |
|
|
190 |
Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK |
|
10 |
B |
D |
|
|
|
|
B |
B |
|
|
190 |
Are Wivestad, Sandnes PK |
|
10 |
|
B |
C |
D |
|
|
D |
B |
|
|
190 |
Svein Tore Rabben, Åsane PK |
(V50) |
10 |
D |
C |
C |
|
|
|
C |
B |
|
|
190 |
Reidar Foss Andersen, Åsane PK |
|
10 |
C |
B |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
190 |
Geir Småvik, Støren PK |
|
10 |
|
|
B |
|
B |
|
C |
C |
|
|
190 |
Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne |
|
10 |
C |
C |
D |
D |
|
|
D |
B |
|
|
190 |
Vidar Holm, Oslo PK |
|
10 |
D |
D |
D |
|
C |
|
C |
B |
|
|
190 |
Tore Vinkenes, Larvik SS |
|
10 |
C |
B |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
190 |
Jan-Erik Brandbu, Sarpsborg PK |
(V70) |
10 |
C |
B |
C |
|
|
D |
|
C |
|
|
190 |
Odd Willy Aas, Mysen PL |
(V50) |
10 |
C |
C |
|
|
|
C |
C |
C |
|
|
190 |
Olav J. Bjørkås, Sitter IL PK |
|
10 |
C |
D |
C |
|
B |
|
|
C |
|
|
190 |
Andrea Wick, Finnsnes PK |
(Kv U16) |
10 |
D |
C |
C |
|
|
B |
|
C |
|
|
190 |
Eystein Eliassen, Salangen PK |
(V50) |
10 |
D |
D |
C |
|
B |
|
D |
C |
|
|
190 |
Leif Susegg, Steinkjer PK |
(V50) |
10 |
D |
C |
C |
|
B |
|
|
C |
|
|
190 |
Rune Finstad, OKTS |
(V50) |
10 |
C |
D |
C |
D |
|
|
C |
C |
|
|
190 |
Jarle Bjølverud, Molde PK |
(V50) |
10 |
D |
C |
D |
D |
|
C |
|
C |
|
D |
190 |
Ina Knudsen, Bergen PK |
(Kv) |
10 |
|
D |
D |
|
|
B |
|
D |
A |
|
190 |
Willy Klette, Oppegård SL |
(V60) |
10 |
D |
C |
C |
|
|
C |
D |
D |
|
D |
190 |
Fred Andersen, Fredrikstad SS |
(V70) |
10 |
D |
D |
D |
D |
|
B |
D |
D |
|
D |
217 |
Erik Borgen, Oslo PK |
|
9 |
|
B |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Anders Maurdalen, Brumunddal PK |
|
9 |
|
B |
|
|
|
|
B |
B |
|
|
217 |
Thore Bjørn Olsen, Arendal PK |
|
9 |
|
|
B |
|
|
|
B |
B |
|
|
217 |
Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr |
|
9 |
|
B |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Åge Ånensen, Stord PK |
|
9 |
|
B |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Edvin Hagen, Aukra PK |
(V50) |
9 |
D |
D |
C |
|
|
|
C |
B |
|
|
217 |
Per Ringen, Lena SS |
(V60) |
9 |
|
B |
|
|
|
B |
|
B |
|
|
217 |
Jon Andersen, Aron SK Drammen |
|
9 |
|
|
C |
|
A |
|
D |
C |
|
|
217 |
Øyvind Jakobsen, Oslo PK |
|
9 |
D |
C |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Geir Pettersen, Harstad PK |
|
9 |
C |
D |
D |
|
|
|
C |
B |
|
|
217 |
Stein Wålbakken, Lillestrøm OP |
|
9 |
|
B |
C |
|
C |
|
|
C |
|
|
217 |
Alf Robert Kåsner, Melhus PK |
|
9 |
|
B |
|
C |
B |
|
|
|
|
D |
217 |
Finn Mikalsen, Mo PK |
(V50) |
9 |
|
B |
C |
|
|
|
C |
C |
|
|
217 |
Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK |
|
9 |
C |
C |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Per Martin Marum, Trondhjems PK |
(V60) |
9 |
|
B |
C |
D |
|
|
|
C |
D |
|
217 |
Asbjørn Olsen, Arendal PK |
|
9 |
|
D |
D |
|
D |
|
B |
B |
|
|
217 |
Ola Frigaard, Stjørdal PK |
|
9 |
|
B |
C |
|
B |
|
|
D |
|
|
217 |
Petter Lundstrøm, Trondhjems PK |
|
9 |
|
B |
C |
|
B |
|
|
D |
|
|
217 |
Marianne Søraa, Sitter IL PK |
(Kv) |
9 |
|
D |
D |
|
|
A |
|
B |
|
|
217 |
Anita L. Hansen, Svolvær PK |
(Kv) |
9 |
|
D |
C |
|
|
C |
D |
B |
|
|
217 |
Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK |
(V50) |
9 |
C |
C |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
217 |
Nils Håvard Dahl, Verdal SSL |
(V50) |
9 |
D |
C |
D |
D |
|
|
D |
B |
|
|
217 |
Eirik Kuven, Bergen PK |
|
9 |
|
B |
C |
D |
|
|
|
C |
|
D |
217 |
Lillian Larsen, Lyngsalpene PK |
(Kv) |
9 |
|
B |
C |
|
|
B |
|
D |
|
|
217 |
Torstein Ervik, Harstad PK |
|
9 |
C |
C |
|
|
|
|
C |
B |
|
|
217 |
Anders Lund, Sarpsborg PK |
(V50) |
9 |
|
|
|
C |
B |
A |
|
|
|
|
217 |
Ronny Ståle Pedersen, Mo PK |
|
9 |
|
|
B |
C |
B |
|
|
D |
|
|
217 |
Steinar Myhre, Mo PK |
|
9 |
|
C |
C |
D |
C |
|
|
C |
|
|
217 |
Børre Andreas Haugen, Sigdal og Eggedal PK |
|
9 |
C |
C |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
217 |
Svanhild Blix, Mosjøen PK |
(Kv) |
9 |
D |
D |
C |
D |
|
D |
D |
C |
|
|
217 |
Bjørn Holmestrand, NOP/Dal |
|
9 |
C |
C |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
217 |
John Arvid Kleppe, Tysnes SSK |
(V50) |
9 |
C |
C |
C |
|
|
|
C |
D |
|
|
217 |
Ståle Nordeng, Fauske & Sørfold PK |
|
9 |
D |
C |
D |
|
C |
|
|
C |
D |
|
217 |
Arnim Svaleng, Alta SSK |
(V60) |
9 |
D |
C |
C |
D |
|
|
D |
C |
|
|
217 |
Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK |
(Menn Jr) |
9 |
D |
D |
D |
|
C |
C |
|
D |
|
D |
252 |
Anders Svegård, Steinkjer PK |
|
8 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
A |
252 |
Anders Dingstad, Askim PK |
|
8 |
|
B |
|
|
|
|
A |
D |
|
|
252 |
Ove Dahl, Bærum PK |
(V60) |
8 |
|
|
C |
|
|
|
B |
B |
|
|
252 |
Roy Strøm, Sitter IL PK |
|
8 |
|
C |
|
|
B |
|
|
B |
|
|
252 |
Jørgen Olsen, Trondhjems PK |
|
8 |
B |
B |
|
|
|
|
|
|
|
C |
252 |
Kjetil Skogshagen, Larvik SS |
|
8 |
|
B |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Magnus Kvitne, Finnsnes PK |
|
8 |
|
B |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Bjørn Tormod Moen, Eide & Fræna PK |
(V50) |
8 |
|
C |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Svein Tore Verstad, Ørsta/Volda PK |
|
8 |
|
C |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Tore V Myhren, Lillehammer PK |
|
8 |
|
B |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Kjell S. Johansen, Trondhjems PK |
(V50) |
8 |
|
C |
|
|
B |
|
|
|
|
B |
252 |
Bjørn Hervard, Bærum PK |
(V60) |
8 |
|
D |
|
D |
|
|
C |
B |
|
D |
252 |
Bjørn Flore, Sitter IL PK |
|
8 |
D |
C |
|
|
B |
|
|
C |
|
|
252 |
Steinar Djønne, Odda PK |
(V50) |
8 |
D |
B |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
252 |
Olaf Isaksen, Kristiansund PK |
|
8 |
|
C |
C |
D |
|
|
|
B |
|
|
252 |
Svein A. Hjelmtveit, Lena SS |
|
8 |
|
C |
D |
|
D |
|
D |
B |
|
|
252 |
Dag Liestøl, Greipstad SL-Pgr |
|
8 |
C |
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
252 |
Per-Erik Wiggen, Steinkjer PK |
(V50) |
8 |
|
B |
C |
|
|
D |
|
C |
|
|
252 |
Svein Nesje, Oslo PK |
|
8 |
|
C |
C |
D |
|
|
|
B |
|
|
252 |
Sigmund Westvik, Stord PK |
|
8 |
|
B |
B |
|
|
|
|
C |
|
|
252 |
Terje Fallmyr, Indre Fosen SSK |
|
8 |
B |
C |
D |
|
C |
|
|
|
|
|
252 |
Einar Bjelland, Stord PK |
|
8 |
|
B |
B |
|
|
|
|
C |
|
|
252 |
Gunnar Solheim, Stord PK |
|
8 |
C |
|
B |
|
|
|
D |
C |
|
|
252 |
Kjell Thorsen, Porsgrunn PK |
(V60) |
8 |
|
C |
C |
C |
|
|
|
C |
|
|
252 |
Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK |
|
8 |
D |
C |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
252 |
Gunnar Aske, Trondhjems PK |
|
8 |
|
C |
C |
D |
|
|
|
C |
D |
|
252 |
Dag Kristiansen, Aron SK Drammen |
(V50) |
8 |
C |
C |
C |
|
|
|
D |
D |
|
|
252 |
Maren Larsen Kamp, Trondhjems PK |
(Kv Jr) |
8 |
|
D |
D |
|
|
B |
|
C |
D |
|
252 |
Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK |
(Kv U16) |
8 |
|
C |
C |
|
|
C |
|
C |
|
|
252 |
Hans B. Nyhus, Lyngsalpene PK |
(V60) |
8 |
D |
D |
D |
D |
|
C |
D |
D |
|
|
252 |
Harald Ræge, NOP/Vatne |
(V60) |
8 |
|
|
C |
|
|
B |
|
|
D |
C |
252 |
Joakim Lundstrøm, Trondhjems PK |
(Menn U16) |
8 |
|
D |
D |
D |
D |
C |
|
D |
|
D |
284 |
Jan Ove Hjelseng, Meråker PK |
|
7 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
B |
284 |
Morten Støen, Bærum PK |
(V50) |
7 |
|
|
B |
|
|
|
|
A |
|
|
284 |
Ole Morten Valø, Askim PK |
|
7 |
|
A |
|
|
B |
|
|
|
|
|
284 |
Klaus Lie, Bergen PK |
|
7 |
|
B |
|
|
|
|
|
A |
|
|
284 |
Kenneth Hempkins, Asker SK |
|
7 |
|
B |
|
|
|
|
|
A |
|
|
284 |
Leif Inge Oen, OKTS |
|
7 |
|
|
B |
|
|
|
|
B |
|
D |
284 |
Tore Berberg, Porsgrunn PK |
(V50) |
7 |
|
|
|
C |
|
C |
|
B |
|
|
284 |
Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr |
(V50) |
7 |
|
D |
C |
|
|
|
D |
B |
|
|
284 |
Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK |
|
7 |
|
C |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Odd Hellevik, Ålesund PK |
|
7 |
|
D |
B |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
|
7 |
|
C |
|
|
A |
|
|
D |
|
|
284 |
Linda Marie Skalde, Oslo PK |
(Kv) |
7 |
|
B |
|
|
|
|
C |
C |
|
|
284 |
Toralf Pedersen, Stjørdal PK |
(V50) |
7 |
|
|
C |
|
|
|
B |
C |
|
|
284 |
Linn Iren Flaate, Trondhjems PK |
(Kv Jr) |
7 |
|
B |
|
|
|
A |
|
|
|
|
284 |
Don Robertson, Sandnes PK |
(V50) |
7 |
|
|
|
|
A |
|
|
B |
|
|
284 |
Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK |
|
7 |
C |
B |
C |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
Marianne Grønvold, Bærum PK |
(Kv) |
7 |
|
D |
D |
|
|
|
C |
B |
|
|
284 |
Svein Åge Olsen, Oslo PK |
|
7 |
|
B |
|
|
C |
|
|
C |
|
|
284 |
Kåre Angvik, Svalbard Turn Pgr |
(V50) |
7 |
|
B |
D |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Ragnar Thobru, Aron SK Drammen |
|
7 |
|
B |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Roy Wittenberg, Sola PK |
(V60) |
7 |
|
C |
|
|
|
C |
|
B |
|
|
284 |
Kjell Kvalen, Luster SSL |
|
7 |
D |
D |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Roger Sommernes, Askim PK |
|
7 |
C |
D |
|
|
|
|
D |
B |
|
|
284 |
Frank Kristensen, Pi 54 Lunde |
|
7 |
|
C |
|
C |
B |
|
|
|
|
|
284 |
Kenneth Frammarsvik, Florø PK |
|
7 |
|
C |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Robert Rehnmark, Førde PK |
|
7 |
|
B |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Øyvind Steinsholt, Hedrum SS |
(V50) |
7 |
C |
B |
C |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
Roger Hovden, Ørsta/Volda PK |
|
7 |
|
B |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK |
|
7 |
|
C |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
284 |
Ivar Heitmann, Alta SSK |
|
7 |
D |
C |
D |
|
B |
|
|
|
|
|
284 |
Ole Swang, Oslo PK |
|
7 |
D |
C |
|
D |
|
|
|
C |
D |
|
284 |
Knut Gundersen, Sarpsborg PK |
|
7 |
|
C |
|
|
B |
|
|
C |
|
|
284 |
Jostein Sunde, Sandnes PK |
|
7 |
|
C |
B |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Geir I Haugsnes, Haugesund PK |
|
7 |
|
C |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
284 |
Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK |
|
7 |
|
C |
B |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Line Strømdal, Trondhjems PK |
(Kv) |
7 |
|
C |
C |
D |
|
|
|
C |
|
|
284 |
Finn Olsen, Vestnes PK |
|
7 |
|
|
|
D |
B |
|
D |
C |
|
|
284 |
Toivo Laakso, Lillehammer PK |
(V60) |
7 |
D |
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
284 |
Tor-Ole Arnesen, Alta SSK |
|
7 |
C |
C |
C |
D |
|
|
|
|
|
|
284 |
Samuel Johansen, Alta SSK |
|
7 |
D |
C |
D |
|
C |
|
|
D |
|
|
284 |
Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK |
|
7 |
|
C |
D |
|
C |
|
|
C |
|
|
284 |
Kjell Kalland, Førde PK |
(V50) |
7 |
|
|
|
|
C |
B |
|
|
|
C |
284 |
Svein Olav Haarberg, Bodø SSK |
(V50) |
7 |
|
|
C |
|
|
C |
|
C |
D |
|
284 |
Trygve Grøsland, Kristiansand PK |
(V70) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
D |
D |
C |
|
|
284 |
Bjørn-Sture Nilsen, Kirkenes PK |
(V60) |
7 |
D |
C |
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
284 |
Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern |
(V70) |
7 |
D |
D |
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
284 |
Ståle Emil B Johansen, Alta SSK |
|
7 |
D |
D |
C |
|
C |
|
|
D |
|
|
284 |
Marianne Mysen, Mysen PL |
(Kv V60) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
C |
D |
D |
|
|
284 |
Rune Kimo, Indre Fosen SSK |
|
7 |
D |
D |
D |
|
C |
|
D |
D |
|
|
284 |
Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK |
|
7 |
D |
D |
|
D |
C |
|
D |
D |
|
|
284 |
Otto Søilen, NOP/Haakonsvern |
(V70) |
7 |
D |
D |
|
|
|
C |
D |
D |
|
D |
284 |
Knut Mysen, Mysen PL |
(V60) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
C |
D |
D |
|
|
284 |
Mona Sølvi Gjertsen, Flintlåsen PK |
(Kv) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
D |
D |
D |
|
D |
284 |
Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK |
|
7 |
D |
D |
D |
D |
|
|
D |
D |
D |
|
284 |
Paul Sandvik, Ørland PK |
|
7 |
D |
D |
D |
D |
D |
|
|
D |
|
D |
284 |
Wenche Hansen, Lyngsalpene PK |
(Kv V50) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
B |
|
D |
|
|
284 |
Line Nor, Oslo PK |
(Kv) |
7 |
|
D |
D |
|
|
C |
|
D |
D |
D |
284 |
Magne Eggen, Kristiansand PK |
(V70) |
7 |
D |
D |
D |
|
|
C |
|
D |
|
D |
342 |
Roger Leite, Oslo PK |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
A |
C |
|
342 |
Gudbjørg Elva, Vennesla PK |
(Kv) |
6 |
D |
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
André Tellevik, Åsane PK |
|
6 |
|
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Asmund Kristiansen, Lillehammer PK |
|
6 |
B |
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Siv Marit Løvhaug, Dokka PK |
(Kv) |
6 |
|
B |
B |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
Trond Halstensen, Vadsø SL Sgr |
|
6 |
|
B |
B |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP |
|
6 |
|
|
|
|
B |
|
|
B |
|
|
342 |
Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK |
|
6 |
|
B |
|
|
B |
|
|
|
|
|
342 |
Bjørn Åsen, Asker SK |
(V50) |
6 |
|
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
John Tellef Håbesland, Birkenes & Lillesand SSL |
(V60) |
6 |
D |
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Ola Eirik Bolme, Rindal PK |
|
6 |
|
B |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
342 |
Bjørn Lindblad, Askim PK |
|
6 |
|
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Agnar Holm, Lillestrøm OP |
|
6 |
|
|
|
|
A |
|
|
C |
|
|
342 |
Bjørn Agnar Dahl, Tønsberg O. PK |
|
6 |
|
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Stig Petter Rekkedal, Bondalen SSK |
|
6 |
|
B |
B |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK |
|
6 |
|
D |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Kjetil Bøe, Porsgrunn PK |
|
6 |
D |
B |
|
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Odd Arne Langeland, Ålesund PK |
|
6 |
|
B |
B |
|
|
|
|
|
|
|
342 |
Rune Johansen, Askim PK |
|
6 |
|
C |
|
|
|
|
D |
B |
|
|
342 |
Amund Amundsen, Eidskog SS |
(V70) |
6 |
|
D |
|
|
B |
C |
|
|
|
|
342 |
Per Roar Lillemo, Skei PK |
|
6 |
|
B |
C |
|
|
|
|
|
|
D |
342 |
Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP |
|
6 |
|
B |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
342 |
Kjetil Forren, Oppdal PK |
|
6 |
|
|
B |
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Vegard Brekke, Lillestrøm OP |
|
6 |
|
B |
|
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Gustav P Jensen, Aron SK Drammen |
(V60) |
6 |
|
|
|
|
|
|
B |
B |
|
|
342 |
Knut Rimstad, Bærum PK |
|
6 |
|
D |
C |
|
|
|
|
B |
|
|
342 |
Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK |
(V60) |
6 |
|
C |
|
|
B |
|
|
|
D |
|
342 |
Arne Gujord, Bæverdalen PK |
|
6 |
|
B |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
342 |
Roy Blokhus, Mo PK |
|
6 |
|
D |
B |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen |
|
6 |
|
C |
|
|
C |
|
|
|
|
C |
342 |
Alexander Åreskjold, Sandnes PK |
|
6 |
|
C |
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
342 |
Roy Håkon Pedersen, Florø PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Kai Tore Vik, Egersund PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Knut Avdem, Mosjøen PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Peter Barkovskij, Bergen PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Gerhard Vågen, Bergen PK |
(V60) |
6 |
D |
C |
D |
D |
|
|
D |
|
|
|
342 |
Bjørn Gjerstad, Hokksund PK |
|
6 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
B |
342 |
Einar B Dahl, Lillehammer PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
|
6 |
|
C |
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
342 |
Anja Skagmo, Bærum PK |
(Kv) |
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Leif Kvitne, Finnsnes PK |
(V60) |
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Svein Robert Johansen, Rygge PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Arne Østborg, Namdal SSL |
(V50) |
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK |
(V50) |
6 |
|
C |
|
|
|
C |
|
C |
|
|
342 |
Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad SL-Pgr |
|
6 |
D |
|
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
342 |
Geir Åge Follesø, Åsane PK |
|
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Per Gunnar Wærheim, Pi 54 Lunde |
(V60) |
6 |
|
C |
|
D |
D |
C |
|
|
|
|
342 |
Arve Gomsrud, Aron SK Drammen |
|
6 |
|
D |
D |
|
C |
|
D |
D |
|
|
342 |
Gudmund Koran, Trondhjems PK |
(V50) |
6 |
|
C |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
342 |
Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK |
|
6 |
D |
D |
D |
|
|
|
C |
D |
|
|
342 |
Terje Andersen, Fredrikstad SS |
(V50) |
6 |
|
C |
|
|
|
B |
|
|
D |
|
342 |
Ole Thune, NOP/Haakonsvern |
(V70) |
6 |
D |
D |
|
|
|
|
D |
C |
|
D |
342 |
Hilde Sydow, Harstad PK |
(Kv) |
6 |
D |
C |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
342 |
Ole Vidar Bøe, Mysen PL |
|
6 |
D |
C |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
342 |
Bjørn Iversen, Tromsø PK |
|
6 |
D |
D |
D |
|
D |
|
D |
D |
|
|
342 |
Siri Vaggen Olsen, Oslo PK |
(Kv) |
6 |
D |
D |
D |
D |
|
D |
|
D |
|
|
342 |
Harald Setsaas, Selbu PK |
(V50) |
6 |
D |
D |
|
|
D |
D |
|
|
D |
D |
399 |
Svein Ove Nielsen, Sola PK |
(V50) |
5 |
|
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
399 |
Tom Kristian Nerbø, Aukra PK |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
C |
B |
|
|
399 |
Thomas Fosse, Stavanger PK |
(Menn Jr) |
5 |
|
|
|
|
C |
|
|
B |
|
|
399 |
Terje Langørgen, Stord PK |
|
5 |
|
|
C |
|
|
|
|
B |
|
|
399 |
Rune Nilsen, Trondhjems PK |
|
5 |
C |
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Normann Hetland, Sandnes PK |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
C |
B |
|
|
399 |
Børge Svardal, Bremnes PK |
|
5 |
C |
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Gunnar Nordgård, Bodø SSK |
(V50) |
5 |
|
|
|
|
|
|
B |
C |
|
|
399 |
Olav Melkild, Sunndal PK |
|
5 |
|
B |
|
|
C |
|
|
|
|
|
399 |
Morten Kraabøl, Lillehammer PK |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
C |
B |
|
|
399 |
Erik Nyberg, Lena SS |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
C |
B |
|
|
399 |
Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK |
|
5 |
B |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Tom Asle Kvile, Sandane PK |
|
5 |
|
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
399 |
Arne Sagerud, Namnå PK |
|
5 |
|
|
|
C |
|
|
|
B |
|
|
399 |
Hannes Storhaug-Meyer, Akademisk SL |
|
5 |
|
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
399 |
Are Skotnes, Fannefjord PK |
|
5 |
|
C |
|
|
|
|
|
B |
|
|
399 |
Lars Moe Løset, Rindal PK |
|
5 |
|
C |
B |
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Terje Elveos, Svolvær PK |
(V50) |
5 |
|
|
|
|
D |
|
D |
B |
|
|
399 |
Henrik Evensen, Fredrikstad PK |
|
5 |
D |
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Edvin Skjong, Ålesund PK |
|
5 |
|
C |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
399 |
Johan Adamson, Kopervik PK |
|
5 |
|
|
B |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Linn Berven-Hanssen, Sola PK |
(Kv Jr) |
5 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
C |
|
|
399 |
Stig Næss, Vardø PK |
|
5 |
|
C |
B |
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Andre Grawinkel, Porsgrunn PK |
|
5 |
|
D |
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
399 |
Øyvind Løkka, Lillestrøm OP |
|
5 |
|
C |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Helge Knutsen, Aron SK Drammen |
|
5 |
|
|
C |
|
|
|
D |
C |
|
|
399 |
Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr |
|
5 |
|
C |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Johan Fagerheim, Åndalsnes Pk |
|
5 |
|
C |
B |
|
|
|
|
|
|
|
399 |
Erlend Vikestrand, Ørsta/Volda PK |
(Menn Jr) |
5 |
|
D |
C |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Roar Larsen, Narvik PK |
(V60) |
5 |
D |
D |
|
|
|
|
D |
C |
|
|
399 |
Atle Turøy, Stord PK |
|
5 |
|
C |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Krister Kvaavik, Bergen PK |
|
5 |
|
C |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Knut I. Skotterud, NOP/Dal |
(V50) |
5 |
|
|
D |
|
|
|
C |
C |
|
|
399 |
Steinar Staurset, Fannefjord PK |
|
5 |
D |
C |
|
|
|
|
D |
D |
|
|
399 |
Robert Bjørkås, Sitter IL PK |
|
5 |
|
D |
|
|
C |
|
|
C |
|
|
399 |
Otto Rasmussen, Bergen PK |
|
5 |
|
C |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
399 |
Cato Denné, Modum PK |
(V60) |
5 |
D |
D |
|
|
|
|
D |
C |
|
|
399 |
Reidar Owe, Skudenes PK |
(V60) |
5 |
|
D |
|
|
|
C |
|
C |
|
|
399 |
Jochen Lauw, Kristiansand PK |
|
5 |
D |
D |
|
|
|
|
D |
C |
|
|
399 |
Andreas Torheim, Eide & Fræna PK |
(Menn U16) |
5 |
|
D |
D |
D |
|
D |
|
D |
|
|
399 |
Dagfinn Lutro, Odda PK |
(V60) |
5 |
D |
D |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
399 |
Svein Jostein Årsbog, Eide & Fræna PK |
|
5 |
|
D |
D |
D |
D |
|
|
D |
|
|
399 |
Sigmund Lindberget, Elverum PK |
(V50) |
5 |
D |
D |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
399 |
Lars Inge Aga, Odda PK |
(V50) |
5 |
|
D |
C |
|
|
D |
|
D |
|
|
399 |
Bengt Morten Taraldsen, Grimstad SS |
|
5 |
D |
D |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
399 |
Alfred Andreassen, Nordkjosbotn PK |
|
5 |
D |
D |
D |
|
C |
|
|
|
|
|
399 |
Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK |
|
5 |
|
|
C |
D |
C |
|
|
|
|
|
399 |
Øystein Stamland, Kristiansand PK |
|
5 |
D |
D |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
399 |
Odd Røst, Stjørdal PK |
(V70) |
5 |
|
|
C |
|
|
C |
|
D |
|
|
399 |
Sigvart Lillebø, Ålesund PK |
|
5 |
D |
D |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
399 |
Bjørg W. Kristiansen, Fredrikstad SS |
(Kv) |
5 |
|
D |
D |
|
|
B |
|
|
|
|
399 |
John Bjarne Weløy, Bergen PK |
(V70) |
5 |
|
D |
D |
D |
|
D |
|
D |
|
|
399 |
Helge Jonassen, Sandnes PK |
(V60) |
5 |
D |
|
D |
|
|
C |
|
D |
|
|
399 |
Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK |
(Menn Jr) |
5 |
|
D |
D |
|
D |
D |
|
D |
|
|
399 |
Reidar Isaksen, Aron SK Drammen |
(V50) |
5 |
|
D |
D |
|
|
C |
|
D |
|
|
399 |
Roy Erik Johansen, Kristiansand PK |
(V50) |
5 |
D |
D |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
455 |
Petter Bratli, Odda PK |
|
4 |
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
|
455 |
Roar Holden, Trondhjems PK |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
A |
|
|
455 |
Oddvar Knutsen, Stavanger PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Arild Aurstad, Steinkjer PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Kai Ole Sylte, Støren PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Jarle Larsen, Stord PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Kenneth Friberg, Lardal R & PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Kjetil Pharm, Bærum PK |
|
4 |
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
|
455 |
Rune Berg, Ringerike PK |
|
4 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
D |
|
455 |
Bjørn Korneliussen, Svelvik SS |
|
4 |
D |
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Bjørn Østby, Aron SK Drammen |
(V50) |
4 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
D |
|
455 |
Jan-Petter Dørmænen, Kirkenes PK |
(V50) |
4 |
|
B |
D |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Jostein Sander, Lillestrøm OP |
|
4 |
|
|
|
|
B |
|
|
D |
|
|
455 |
Jon Magne Frislid, Ørsta/Volda PK |
|
4 |
|
B |
|
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Gunnar Bjørnstad, Bærum PK |
|
4 |
|
D |
|
|
|
|
|
B |
|
|
455 |
Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK |
|
4 |
|
D |
|
|
|
|
|
B |
|
|
455 |
Fredrik Pettersen Førli, Sola PK |
(V60) |
4 |
|
D |
|
|
|
|
|
B |
|
|
455 |
Kjetil Sørheim, Stavanger PK |
|
4 |
|
|
|
|
B |
|
|
D |
|
|
455 |
Geir Nordrum, Lena SS |
(V50) |
4 |
|
|
|
|
|
|
D |
B |
|
|
455 |
Jens Ragnar Nygård, Moss PK |
|
4 |
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Arild Zakariassen, Evje PK |
|
4 |
|
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Torstein Vrålid, Rjukan PK |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Ingar Fossum, Fredrikstad SS |
|
4 |
|
|
C |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Ricard Hille, Marnar PL |
|
4 |
|
|
B |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Tore Presthaug, Stord PK |
|
4 |
|
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Ronald Pettersen, Meløy PK |
|
4 |
D |
C |
|
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Per Anders Brobak, Stjørdal PK |
|
4 |
|
|
C |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Terje Andreassen, Porsgrunn PK |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Rune Helle, NOP/Haakonsvern |
|
4 |
D |
|
|
|
|
|
D |
C |
|
|
455 |
Peter Hirth, Aron SK Drammen |
|
4 |
|
|
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
455 |
Sjur A Kleiven, Lillehammer PK |
(V60) |
4 |
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
455 |
Sigurd Pettersen, Oslo PK |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Vidar Fosseli, Svolvær PK |
|
4 |
|
|
|
|
C |
|
|
C |
|
|
455 |
Anne Gundersen, Bærum PK |
(Kv V50) |
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Kristian Hausken, Kopervik PK |
|
4 |
|
D |
|
D |
|
|
|
C |
|
|
455 |
Ivan Løvik, Meløy PK |
|
4 |
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Knut Morønning, Namnå PK |
|
4 |
|
|
C |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Jan Helge Søttar, Mosjøen PK |
|
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Erik Marcussen, Larvik SS |
|
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Stian Knutsen, Lillestrøm OP |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Siri Henden, Vennesla PK |
(Kv) |
4 |
|
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Knut Kalliainen, Kirkenes PK |
|
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Hans Kristian Bendixby, Zero PK |
(V50) |
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Thomas Rostøl, Brumunddal PK |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Ole R. Paulsen, Oslo PK |
(V60) |
4 |
D |
C |
|
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Gunnar Nyhus, Årdal PK |
|
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Trond Borgen, Bergen PK |
(V50) |
4 |
D |
|
|
|
|
D |
|
C |
|
|
455 |
Roy Hansen, Svalbard Turn Pgr |
|
4 |
|
C |
|
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Frank Romsdal, Alta SSK |
|
4 |
D |
C |
D |
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Mauri Inkinen, Stord PK |
(V60) |
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Jan A Lyshaugen, Lena SS |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
C |
C |
|
|
455 |
Lasse Nedreberg, Stryn PK |
|
4 |
|
|
D |
|
C |
|
|
D |
|
|
455 |
Åge Noss, Haugesund PK |
|
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Andre Hansø, Kristiansund PK |
|
4 |
C |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
455 |
Espen Magnussen, Sola PK |
(Menn U14) |
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Oscar Amlie, Porsgrunn PK |
(Menn U14) |
4 |
|
D |
|
|
|
D |
|
C |
|
|
455 |
Ketil Laxå, Mosjøen PK |
(V50) |
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Toralf Mjøen, Oppdal PK |
|
4 |
|
|
C |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK |
|
4 |
|
C |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
455 |
Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK |
|
4 |
|
D |
|
|
C |
|
|
D |
|
|
455 |
Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr |
|
4 |
|
D |
D |
|
|
|
|
C |
|
|
455 |
Henry Nordvi, Elverum PK |
(V60) |
4 |
|
|
D |
|
|
|
D |
C |
|
|
455 |
Magnar Foss, Støren PK |
|
4 |
|
|
|
|
C |
|
D |
D |
|
|
455 |
Paul Bemelmans, Oslo PK |
(V50) |
4 |
|
D |
|
|
|
|
D |
C |
|
|
455 |
Wenche M. Rydning, Ørland PK |
(Kv) |
4 |
|
C |
|
|
|
C |
|
|
|
|
455 |
Tormod Vinje, Ålesund PK |
|
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Bjørnar Haug, Finnsnes PK |
|
4 |
|
C |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Øyvind Kimo, Indre Fosen SSK |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
|
455 |
Marianne Ødegård, Oslo PK |
(Kv) |
4 |
|
D |
|
|
|
C |
|
D |
|
|
455 |
Jørn Rutlin, Årdal PK |
|
4 |
|
D |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Helge Talberg, Mysen PL |
(V50) |
4 |
|
D |
|
|
|
B |
|
|
|
|
455 |
Øystein Hansen, Fredrikstad SS |
(V60) |
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Kjetil Landheim, Hamar IL-Pgr |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Tore J Kjeldsberg, Alta SSK |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Ronny Vedå, Ålesund PK |
|
4 |
D |
|
C |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Per Åge Fagerheim, Alta SSK |
|
4 |
|
D |
|
|
C |
|
|
D |
|
|
455 |
Geir Jakobsen, HVKSK |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
|
455 |
Bjørn Brekmo, Tromsø PK |
(V60) |
4 |
|
|
D |
D |
|
|
D |
D |
|
|
455 |
Sturla Hove, Bergen PK |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
B |
|
455 |
Bjørn Langseth, Namnå PK |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Jan Teilgård, Kristiansund PK |
|
4 |
D |
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
455 |
Torolf Bergmann, Fredrikstad SS |
(V50) |
4 |
D |
D |
|
|
|
C |
|
|
|
|
455 |
Glenn Sand, Sarpsborg PK |
|
4 |
|
D |
D |
|
D |
|
|
D |
|
|
455 |
Tor Inge Torkildsen, NOP/Vatne |
(V50) |
4 |
|
D |
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
455 |
Arve Ystmark, Salangen PK |
|
4 |
|
D |
D |
|
D |
|
|
D |
|
|
455 |
Ralf Epler, Ålesund PK |
|
4 |
|
D |
C |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Tone Repstad, Oslo PK |
(Kv) |
4 |
|
D |
|
|
|
C |
|
D |
|
|
455 |
Jostein Engesmo, Støren PK |
(V50) |
4 |
|
|
D |
|
|
C |
|
D |
|
|
455 |
Sissel Karin Hals, Førde PK |
(Kv) |
4 |
|
D |
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
455 |
Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK |
(Menn U16) |
4 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
D |
|
|
455 |
Geir Mannseth, Bergen PK |
(V70) |
4 |
|
D |
D |
|
|
D |
D |
|
|
|
455 |
Olav Vedvik, Sitter IL PK |
(V50) |
4 |
D |
D |
|
|
|
D |
|
D |
|
|
455 |
Alf Ingar Johnsen, Alta SSK |
|
4 |
|
D |
D |
D |
D |
|
|
|
|
|
455 |
Oddbjørn Tangen, Sunndal PK |
|
4 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
455 |
Veronica Hartvikøy, Sitter IL PK |
(Kv U16) |
4 |
|
D |
|
|
|
C |
|
D |
|
|
455 |
Kåre Andreassen, Svolvær PK |
(V50) |
4 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
D |
|
|
455 |
Benjamin Øygarden, Kopervik PK |
(Menn U16) |
4 |
|
D |
D |
D |
|
D |
|
|
|
|
455 |
Lars Eivind Sæter, Molde PK |
|
4 |
|
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
D |
455 |
Erling Sønderby, Dokka PK |
|
4 |
|
D |
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
455 |
Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK |
(Kv) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Ann Kristin Tegle, Stavanger PK |
(Kv) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Anita S. Vinsjevik, Stord PK |
(Kv) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK |
(V60) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Tore Østvold, Aron SK Drammen |
(V60) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Rune Norman, Sarpsborg PK |
(V60) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
455 |
Randi Ellingsen, Ull SS |
(Kv) |
4 |
|
|
|
|
|
A |
|
|
|
|
562 |
Tore M Nøss, Lillehammer PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Arild Knudsen, Sandnes PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Roy Baumann, Kristiansand PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Bjørn Åge Sæther, Lena SS |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Tom Strøm, Zero PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Freddy Sporsheim, Stord PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Arild Foros, Støren PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Morten Lien, Ørsta/Volda PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Kjell-Andrè Bergland, Harstad PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Jan I. Karlsen, Meløy PK |
|
3 |
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Dag Arne Bentengen, Eidskog SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Kjell Audun Hagen, Ålesund PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Olav Gimse, Meråker PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK |
|
3 |
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Dagfinn Torp, Eidskog SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Vidar Johansen, Salangen PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Pål Nøklestad, Fredrikstad SS |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Asgeir Hoel, Lena SS |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Oddvar Raunholm, Stord PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Bjørn M. Linnerud, Lunner SL |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Magnus Amdam, Molde PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
John Arne Mastad, Eidskog SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Per Joar Flåøien, Støren PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Brynjulv Afdal, Oslo PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Reidar Solstad, Eide & Fræna PK |
|
3 |
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Hans Bo Hansen, Lunner SL |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Per Olav Unnli, Lena SS |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Audun Strøm, Brønnøysund PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Jan Kjetil Nordrum, Lena SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Stein Hjort Endresen, Sola PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
|
562 |
Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Stian Eriksen, Åsane PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Marius Aarre, Trondhjems PK |
(Menn Jr) |
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Nils Knut Lindbo, Sigdal og Eggedal PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
D |
C |
|
|
562 |
Hans Jørgen Kvisler, Mysen PL |
(Menn Jr) |
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Ole Torgrim Kviteberg, Lyngsalpene PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Vegard Grønnberg, Hadeland SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Robert Antonsen, Mosjøen PK |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Johan Lyng, Bergen PK |
|
3 |
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
562 |
Stig Ove Bakkan, Verdal SSL |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Jon W. Johnsen, Kisen MSL |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Walther Larsen, Alta SSK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Henning Kihle, Grenland PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Frank Kallevik, Haugesund PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Steinar Husebø, Egersund PK |
|
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Rune Marcussen, Stord PK |
|
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Vidar Furunes, Stjørdal PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Leif Pettersen, Hedrum SS |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Johan Nicholay Haarberg, Ørn |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Lasse Nygaard, Oppegård SL |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
D |
C |
|
|
562 |
Erling Fagerheim, Vadsø SL Sgr |
|
3 |
|
C |
D |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Arne Chr. Brekkland, Skånland PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Oddvar Skirbekk, Elverum PK |
(V60) |
3 |
D |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Pål Kristoffersen, Kjeller SK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Herulf Knutsen, Alta SSK |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Tore Nielsen, Åsane PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Anders Opperud, NOP/Dal |
|
3 |
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
|
562 |
Per Åge Korstahagen, Lindesnes PK |
|
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Edvin Habbestad, NOP/Vatne |
|
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Jürgen Larsen, Bodø SSK |
|
3 |
|
|
|
D |
C |
|
|
|
|
|
562 |
Geir Ove Skaarstad, Sola PK |
|
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Torgeir Kroknes, Mosjøen PK |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Sten Solli, Porsgrunn PK |
(V60) |
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
John A. Sandvik, Oslo PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Vegar Westerlund, Trondhjems PK |
|
3 |
|
C |
|
D |
|
|
|
|
|
|
562 |
Olav Høines, Åsane PK |
|
3 |
|
C |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Tore Morten Davidsen, Gjøvik PK |
(V50) |
3 |
|
C |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Marius Tøråsen, Namnå PK |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Knut Aamodt, Larvik SS |
(V50) |
3 |
|
|
B |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Atle Schrøder, Oppegård SL |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
D |
C |
|
|
562 |
Jonny Johnsen, Luster SSL |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Lars Bjørndalseter, Oppdal PK |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Geir Jonassen, Sola PK |
|
3 |
|
|
C |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Oddvar Borlaug, Høyanger PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Arne Pettersen, Marnar PL |
|
3 |
|
|
C |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Bjørn Andreas Bakke, Sigdal og Eggedal PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
C |
D |
|
|
562 |
Marius Rogstad, Bærum PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
D |
C |
|
|
562 |
Knut Haug, Grimstad SS |
|
3 |
|
|
D |
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Pål Christiansen, Oslo PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Bjørn Ove Lie, Høyanger PK |
|
3 |
|
C |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Robert Ørsnes, Ørn |
|
3 |
|
|
|
|
C |
|
|
D |
|
|
562 |
Ivar Sijtsema, Stord PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
C |
|
|
562 |
Sigurd D. Nerhus, Svalbard Turn Pgr |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Gunnar Nerdal, Salangen PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
D |
D |
|
|
562 |
Aslak Liestøl, Oppegård SL |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
D |
D |
|
|
562 |
Kjell Erik Iversen, Mo PK |
(V60) |
3 |
|
D |
C |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL |
|
3 |
|
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
562 |
Jon Andrè Abrahamsen, Alta SSK |
|
3 |
|
|
|
|
C |
|
|
D |
|
|
562 |
Reidar Haugen, OKTS |
(V50) |
3 |
|
|
D |
|
|
|
D |
D |
|
|
562 |
Tommy Nilsen, Fauske & Sørfold PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Steinar Løyning, Oslo PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Jarle Solheim, Ørsta/Volda PK |
|
3 |
|
D |
C |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Sverre Widsteen, Mo PK |
(V70) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Geir Nergård, Finnsnes PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Trygve Kilen, Årdal PK |
(V60) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Harald Rune Aam, Ørsta/Volda PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
|
562 |
Jarl Eirik Haldorsen, Bremnes PK |
(Menn Jr) |
3 |
|
|
|
|
C |
D |
|
|
|
|
562 |
Ernst Gunnar Aas, Stord PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Tor Henning Dåpan, Grenland PK |
|
3 |
|
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
562 |
Hilde Martiniussen, Førde PK |
(Kv) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Magnus Andersson, Arendal PK |
|
3 |
|
|
C |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Kristoffer Klingenberg, Årdal PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Roger Welle, Ørsta/Volda PK |
|
3 |
|
D |
C |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Steinar Ekeberg, Elverum PK |
(V60) |
3 |
D |
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Gunnar Orthe, Haugesund PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Ola Todal, Trondhjems PK |
(V50) |
3 |
|
D |
|
|
|
D |
|
D |
|
|
562 |
Jan Georg Lauvåsen, Porsgrunn PK |
|
3 |
D |
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Trond Ulvestad, Porsgrunn PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Arild Berg, Ørsta/Volda PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Tore Jakobsen, Alta SSK |
(V50) |
3 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Terje Jonassen, Sandnes PK |
(V60) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
D |
|
|
|
562 |
Nejat Kivircik, Kopervik PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Rayner Kristensen, Harstad PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Stein Erik Østensen Stol, Kopervik PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Stian Solstad, Lyngsalpene PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Ragna Kyrkjebø, Oslo PK |
(Kv) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Terje Sørøy, Fauske & Sørfold PK |
|
3 |
D |
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Rune Sijtsema, Stord PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Odd Arve Trefjord, Sitter IL PK |
|
3 |
|
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
562 |
Geir Myrvågnes, Trondhjems PK |
|
3 |
|
D |
|
D |
|
|
|
D |
|
|
562 |
Javed Rasool, Oslo PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Bjørg Sørensen, Salangen PK |
(Kv V60) |
3 |
|
D |
|
|
|
C |
|
|
|
|
562 |
Kenneth Auestad, Evje PK |
|
3 |
|
|
D |
D |
D |
|
|
|
|
|
562 |
Tommy Ellefsen, Porsgrunn PK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
C |
|
D |
|
|
562 |
Per Olav Ødegård, Molde PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
D |
562 |
Thomas Berdahl, Eide & Fræna PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Anne Kristine Hagen, Svalbard Turn Pgr |
(Kv) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Bertel Kroken, Alta SSK |
(V70) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS |
(V60) |
3 |
|
|
|
D |
|
C |
|
|
|
|
562 |
Haldor Hinna, Stavanger PK |
(V70) |
3 |
|
|
|
|
|
D |
D |
D |
|
|
562 |
Robert Helgesen, Finnsnes PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Rune Olsen, Stord PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Ole Andreas Berdahl, Eide & Fræna PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Thomas Solstad, Lyngsalpene PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Vidar Tanke, Tromsø PK |
|
3 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Janik Mikkelsen, Kirkenes PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Tommy Martinsen, Sitter IL PK |
(Menn Jr) |
3 |
|
D |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
562 |
Patrick Henriksen, Bodø SSK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
|
|
|
562 |
Rolf Wroldsen, Oslo SS |
(V70) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Sigvart Kaldahl, Sitter IL PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
|
|
|
D |
|
D |
|
|
562 |
Svein Gramstad, Sandnes PK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
D |
D |
D |
|
|
562 |
Hans Brataas, Trondhjems PK |
|
3 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
D |
|
562 |
Susanne Røssland, Egersund PK |
(Kv Jr) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Ole Bjørn Bjordal, Haugesund PK |
|
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
May-Lene Rockmann Tande, Harstad PK |
(Kv) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Elisabeth Langø, Tromsø PK |
(kv) |
3 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
|
|
|
562 |
Stig Kristiansen, Sola PK |
(V50) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Stig Jano Søsveen, Hamar IL-pgr |
|
3 |
D |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
Bendik Langø Wilsgaard, Tromsø PK |
(Menn U14) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Ronny Høglund, Trondhjems PK |
(V50) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen |
(Kv) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Viktor Rønningen, Gjerdrum PK |
(V50) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Eva Beate Holm, Trondhjems PK |
(Kv) |
3 |
|
D |
|
D |
|
|
|
D |
|
|
562 |
Karla Kristoffersen, Kjeller SK |
(Kv V70) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Øyvind Eikrem, Kristiansund PK |
(Menn U16) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Synne Arnesen Jenseg, Stavanger PK |
(Kv Jr) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Narve Nesset, Ørland PK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Eli Enerstvedt, Nore Og Uvdal PK |
(Kv) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Gunnar Fjeld, Kjeller SK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Reidar Fjellengen, Mysen PL |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Ottar Nord, Kjeller SK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Liv Bratsberg, Ull SS |
(Kv) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Henning Eliassen, Kjeller SK |
(V60) |
3 |
|
|
|
|
|
B |
|
|
|
|
562 |
Andreas Ingebrigtsen, Kirkenes PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Johan J. Kammersten, Mo PK |
(V70) |
3 |
|
D |
D |
|
|
|
|
D |
|
|
562 |
Daniel Øygarden, Kopervik PK |
(Menn U16) |
3 |
|
D |
D |
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Harald Johansen, Haugesund PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Tor Enoksen, Stord PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Ingar Ronde, Oppegård SL |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Bent Nørkov, Trondhjems PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Tore Ytterdahl, Mosjøen PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Glenn-Aage Brennelien, Zero PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Morten Andresen, Trondhjems PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Anders Fjeld, Brumunddal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Ronny Karlsen, Mo PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Frode Nysæter, Brumunddal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Kenneth Kaurin, Stord PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Robert Hansen, Modum PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Helge Vevang, Eide & Fræna PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Vidar Lid, Tysnes SSK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Hallgeir Hemstad, Brumunddal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Inge Flåten, Stord PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Knut Birger Solbakken, Luster SSL |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Hilda Oddbjørg Nortun, Aukra PK |
(Kv V60) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Per Arild Årebråt, Stavanger PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Tore Sæther, Lillehammer PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Per Kristoffersen, Oslo SS |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Jan Bratland, Bodø SSK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Bjørnar-Åge Pettersen, Tromsø PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Odd Tore Brustad, Eidskog SS |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Trond Gjellum, Oslo PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Sverre Larsen, Mo PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Arve Wandsvik, Vadsø SL Sgr |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Eric Herfurth, Mysen PL |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Harald Anholt, Tønsberg O. PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Børge Løvseth, Støren PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Fredrik Walløe, Stavanger PK |
(Menn Jr) |
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Terje Nilsen, Tromsø PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Johan Winje, Oslo PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
John T. Førland, Greipstad SL-Pgr |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Ingar Haugen, Hokksund PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Nils Einar Eide, Akademisk SL |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Einar Bolstad, OKTS |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Ronny Lavik, Kristiansand PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Morten Gallavara, Vadsø SL Sgr |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Egil Olav Moene, Oppdal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Stine Klausen, Modum PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Tormod Kallak, Grenland PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Jan Haglund, Grimstad SS |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Øivind Arnesen, Bærum PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Bjørn-Tore Rosenvinge, Brønnøysund PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Erik Christensen, Bodø SSK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Martin Meltzer, Arendal PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Kurt Hestvik, Stavanger PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
John Ole Sundbakken, Marnar PL |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Helge Løtuft, Sandane PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Ronny Holmstedt, Oppdal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Knut Bråten, Oslo PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Pål Bjørstad, Salangen PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Lars Berge, Zero PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Astrid Øiamo, Oppdal PK |
(kv) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Knut Revheim, Åsane PK |
(V50) |
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Arne Kvam, Bærum PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
|
735 |
Oddgeir Oddlo, Trondhjems PK |
|
2 |
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Idar Moe, Rindal PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Steinar Holbø, Grenland PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Leif Arve Helland, Ålesund PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Stanley Olsen, Lindesnes PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Pål Kvalvik, Meløy PK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Tor Sangvik, Kristiansand PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Pål Kristiansen, Sitter IL PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Harald Schjeldrup, Kristiansand PK |
(V50) |
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Per Ivar Olsen, Eidskog SS |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Lennart Holter, NOP/Dal |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Jo Torgeir Skjerdal, Askim PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Lars Ekeberg, Elverum PK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Atle Skauen, Grenland PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Bjarte Thue, Høyanger PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Jon Skrondal, Rindal PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Kjetil Thorsen, Oslo PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Leif J. Rød, Meløy PK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Åse Sundal, Tysnes SSK |
(Kv Jr) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Dag Pettersen, Mysen PL |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Lars Rasmus Sandvik, Nordstrand SS |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Ingar Bøyum, Tromsø PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Einar Johan Holst, Oscarsborg PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Audun Klette, Ørland PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Tom Erik Grønningseter, Modum PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Hans Torslett, Åndalsnes PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Knut Ole Fagervold, Ørland PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Jon-Olav Hjelmtvedt, Grenland PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Tore Kråkenes, Stord PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Jan-Erik Holko, Tromsø PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Tor Martin Rødfjell, Mo PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tommy Amundsen, Svolvær PK |
|
2 |
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
|
735 |
Gunstein Røneid, Årdal PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS |
(V50) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Håkon Tøråsen, Namnå PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Jon-Tore Gran, Hamar IL-Pgr |
(V60) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Thomas M. Strøm, Sola PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Kim Strømøy, Mo PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Bjørn Wilmann, Trondhjems PK |
(V70) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Henning Kvam, Vaksdal SSK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Andre Lien, Selbu PK |
|
2 |
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
|
735 |
Christian J. Hermansen, Stord PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Rune Bloch-Johansen, Lillestrøm OP |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Gunnar Torkildsen, Bergen PK |
(V60) |
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Per Wilhelmsen, Bodø SSK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tore Hermansen, Åsane PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Leif Inge Storhaug, Farsund PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Rune Hervik, Kopervik PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Ole Jan Kamfjord, Tønsberg O. PK |
|
2 |
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
735 |
Thomas Simonsen, Stord PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Ulf S. Johansen, Sarpsborg PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Eirik Hellan, Trondhjems PK |
|
2 |
|
D |
|
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Kåre Johansen, Tønsberg O. PK |
(V60) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
John Tore Simonsen, Kopervik PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Knut Øyvind Åsen, Førde PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Johan Ahlfors, Porsgrunn PK |
|
2 |
|
D |
|
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Kristin Mørkestøl, Oslo PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Jon Ivar Oxum, Porsgrunn PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Rolf Moen, Mosjøen PK |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Elin Høien Bergene, Trondhjems PK |
(Kv) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Torgeir Sundbakken, Marnar PL |
|
2 |
|
|
C |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Leif Birger Bø, Sola PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
735 |
Jon Frithjof Nilsen, OKTS |
|
2 |
|
|
|
D |
|
|
|
D |
|
|
735 |
Knut Roger Strøm, Grimstad SS |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Anne Grethe Rendalsvik, Mysen PL |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Simen Meyenberg Strøm, Oslo PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Nils Petter Berdahl, Eide & Fræna PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Finn-Erik Kristensen Hole, PI 54 Lunde |
|
2 |
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
|
735 |
Kenneth Flikkerud, Sandnes PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Johan Forsberg, Hokksund PK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Henry Holen, Molde PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
D |
735 |
Per M. Kannelønning, Stord PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tom Olsen, Kjeller SK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
D |
D |
|
|
|
|
735 |
Øyvind Jenssen, Kristiansund PK |
|
2 |
|
|
|
|
D |
|
|
D |
|
|
735 |
Kai Ernstsen, Trondhjems PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Asbjørn Rød, Sunndal PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Asbjørn Larsen, Grimstad SS |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Andreas Kvile, Sandane PK |
(V60) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Roar Jacob Lislevand, Evje PK |
|
2 |
|
D |
|
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Brit Helen Torkildsen, NOP/Vatne |
(Kv) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Håvard Skagmo, Bærum PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Odd Apalseth, Sandane PK |
(V60) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Flemming Paulsen, Sola PK |
|
2 |
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
|
735 |
Per Helge Skadberg, Svalbard Turn Pgr |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Knut Fornes, Sitter IL PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Alf Reidar Berntsen, Kvinesdal PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Geir Ove Alfsen, Skudenes PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Marit Krokstrand, Meløy PK |
(Kv) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
John Ulvøy, Sandnessjøen PK |
|
2 |
|
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Håkon Arnesen, Alta SSK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Navid Varasteh, Hamar IL-Pgr |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tracey Michelle Helgesen, Finnsnes PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Bjarne Christoffer Nilsen, Evje PK |
|
2 |
|
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Nina Brodahl, Tønsberg O. PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Britt-Ellen Kjeldbergvik, Svolvær PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Ove Sætveit, Bodø SSK |
|
2 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
D |
|
735 |
Kjell E. Reiss, Sarpsborg PK |
(V60) |
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Siv Monica Myhren, Lillehammer PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS |
(V60) |
2 |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Leif Einar Foss, Støren PK |
(Menn Jr) |
2 |
|
|
|
|
D |
D |
|
|
|
|
735 |
Per-Erik Olsen, Oppegård SL |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Andrè Ørsnes, Ørn |
(Menn U16) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Elin Høstmark, Molde PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
|
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Morten Eriksen, Kopervik PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Eskil Bendiksen, Sitter IL PK |
(Menn U14) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Turid Skotterud, NOP/Dal |
(Kv V50) |
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Morten Hagfors, Mosjøen PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Bjørn Tore Wiborg, Svalbard Turn Pgr |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Øyvind Haug, Grimstad SS |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
D |
|
|
|
735 |
Silvio Krauss, Rindal PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Ingrid Marie Myren, Sitter IL PK |
(Kv U16) |
2 |
|
D |
|
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Geir Magne Heggen, Stryn PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Frank Hansen, Porsgrunn PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Sigmund Folkestad, Høyanger PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Sindre Oksdøl, Sitter IL PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Helge Nygård, Ålesund PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Jon Andre Sverdrupsen, Kopervik PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Espen Vogt, Bærum PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tommy Feten, Høyanger PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Nils Kalliainen, Kirkenes PK |
(V60) |
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Erik Hoås, Sunndal PK |
|
2 |
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Martine Utheim, Finnsnes PK |
(Kv U16) |
2 |
|
D |
|
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Kjell Larsen, Aron SK Drammen |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Sveinung Helgeland, Kopervik PK |
|
2 |
|
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Heine Martin Junge, Kopervik PK |
(Menn U14) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Michael Strøm, Sitter IL PK |
(Menn U14) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Lasse Skov-Skov, Evje PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Olav Innerdal, Sunndal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
D |
D |
|
|
735 |
Egil Stien, Mo PK |
(V60) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Anna Rita Hole, Kristiansund PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Svein Morten Rødfjell, Mo PK |
|
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Christian Larsen, Bardufoss PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Turid Strand, Hamar IL-Pgr |
(Kv) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Tor Ståle Vikene, Kopervik PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Hilmar Kirchner, Grimstad SS |
(V60) |
2 |
|
D |
|
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Odd Pedersen, Grenland PK |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Jan N. Kongsjorden, Vestre Bærum SSL |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Bjørn R. Bekken, Ringerike PK |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Håvard Nordhus Kråkenes, Stord PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Petter Røsok, Sarpsborg PK |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Peder P. Hembre, Stjørdal PK |
(V70) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Ove Horgen, Bærum PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Roy Arne Sørmark, Aron SK Drammen |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Kjell Erik Olsson, Kjeller SK |
(V70) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Johanna Seem, Trondhjems PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Marit Knutsen, Oslo PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Norvald Storli, Støren PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Helge A. Moe, Steinkjer PK |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen |
(Kv V50) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Andrè Larsen, Stord PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Rhoar Størseth, Selbu PK |
(V50) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Camilla Ødegård, Oslo PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Kim Haase, Ørland PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Thore Jahr, Kisen MSL |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Kenneth Olsen, Kopervik PK |
|
2 |
|
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
735 |
Hilde Holter, Stavanger PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Elin Tjetland, Stavanger PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Frank Robert Gustavsen, Trondhjems PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Lene Dyrland, Porsgrunn PK |
(Kv) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Jann Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL |
(V60) |
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Trond Myrslo, Steinkjer PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
C |
|
|
|
|
735 |
Tore Vogt, Bærum PK |
(V50) |
2 |
|
|
D |
|
|
|
|
D |
|
|
735 |
Kai Roger Simonsen, Stord PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Odd Nilsen, Lyngsalpene PK |
|
2 |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Venke Kristoffersen, Oslo PK |
(Kv) |
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Kent Daniel Grønseth, Porsgrunn PK |
(Menn U14) |
2 |
|
|
|
|
|
D |
|
D |
|
|
735 |
Ole Christian Torheim, Stryn PK |
(Menn U16) |
2 |
|
|
D |
|
|
D |
|
|
|
|
735 |
Andreas S. Norboe, Harstad PK |
(Menn U16) |
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Per Frode Halsnes, Haugesund PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
735 |
Harald Krogstad, Modum PK |
|
2 |
|
D |
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Per Arve Heggset, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan Snorre Sandstedt, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Willy Haug, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Øyvind Lund Johnsen, Hedrum SS |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Kjell Hansen, Sola PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
John Selvåg, Mosjøen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Øystein Aalbu, Askim PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
John Larsen, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Øyvind Sundet, Tønsberg O. PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
962 |
Sally Rennan, Sitter IL PK |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Dag Storli, OKTS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Mari Anne Løkken, Asker SK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjarne Themsen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Egil Rød, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Stev E. Skaar, Trondhjems PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Paul O. Haugen, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Tore Eggen, Verdal SSL |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Arvid Øiamo, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Oddvar Kandal, Sandane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Øystein Elvestad, Bergen PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Frank Sannes, Fannefjord PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Helge Kristiansen, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Anders Breivik, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Heidi Skrog. Sparby, Stjørdal PK |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Mads Tystad, Sandane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Hermod Hansen, Finnsnes PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Rune Henden, Bergen PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Georg Romslo, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tommy Furuseth, Lena SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Roger Jensen, Kristiansund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Arvid Knutsen, Arendal PK |
(V60) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jarle Hammarsnes, Luster SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Trond Danielsen, Finnsnes PK |
(V50) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Stein Huseby , Ørland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Tor Anderssen Lea, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørn Strøm, Brønnøysund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Sverre Skåren, Asker SK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Trond Fosse, Stavanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Espen Hansen, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Rune Grønn, OKTS |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Gunnar Voreland, Stord PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Per Inge Larsen, Stord PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Morten Thoner, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jon Kolrud, Lillehammer PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Thomas Hellstrøm, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Erling Handeland, Kårstø SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Emil Flore, Sitter IL PK |
(Menn Jr) |
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Bjørn Jensen, Eide & Fræna PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jon Olav Helgetveit, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Per Helge Vangsnes, Høyanger PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Marius Bøhn, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Tor Pedersen, Lillestrøm OP |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
David Hagle, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Helge Nytrø, Selbu PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Hans Lockert, Nordkjosbotn PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Jon Ørsund, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Ole Nilsen, Modum PK |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Steinar Kittelsen, OKTS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Christoffer Berg, Luster SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Frode Bærøe, Oslo SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Frank Johre, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Magne Rasmussen, Oscarsborg PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ole Vidar Elvestad, Bergen PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan-Henrik Utne, NOP/Haakonsvern |
(V60) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jens Westgård, Fredrikstad SS |
(V50) |
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Lars Jåstad, Odda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Rune Jenssen, Finnsnes PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Edgar Stoknes, Oslo PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Arnfinn Sponås, Sunndal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørn Øvrebø, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Arild Sæther, Rindal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Anne Cathrine Syversen, Sarpsborg PK |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Harald Breland, Greipstad SL-Pgr |
|
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Magne Holt, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Knut Renslemo, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Andreas Hope, Bærum PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Torodd Stangeland, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Birger Ottesen, Åsane PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Terje Justnes, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Morten A. Myhre, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Johnny Eriksen, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Nicolay Westgård, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Lars Erik Halvorsen, Lillehammer PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørn Teigset, Trondhjems PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Vegar Martinsen, Fredrikstad PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Per Morten Pedersen, Mysen PL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Espen Røssland, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Alf Gunnar Husby, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tor Kjetil Høiland, Sola PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
John Robert Strengen, OKTS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jon Andreas Hagen, Melhus PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Per Lindholt, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Georg Bandal, Stord PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Erik Lian, Oslo SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ansgar Skånøy, Indre Fosen SSK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jøran Nermoen, Dokka PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Rune Berg Ålien, Nesbyen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bård Solem, Trondhjems PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Simen Vemundsdammen, Trondhjems PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jonny Pedersen, Brumunddal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Benny Hagen, Aron SK Drammen |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Johan Larsen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Kjetil Risåsen, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Erik Floberg, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Magne Uleberg, Zero PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Knut Ring, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ronny Andersen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Even Knapskog, Bergen PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Larry Sløbraaten, Oscarsborg PK |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Edvin Sylte, Ålesund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ken Arne Jensen, Tromsø PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jørnar H. Hubred, Akademisk SL |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan Gunnar Gabrielsen, Farsund PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Odd Andresen, Sarpsborg PK |
(V60) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Arild Granmo, Melhus PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Sverre Meisingseth, Kristiansund PK |
|
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jørn Langstrand, Sitter IL PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Petter Berg, Aron SK Drammen |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Roe Tverrå, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Johnny Høvik, Steinkjer PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Reidar Jensen, Meløy PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Pål Sandnes, Ørland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Ståle Egelandsdal, Tønsberg O. PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Andreas Haukland, Kristiansand PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ola Lindholt, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Magnar Anton Støyva, Sandane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Geir Pettersen, Oslo SS |
|
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Thomas Ravn Gudbrandsen, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Rune Ausdal, Stavanger PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Alfred Rune Pedersen, Mo PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Anne Lise Dimmestøl, Haugesund PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Rune Frøland, Bondalen SSK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Øyvind Aarin, Kjeller SK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Kenneth Kærna, Lillestrøm OP |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Gustav Amtoft, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jon-Richard Andersen, Ørland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Leiv Larsen, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Sondre Økland, Kristiansand PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ivar Førland, Greipstad SL-Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Marit Johansen, Trondhjems PK |
(Kv) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Eiliv Haakonsen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Anne-Kari Sletner, Zero PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Pål Martin Kvalsvik, Ålesund PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jim Rune Andreassen, Alta SSK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Harald Kepp, Lindesnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Raymond Omnø, Mosjøen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Andreas Person, Kjeller SK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Tom Erik Holland, Grenland PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Svein Erik Hansen, Larvik SS |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Henrik Tyriberget, Eidskog SS |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Håvard Eilertsen, Bodø SSK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Mette Øvergård, Melhus PK |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Siegfried Herbert, Dokka PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Svein-Bjarne Olsen, Svolvær PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Espen Brynildsen, Bergen PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Herman Rummelhoff, Hvaler SS |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Vegard Skuggerud, Kjeller SK |
(Menn Jr) |
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
962 |
Per Kåre Haldorsen, Bremnes PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Rolf Arne Stein, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Stig Flesland, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Åse Tøråsen Fjeld, Namnå PK |
(Kv) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Pål Ripnes, Bodø SSK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tobias Lillekvelland, Nordstrand SS |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Lars Andreas Sæterdal, Vaksdal SSK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Roar Lislevand, Evje PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tor Selnes, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Christer Åstrand, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Morten Fuglevåg, Nordstrand SS |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Bob E. Krogh-Jacobsen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Oddmund Brungodt, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Ragnar Nordli, Sarpsborg PK |
(V60) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Christian Petterson, Tana-Nesseby PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Frank Huseby, Finnsnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Espen Bærland, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jarle Nordtun, Bremnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tor K. Holst, Åsane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Anders Thomsen Eike, Kopervik PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Robin Kirkhus, Sandane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Svein Lamøy, Sandnessjøen PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Håkan Joelson, Stord PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Vegard Nicolaysen, Evje PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tore Skøien, Hamar IL-Pgr |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Kjetil Sundby, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Daniel Hardcastle, Lyngsalpene PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Stein Krokhaug, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Sølve Storevik, Florø PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Espen Uleberg, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Magnar Vognild, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Vidar Soltveit, Ålesund PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Frank Terje Hauge, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Per Ole Myhre, Oslo PK |
(V50) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan Erik Braathen, Rygge PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan Vikestrand, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Torger Steinnes, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Helmer Karlsen, Oslo SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Arnt R.Johansen, Meløy PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jørn Landerud, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jens M. Johansen, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Daniel Vogedes, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Harald Sæle, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Vidar Høyer, Larvik SS |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Remi A. Hegna, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Hansen, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tor Erik Nilsen, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Arne Husby, Bærum PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
962 |
Johan Warholm, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Kristine Themsen, Zero PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ole Jonny Soggemoen, Åndalsnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Marius Askim, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Einar Thomassen, Bærum PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tone Ahlgreen, Svalbard Turn Pgr |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tom Einar Rød, Fredrikstad SS |
(Menn U16) |
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jostein Søvik, Lillestrøm OP |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Bjarne Nergård, Finnsnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Espen Bekkevold, Mosjøen PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Haakon Haldorsen, Bremnes PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
David Junge, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Ole Chr. Snørteland, Kopervik PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Kjell Egil Eike, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Per Egil Nordahl, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Rune Astrup, Ålesund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Øivind Hantho, Tønsberg O. PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
962 |
Dag Ellingsen, Oslo PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Marit Skjolden, Luster SSL |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Wilairat (Eed) Hagen, Sandnes PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Finn Erik Angnvik, Molde PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jørn Jacob, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Dagfinn Valand, Marnar PL |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Svein Inge Skaug, Ørland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Geir Mykland, Arendal PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Leif Arild Aakesen, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Brede Bakken, Elverum PK |
(V50) |
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Håkon Granlund, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Morten Johnsen, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørn Atle Strøm, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Eirik Halstadtrø, Meråker PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Anton Kleppe, Sandane PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Marianne L. Arnesen, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Johnny Karlsen, Ålesund PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Helge Mikalsen, Fredrikstad PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Merethe S Fuglerud, Lena SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Tord Førland, Bergen PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Erlend Bonderud, Lillestrøm OP |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Aleksander Djuric, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Thomas Hisdal, Vaksdal SSK |
(Menn Jr) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Benny Storheil, Bodø SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
962 |
Roy Kjetil Kristiansen, Kopervik PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
John Atle Omdal, Evje PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Lars Kristian Sollid, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Dag Andre Nymoen, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Rune Olsen, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Jan Ole Johansen, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Roy Lakselvhaug, Skånland PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Cato Ellingsen, Bremnes PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Anders Haug, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Viktor Korsnes, Bremnes PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Arvid Beldo, Alta SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Morten Ingebrigtsen, Lyngsalpene PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Lennart Bakken, Tønsberg O. PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jonas Aslesen, Kjeller SK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Joakim Larsen, Sandnes PK |
(Menn U16) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Daniel Andersen, Bergen PK |
(V60) |
1 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Sindre A. Hansen, Vaksdal SSK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Venke De Lange, Aron SK Drammen |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Leif Ole Svendsen, Finnsnes PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tobias Skarestad, Lindesnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Per E. Martinsen, Kjeller SK |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Janicke Pettersen, Strømsgodset HIL |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Chotika (Opal) Chotirak, Sandnes PK |
(Menn U12) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Pia S. Øyvann, Trondhjems PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Jan Marthinsen, Fredrikstad SS |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Tor Inge Gudmestad, Stavanger PK |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Finn Christenssen, Stavanger PK |
(V70) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Bergsvein Bårdstu, Kisen MSL |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Arnfinn Øyvann, Trondhjems PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Ole Kristian Østmo Bye, Trondhjems PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Fredrik Størseth Høiby, Selbu PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Adam Johansson, Kopervik PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Ingunn Bonderud, Lillestrøm OP |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Joakim Sylte, Kristiansund PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Odd Bjørkås, Sitter IL PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
May Kristin Eggen, Støren PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Cecilie Lekven Larsen, Stord PK |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Bjarne Bremnes, Svolvær PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Lars Vognild, Oppdal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Andreas Ørslett, Ørn |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Einar Bækkevold, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Petter Paulsen, Trondhjems PK |
(Menn Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Egil Havre, Bergen PK |
(V70) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Ida Malene Bruheim, Steinkjer PK |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Morten Bogø, Trondhjems PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Maj Britt Larsen, Stord PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Astrid Landsverk, Porsgrunn PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Harald Jensen, Tromsø PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Bjørn Heggenes, Bergen PK |
|
1 |
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
962 |
Jannicke Sandstad, Sitter IL PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Jakob Østvand, Svolvær PK |
(V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Siv Elise Hovde, Ørland PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Per Hagen, Aron SK Drammen |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
962 |
Daniel Isaksen, Aron SK Drammen |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Håkon Berg, Ørland PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Sindre F Nytrø, Selbu PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Line Bjåland, Porsgrunn PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Anette A. Østebøvik, Stord PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Harald Hille, Marnar PL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Martine Flagstad, Krapfoss SSL |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Kathrine Borck, Oslo PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Arne Knapstad, Odda PK |
(V60) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Aleksandra Engeseth, Bergen PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Tom Frågåt, Aron SK Drammen |
(V60) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Frank Widder, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Tiril Wulvik, Ørland PK |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Lars Kristoffer Placny, Ørn |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Sindre Småvik, Ørland PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Vegard Herstad, Steinkjer PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Ramona Eide, Ørland PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Randi Godø, Ørland PK |
(Kv V50) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Ole Helø, Asker SK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
962 |
Kim Brenchley, Sunndal PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Simen Støvland, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Nina Flagstad, Krapfoss SSL |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Kristian Myren, Sitter IL PK |
(Menn U14) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Bjørn Watle, OKTS |
(V60) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Thomas Monsen, Ørn |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Thomas Myrvang, Porsgrunn PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Hanna C. Ledder, Stord PK |
(Kv Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Eirik Karlsson, Ørland PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Martin Oldervik, Bodø SSK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Tommy H Høybakken, Lena SS |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Lotte Ervik, Ørland PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Liv Grete Undal, Stavanger PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Eivind Johansen, Finnsnes PK |
|
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Jan Krommen, Evje PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Martin Kolstø Hansen, Kopervik PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Kristine Fisknes, Steinkjer PK |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Grete Stålby, Zero PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Josè Del Pino, Stord PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Lise Mari Aakre, Ålesund PK |
(Kv) |
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Kim Andre Mortensen, Bodø SSK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Arnt Haugum, Stryn PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Odd Erik Hansen, Finnsnes PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Dagny Grini, Grenland PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Kristoffer Angeltveit, Stord PK |
(Menn U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Adeleide Lund, Grimstad SS |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Sølvi Ingebretsen, Hedrum SS |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Einar Mathisen, Tønsberg O. PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Christer Yven, Kopervik PK |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Hermod Lund, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Vibeke Mulstad, Oslo PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
May Synnøve Riggs, Bremnes PK |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Stine Skau, Mysen PL |
(Kv) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Erik Bjerke, Zero PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
962 |
Mats Nordbye, Mysen PL |
|
1 |
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
962 |
Ingar Bøvra, Molde PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D |
962 |
Synne Julie Eilertsen, Salangen PK |
(Kv U16) |
1 |
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
962 |
Dina Strømdal, Meløy PK |
(Kv) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Marius Sandvik, Tromsø PK |
(Menn U14) |
1 |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
962 |
Vegard Iversen, Kopervik PK |
(Menn Jr) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|