Stevnedeltakelse 2007, fordelt på 1446 skyttere |
|
|
|
|
|
Oppdatert 09. juni
2008 |
|
|
|
|
Kun skyttere med 10 starter eller mer er tatt
med på listen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antall starter pr. øvelse: |
2084 |
1471 |
1331 |
1269 |
1223 |
582 |
554 |
546 |
394 |
224 |
73 |
17 |
|
|
type |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kl. |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skyttere pr øvelse: |
785 |
698 |
302 |
568 |
251 |
295 |
162 |
258 |
177 |
100 |
58 |
15 |
|
16 |
Count of sum |
Program |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pl |
Navn, Klubb |
Hurtig Fin |
VM Fin |
Luft 60 |
Std |
Luft 40 |
VM Grov |
Luft m. st. |
Hurtig Grov |
Silh |
Fri |
Fri-B |
Luft-Std |
Grand Total |
1 |
Terje Storholt, Oslo PK |
23 |
18 |
|
10 |
47 |
15 |
|
13 |
13 |
4 |
4 |
|
147 |
2 |
Arild Inge Wollan, Støren PK |
16 |
11 |
34 |
10 |
|
9 |
|
9 |
10 |
7 |
1 |
1 |
108 |
3 |
Thoralf Moen, Trondhjems PK |
11 |
9 |
29 |
7 |
|
8 |
|
5 |
9 |
6 |
1 |
1 |
86 |
4 |
Ingar Woll, Oslo PK |
12 |
7 |
22 |
7 |
|
5 |
|
6 |
13 |
3 |
2 |
|
77 |
5 |
Roar Hembre, Stjørdal PK |
12 |
7 |
21 |
9 |
|
4 |
|
3 |
3 |
6 |
1 |
1 |
67 |
6 |
Pål Hembre, Oslo PK |
8 |
5 |
11 |
6 |
|
8 |
|
5 |
14 |
5 |
2 |
|
64 |
7 |
Ole Opsahlseter, Namnå PK |
5 |
3 |
23 |
4 |
|
4 |
|
7 |
5 |
8 |
|
|
59 |
8 |
Christian Bringsli, Trondhjems PK |
10 |
8 |
16 |
7 |
|
4 |
|
3 |
5 |
3 |
|
1 |
57 |
9 |
Aina E. Flørli, Sandnes PK |
10 |
6 |
|
7 |
27 |
1 |
|
2 |
1 |
1 |
|
|
55 |
9 |
Mona Sølvi Gjertsen, Flintlåsen PK |
11 |
11 |
|
8 |
6 |
6 |
|
6 |
3 |
3 |
1 |
|
55 |
11 |
Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK |
7 |
3 |
18 |
7 |
|
2 |
|
3 |
12 |
1 |
1 |
|
54 |
12 |
Bernt Johannessen, Oslo PK |
5 |
5 |
23 |
6 |
|
6 |
|
|
|
6 |
2 |
|
53 |
12 |
Hans Johansen, Trondhjems PK |
12 |
11 |
|
7 |
|
8 |
|
6 |
7 |
2 |
|
|
53 |
14 |
Mona Gjelstad, Hedrum SS |
9 |
9 |
|
7 |
15 |
5 |
|
5 |
2 |
|
|
|
52 |
15 |
Marianne Ullvassveen, Ull SS |
5 |
11 |
|
3 |
28 |
1 |
|
|
|
3 |
|
|
51 |
16 |
Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK |
9 |
7 |
|
7 |
12 |
4 |
|
4 |
5 |
2 |
|
|
50 |
16 |
Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK |
13 |
7 |
14 |
4 |
|
3 |
|
4 |
5 |
|
|
|
50 |
16 |
Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK |
10 |
9 |
7 |
6 |
|
5 |
|
7 |
2 |
3 |
1 |
|
50 |
19 |
Andreas Øyangen, Trondhjems PK |
3 |
5 |
26 |
5 |
|
|
|
|
7 |
2 |
|
|
48 |
20 |
Harald Nilsen, Stavanger PK |
13 |
4 |
|
2 |
15 |
1 |
|
5 |
2 |
4 |
1 |
|
47 |
20 |
Anders Egil Lund, Sarpsborg PK |
7 |
5 |
21 |
3 |
|
5 |
|
6 |
|
|
|
|
47 |
22 |
Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK |
7 |
5 |
|
11 |
9 |
4 |
|
6 |
2 |
2 |
|
|
46 |
22 |
Johnny Jenssen, Mo PK |
10 |
3 |
9 |
11 |
|
|
|
1 |
12 |
|
|
|
46 |
24 |
Roar Haugan, Støren PK |
10 |
4 |
14 |
7 |
|
2 |
|
4 |
3 |
1 |
|
|
45 |
25 |
Arne Lidwin, OKTS |
8 |
3 |
12 |
2 |
|
1 |
|
|
10 |
4 |
4 |
|
44 |
25 |
Asbjørn Solheim, Bremnes PK |
8 |
9 |
4 |
7 |
1 |
6 |
|
7 |
1 |
1 |
|
|
44 |
25 |
Petter Gulliksen, Porsgrunn PK |
8 |
5 |
7 |
8 |
11 |
|
|
|
3 |
2 |
|
|
44 |
25 |
Stian Paulsen, Ørland PK |
4 |
5 |
23 |
5 |
|
|
|
|
4 |
3 |
|
|
44 |
29 |
Lasse Pevik, Porsgrunn PK |
8 |
5 |
7 |
6 |
11 |
|
|
|
4 |
|
|
|
41 |
29 |
Jon Inge Barseth, Ørland PK |
5 |
5 |
19 |
5 |
|
|
|
|
4 |
3 |
|
|
41 |
31 |
Roar Bjerke, Oppegård SL |
6 |
4 |
|
2 |
11 |
3 |
|
3 |
3 |
5 |
1 |
|
38 |
31 |
Helge Olden, Ørland PK |
8 |
5 |
3 |
5 |
11 |
1 |
|
2 |
2 |
1 |
|
|
38 |
33 |
Per Arve Iversen, Hedrum SS |
4 |
6 |
13 |
6 |
|
4 |
|
3 |
1 |
|
|
|
37 |
33 |
Roar Skeisvoll, Kopervik PK |
6 |
6 |
3 |
6 |
|
7 |
|
7 |
2 |
|
|
|
37 |
33 |
Runar Magnussen, Sola PK |
12 |
6 |
|
5 |
8 |
1 |
|
1 |
4 |
|
|
|
37 |
33 |
Tor Hoff, Ørland PK |
6 |
5 |
|
4 |
16 |
4 |
|
2 |
|
|
|
|
37 |
37 |
Eirik Lygre, Bergen PK |
3 |
7 |
14 |
4 |
|
1 |
|
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
36 |
37 |
Anne Brit Ødegård, Bremnes PK |
6 |
8 |
|
8 |
2 |
5 |
|
5 |
1 |
1 |
|
|
36 |
37 |
Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK |
4 |
2 |
18 |
6 |
|
1 |
|
|
4 |
|
1 |
|
36 |
37 |
Viggo Olden, Trondhjems PK |
5 |
3 |
23 |
3 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
36 |
37 |
Sjur I. Børve, Odda PK |
6 |
4 |
6 |
6 |
|
3 |
|
6 |
2 |
3 |
|
|
36 |
42 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
8 |
5 |
5 |
7 |
|
4 |
|
5 |
|
|
1 |
|
35 |
42 |
Jon Arne Brekken, Sunndal PK |
8 |
8 |
3 |
4 |
|
5 |
|
6 |
1 |
|
|
|
35 |
42 |
Fred Andersen, Fredrikstad SS |
5 |
5 |
|
4 |
10 |
5 |
|
4 |
1 |
1 |
|
|
35 |
45 |
Asmund Broks, Hedrum SS |
5 |
2 |
|
7 |
9 |
1 |
|
5 |
5 |
|
|
|
34 |
46 |
Rune Berven-Hanssen, Sola PK |
4 |
4 |
18 |
1 |
|
1 |
|
2 |
2 |
|
1 |
|
33 |
47 |
Svein Krakeli, Eide & Fræna PK |
7 |
7 |
|
7 |
|
5 |
|
5 |
1 |
|
|
|
32 |
48 |
Øyvind Aurstad, Steinkjer PK |
3 |
4 |
14 |
3 |
|
4 |
|
2 |
1 |
|
|
|
31 |
49 |
Wenche Solbakken, Aron SK Drammen |
11 |
4 |
|
3 |
9 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
30 |
49 |
Stian S. Øyvann, Trondhjems PK |
5 |
4 |
1 |
4 |
14 |
|
|
|
2 |
|
|
|
30 |
49 |
Kristin Schaug-Pettersen, Oslo PK |
5 |
3 |
|
3 |
18 |
|
|
|
1 |
|
|
|
30 |
52 |
Kjell M. Haarr, Sola PK |
8 |
5 |
|
4 |
3 |
1 |
|
4 |
3 |
|
1 |
|
29 |
52 |
Holger H Vilter, Bodø SSK |
5 |
4 |
|
6 |
4 |
3 |
|
3 |
2 |
|
2 |
|
29 |
52 |
Geir Småvik, Støren PK |
3 |
2 |
16 |
1 |
|
1 |
|
1 |
1 |
3 |
1 |
|
29 |
52 |
Geir Stensby, Hamar IL-Pgr |
3 |
4 |
2 |
3 |
|
10 |
|
5 |
1 |
1 |
|
|
29 |
52 |
Lars Kanedal, Oslo PK |
6 |
3 |
13 |
3 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
29 |
52 |
Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK |
4 |
1 |
19 |
2 |
|
|
|
|
1 |
|
2 |
|
29 |
58 |
Line Nor, Oslo PK |
4 |
2 |
|
3 |
17 |
|
|
|
2 |
|
|
|
28 |
58 |
Asbjørn Taraldsen, Oppegård SL |
1 |
2 |
|
1 |
12 |
2 |
|
1 |
3 |
5 |
1 |
|
28 |
58 |
Roald Hervik, Kopervik PK |
6 |
6 |
|
6 |
|
4 |
|
5 |
1 |
|
|
|
28 |
58 |
Britt Elena Aas, Ørland PK |
5 |
5 |
|
4 |
10 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
28 |
58 |
Johanna Seem, Trondhjems PK |
7 |
4 |
|
5 |
10 |
|
|
|
2 |
|
|
|
28 |
58 |
Adrian Dyrland-Blikra, Porsgrunn PK |
8 |
3 |
|
6 |
1 |
|
10 |
|
|
|
|
|
28 |
64 |
Frode Knutsen, Trondhjems PK |
9 |
3 |
|
5 |
|
1 |
|
4 |
4 |
1 |
|
|
27 |
64 |
Inge Jostein Kulseth, Selbu PK |
2 |
4 |
|
2 |
14 |
4 |
|
|
|
|
|
1 |
27 |
64 |
Ingeborg Gran, Steinkjer PK |
2 |
4 |
|
3 |
14 |
1 |
|
|
|
3 |
|
|
27 |
64 |
Steinar Solheim, Stord PK |
6 |
7 |
1 |
5 |
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
27 |
68 |
Per Jacob Jacobsen, Oslo PK |
4 |
3 |
11 |
1 |
|
2 |
|
1 |
1 |
2 |
1 |
|
26 |
68 |
Hans Olav Bjelvin, Mo PK |
5 |
2 |
9 |
5 |
|
1 |
|
1 |
3 |
|
|
|
26 |
68 |
Pia S. Øyvann, Trondhjems PK |
4 |
3 |
|
4 |
14 |
|
|
|
1 |
|
|
|
26 |
68 |
Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr |
4 |
4 |
|
3 |
|
7 |
|
6 |
1 |
1 |
|
|
26 |
72 |
Svein Nesje, Oslo PK |
11 |
8 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
Alf Robert Kåsner, Melhus PK |
2 |
1 |
19 |
1 |
|
|
|
|
1 |
1 |
|
|
25 |
72 |
Hallgeir Vågenes, Åsane PK |
10 |
5 |
|
6 |
|
|
|
2 |
|
|
2 |
|
25 |
72 |
Morten Antonsen, Ørland PK |
6 |
4 |
3 |
1 |
|
4 |
|
4 |
3 |
|
|
|
25 |
72 |
Magnus Strømdal, Trondhjems PK |
3 |
4 |
1 |
4 |
|
4 |
|
2 |
4 |
3 |
|
|
25 |
72 |
Julie Lekven, Stord PK |
|
1 |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK |
8 |
5 |
2 |
7 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
25 |
72 |
Hugo Haug, OKTS |
5 |
2 |
10 |
1 |
|
|
|
|
2 |
3 |
2 |
|
25 |
80 |
Kent Daniel Grønseth, Porsgrunn PK |
5 |
1 |
|
4 |
1 |
|
13 |
|
|
|
|
|
24 |
80 |
Harald Setsaas, Selbu PK |
|
2 |
|
|
13 |
1 |
|
|
|
7 |
1 |
|
24 |
80 |
Asbjørn Olsen, Arendal PK |
8 |
2 |
|
4 |
|
2 |
|
5 |
2 |
1 |
|
|
24 |
83 |
Rolf Toven, Nesset PK |
3 |
5 |
4 |
2 |
|
4 |
|
3 |
1 |
1 |
|
|
23 |
83 |
Bernhard Kvale, Sandnes PK |
9 |
3 |
|
|
|
2 |
|
9 |
|
|
|
|
23 |
83 |
Jakob Kråkevik, Odda PK |
4 |
4 |
3 |
3 |
1 |
3 |
|
3 |
1 |
1 |
|
|
23 |
83 |
Marit Knutsen, Oslo PK |
5 |
|
|
2 |
13 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
23 |
83 |
Magne Eggen, Kristiansand PK |
3 |
4 |
|
7 |
7 |
2 |
|
|
|
|
|
|
23 |
83 |
Eystein Eliassen, Salangen PK |
6 |
3 |
8 |
4 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
23 |
83 |
Andreas Torheim, Eide & Fræna PK |
7 |
6 |
|
6 |
3 |
|
|
|
1 |
|
|
|
23 |
83 |
Rune Kanstad, Finnsnes PK |
4 |
3 |
5 |
4 |
|
4 |
|
3 |
|
|
|
|
23 |
83 |
Børge Løvseth, Melhus PK |
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
83 |
Øystein Nirisen, Porsgrunn Pk |
5 |
3 |
5 |
1 |
|
2 |
|
4 |
2 |
1 |
|
|
23 |
83 |
Pål Terje Støtvig, Larvik SS |
6 |
6 |
|
6 |
|
2 |
|
2 |
1 |
|
|
|
23 |
83 |
Linn Iren Flaate, Trondhjems PK |
2 |
4 |
|
3 |
7 |
|
|
1 |
1 |
5 |
|
|
23 |
83 |
Gisle Huge, Bodø SSK |
6 |
3 |
|
5 |
1 |
3 |
|
2 |
3 |
|
|
|
23 |
96 |
Kenneth Frafjord, Stavanger PK |
3 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
96 |
Roger Solvang, Mosjøen PK |
7 |
1 |
1 |
6 |
|
2 |
|
2 |
2 |
|
1 |
|
22 |
96 |
Reidun Ann Støle, Kopervik PK |
5 |
4 |
|
3 |
2 |
1 |
|
5 |
1 |
1 |
|
|
22 |
96 |
Kristian Baumann, Oslo PK |
12 |
6 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100 |
Rolf Susegg, Steinkjer PK |
3 |
3 |
9 |
1 |
2 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
21 |
100 |
Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS |
5 |
2 |
1 |
3 |
|
4 |
|
6 |
|
|
|
|
21 |
100 |
Magnus Kvitne, Finnsnes PK |
7 |
4 |
2 |
7 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
21 |
100 |
Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern |
5 |
4 |
|
3 |
5 |
3 |
|
|
|
1 |
|
|
21 |
100 |
Jan Helge Tofte, Stord PK |
5 |
6 |
5 |
4 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
Terje Standal, Bremnes PK |
5 |
8 |
3 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
107 |
Jan-Erik Brandbu, Sarpsborg PK |
4 |
6 |
|
3 |
|
6 |
|
1 |
|
|
|
|
20 |
107 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
3 |
3 |
|
1 |
3 |
2 |
|
2 |
2 |
4 |
|
|
20 |
107 |
Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK |
4 |
1 |
3 |
2 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
Ronny Ståle Pedersen, Mo PK |
3 |
2 |
6 |
4 |
|
1 |
|
2 |
2 |
|
|
|
20 |
107 |
Per Rune Magnussen, Sola PK |
9 |
3 |
1 |
3 |
|
|
|
1 |
3 |
|
|
|
20 |
107 |
Anders Dahl Tørring, Porsgrunn PK |
7 |
3 |
|
3 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
Anders Svegård, Steinkjer PK |
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
20 |
107 |
Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK |
3 |
3 |
5 |
4 |
|
3 |
|
2 |
|
|
|
|
20 |
115 |
Linn Berven-Hanssen, Sola PK |
9 |
6 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
Olga Pavlova, Molde PK |
3 |
5 |
|
3 |
6 |
|
|
1 |
1 |
|
|
|
19 |
115 |
Arild Aurstad, Steinkjer PK |
|
2 |
12 |
|
|
2 |
|
|
1 |
2 |
|
|
19 |
115 |
Sissil Magnussen, Sola PK |
10 |
3 |
|
3 |
|
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
19 |
115 |
Eivind Arne Tonning, Stryn PK |
6 |
2 |
2 |
4 |
|
1 |
|
3 |
|
1 |
|
|
19 |
115 |
Leif Øverland, Stavanger PK |
|
1 |
|
|
14 |
|
|
|
|
3 |
1 |
|
19 |
115 |
Odd Røst, Stjørdal PK |
2 |
|
|
4 |
9 |
|
|
|
2 |
1 |
|
1 |
19 |
115 |
Klaus Lie, Bergen PK |
7 |
4 |
2 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
1 |
19 |
115 |
Per Furset, Stord PK |
5 |
4 |
2 |
3 |
|
2 |
|
3 |
|
|
|
|
19 |
115 |
Oddvar Hillestad, Fredrikstad SS |
3 |
|
|
1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
115 |
Ole Henning Fjeld, Namnå PK |
4 |
2 |
3 |
3 |
|
3 |
|
2 |
1 |
1 |
|
|
19 |
115 |
Jarle Bjølverud, Molde PK |
3 |
4 |
1 |
2 |
6 |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
19 |
115 |
Odd Willy Aas, Sarpsborg PK |
3 |
1 |
|
1 |
10 |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
19 |
128 |
Roger Leite, Oslo PK |
2 |
1 |
9 |
1 |
|
1 |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
|
18 |
128 |
Helge Jonassen, Sandnes PK |
5 |
5 |
|
2 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
18 |
128 |
Ola Todal, Trondhjems PK |
3 |
3 |
|
3 |
8 |
|
|
|
1 |
|
|
|
18 |
128 |
Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS |
3 |
1 |
|
3 |
4 |
1 |
|
3 |
3 |
|
|
|
18 |
128 |
Erik Borgen, Oslo PK |
7 |
4 |
3 |
3 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
18 |
128 |
Magnus Løvhaug, Dokka PK |
3 |
3 |
|
3 |
2 |
4 |
|
2 |
1 |
|
|
|
18 |
128 |
Siri Vaggen Olsen, Oslo PK |
5 |
2 |
|
3 |
5 |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
18 |
128 |
Edvin Hagen, Aukra PK |
7 |
2 |
|
4 |
|
1 |
|
4 |
|
|
|
|
18 |
128 |
Svanhild Blix, Mosjøen PK |
7 |
2 |
|
5 |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
18 |
128 |
Åge Lier, Stjørdal PK |
2 |
3 |
|
4 |
5 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
18 |
138 |
Wenche Hansen, Lyngsalpene PK |
2 |
4 |
|
5 |
3 |
3 |
|
|
|
|
|
|
17 |
138 |
Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK |
1 |
1 |
11 |
2 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
17 |
138 |
Are Wivestad, Sandnes PK |
9 |
3 |
|
4 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
17 |
138 |
Arve Ystmark, Salangen PK |
4 |
3 |
5 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
17 |
138 |
Ivar Wangen, Oscarsborg PK |
3 |
4 |
1 |
3 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
|
17 |
138 |
Finn Olsen, Vestnes PK |
5 |
1 |
4 |
2 |
|
|
|
4 |
1 |
|
|
|
17 |
138 |
Espen Magnussen, Sola PK |
8 |
2 |
|
2 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
17 |
138 |
Tore Saur, Stryn PK |
5 |
1 |
3 |
4 |
|
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
17 |
138 |
Jørn Rutlin, Årdal PK |
4 |
5 |
1 |
3 |
|
1 |
|
2 |
|
|
1 |
|
17 |
138 |
Frank Hansen, Bodø SSK |
4 |
3 |
1 |
5 |
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
17 |
138 |
Eirik Johnsen, Årdal PK |
4 |
5 |
1 |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
|
1 |
|
17 |
138 |
Håvard Hoff, Ørland PK |
4 |
4 |
|
4 |
|
|
|
|
4 |
1 |
|
|
17 |
150 |
Ina Knudsen, Bergen PK |
3 |
4 |
|
2 |
6 |
1 |
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
Petter Kleiven, Oslo PK |
2 |
4 |
1 |
1 |
|
5 |
|
3 |
|
|
|
|
16 |
150 |
Magnar Foss, Støren PK |
1 |
|
14 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
16 |
150 |
Aron Amundsen, Vaksdal SSK |
4 |
4 |
|
4 |
|
|
|
1 |
3 |
|
|
|
16 |
150 |
Reidar Owe, Skudenes PK |
3 |
4 |
|
4 |
2 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
16 |
150 |
Ståle Waagbø, Stavanger PK |
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
16 |
150 |
Leif Kvitne, Finnsnes PK |
6 |
4 |
|
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK |
|
1 |
4 |
3 |
|
2 |
|
|
|
6 |
|
|
16 |
150 |
Terje Johansen, Evje PK |
2 |
2 |
2 |
3 |
|
1 |
|
2 |
2 |
2 |
|
|
16 |
150 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
5 |
3 |
4 |
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
Harald Knoop, Sola PK |
4 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
3 |
2 |
1 |
1 |
|
16 |
150 |
Ruben Gyløien, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
16 |
150 |
Hans B. Nyhus, Lyngsalpene PK |
2 |
4 |
|
2 |
3 |
4 |
|
1 |
|
|
|
|
16 |
150 |
Bernt Johansen, Mo PK |
4 |
2 |
1 |
5 |
|
1 |
|
2 |
1 |
|
|
|
16 |
150 |
Kjell Ove Torsvik, Hedrum SS |
3 |
3 |
|
3 |
3 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
16 |
150 |
Geir Marthinussen, Bergen PK |
6 |
1 |
|
3 |
|
|
|
2 |
3 |
|
|
1 |
16 |
166 |
Finn Mikalsen, Mo PK |
3 |
3 |
1 |
5 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
15 |
166 |
Martin Øyhus, Dokka PK |
3 |
2 |
2 |
2 |
|
3 |
|
2 |
1 |
|
|
|
15 |
166 |
Kjetil Bromark, Modum PK |
6 |
2 |
1 |
1 |
|
1 |
|
2 |
2 |
|
|
|
15 |
166 |
Gunnar Aske, Trondhjems PK |
7 |
2 |
|
4 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
15 |
166 |
Oddvar Knudsen, Stavanger PK |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
Finn Færøvik, NOP/Haakonsvern |
5 |
2 |
|
5 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
15 |
166 |
Ola Frigaard, Stjørdal PK |
2 |
2 |
9 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
Øyvind Steinsholt, Hedrum SS |
3 |
1 |
3 |
3 |
1 |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
15 |
166 |
Elisabeth Wiel, Oslo PK |
4 |
2 |
|
2 |
5 |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
15 |
166 |
Andrè Larsen, Stord PK |
1 |
1 |
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
Mariell O. Vestnes, Finnsnes PK |
6 |
3 |
1 |
4 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
15 |
177 |
Onar Torbjørnsen, Kopervik PK |
3 |
3 |
|
2 |
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK |
3 |
3 |
|
2 |
|
2 |
|
3 |
1 |
|
|
|
14 |
177 |
Åsbjørn Idland, NOP/Vatne |
5 |
2 |
|
2 |
|
1 |
|
1 |
1 |
2 |
|
|
14 |
177 |
Tom Erik Hammer, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
14 |
177 |
Bjørn Hervard, Bærum PK |
6 |
3 |
|
|
|
3 |
|
1 |
1 |
|
|
|
14 |
177 |
Paul Kviteberg, Lyngsalpene PK |
2 |
2 |
|
1 |
5 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Finn Robert Lund, Oslo PK |
2 |
1 |
6 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Gunnar Langø, Tromsø PK |
3 |
3 |
|
3 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
14 |
177 |
Oscar Amlie, Porsgrunn PK |
4 |
1 |
|
3 |
1 |
|
5 |
|
|
|
|
|
14 |
177 |
Thomas Martinsen, Fredrikstad PK |
2 |
5 |
|
2 |
|
4 |
|
1 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Bjørn Tormod Moen, Eide & Fræna PK |
6 |
3 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
177 |
Bjørge Jansen, Fredrikstad SS |
2 |
4 |
|
2 |
|
4 |
|
2 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Rolf Lødding, Oslo SS |
2 |
1 |
|
1 |
4 |
1 |
|
2 |
2 |
|
1 |
|
14 |
177 |
Rune Hammer, Aron SK Drammen |
1 |
2 |
|
2 |
6 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
14 |
177 |
Tiril Wulvik, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
14 |
192 |
Jon-Tore Gran, Hamar IL-Pgr |
1 |
4 |
|
|
|
7 |
|
1 |
|
|
|
|
13 |
192 |
Tore Myrvold, Brumunddal PK |
4 |
4 |
1 |
1 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
13 |
192 |
Peder P. Hembre, Stjørdal PK |
|
|
1 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
Øivind Maanum, Brumunddal PK |
3 |
2 |
|
3 |
|
1 |
|
4 |
|
|
|
|
13 |
192 |
Camilla Ødegård, Oslo PK |
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
Runar Røstad Venn, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
13 |
192 |
Thomas Heia Østborg, Namdal SSL |
1 |
2 |
8 |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
13 |
192 |
Trond Borgen, Bergen PK |
5 |
4 |
|
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
13 |
192 |
Steinar Myhre, Mo PK |
2 |
2 |
4 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
192 |
Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK |
5 |
1 |
|
2 |
|
1 |
|
4 |
|
|
|
|
13 |
192 |
Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern |
3 |
2 |
2 |
1 |
|
2 |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
13 |
192 |
Gunnar Eide Røstad, Ørland PK |
4 |
2 |
1 |
1 |
|
1 |
|
3 |
1 |
|
|
|
13 |
192 |
Håkon Andre Pettersen, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
13 |
192 |
Lars Korneliussen, Ringerike PK |
5 |
2 |
4 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK |
1 |
2 |
5 |
1 |
|
2 |
|
|
1 |
|
|
|
12 |
206 |
Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK |
3 |
3 |
|
4 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Roy Wittenberg, Sola PK |
4 |
1 |
|
|
6 |
|
|
1 |
|
|
|
|
12 |
206 |
Peter Barkovskij, Bergen PK |
3 |
2 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
206 |
Trygve Kilen, Årdal PK |
4 |
5 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Kristoffer Klingenberg, Årdal PK |
4 |
5 |
|
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Maren Larsen Kamp, Trondhjems PK |
1 |
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Svein Jostein Årsborg, Eide & Fræna PK |
4 |
2 |
1 |
3 |
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
12 |
206 |
John Bjarne Weløy, Bergen PK |
3 |
2 |
|
|
3 |
|
|
|
3 |
|
|
1 |
12 |
206 |
Edvin Heggland, Haugesund PK |
5 |
2 |
|
4 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Sture Schölin, Bodø SSK |
2 |
3 |
|
4 |
|
2 |
|
|
|
|
1 |
|
12 |
206 |
Stina Øyangen, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Ove Dahl, Bærum PK |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
|
|
12 |
206 |
Roar Larsen, Narvik PK |
4 |
2 |
|
|
|
2 |
|
4 |
|
|
|
|
12 |
206 |
Asgaut Røssland, Egersund PK |
6 |
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Synne Arnesen Jenseg, Stavanger PK |
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Kenneth Friberg, Lardal R & PK |
3 |
1 |
5 |
|
|
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
12 |
206 |
Arild Berg, Ørsta/Volda PK |
4 |
2 |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Sindre Småvik, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Rune Johan Soleide, Førde PK |
2 |
2 |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
2 |
2 |
|
|
12 |
206 |
Svein Tore Verstad, Ørsta/Volda PK |
3 |
3 |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
206 |
Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK |
3 |
2 |
|
3 |
|
1 |
|
2 |
1 |
|
|
|
12 |
206 |
Einar Tønnessen, Gjøvik PK |
4 |
4 |
|
2 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
12 |
206 |
Steinar Staurset, Fannefjord PK |
4 |
1 |
|
2 |
|
1 |
|
4 |
|
|
|
|
12 |
206 |
Erik Bækkevold, Brumunddal PK |
3 |
2 |
1 |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
|
|
|
12 |
231 |
Svein Åge Olsen, Oslo PK |
3 |
4 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Cecilie Lekven Larsen, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Fredrik Pettersen Førli, Sola PK |
7 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
11 |
231 |
Ragnhild K. Voreland, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK |
5 |
2 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Andrew Walls, Mo PK |
4 |
2 |
|
3 |
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
11 |
231 |
John Olav Sundal, Tysnes SSK |
2 |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
11 |
231 |
Håkon Berg, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Ragna Kyrkjebø, Oslo PK |
5 |
4 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Henning Kihle, Grenland PK |
|
1 |
8 |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
11 |
231 |
Siv Elise Hovde, Ørland PK |
1 |
1 |
|
1 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Rune Sijtsema, Stord PK |
4 |
4 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Hilde Spissøy Sørensen, Stord PK |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Gunnar Nyhus, Årdal PK |
5 |
5 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Vidar Holm, Oslo PK |
5 |
2 |
2 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
11 |
231 |
Tom Rune Skogstad, Dokka PK |
3 |
2 |
|
3 |
|
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
11 |
231 |
Olaf Åvitsland, Evje PK |
1 |
2 |
1 |
4 |
|
1 |
|
|
1 |
1 |
|
|
11 |
231 |
Reidar Øgreid, Sandnes PK |
8 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK |
1 |
1 |
6 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
11 |
231 |
Johnny Bergholt, Bodø SSK |
3 |
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
2 |
|
1 |
|
11 |
231 |
Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL |
3 |
3 |
1 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
11 |
231 |
Per Oskar Bøe, Mysen PL |
4 |
3 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Bjørn Holmestrand, NOP/Dal |
3 |
1 |
3 |
2 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
11 |
231 |
Eirik Karlsson, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Dagfinn Lutro, Odda PK |
1 |
4 |
|
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
11 |
231 |
Kjell S. Johansen, Trondhjems PK |
|
|
7 |
|
2 |
|
|
|
|
2 |
|
|
11 |
231 |
Hans Martin, Trondhjems PK |
3 |
3 |
|
3 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
11 |
259 |
Jon-Richard Andersen, Ørland PK |
1 |
1 |
4 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
10 |
259 |
Thomas Fagervold, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Tor-Henning Langøen, Bergen PK |
2 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
1 |
10 |
259 |
Magnus Bigset, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Sverre Widsteen, Mo PK |
3 |
3 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Morten Lien, Ørsta/Volda PK |
2 |
2 |
1 |
4 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr |
5 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
10 |
259 |
Ola Jostein Uthus, Selbu PK |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
10 |
259 |
Johnny Nilsen, Aron SK Drammen |
1 |
2 |
|
1 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Jon Andersen, Aron SK Drammen |
|
2 |
5 |
|
|
2 |
|
|
|
|
1 |
|
10 |
259 |
Trond Danielsen, Finnsnes PK |
4 |
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Frank Kristensen, PI 54 Lunde |
1 |
1 |
6 |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
10 |
259 |
Morten Bogø, Trondhjems PK |
1 |
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
259 |
Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
10 |
259 |
Arne Stenland, Kopervik PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
10 |
259 |
Terje Jonassen, Sandnes PK |
3 |
1 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
10 |
275 |
Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr |
1 |
1 |
|
1 |
|
4 |
|
1 |
1 |
|
|
|
9 |
275 |
Benjamin Øygarden, Kopervik PK |
2 |
3 |
|
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Sigmund Lindberget, Elverum PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Ole Kristian Østmo Bye, Trondhjems PK |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Eirik Kulbotten, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK |
2 |
2 |
|
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Otto Søilen, NOP/Haakonsvern |
2 |
5 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Arne Jordal, Odda PK |
1 |
1 |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Kjell Erik Olsson, Kjeller SK |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK |
3 |
3 |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Oddvar H. Bakkejord, Svolvær PK |
3 |
1 |
|
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Per Gunnar Wærheim, PI 54 Lunde |
1 |
1 |
1 |
|
5 |
|
|
|
1 |
|
|
|
9 |
275 |
Kim Rune Sæthervang, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Bjørnar Haug, Finnsnes PK |
4 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Morten Larsos, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Steinar Djønne, Odda PK |
1 |
2 |
3 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Petter Paulsen, Trondhjems PK |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Ole R. Paulsen, Oslo PK |
3 |
3 |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Nils Håvard Dahl, Verdal SSL |
3 |
2 |
|
|
|
2 |
|
1 |
1 |
|
|
|
9 |
275 |
Livar Andrè Lura, Sandnes PK |
4 |
|
4 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Geir Mannseth, Bergen PK |
1 |
2 |
|
1 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Kai Tore Vik, Egersund PK |
4 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK |
1 |
|
3 |
2 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Are Skotnes, Fannefjord PK |
3 |
2 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Knut Mysen, Mysen PL |
1 |
1 |
|
|
5 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Andrea Wick, Salangen PK |
1 |
1 |
|
|
2 |
|
5 |
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Arnt Olav Flønes, Stavanger PK |
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Morten Ringkilen, Askim PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Kim Haase, Ørland PK |
|
1 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Esko Sointu, Stavanger PK |
|
1 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
9 |
275 |
Trygve Haldorsen, Bremnes PK |
2 |
|
4 |
|
2 |
|
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Willy Klette, Oppegård SL |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
3 |
|
|
9 |
275 |
Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr |
3 |
3 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Cato Denné, Modum PK |
4 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
9 |
275 |
Marianne Søraa, Sitter IL PK |
2 |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Eirik Kvalen, Luster SSL |
2 |
2 |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Marianne Grønvold, Bærum PK |
6 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Jarle Larsen, Stord PK |
2 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Svein A. Hjelmtveit, Lena SS |
5 |
|
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Geir Åge Sinnes, Stavanger PK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
9 |
275 |
Stein Wålbakken, Lillestrøm OP |
1 |
3 |
1 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Kjell Kvalen, Luster SSL |
3 |
2 |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Gøran Hammerfjell, Trondhjems PK |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
Bjørn Harald Vik, Ørland PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
2 |
|
1 |
2 |
|
|
|
9 |
319 |
Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Geir Pettersen, Harstad PK |
3 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Marius Aarre, Trondhjems PK |
1 |
1 |
3 |
1 |
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Terje Andreassen, Porsgrunn PK |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Karla Kristoffersen, Kjeller SK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Bjørn Ivar Pettersen, Hedrum SS |
3 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Arild Granmo, Melhus PK |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Tor Inge Gudmestad, Stavanger PK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Erik Marcussen, Larvik SS |
3 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Kjetil Thorsen, Oslo PK |
5 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Jan-Petter Dørmænen, Kirkenes PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Børre Andreas Haugen, Sigdal og Eggedal PK |
3 |
1 |
|
|
|
1 |
|
3 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Norvald Storli, Melhus PK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Kjell Thorsen, Porsgrunn Pk |
2 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
2 |
|
|
|
8 |
319 |
Morten Schjoldager, Oslo PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
8 |
319 |
Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK |
2 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
8 |
319 |
Thomas Myrvang, Porsgrunn PK |
|
|
|
1 |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Roe Tverrå, Kopervik PK |
2 |
2 |
|
3 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Pål Otto Sørensen, OKTS |
1 |
|
6 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Leif Inge Oen, OKTS |
3 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
8 |
319 |
Knut Ring, Zero PK |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
8 |
319 |
Harald Johansen, Haugesund PK |
5 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Knut I. Skotterud, NOP/Dal |
2 |
1 |
|
|
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Jan Marthinsen, Fredrikstad SS |
1 |
3 |
|
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Kjell Skjolden, Luster SSL |
2 |
2 |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Hilde Holter, Stavanger PK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Geir Holthe, Melhus PK |
|
|
1 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Viktor Rønningen, Gjerdrum PK |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Olav J. Bjørkås, Sitter IL PK |
3 |
|
4 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Magne Holt, Brumunddal PK |
1 |
3 |
|
|
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Martin Kolstø Hansen, Kopervik PK |
3 |
3 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Marianne Mysen, Mysen PL |
1 |
1 |
|
|
4 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Helge Hoflandsdal, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
1 |
3 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
8 |
319 |
John Tellef Håbesland, Birkenes & Lillesand SSL |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
1 |
2 |
1 |
|
|
8 |
319 |
Hermod Hansen, Finnsnes PK |
4 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Tormod Vinje, Ålesund PK |
3 |
1 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Vegar Westerlund, Trondhjems PK |
2 |
3 |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
8 |
319 |
Michael Strøm, Sitter IL PK |
3 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Gunnar Fjeld, Kjeller SK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Bjørn-Sture Nilsen, Kirkenes PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
8 |
319 |
Axel Sjøberg, Ringerike PK |
2 |
1 |
4 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Victor Kvassheim, Sola PK |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
8 |
319 |
May Kristin Eggen, Støren PK |
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Knut Narve Skogland, Trondhjems PK |
3 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
8 |
319 |
Gustav P Jensen, Aron SK Drammen |
2 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
8 |
319 |
John Tore Simonsen, Kopervik PK |
3 |
2 |
|
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
319 |
Ivar Sijtsema, Stord PK |
3 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
366 |
Kjetil Bøe, Porsgrunn PK |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
7 |
366 |
Ronny Lavik, Kristiansand PK |
2 |
|
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Reidar Isaksen, Aron SK Drammen |
|
1 |
1 |
|
4 |
|
|
|
|
|
1 |
|
7 |
366 |
Steinar Ekeberg, Elverum PK |
2 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK |
2 |
2 |
|
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Roar Holden, Trondhjems PK |
4 |
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
|
|
7 |
366 |
Tom Lauritzen, Bodø SSK |
2 |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
2 |
|
|
|
7 |
366 |
Joakim Lundstrøm, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Cato Stykket, Finnsnes PK |
3 |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
|
1 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Ronald Pettersen, Meløy PK |
1 |
3 |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Håvard Nordhus Kråkenes, Stord PK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Linda Kanedal, Oslo PK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Veronica Hartvikøy, Sitter IL PK |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Morten Støen, Bærum PK |
5 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Åge Ånensen, Stord PK |
4 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Ronny Vedå, Ålesund PK |
3 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Bjørn R. Bekken, Ringerike PK |
4 |
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Kjetil Skogshagen, Larvik SS |
3 |
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Johan Fagerheim, Åndalsnes PK |
|
3 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Ann Kristin Tegle, Stavanger PK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Leif Birger Bø, Sola PK |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
1 |
|
7 |
366 |
Anita S. Vinsjevik, Stord PK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Egil Havre, Bergen PK |
2 |
|
|
|
3 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
7 |
366 |
Henrik Sebastian Aasebø, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Hans Kallevig, Haugesund PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
7 |
366 |
Øyvind Johansen, Mysen PL |
2 |
1 |
1 |
|
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Wemunn Aabø, Oslo PK |
2 |
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Finn Christenssen, Stavanger PK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Henning Eliassen, Kjeller SK |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Svein Olav Haarberg, Bodø SSK |
1 |
|
|
1 |
1 |
1 |
|
2 |
|
|
1 |
|
7 |
366 |
Paul Notto Mikkelsen, Grimstad SS |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Bjørn Gjerstad, Hokksund PK |
1 |
1 |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
1 |
|
7 |
366 |
Terje Langørgen, Stord PK |
4 |
|
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Bengt Morten Taraldsen, Grimstad SS |
4 |
|
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Morten Eriksen, Kopervik PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Stein Arne Jensen, Lillehammer PK |
1 |
3 |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Roy Strøm, Sitter IL PK |
4 |
|
2 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
7 |
366 |
Dan Frode Mortensen, Bærum PK |
5 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Tore Jakobsen, Alta SSK |
|
2 |
|
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Odd Hellevik, Ålesund PK |
2 |
|
|
4 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Kjell Kalland, Førde PK |
|
1 |
3 |
|
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
7 |
366 |
Johan J. Kammersten, Mo PK |
1 |
2 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Kjell Hansen, Sola PK |
4 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Øyvind Jakobsen, OKTS |
3 |
1 |
|
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Kristian Hausken, Kopervik PK |
4 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Roger Hovden, Ørsta/Volda PK |
2 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Stian Kristoffersen, Modum PK |
3 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
2 |
|
|
|
7 |
366 |
Erling Hardeland, Haugesund PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Christoffer W Dyrland, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Anita L. Hansen, Svolvær PK |
2 |
1 |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
366 |
Hilda Oddbjørg Nortun, Aukra PK |
4 |
1 |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
7 |
366 |
Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK |
1 |
|
4 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
420 |
Pål Christiansen, Oslo PK |
3 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr |
2 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Tryggve Lerum, Luster SSL |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK |
|
2 |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Samuel Johansen, Alta SSK |
|
2 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Randi Ellingsen, Oslo PK |
|
1 |
|
1 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern |
3 |
|
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Pertti Torpakko, Skånland PK |
1 |
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK |
|
1 |
4 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Knut Kalliainen, Kirkenes PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK |
3 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Rune Finstad, OKTS |
4 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Jann Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
1 |
1 |
1 |
|
|
6 |
420 |
Anders Maurdalen, Brumunddal PK |
2 |
2 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Kim Strømøy, Mo PK |
1 |
1 |
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Kai Ole Sylte, Støren PK |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Tore Kråkenes, Stord PK |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Bertel Kroken, Alta SSK |
|
1 |
|
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Øystein Hansen, Fredrikstad SS |
2 |
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Dag Kristiansen, Aron SK Drammen |
1 |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Jan Ove Hjelseng, Meråker PK |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Knut Aamodt, Larvik SS |
2 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Geir Roar Vee, Årdal PK |
3 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Jan N. Kongsjorden, Vestre Bærum SSL |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Frank Romsdal, Alta SSK |
|
2 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Arild Bratterud, Dokka PK |
2 |
2 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Wenche M. Rydning, Ørland PK |
1 |
3 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Knut Ole Fagervold, Ørland PK |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Jostein Engesmo, Støren PK |
1 |
|
|
1 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Hans Kristian Bendixby, Zero PK |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Ingvild H Kålås, Trondhjems PK |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr |
2 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Helge A. Moe, Steinkjer PK |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Geir Jonassen, Sola PK |
3 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Stig Kristiansen, Sola PK |
2 |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Sebastian Skjei, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Geir Nordrum, Lena SS |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
6 |
420 |
Stev E. Skaar, Trondhjems PK |
1 |
3 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Odd Pedersen, Grenland PK |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Oddvar Uddu, Trondhjems PK |
3 |
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Turid Skotterud, NOP/Dal |
2 |
1 |
|
|
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Don Robertson, Sandnes PK |
3 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Sigvart Kaldahl, Sitter IL PK |
3 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Olaf Isaksen, Kristiansund PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
6 |
420 |
Jan Ove Takvam, Sola PK |
3 |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
6 |
420 |
Kristoffer Stavik, Molde PK |
1 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Hilde Martiniussen, Førde PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
6 |
420 |
Toivo Laakso, Lillehammer PK |
1 |
2 |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Frank Kallevik, Haugesund PK |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
6 |
420 |
Olav Helgesen, Stord PK |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Arnth B Lien, NOP/Haakonsvern |
2 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Hjalmar Joleik, Florø PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
6 |
420 |
Ståle Johansen, Alta SSK |
|
2 |
|
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Anne Grethe Rendalsvik, Mysen PL |
2 |
1 |
|
|
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
6 |
420 |
Christian Harbosen, Namnå PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
6 |
420 |
Edvin Kåsner, Melhus PK |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
6 |
420 |
Kjell Inge Flaate, Sola PK |
|
3 |
|
|
1 |
|
|
1 |
|
1 |
|
|
6 |
420 |
Henry Nordvi, Elverum PK |
2 |
|
|
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
6 |
478 |
Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Tom Olsen, Kjeller SK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Tore Vinkenes, Larvik SS |
1 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Tormod Kallak, Grenland PK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Trygve Nåsen, Bremnes PK |
2 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Tor H Dåpan, Grenland PK |
|
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Narve Nesset, Ørland PK |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Andre Brenni, Porsgrunn PK |
2 |
|
|
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Thomas Simonsen, Stord PK |
|
2 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Geir Nergård, Finnsnes PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Oddvar Skirbekk, Elverum PK |
|
2 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Eirik Jensen, Tromsø PK |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
5 |
478 |
Arne Østborg, Namdal SSL |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
5 |
478 |
Ole Nilsen, Modum PK |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Bjørn Flore, Sitter IL PK |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Ole Vidar Bøe, Mysen PL |
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK |
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Geir Fredrikstuen, Oslo PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Arne Gujord, Bæverdalen PK |
2 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Ida Schjølset Iversen, Salangen PK |
1 |
|
|
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Kristoffer Stenersen, Kopervik PK |
2 |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Jarl Eirik Haldorsen, Bremnes PK |
1 |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Helge Pedersen, Melhus PK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Åse Sundal, Tysnes SSK |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Lillian Larsen, Lyngsalpene PK |
|
1 |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Sten Solli, Porsgrunn PK |
2 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
5 |
478 |
Tor Egil Rundberg, Melhus PK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Peter Ekblom, Egersund PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Cathrine Larsen, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Terje Andersen, Fredrikstad SS |
1 |
1 |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Carl-Frederik Andreassen, NOP/Haakonsvern |
2 |
|
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Tommy Ellefsen, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Ketil Laxå, Mosjøen PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Thomas Berdahl, Eide & Fræna PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Jørgen Vik, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Trond Erik Brekke, Vaksdal SSK |
2 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Lars Berge, Zero PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Per Helge Skadberg, Svalbard Turn Pgr |
1 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Olav Vedvik, Sitter IL PK |
3 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Dag Pettersen, Mysen PL |
1 |
1 |
1 |
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Frank Høgmo, Flintlåsen PK |
2 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Mathilde Bjørkås, Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Thomas Monsen, Ørn |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Oddvar Olsen, Kirkenes PK |
|
2 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Reidar Solstad, Eide & Fræna PK |
|
2 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Bjarte Espe, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Håkon Falck, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Bård Solem, Trondhjems PK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Lars Kristoffer Placny, Ørn |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Arvid Simonsen, Alta SSK |
|
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Hans Petter Helland, Egersund PK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Ole Swang, Oslo PK |
2 |
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
|
1 |
|
5 |
478 |
Marte Aurstad, Steinkjer PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Roger Sæther, Moss PK |
3 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Andrè Ørsnes, Ørn |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Gunnar Solheim, Stord PK |
1 |
|
|
1 |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Tore V Myhren, Lillehammer PK |
|
2 |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Bjørn Wilmann, Trondhjems PK |
|
3 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Hilde Sydow, Harstad PK |
2 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Espen Røssland, Sandnes PK |
3 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Stian Knutsen, Aron SK Drammen |
|
1 |
2 |
|
|
1 |
|
|
|
|
1 |
|
5 |
478 |
Endre Sollid, Stryn PK |
2 |
|
|
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Roy Arne Sørmark, Aron SK Drammen |
|
|
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
1 |
|
5 |
478 |
Kåre Angvik, Svalbard Turn Pgr |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Anne Kristine Hagen, Svalbard Turn Pgr |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Per Inge Larsen, Stord PK |
1 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Eirin Frisendal, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Robert Rehnmark, Førde PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
5 |
478 |
Erlend Vikestrand, Ørsta/Volda PK |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Olav Gimse, Meråker PK |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Henry Holen, Molde PK |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
5 |
478 |
Tore Østvold, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Per Ole Myhre, Oslo PK |
2 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Trygve Grøsland, Kristiansand PK |
3 |
|
|
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Ole Thune, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
2 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
5 |
478 |
Jan Ingvar Vårvik, Kårstø SSL |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
5 |
478 |
Emilie Thomassen, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Dagfinn Breimo, Leirfjord SSK |
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Ronny Høglund, Trondhjems PK |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Jon Magne Frislid, Ørsta/Volda PK |
1 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Anders Fallang, Lunner SL |
2 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Finn-Erik Kristensen Hole, PI 54 Lunde |
|
1 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Iver Rye, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Rune Normann, Sarpsborg PK |
|
|
1 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Rune Olsen, Stord PK |
|
2 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Rune Hervik, Kopervik PK |
3 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Marius Gyløien, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Børge Svardal, Bremnes PK |
|
2 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
5 |
478 |
Gerhard Vågen, Bergen PK |
1 |
2 |
|
|
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
5 |
478 |
Oddvar Raunholm, Stord PK |
1 |
|
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
570 |
Leif Einar Foss, Støren PK |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tore Morten Davidsen, Gjøvik PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Ernst Gunnar Aas, Stord PK |
1 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Trond Halstensen, Vadsø SL Sgr |
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Morten Halvorsen, Lillestrøm OP |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Andreas Kvile, Sandane PK |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Roald Arne Kvamme, Vaksdal SSK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Odd Apalseth, Sandane PK |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Alexander Vinsjevik Svensen, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Alf Jostein Dale, Kopervik PK |
|
1 |
1 |
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Jostein Sander, Lillestrøm OP |
1 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Ronny Andersen, Zero PK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Inger-Marie Kristensen, Sarpsborg PK |
2 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bjørn Åsen, Asker SK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bente Wollum, Trondhjems PK |
|
|
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bjørn Korneliussen, Svelvik SS |
|
2 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Gudmund Koran, Trondhjems PK |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Ingrid Marie Myren, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Martin Borelly, Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Frank Sannes, Fannefjord PK |
1 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Harald Endresen Grov, Stord PK |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Joakim Sylte, Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Lars Arve Mittet, Fannefjord PK |
2 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Laurian Gajek, Bergen PK |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
4 |
570 |
Torben Grande, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tom Erik Grønningseter, Modum PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Torstein Vrålid, Rjukan PK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bjørn Andreas Bakke, Sigdal og Eggedal PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Rolf Wroldsen, Oslo SS |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
John Ivar Fiplingdal, Mosjøen PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Eystein Myking, OKTS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
4 |
570 |
Lars Inge Aga, Odda PK |
1 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Petter Lundstrøm, Trondhjems PK |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Leif Susegg, Steinkjer PK |
|
1 |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Rune Berg, Ringerike PK |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Nils Kalliainen, Kirkenes PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Jon Andreas Hagen, Melhus PK |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK |
1 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Nils Petter Berdahl, Eide & Fræna PK |
1 |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tom Strøm, Zero PK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Per E. Martinsen, Kjeller SK |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bjørnstein Tobiassen, Stord PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Aleksander Grytdal, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Marcus Aronsen, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Aud Eli Fjellvang, Zero PK |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Lennart Holter, NOP/Dal |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Ståle Nordeng, Fauske & Sørfold PK |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Gunnar Voreland, Stord PK |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Rune Kimo, Indre Fosen SSK |
1 |
|
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Lars Knarud, Hadeland SS |
|
|
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Trond Gjellum, Oslo PK |
3 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Roger Bremseth, Stjørdal PK |
|
1 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK |
|
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Knut Gundersen, Sarpsborg PK |
|
1 |
2 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tom Asle Kvile, Sandane PK |
1 |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Johan Lyng, Bergen PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
4 |
570 |
Nils Knut Lindbo, Sigdal og Eggedal PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Eskil Bendiksen, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Jøran Nermoen, Dokka PK |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
4 |
570 |
Jan Snorre Sandstedt, Zero PK |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Kristoffer Drøyvold, Sarpsborg PK |
2 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Sindre Oksdøl, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Kjetil Sørheim, Stavanger PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
4 |
570 |
Linn Sofie Mork, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Jon Landvik, Oscarsborg PK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Tommy Høybakken Heyerdal, Lena SS |
2 |
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Per Ivar Robertsen, Bodø SSK |
2 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Kjartan Hansen, Kirkenes PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Bjørnar-Åge Pettersen, Tromsø PK |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Jørgen Olsen, Trondhjems PK |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
4 |
570 |
Lars Rønningstad Bråthen, Elverum PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Svein Tore Rabben, Åsane PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Anders Hernes, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Jan Teilgård, Kristiansund PK |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Olav Stranden, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Arild Zakariassen, Evje PK |
|
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
4 |
570 |
Ralf Epler, Ålesund PK |
2 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Daniel Bowler, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Knut Mosand, Rauland PK |
2 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Alfred Rune Pedersen, Mo PK |
|
2 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
570 |
Paul Bemelmans, Oslo PK |
1 |
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
4 |
657 |
Reidar Foss Andersen, Åsane PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Reidar Fjellengen, Mysen PL |
1 |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Kjell Olsen, Bergen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
657 |
Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
William Tingelholm, Ørn |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Kjetil Pharm, Bærum PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Glenn-Aage Brennelien, Zero PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Arnfinn Øyvann, Trondhjems PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Janne Olden, Trondhjems PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jens Chr. Jepsen, Kristiansand PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Per Asle Hærum, Luster SSL |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Frank Robert Gustavsen, Trondhjems PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Haakon Haldorsen, Bremnes PK |
|
|
|
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Amund Amundsen, Eidskog SS |
|
|
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Ivar Gundersen, Namnå PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Rune Nilsen, Trondhjems PK |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Lars Ekeberg, Elverum PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Stephan Olsen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jacob Haug Steinholt, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sondre Landvik, Oscarsborg PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
John M. Buschmann, Mo PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Olav Melkild, Sunndal PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Emil Flore, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jan Johansen, Alta SSK |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Mia Jenssen Breimo, Leirfjord SSK |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Daniel Øygarden, Kopervik PK |
|
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir Ove Skaarstad, Sola PK |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Robert Helgesen, Finnsnes PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Morten Andresen, Trondhjems PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Harald Jensen, Tromsø PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Arne Kvam, Bærum PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Bjørn Haug, Sandnessjøen PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Rolf Dillevik, Mysen PL |
|
2 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Arnfinn P Nesje, Trondhjems PK |
|
|
|
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Kjersti Dramstad, Mysen PL |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Marit Johansen, Trondhjems PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Tom Martin Bremseth, Stjørdal PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Toralf Pedersen, Stjørdal PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Anna Rita Hole, Kristiansund PK |
|
1 |
|
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Espen Strøm, Zero PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Vegard Skuggerud, Kjeller SK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Vidar Johansen, Salangen PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Stein Huseby, Ørland PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Gunnar Torkildsen, Bergen PK |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK |
|
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Lars Moe Løset, Rindal PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir Åge Follesø, Åsane PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Emil Slettvoll, Vardø PK |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Berit Breirem, Oslo Sporveiers SL |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Svein Erik Hansen, Larvik SS |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK |
|
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sigurd Lien, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Hallgeir Hemstad, Brumunddal PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Espen Uleberg, Zero PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Terje Tessem, Stavanger PK |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Fredrik Størseth Høiby, Selbu PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Emma Kaldahl, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sigurd D. Nerhus, Svalbard Turn Pgr |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Hilja Marie Korsnes, Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Mauri Inkinen, Stord PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Ole Martin Grøntvedt, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jan-Henrik Utne, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Robert Ørsnes, Ørn |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Robert Hansen, Modum PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Peder Hembre Jr, Stjørdal PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Svein Ove Nielsen, Sola PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sverre Larsen, Mo PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Emil Vik, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Edvin Skjong, Ålesund PK |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jon Arne Mastad, Eidskog SS |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jan-Erik Holko, Tromsø PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Per Åge Korstadhagen, Lindesnes PK |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Line Strømdal, Trondhjems PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
657 |
Asgeir Jordahl, Kristiansund PK |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Bjørg Sørensen, Salangen PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir A Øverås, Vestnes PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Haldor Hinna, Stavanger PK |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Helge Ellefsen, Harstad PK |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Randi Godø, Ørland PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Georg Romslo, Vaksdal SSK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sigvart Lillebø, Ålesund PK |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Steinar Løyning, Oslo PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Sjur A Kleiven, Lillehammer PK |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Knut Rimstad, Bærum PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Marte Solberg Jensen, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir Thoresen, Bærum PK |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Olav Emmerhoff, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Øyvind Mathisen, Fredrikstad SS |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Fredrik Holmin, Mo PK |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Bjørn Brekmo, Tromsø PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Anne Gundersen, Bærum PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Johnny Tandberg, Hokksund PK |
1 |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Terje Elveos, Svolvær PK |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Jan Bratland, Bodø SSK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Judith Helland, Åsane PK |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Leif Erik S. Jacobsen, Hedrum SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Torbjørn Nerland, Fannefjord PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Stig Næss, Vardø PK |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Ola Eirik Bolme, Rindal PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Daniel Vogedes, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Annichen Zetterstrøm, Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Magne Uleberg, Zero PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Alf Gunnar Husby, Sunndal PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir Hole, Vestnes PK |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Flemming Paulsen, Sola PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Terje Røste, Lillestrøm OP |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Joakim Larsen, Sandnes PK |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Viggo Hansen, Birkenes & Lillesand SSL |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
3 |
657 |
Erling Hagen, Odda PK |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Tor Pedersen, Lillestrøm OP |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Torvald Vik, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Marius Tøråsen, Namnå PK |
2 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Øyvind Jenssen, Kristiansund PK |
|
|
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Einar Karlsen, Bergen PK |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
657 |
Rune Helle, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Geir Kristiansen, Lillehammer PK |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Dag Storli, OKTS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
3 |
657 |
Jan I Ingebrethsen, Greipstad SL-Pgr |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
3 |
657 |
Øyvind Ivesdal, Sandnes PK |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Stig Biekkola, Vardø PK |
|
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Thomas Fosse, Stavanger PK |
2 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
657 |
Tor Martin Rødfjell, Mo PK |
1 |
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
3 |
785 |
Øyvind Haug, Grimstad SS |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Mads Larsen Wist, Ørn |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kenneth Frammarsvik, Florø PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bjarne Themsen, Zero PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tommy Amundsen, Svolvær PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tore Thyholt, Trondhjems PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tore Dale, Sandane PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Arnt Roar Gravem, Eide & Fræna PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Nils Egeland, Lindesnes PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Øivind Arnesen, Bærum PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Leif Ørjan Hansen, Strømsgodset HIL |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Walter Larsen, Alta SSK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tom K Nerbø, Aukra PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Roy Håkon Pedersen, Florø PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ivar Heitmann, Alta SSK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Pål Kristiansen, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
2 |
785 |
Jan Haglund, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Gudbjørg Elva, Vennesla PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Torodd Solberg, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Bjørn Lindblad, Askim PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Astrid Landsverk, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Hanne Krakeli, Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Einar Bolstad, OKTS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Vidar Fuglevand, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Liv Janne Jacobsen Fehn, Oslo PK |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Øystein Tofte, NOP/Dal |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tore Nielsen, Åsane PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Rune Grønn, OKTS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Fredrik Walløe, Stavanger PK |
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Knut Birger Solbakken, Luster SSL |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Asmund Kristiansen, Lillehammer PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kim Brenchley, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Roy Lund, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Steinar Johansen, Harstad PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jon Skrondal, Rindal PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Louis Schadenberg, Bergen PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Steinar Hagen, Grenland PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Morten Jensen, Mosjøen PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Henning Kvam, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gosia Slubowska, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Svein Gramstad, Sandnes PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Sophus Gjerstad, Hokksund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Rune Hjelle, Aron SK Drammen |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Marit Hernes, Rjukan PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Per Frode Halsnes, Haugesund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thomas Ørsnes, Ørn |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Anne Lise Dimmestøl, Haugesund PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Martin Paulsen, Mysen PL |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Espen Andre Staven, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Erik Lian, Oslo SS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kurt Hestvik, Stavanger PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
John Ole Sundbakken, Marnar PL |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jakob Østvand, Svolvær PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Finn Næss, NOP/Dal |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Anders Opperud, NOP/Dal |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ricard Hille, Marnar PL |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jochen Lauw, Kristiansand PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Arnstein Skille, Lindesnes PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Hilmar Kirchner, Grimstad SS |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Terje Nielsen, Sola PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Neil R. Jones Friestad, Hå PK |
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Øyvind Eikrem, Kristiansund PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Egil Gerhardsen, Oslo PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Martin Håra Lohte, Odda PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Magnus Søreide, Sandnes PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gøran Gjetmundsen, Lena SS |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tore Sæther, Lillehammer PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Trond Bergsveen, Lena SS |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Svein Rødfjell, Mo PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Frode Nysæter, Brumunddal PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jim Sørensen, Harstad PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Patrik Jønland, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Vidar Høyer, Larvik SS |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gunnar Halvorsen, Stavanger PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Sindre A. Hansen, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bent Nørkov, Trondhjems PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Siv Marit Løvhaug, Dokka PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Wenche Ervik, Leirfjord SSK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Svein Robert Johansen, Rygge PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ole Andreas Berdahl, Eide & Fræna PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Normann Hetland, Sandnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Harald Rune Aam, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Sverre Aamodt, Trondhjems PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Nina Bendiksen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Christoffer Borg, Luster SSL |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Harald Svevad, Elverum PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Petter Nordnes, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kine Sundet, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Anette A. Østebøvik, Stord PK |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Daniel Engan, Fauske & Sørfold PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Lotte Ervik, Ørland PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Sondre Nervold, NOP |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jens Westgaard, Fredrikstad SS |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ivar Bonsak, Ørland PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Svein Engli, Dokka PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Odd Arne Langeland, Ålesund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jens William Aronsen, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Frode Olsen, Kristiansund PK |
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Eli Enerstvedt, Nore og Uvdal PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
2 |
785 |
Staale Rasmussen, Haugesund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Daniel Isaksen, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Helge Talberg, Mysen PL |
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Steinar Bratland, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gunstein Røneid, Årdal PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Leon Schüle, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kjell Borchgrevink, Grenland PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Lars Sæle, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Frode Bærøe, Oslo SS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kåre Andreassen, Svolvær PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Daniel Persen, Grenland PK |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thor Jonny Arnesen, Kirkenes PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Idar Moe, Rindal PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Helge Nygård, Ålesund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Thomas Engelvik, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bjørn M. Linnerud, Lunner SL |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Magnar Kristiansen, Stjørdal PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Pål Kristoffersen, Kjeller SK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tony Bordal, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ramona Eide, Ørland PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thorolf Bergmann, Fredrikstad SS |
|
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Anja Skagmo, Bærum PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Magne Lundgren, Sandnes PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Knut Haug, Grimstad SS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Terje Strand, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Øyvind Husby, Egersund PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Geir Magne Heggen, Stryn PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Morten Strøm, Sunndal PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Eindride Rolfstad, Modum PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Andrea H Kålås, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Stine Langøy, Finnsnes PK |
|
|
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Martin S. Øyvann, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kristian Myren, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Helge Kristiansen, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Jan Erik Nordhus, Stord PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tor Danieldsen, Grenland PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jan Åge Sande, Stord PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Oddvar Kandal, Sandane PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Arne Skjellbred, Odda PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Per Sørensen, Rauland PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kjetil Sindum, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Margit Dyrland, Svalbard Turn Pgr |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Knut Morønning, Namnå PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Katja Johansen, Harstad PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Karita Grytdal, Støren PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Magnar Anton Støyva, Sandane PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kristoffer Frøysa, Stryn PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Lars Erik Smevold, Rjukan PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jørgen Iversen, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Per Ottesen, Åsane PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bendik Langø Wilsgaard, Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thomas Hisdal, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Åge Noss, Haugesund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Roy Hansen, Svalbard Turn Pgr |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Knut Langlo, Førde PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
2 |
785 |
Bengt Reuterdahl, Porsgrunn PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Helmer Karlsen, Oslo SS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Torgeir Sundbakken, Marnar PL |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Anders Engløkk, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Sølve Storevik, Florø PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Erik Stai, Levanger PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Einar B Dahl, Lillehammer PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Lena Snilstveit, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Hans Jørgen Kvisler, Mysen PL |
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tor Anderssen Lea, Sandnes PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Odd Tore Brustad, Eidskog SS |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ole Morten Valø, Askim PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Stine Klausen, Modum PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Geir Svendsen, Finnsnes PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Trond Kirkhaug, Trondhjems PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bjørn Oliversen, Svelvik SS |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Lars Peter Wilson, Zero PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thorleif Schultzen, OKTS |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Trond Johansen, Mysen PL |
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Sindre F Nytrø, Selbu PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Heidi Skrog. Sparby, Stjørdal PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ragnar Opdøl, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
2 |
785 |
Maj Britt Larsen, Stord PK |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jon Arild Willa, Åndalsnes PK |
|
|
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kai Roger Simonsen, Stord PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ole K. Hågensen, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ola Berg, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ove Jostein Lillevik, Molde PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Vidar Tanke, Tromsø PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Dagfinn Gjerde, Fannefjord PK |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Terje Sørøy, Fauske & Sørfold PK |
|
1 |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Larry Sløbraaten, Oscarsborg PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gunnar Orthe, Haugesund PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Roger Skredderstuen, Dokka PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Roy Kjetil Kristiansen, Kopervik PK |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ida Myren, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Tom Frågåt, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Vegard Herstad, Steinkjer PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Silvio Krauss, Rindal PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Petter Eriksen, Kvæfjord PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Christian J. Hermansen, Stord PK |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Henrik Dahl, Trondhjems PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kai Ernstsen, Trondhjems PK |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Nils Aage Bjeren, NOP/Dal |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Morten Kraabøl, Lillehammer PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Lars O. Yggeseth, NOP/Dal |
|
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Janicke Pettersen, Strømsgodset HIL |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Vegard Grønnberg, Hadeland SS |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Arve Gomsrud, Aron SK Drammen |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Dag Arne Bentengen, Eidskog SS |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Emil Moxness Sverdrup, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Thor Arne Svendsrud, Eidskog SS |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ted Olsen, NOP/Haakonsvern |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Gunnar Fjærli, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Øivind Grydeland, Bærum PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
2 |
785 |
Per Erik Wiggen, Steinkjer PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Magnus M. Rømo, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Folke Lian, Melhus PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Hans Brataas, Trondhjems PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Rolf Arne Stein, Oslo PK |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bjørn Tore Wiborg, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Svein-Bjarne Olsen, Svolvær PK |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Claus De Lange, Aron SK Drammen |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Britt-E. Kjeldbergvik, Svolvær PK |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Atle Kvamsdal, Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Kjell O. Larsen, Vardø PK |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Jostein Berg, Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Ole Ludviksen, NOP/Dal |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
785 |
Lars Nilssveen, Elverum PK |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1015 |
Morten Andre B. Pedersen, Salangen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Gundersen, Larvik SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trygve Skjelbakken, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hanne Myren, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kurt Ovesen, Tromsø PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Helge Løtuft, Sandane PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per M. Kannelønning, Stord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hans Bakken, Levanger SSL |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Steinar Pedersen, Sola PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sindre A H Nedregård, Bodø SSK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Dag Ellingsen, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jørgen Steinholt, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Georg Herland, Åsane PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Fredrik Nordøy, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Aleksander Mikkelsen, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jostein Granseth, Dokka PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ronny Karlsen, Mo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ida Henriksen, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjell Audun Hagen, Ålesund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
David Andersen, Åndalsnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Bjønnes, Fredrikstad SS |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Svein-Terje Ditlevsen, Fannefjord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Geir Myrvågnes, Trondhjems PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jan Kjetil Nordrum, Lena SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
1 |
1015 |
Kaisa Olsen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ove Horgen, Bærum PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Inge Torkildsen, NOP/Vatne |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Patrick Haagensen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Reidar Hestnes, Egersund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Frode Hennø, Bremnes PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Anders Fjeld, Brumunddal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arild Stenhaug, Mo PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stig Robert Strøm, Fannefjord PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tobias Fon Sætre, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Camilla Kristiansen, Steinkjer PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Karlsen, NOP/Dal |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
May Britt Kringen, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arve Soleide, Førde PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
Christer Åstrand, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Knut Røseth, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Eriksen, Sola PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Ringen, Lena SS |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nina Flagstad, Krapfoss SSL |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lars O Nygård, Fannefjord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Drågen, Molde PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Felix Rex, Fannefjord PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Fredrik I. Hallaren, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tommy Mosti, Fauske & Sørfold PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjell Iversen, Mo PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stig Anton Garelven, OKTS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Åsmund Amilen, Gjøvik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Andrew Bolseth, OKTS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Edvind Rassmussen, Lindesnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Einar Bårdsgjerdet, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bård Tveranger, Florø PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Robin Hansen, Porsgrunn PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Askil Solberg, Alta SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Reidar Nysted, Sør Odal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tom Anders Ulstadvold, Stjørdal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Geir Ove Øfsti, Sitter IL PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lasse Nedreberg, Stryn PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Birger Johansen, Tromsø PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Benny Hagen, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Anders Lysfjord, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Javed Rasool, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tommy Pallin, Melhus PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Magnus Rambech, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Richard Lian, Melhus PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Andreas Hope, Bærum PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ronny Røise, Lena SS |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jens Madsen, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Elin Karlsen, NOP/Dal |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vibeke Mulstad, Oslo PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Egil Rød, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Roald Skjeldbakken, Grimstad SS |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Ahlfors, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Petter Waldenstrøm, Ørn |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Mathias Nielsen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Marianne Ødegård, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Beate Monrad, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Jensen, Eide & Fræna PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thommas Tollefsen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Finn Erik Angnvik, Molde PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Christian Sørensen, Ørn |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Stensland, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Erling I. Pettersen, Hedrum SS |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Andreas Person, Kjeller SK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Aksel Eikeland, Kopervik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sigmund Vikersveen, Årdal PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Leif Stonghaugen, Kopervik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jarle Nordtun, Bremnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thore Bjørn Olsen, Arendal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Venke De Lange, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nils Alexander Bjeren, NOP/Dal |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Gunnar Nerdal, Salangen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vidar Fosseli, Svolvær PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ivar Førland, Greipstad SL-Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lars Kristian Eikrem, Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sveinar Mjelva, Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ragnar Thobru, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arild Sæther, Rindal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Theodor Gjerstad, Hokksund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Adrian Småvik, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stein Hansen, Aron SK Drammen |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vilde Frisendal, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Ulvestad, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Mads Tystad, Sandane PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Rhoar Størseth, Selbu PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ernst Tapper, Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
Trygve Fundingsland, Sandnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kai Roger Jørgensen, Mysen PL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Knut Walseng, NOP |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Petter Bratli, Gardermoen FS |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Alexander Høyheim, Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ove Sætveit, Bodø SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Fredrik Sørli, Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Erling Slettvoll, Vardø PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jonas Kvamsdal, Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Roar Lillemo, Skei PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sjur Authen, Oscarsborg PK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Reidar Gresseth, Stjørdal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ellen Langstrand, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Karl M. Hartveit, Bergen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jarl Halbostad, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Oddvar Borlaug, Høyanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Susann Havn, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Inge Haugen, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Ola Bøe, Stord PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johnny Larsen, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
Andreas Valaker, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sigurd Pettersen, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Andre Olsen, Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nina Skogstad, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jostein Ve, Kopervik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sten-Roar Hansen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ivar Hervik, Trondhjems PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Runar Folstad, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nina Molvik, Syvde SSL |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tom Erik Holland, Grenland PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jørgen Nordøy, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Robert Karlsen, Sør Odal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Fredrik Steinholt, Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Andre Mortensen, Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Gunnar Schjelderup, Gardermoen FS |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ida Bruheim, Steinkjer PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Olav Sæther, Gardermoen FS |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Steinar Holbø, Grenland PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tone Ahlgreen, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hans Bo Hansen, Lunner SL |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stig Terje Svestad, Åndalsnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sunniva Høiseth, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Catrine Tangen, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Kjetil Høiland, Sola PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Odd Bakken, Bø PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Enoksen, Stord PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Espen Hansen, Sarpsborg PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arvid Knutsen, Arendal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Inge Flåten, Stord PK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Erik Aareskjold, Stavanger PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kristin Mørkestøl, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torger Larsen, Hedrum SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
1 |
1015 |
Remi A. Hegna, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Snilstveit, Sitter IL PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stian Ludvigsen, Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Martinsen, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Olav Høines, Åsane PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jan-Erik Ås, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Marte E. Løvseth, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arne Pettersen, Marnar PL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Elisabeth Langø, Tromsø PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Anne Merete S. Sørensen, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Olausen, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjetil Bennestad Moi, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Paul O. Haugen, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thor E. Vassbotn, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Adrian Hillestad Skimten, Fredrikstad SS |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjarte Hagan, Tromsø PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Øystein Gjennestad, Lillehammer PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Adamson, Kopervik PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kristian F. Quan, Ringerike PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørnulf Røli, Steinkjer SSL |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bart Felten, Farsund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Frank Bilstad, Steinkjer SSL |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
John A. Sverdrupsen, Kopervik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Rune Marcussen, Stord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jim Andre Sørå, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Øyen Hol, Namnå PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lasse Barthel, Aron SK Drammen |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hans Fleischer, Namnå PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Øyvind Kvalen, Luster SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arne Stangeland, Kopervik PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
André Tellevik, Åsane PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Daniel Hardcastle, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Morten Simonsen, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Jonny Solberg, Støren PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thomas Rostøl, Brumunddal PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nicklas Westarlund, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tommy Martinsen, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Larsen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eirik Lauvåsen, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vetle Tollefsen, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
John Selvåg, Mosjøen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eirik Olsen, Mo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hannes Storhaug-Meyer, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
May-Kristin Øgreid, Sandnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Andreas Haukland, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ragnhild Oldernes, Tromsø PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lars N Mosdahl, Fannefjord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arve Wandsvik, Vadsø SL Sgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hanna C. Ledder, Stord PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Geir Gjendem, Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torbjørn Johansen, Vardø PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Solveig Røste, Lillestrøm OP |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Einar Glad, Tromsø PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ivan Fredrik Løvik, Meløy PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Gunnar Lande, Lindesnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
David Madsen, Meløy PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Leif Arne Sætre, Sandane PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lasse Norheim, Meløy PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jostein S. Agersborg , Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Harald Klepp, Lindesnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lars Magnus Lie, Ørn |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jørn A. Pettersen, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Geir Vidar Skoglund, Askim PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Kverveland, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Leif Arve Helland, Ålesund PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Egil Imenes, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Edvin Habbestad, NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Helge Mykkeltvedt, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Agnar Holm, Lillestrøm OP |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sunniva Jocelyn, Birkenes & Lillesand SSL |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Anders Daltveit, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eiliv Haakonsen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjarte Serigstad, Finnsnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jostein Sunde, Sandnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Alf Baadsvik, Bergen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Morten M Nilsen, Arendal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Eggen, Verdal SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Wold, Trondhjems PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Roald Bruvik, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Steven Hegelstad, Egersund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Svend J. Guldbrandsen, Elverum PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arne Eikeland, Egersund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Niegel K. Morgan, Elverum PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Salar Salih, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Kjølstad, Egersund PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jan Olvar Hystad, Stord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Magnus S. Langørgen , Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Knut Jørgen Larsen, Bergen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Brede Bakken, Elverum PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Marius Kristiansen, Evje PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Vidar Marifjæren, Høyanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
June Bjørkelid, Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Idar Nordseth, Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Forsberg, Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Trond Fosse, Stavanger PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Helø, Asker SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
1015 |
Stian Sørheim, Stavanger PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ronny Hansen, Larvik SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Leif Erik Kvinnegård, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Olav Berle, NOP |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hanne Bjerk, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Runar Pettersen, Oslo PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Inger Lise Næss, Svalbard Turn Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ivar Reinfjell, Røsvatn PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hans Torslett, Åndalsnes PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Morten Røed, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Bringebøen, Luster SSL |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
John Sandvik, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Rune Lie Veum, Luster SSL |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Ivar Fjeldahl, Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ottar Nord, Kjeller SK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lars Svihus, Sandnes PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Pål Nøklestad, Fredrikstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Catrine Bækkevold, Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Roy Blokhus, Mo PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Atle Skauen, Grenland PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sebastian Skarsbø, Molde PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Adeleide Lund, Grimstad SS |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Unni Mikalsen, Leirfjord SSK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Geir Jakobsen, HVKSK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Nils Sølvhaug, Lillestrøm OP |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arvid Øiamo, Oppdal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Erik Nilsen, Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Christer Anderssen, Trondhjems PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lasse Hærum, Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Oldervik, Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arnt Ringstad, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Georg Aas, Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ruben Lefstad, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kristine Fisknes, Steinkjer PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Morten Sparem, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kenneth Skorstad, Arendal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tom-Arne Martinsen, Sarpsborg PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Oddbjørn Dubland, Sola PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Amund Oksavik, Aukra PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eystein Markusson, Svalbard Turn Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torodd Stangeland, Time PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Solveig Mulstad, Ørn |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eivind Hegna, Kjeller SK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Egil Stien, Mo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Terje Justnes, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Wilhelmsen, Bodø SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Palmar Nesje, Aukra PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Oddmund Brungodt, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Nordal, Florø PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Steinar Husebø, Egersund PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hilde Gabrieldsen, Lindesnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jørgen Aadahl, NOP/Dal |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Søreide, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Patrik Faksvåg, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kai A Westad, Fannefjord PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Myrslo, Steinkjer PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lorentz G. Rød, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Rune Johansen, Askim PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Astrid Øiamo, Oppdal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Alf Reidar Berntsen, Kvinesdal PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Olav Innerdal, Sunndal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jarl Erik Haldorsen, Bremnes PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Johan Winje, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Fiskaa, Syvde SSL |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Simen M. Strøm, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Anders Brobak, Stjørdal PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Anne-Kari Sletner, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Svein Rørdam, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kathrine Borck, Oslo PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Lene Dyrland, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torstein Overweg, Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Andreas Øystese, Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Dørum, Melhus PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Edvin Sylte, Ålesund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Øystein Bedin, Melhus PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Rune Astrup, Ålesund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ariel Haagensen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arild Hårklau, Bergen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Arild Årebråt, Stavanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Brodahl, Lillestrøm OP |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Inge Danielsen, NOP/Haakonsvern |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørnar Svortevik, Årdal PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bjørn Øvrebø, NOP/Haakonsvern |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thomas Strand, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Egil Zakariassen, Evje PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
Tim Larsen, Lyngsalpene PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Breidabliki, Stryn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjetil Sørforsmo, Sandnes PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Arnt Haugum, Stryn PK |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Helge Vangsnes, Høyanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Gunnar Eide, Bergen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Asbjørn Larsen, Grimstad SS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Ulfstein, Lillestrøm OP |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Atle Turøy, Stord PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Mona Hågensen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sigmund Folkestad, Høyanger PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Robert Bjørkås, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martine Flagstad, Krapfoss SSL |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stig Klette, Folgefonn SSL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vidar Furunes, Stjørdal PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jannicke Sandstad, Sitter IL PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Magnus Anderson, Arendal PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sally Rennan, Sitter IL PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eirik Kuven, Bergen PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Karstein Martinussen, Skånland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jan Gasman, Mysen PL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jonny Johnsen, Harstad PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Bernt Tore Bakken, Strømsgodset HIL |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Torleif Johnsen, Harstad PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Ståle Vikene, Kopervik PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Kvaal, Harstad PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Skøien, Hamar IL-Pgr |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Espen Solheim, Harstad PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Malvin Molvik, Syvde SSL |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Håkon Kallevik, Kopervik PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Brage Raunholm , Stord PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjell Larsen, Aron SK Drammen |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kristian Fog, Ørje PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Burhan Chisti, Aron SK Drammen |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ronny Holm, Bergen PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Mats Felten, Farsund PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjell Nøstdal, Bergen PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Vidar Espedal, NOP/Haakonsvern |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Helene Fjell, Bergen PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ken Arne Jensen, Tromsø PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jon Erling Clementsen, Sandane PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Espen Hansen, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Helge Grasdal, Bergen PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Charles Flaatten, Grenland PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
George Haagensen, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kristine Themsen, Zero PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tom Sørli, Bodø SSK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
John T. Førland, Greipstad SL-Pgr |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Reidar Haugen, OKTS |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Per Mauseth, Molde PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Øystein Stamland, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Eva Beate Holm, Trondhjems PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ole Morten Svingen, Førde PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
May Synnøve Riggs, Bremnes PK |
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jostein Lunde, Bremnes PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Monika Solberg Jensen, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jon Olav Helgetveit, Grenland PK |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stian Mosti, Bodø SSK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Knut Avdem, Mosjøen PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Roger Welle, Ørsta/Volda PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Leif Pettersen, Hedrum SS |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Magne Hisdal, Vaksdal SSK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Helene Hansen, Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Elton, Dokka PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Jørnar H. Hubred, Akademisk SL |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Svein Farstadvoll, Molde PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
1 |
1015 |
Stein Meyer, Vestnes PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Paul Øverland, Molde PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Sondre Økland, Kristiansand PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Trond Jakobsen, Bodø SSK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Hermod Lund, Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Einar Thomassen, Bærum PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Martin Henriksen, Støren PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Anna Myren, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tore Davidsen, Gjøvik PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Ralph Sommerfeldt, Tromsø PK |
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Adrian H. Karlsen, Hedrum SS |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Odd Eirik Lauritsen, Tromsø PK |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Stian Krekling, Beiarn SL PK |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Thomas Solbue, Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Marius Strøm, Sitter IL PK |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Tor Levi Christiansen, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kjetil Isaksen, Porsgrunn PK |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1015 |
Kim Moberg, Oslo FS |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
0 |
Grand Total |
2084 |
1471 |
1331 |
1269 |
1223 |
582 |
554 |
546 |
394 |
224 |
73 |
17 |
9768 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|