Alle på topp: Std 2007 |
|
|
|
Trykk Ctrl-F for tekstsøk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
oppdatert 09. juni 2008 |
|
|
|
|
|
|
Res. skutt
siste 21 dager uthevet |
Norsk rekord: 586 Pål Hembre |
(570 skyttere) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kl. |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hoved |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
år |
2007 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Program |
Std |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
krets |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
pl |
Navn, Klubb |
Sum |
Dato |
Sted |
Arr. |
|
|
|
|
|
|
|
Navn, Klubb |
tot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pål Hembre, Oslo PK |
579 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
2 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
572 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK |
567 |
23.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
3 |
Johnny Jenssen, Mo PK |
567 |
2.jun |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK |
564 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
Eirik Lygre, Bergen PK |
564 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
Magnus Strømdal, Trondhjems PK |
564 |
2.jun |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
5 |
Geir Stensby, Hamar IL-Pgr |
564 |
3.mar |
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
|
|
9 |
Lars Korneliussen, Ringerike PK |
563 |
23.jun |
Myhrespiten |
Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
9 |
Rune Kanstad, Finnsnes PK |
563 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
11 |
Roar Hembre, Stjørdal PK |
562 |
14.apr |
Selbuhallen |
Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
12 |
Ole Opsahlseter, Namnå PK |
561 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
13 |
Onar Torbjørnsen, Kopervik PK |
559 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
13 |
Asmund Broks (V60), Hedrum SS |
559 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
15 |
Arvid Simonsen, Alta SSK |
558 |
1.jul |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
16 |
Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK |
557 |
15.apr |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
17 |
Hallgeir Vågenes, Åsane PK |
556 |
28.jan |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
17 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
556 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
17 |
Tom Rune Skogstad, Dokka PK |
556 |
18.nov |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
|
|
17 |
Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK |
556 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
21 |
Frode Knutsen, Trondhjems PK |
555 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
21 |
Arild Inge Wollan, Støren PK |
555 |
2.jun |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
21 |
Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK |
555 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
24 |
Terje Storholt (V50), Oslo PK |
553 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
25 |
Jakob Kråkevik (V50), Odda PK |
551 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
25 |
Roar Haugan, Støren PK |
551 |
10.feb |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
25 |
Ingar Woll, Oslo PK |
551 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
25 |
Klaus Lie, Bergen PK |
551 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
29 |
Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS |
550 |
30.nov |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
|
|
29 |
Odd Hellevik, Ålesund PK |
550 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
31 |
Roar Skeisvoll, Kopervik PK |
549 |
7.feb |
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
31 |
Holger H Vilter (V50), Bodø SSK |
549 |
23.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
33 |
Gunnar Langø (V60), Tromsø PK |
548 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
33 |
Kjetil Bromark, Modum PK |
548 |
2.jun |
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
|
|
33 |
Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK |
548 |
4.nov |
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
|
|
33 |
Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr |
548 |
4.nov |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
37 |
Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen |
547 |
2.jun |
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
|
|
37 |
Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK |
547 |
17.sep |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
|
|
37 |
Wemunn Aabø, Oslo PK |
547 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
40 |
Erik Stai (V60), Levanger PK |
546 |
29.jun |
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
40 |
Hugo Haug, OKTS |
546 |
3.mai |
Maridalen |
OKTS |
|
|
|
|
|
|
40 |
Siv Marit Løvhaug (Kv), Dokka PK |
546 |
11.nov |
Miljøbygget |
Vadsø SL Sgr |
|
|
|
|
|
|
40 |
Håvard Hoff, Ørland PK |
546 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
40 |
Roger Solvang, Mosjøen PK |
546 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Terje Standal, Bremnes PK |
545 |
29.apr |
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Johnny Nilsen (V50), Aron SK Drammen |
545 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Thoralf Moen, Trondhjems PK |
545 |
29.jun |
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Kristian Baumann (V50), Oslo PK |
545 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Sjur I. Børve, Odda PK |
545 |
24.nov |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
45 |
Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK |
545 |
6.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
51 |
Bernt Uttakleiv, Trondhjems PK |
544 |
26.aug |
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
51 |
Bernt Johannessen, Oslo PK |
544 |
3.mai |
Maridalen |
OKTS |
|
|
|
|
|
|
53 |
Per Arve Iversen, Hedrum SS |
543 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
53 |
Åge Lier (V50), Stjørdal PK |
543 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
53 |
Erik Borgen, Oslo PK |
543 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
56 |
Roger Leite, Oslo PK |
542 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
56 |
Åge Ånensen, Stord PK |
542 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
56 |
Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK |
542 |
31.aug |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
56 |
Oddvar Raunholm, Stord PK |
542 |
28.jan |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Trond Halstensen, Vadsø SL Sgr |
541 |
11.nov |
Miljøbygget |
Vadsø SL Sgr |
|
|
|
|
|
|
60 |
Lars Moe Løset, Rindal PK |
541 |
12.des |
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Arne Jordal (V50), Odda PK |
541 |
27.feb |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK |
541 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK |
541 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Terje Langørgen, Stord PK |
541 |
28.jan |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Helge Olden (V50), Ørland PK |
541 |
10.feb |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
60 |
Reidar Øgreid, Sandnes PK |
541 |
23.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
68 |
Peter Ekblom, Egersund PK |
540 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
68 |
Edvin Heggland, Haugesund PK |
540 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
68 |
Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK |
540 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
68 |
Leif Inge Oen, OKTS |
540 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
72 |
Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr |
539 |
4.nov |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
72 |
Roger Sæther, Moss PK |
539 |
30.sep |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
72 |
Bjørn Gjerstad, Hokksund PK |
539 |
23.jun |
Myhrespiten |
Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
72 |
Bernt Johansen, Mo PK |
539 |
9.des |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
72 |
Hans Johansen (V60), Trondhjems PK |
539 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
77 |
Ole Henning Fjeld, Namnå PK |
538 |
2.jun |
Smidholen |
Namnå PK |
|
|
|
|
|
|
77 |
Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS |
538 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
77 |
Morten Lien, Ørsta/Volda PK |
538 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
80 |
Ole Johan Elvestad (V60), Lillehammer PK |
537 |
18.nov |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
|
|
80 |
Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS |
537 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
82 |
Sture Schölin (V50), Bodø SSK |
536 |
1.mar |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
82 |
Bjørn Harald Vik, Ørland PK |
536 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
82 |
Harald Knoop, Sola PK |
536 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
82 |
Tore Saur, Stryn PK |
536 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
82 |
Steinar Husebø, Egersund PK |
536 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
87 |
Rune Marcussen, Stord PK |
535 |
24.okt |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
87 |
Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK |
535 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Viggo Olden, Trondhjems PK |
534 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Odd Arne Langeland, Ålesund PK |
534 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK |
534 |
22.sep |
Ønadalen |
Flintlåsen PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Marius Aarre (Menn Jr), Trondhjems PK |
534 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Lars Knarud, Hadeland SS |
534 |
2.sep |
Dokka sentralsk.b. |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Martin Øyhus, Dokka PK |
534 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
89 |
Pål Terje Støtvig, Larvik SS |
534 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
89 |
John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK |
534 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Anders Egil Lund (V50), Sarpsborg PK |
533 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK |
533 |
24.okt |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Christian Harbosen, Namnå PK |
533 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Tryggve Lerum, Luster SSL |
533 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
97 |
Øivind Maanum, Brumunddal PK |
533 |
7.jan |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Roald Hervik, Kopervik PK |
533 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Olaf Åvitsland, Evje PK |
533 |
25.aug |
Y2 |
Evje PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern |
533 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Ivar Wangen, Oscarsborg PK |
533 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
97 |
Petter Kleiven, Oslo PK |
533 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
107 |
Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK |
532 |
31.aug |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
107 |
Bjørge Jansen (V50), Fredrikstad SS |
532 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
107 |
Stig Næss, Vardø PK |
532 |
11.nov |
Miljøbygget |
Vadsø SL Sgr |
|
|
|
|
|
|
107 |
Terje Andreassen, Porsgrunn PK |
532 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Jan-Petter Dørmænen (V50), Kirkenes PK |
531 |
11.aug |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Kåre Angvik (V50), Svalbard Turn Pgr |
531 |
28.feb |
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
111 |
Rune Nilsen, Trondhjems PK |
531 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Kjell Ove Torsvik (V50), Hedrum SS |
531 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Morten Ringkilen, Askim PK |
531 |
30.sep |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Eivind Arne Tonning, Stryn PK |
531 |
31.mar |
Kulturhuset |
Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Erik Bækkevold, Brumunddal PK |
531 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
111 |
Henning Kihle, Grenland PK |
531 |
28.jan |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
119 |
Aron Amundsen (Menn Jr), Vaksdal SSK |
530 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
119 |
Gisle Huge (V50), Bodø SSK |
530 |
20.sep |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
119 |
Christian Bringsli, Trondhjems PK |
530 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
122 |
Esten Murbreck (V50), Hamar IL-Pgr |
529 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
122 |
Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK |
529 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
122 |
Hjalmar Joleik (V50), Florø PK |
529 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
122 |
Rolf Toven (V50), Nesset PK |
529 |
14.jan |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
122 |
Steinar Myhre, Mo PK |
529 |
15.apr |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Geir Marthinussen (V50), Bergen PK |
528 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Lasse Pevik (Menn U16), Porsgrunn PK |
528 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Toralf Pedersen (V50), Stjørdal PK |
528 |
20.mai |
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Finn Robert Lund, Oslo PK |
528 |
28.jan |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK |
528 |
20.mai |
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
|
|
127 |
Geir Ove Skaarstad, Sola PK |
528 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
133 |
Reidar Solstad, Eide & Fræna PK |
527 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
134 |
Jan Bratland, Bodø SSK |
526 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
134 |
Hans Martin (V60), Trondhjems PK |
526 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
136 |
André Tellevik, Åsane PK |
525 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
136 |
Frank Hansen, Bodø SSK |
525 |
31.mai |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
136 |
Kjell Skjolden, Luster SSL |
525 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
136 |
Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK |
525 |
29.jun |
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
140 |
Knut Narve Skogland, Trondhjems PK |
524 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
141 |
Amund Amundsen (V60), Eidskog SS |
523 |
16.jun |
Revlemoen |
Eidskog SS |
|
|
|
|
|
|
141 |
Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK |
523 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
141 |
Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK |
523 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
141 |
Øyvind Aurstad, Steinkjer PK |
523 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
145 |
Eirik Johnsen, Årdal PK |
522 |
18.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
145 |
Geir Småvik, Støren PK |
522 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
145 |
Morten Støen, Bærum PK |
522 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
145 |
Steinar Staurset, Fannefjord PK |
522 |
4.feb |
Skytterhallen |
Fannefjord PK |
|
|
|
|
|
|
145 |
Tom Sørli, Bodø SSK |
522 |
6.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
150 |
Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK |
521 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
150 |
Knut Aamodt (V50), Larvik SS |
521 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
150 |
Gunnar Solheim, Stord PK |
521 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Svein Åge Olsen, Oslo PK |
520 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Stian Paulsen (Menn Jr), Ørland PK |
520 |
31.aug |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Øyvind Jakobsen, OKTS |
520 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Johan Fagerheim, Åndalsnes PK |
520 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Per Oskar Bøe, Mysen PL |
520 |
30.sep |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Lars Kanedal, Oslo PK |
520 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen |
520 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
153 |
Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK |
520 |
2.sep |
Dokka sentralsk.b. |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
161 |
Jon Magne Frislid, Ørsta/Volda PK |
519 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
161 |
Geir Hole, Vestnes PK |
519 |
14.jan |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
161 |
Randi Ellingsen (Kv), Oslo PK |
519 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
161 |
Alf Robert Kåsner, Melhus PK |
519 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
165 |
Per Furset, Stord PK |
518 |
28.jan |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
165 |
Bjørn Wold (V50), Trondhjems PK |
518 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
165 |
Øyvind Mathisen (V60), Fredrikstad SS |
518 |
30.sep |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
165 |
Jan Marthinsen (V60), Fredrikstad SS |
518 |
5.mai |
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
|
|
165 |
Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK |
518 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
170 |
Geir Jonassen, Sola PK |
517 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
170 |
Kjetil Bøe, Porsgrunn PK |
517 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
170 |
Finn Mikalsen, Mo PK |
517 |
4.feb |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
170 |
Bjørn Tormod Moen (V50), Eide & Fræna PK |
517 |
25.feb |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
516 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK |
516 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS |
516 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Per Rune Magnussen, Sola PK |
516 |
26.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Malvin Molvik (V50), Syvde SSL |
516 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS |
516 |
28.jan |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
174 |
Magnus Kvitne, Finnsnes PK |
516 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
181 |
Idar Moe, Rindal PK |
515 |
12.des |
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
|
|
181 |
Jens Chr. Jepsen, Kristiansand PK |
515 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
181 |
Roger Hovden, Ørsta/Volda PK |
515 |
25.feb |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Ronny Ståle Pedersen, Mo PK |
514 |
15.apr |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Børge Svardal, Bremnes PK |
514 |
28.jan |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Leif Arve Helland, Ålesund PK |
514 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Reidar Foss Andersen, Åsane PK |
514 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Trond Gjellum, Oslo PK |
514 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
184 |
Svein Krakeli, Eide & Fræna PK |
514 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK |
513 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Viktor Rønningen (V50), Gjerdrum PK |
513 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK |
513 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Walter Larsen, Alta SSK |
513 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Tor Hoff (V70), Ørland PK |
513 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Sissil Magnussen (Kv), Sola PK |
513 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
190 |
Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK |
513 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Terje Johansen, Evje PK |
512 |
8.sep |
Y2 |
Evje PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Are Skotnes, Fannefjord PK |
512 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Svein Tore Rabben, Åsane PK |
512 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Tore Myrvold, Brumunddal PK |
512 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Per Åge Korstadhagen, Lindesnes PK |
512 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Jan-Erik Holko, Tromsø PK |
512 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
197 |
Øystein Hansen (V60), Fredrikstad SS |
512 |
5.mai |
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
|
|
204 |
Knut Kalliainen, Kirkenes PK |
511 |
11.aug |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
204 |
Jon Inge Barseth (Menn Jr), Ørland PK |
511 |
26.aug |
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
204 |
Edvin Hagen (V50), Aukra PK |
511 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
204 |
Asgaut Røssland (V50), Egersund PK |
511 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
204 |
Morten Andresen, Trondhjems PK |
511 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
204 |
Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern |
511 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
204 |
Hans Olav Bjelvin, Mo PK |
511 |
6.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
211 |
Atle Skauen, Grenland PK |
510 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
211 |
Finn Olsen, Vestnes PK |
510 |
23.sep |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
211 |
Stig Terje Svestad, Åndalsnes PK |
510 |
25.feb |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
211 |
Bjørn Holmestrand, NOP/Dal |
510 |
3.mar |
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
|
|
215 |
Ola Eirik Bolme, Rindal PK |
509 |
12.des |
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Ronny Lavik, Kristiansand PK |
509 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Frank Kristensen, PI 54 Lunde |
509 |
28.jan |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Kim Strømøy, Mo PK |
509 |
15.apr |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Dan Kristian Beiermann (V50), Kopervik PK |
509 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Tom Asle Kvile, Sandane PK |
509 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Bjørnar-Åge Pettersen, Tromsø PK |
509 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Lars Inge Aga (V50), Odda PK |
509 |
6.nov |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
215 |
Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne |
509 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
224 |
Roar Bjerke (V70), Oppegård SL |
508 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
224 |
Thomas Martinsen, Fredrikstad PK |
508 |
5.mai |
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
|
|
224 |
Thomas Heia Østborg (Menn Jr), Namdal SSL |
508 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK |
507 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Johnny Bergholt (V50), Bodø SSK |
507 |
31.mai |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Gunnar Aske, Trondhjems PK |
507 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Eirik Jensen, Tromsø PK |
507 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Ketil Laxå (V50), Mosjøen PK |
507 |
22.aug |
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Arild Zakariassen, Evje PK |
507 |
15.feb |
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Odd Røst (V70), Stjørdal PK |
507 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Stian S. Øyvann (Menn U16), Trondhjems PK |
507 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
227 |
Olaf Isaksen, Kristiansund PK |
507 |
23.sep |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
236 |
Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL |
506 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
236 |
Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK |
506 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Arne Østborg (V50), Namdal SSL |
505 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Are Wivestad, Sandnes PK |
505 |
26.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Arne Gujord, Bæverdalen PK |
505 |
12.des |
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK |
505 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Dagfinn Lutro (V60), Odda PK |
505 |
6.nov |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Steinar Solheim, Stord PK |
505 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Leif Kvitne (V50), Finnsnes PK |
505 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
238 |
Oddvar Olsen, Kirkenes PK |
505 |
12.mai |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
246 |
Eirik Kvalen (V50), Luster SSL |
504 |
18.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
246 |
Jørn Rutlin, Årdal PK |
504 |
21.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
246 |
Rune Finstad, OKTS |
504 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
246 |
Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn Pk |
504 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
246 |
Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK |
504 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
246 |
John Ole Sundbakken, Marnar PL |
504 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
252 |
Carl-Frederik Andreassen, NOP/Haakonsvern |
503 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
252 |
Bjørnar Haug, Finnsnes PK |
503 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
254 |
Hans Kallevig, Haugesund PK |
502 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
254 |
Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK |
502 |
16.sep |
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Ronny Vedå, Ålesund PK |
501 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK |
501 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Georg Herland, Åsane PK |
501 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Gunnar Eide Røstad, Ørland PK |
501 |
26.aug |
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Petter Eriksen, Kvæfjord PK |
501 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Alf Johnsen (V50), Greipstad SL-Pgr |
501 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Gunstein Røneid, Årdal PK |
501 |
20.nov |
Røti |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
256 |
Stian Krekling, Beiarn SL PK |
501 |
1.mar |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
264 |
Frank Sannes, Fannefjord PK |
500 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
265 |
Tore Vinkenes, Larvik SS |
499 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
265 |
Trygve Kilen (V60), Årdal PK |
499 |
21.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
265 |
Morten Antonsen, Ørland PK |
499 |
10.feb |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
268 |
Peter Barkovskij, Bergen PK |
498 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
268 |
Steinar Djønne (V50), Odda PK |
498 |
6.nov |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
268 |
Elisabeth Wiel (Kv), Oslo PK |
498 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
271 |
Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL |
497 |
14.jan |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
271 |
Morten Jensen, Mosjøen PK |
497 |
22.aug |
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
|
|
271 |
Stein Meyer, Vestnes PK |
497 |
23.sep |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
271 |
Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK |
497 |
14.jan |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
275 |
Frank Romsdal, Alta SSK |
496 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
275 |
John Ivar Fiplingdal, Mosjøen PK |
496 |
9.jun |
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
|
|
275 |
Lars Rønningstad Bråthen, Elverum PK |
496 |
7.jan |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
275 |
Eystein Eliassen, Salangen PK |
496 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
279 |
Kristin Schaug-Pettersen (Kv), Oslo PK |
495 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
279 |
Olav Høines, Åsane PK |
495 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
279 |
Jan Helge Tofte, Stord PK |
495 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
279 |
Runar Magnussen (Menn U16), Sola PK |
495 |
26.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
279 |
Harald Johansen (V50), Haugesund PK |
495 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
284 |
Kjell Kvalen, Luster SSL |
494 |
18.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
284 |
Jan Teilgård, Kristiansund PK |
494 |
16.sep |
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
284 |
Bjørn Ivar Pettersen, Hedrum SS |
494 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
287 |
Kjell Thorsen (V60), Porsgrunn Pk |
493 |
19.apr |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
287 |
Kjetil Skogshagen, Larvik SS |
493 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
287 |
Rune Johan Soleide, Førde PK |
493 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
287 |
Willy Klette (V60), Oppegård SL |
493 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
287 |
Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK |
493 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
292 |
Svein Tore Verstad, Ørsta/Volda PK |
492 |
16.sep |
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
292 |
Sigmund Lindberget, Elverum PK |
492 |
4.nov |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
294 |
Lillian Larsen (Kv), Lyngsalpene PK |
491 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
294 |
Kjell Iversen, Mo PK |
491 |
9.des |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Ståle Johansen, Alta SSK |
490 |
1.jul |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Asbjørn Olsen, Arendal PK |
490 |
11.feb |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
|
|
296 |
Jan-Erik Brandbu (V70), Sarpsborg PK |
490 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Einar Tønnessen (V50), Gjøvik PK |
490 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Frode Nysæter, Brumunddal PK |
490 |
7.jan |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Einar B Dahl, Lillehammer PK |
490 |
18.nov |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Olga Pavlova (Kv), Molde PK |
490 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK |
490 |
24.okt |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
296 |
Hilda Oddbjørg Nortun (Kv V60), Aukra PK |
490 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Andrew Walls, Mo PK |
489 |
25.feb |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Wenche M. Rydning (Kv), Ørland PK |
489 |
31.aug |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Adrian Dyrland-Blikra (Menn U16), Porsgrunn PK |
489 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Finn Færøvik (V60), NOP/Haakonsvern |
489 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Jarle Bjølverud (V50), Molde PK |
489 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
305 |
Tore Nielsen, Åsane PK |
489 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
311 |
Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr |
488 |
28.feb |
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
311 |
Robert Rehnmark, Førde PK |
488 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
311 |
Tore V Myhren, Lillehammer PK |
488 |
18.nov |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
|
|
311 |
Gunnar Nyhus, Årdal PK |
488 |
18.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
311 |
Geir Fredrikstuen, Oslo PK |
488 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
311 |
Harald Nilsen (V70), Stavanger PK |
488 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
317 |
Arild Berg, Ørsta/Volda PK |
487 |
14.jan |
Skytterhallen |
Vestnes PK |
|
|
|
|
|
|
317 |
Kristian Hausken, Kopervik PK |
487 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
317 |
Ola Frigaard, Stjørdal PK |
487 |
20.mai |
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
|
|
317 |
Harald Klepp, Lindesnes PK |
487 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
317 |
Adrian Dyrland-Blikra (Menn U14), Porsgrunn PK |
487 |
23.sep |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
317 |
Oddvar Skirbekk (V60), Elverum PK |
487 |
3.mar |
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
|
|
323 |
Helge Jonassen (V60), Sandnes PK |
486 |
6.jun |
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
|
|
323 |
Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK |
486 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
323 |
Torgeir Sundbakken, Marnar PL |
486 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
323 |
Cato Stykket, Finnsnes PK |
486 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
327 |
Svein Nesje, Oslo PK |
485 |
18.nov |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
|
|
327 |
Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK |
485 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
327 |
Reidar Owe (V60), Skudenes PK |
485 |
5.feb |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
330 |
Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK |
484 |
6.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
330 |
Arne Lidwin, OKTS |
484 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
330 |
Rolf Lødding (V60), Oslo SS |
484 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
333 |
Thomas Simonsen, Stord PK |
483 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
333 |
Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK |
483 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
333 |
Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK |
483 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
336 |
Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK |
482 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
336 |
Bjørn Wilmann (V70), Trondhjems PK |
482 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
338 |
Svanhild Blix (Kv), Mosjøen PK |
481 |
22.aug |
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
|
|
338 |
Ronny Olsen Skomsøy (Menn U16), Ørland PK |
481 |
26.aug |
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
338 |
Kjell M. Haarr (V60), Sola PK |
481 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
338 |
Jon Arild Willa, Åndalsnes PK |
481 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Janne Olden (Kv), Trondhjems PK |
480 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK |
480 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
480 |
4.nov |
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Andreas Torheim (Menn U16), Eide & Fræna PK |
480 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Tore Thyholt (V50), Trondhjems PK |
480 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Geir Pettersen, Harstad PK |
480 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
342 |
Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen |
480 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
349 |
Tor Kjetil Høiland, Sola PK |
479 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
349 |
Mauri Inkinen, Stord PK |
479 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
349 |
Åge Noss, Haugesund PK |
479 |
21.okt |
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
352 |
Bjørnstein Tobiassen, Stord PK |
478 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
352 |
Geir A Øverås, Vestnes PK |
478 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
352 |
Arnfinn P Nesje (V60), Trondhjems PK |
478 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
352 |
Pertti Torpakko (V60), Skånland PK |
478 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
352 |
Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK |
478 |
16.sep |
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
357 |
Inger-Marie Kristensen (Kv), Sarpsborg PK |
477 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
357 |
Per Ivar Robertsen, Bodø SSK |
477 |
23.jun |
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
|
|
357 |
Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK |
477 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
357 |
Anders Fallang, Lunner SL |
477 |
2.sep |
Dokka sentralsk.b. |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
361 |
Georg Romslo, Vaksdal SSK |
476 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
361 |
Fredrik Holmin, Mo PK |
476 |
4.feb |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
361 |
Per Asle Hærum, Luster SSL |
476 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
361 |
Svein A. Hjelmtveit (Menn Jr), Lena SS |
476 |
4.nov |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
361 |
Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK |
476 |
20.mai |
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
|
|
366 |
Rune Helle, NOP/Haakonsvern |
475 |
17.feb |
Sjøkrigsskolen |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
|
|
367 |
Henning Kvam, Vaksdal SSK |
474 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
367 |
Svein Jostein Årsborg, Eide & Fræna PK |
474 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
369 |
Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne |
473 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
369 |
Oddvar H. Bakkejord (V50), Svolvær PK |
473 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
371 |
Rune Hervik, Kopervik PK |
472 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
372 |
Geir Åge Follesø, Åsane PK |
471 |
9.aug |
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
|
|
372 |
Hermod Hansen, Finnsnes PK |
471 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
374 |
Helge Hoflandsdal (V60), NOP/Haakonsvern |
470 |
17.feb |
Sjøkrigsskolen |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
|
|
375 |
Pål Christiansen, Oslo PK |
469 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
375 |
Tore Jakobsen (V50), Alta SSK |
469 |
1.jul |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
377 |
Steinar Ekeberg (V60), Elverum PK |
468 |
3.mar |
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
|
|
378 |
Ivar Heitmann, Alta SSK |
467 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
379 |
Erik Marcussen, Larvik SS |
466 |
20.okt |
Bommestadhallen |
HSS / LSS |
|
|
|
|
|
|
379 |
Reidar Haugen (V50), OKTS |
466 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
379 |
Vegar Westerlund, Trondhjems PK |
466 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
379 |
Trond Borgen (V50), Bergen PK |
466 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
383 |
Kjell O. Larsen, Vardø PK |
465 |
22.apr |
Vardøhallen |
Vardø PK |
|
|
|
|
|
|
383 |
Bjørn-Sture Nilsen (V60), Kirkenes PK |
465 |
12.mai |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
383 |
Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK |
465 |
1.mar |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
383 |
Trond Drågen, Molde PK |
465 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
387 |
Tormod Vinje, Ålesund PK |
464 |
25.feb |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
387 |
Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK |
464 |
1.jul |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
389 |
Alfred Rune Pedersen, Mo PK |
463 |
2.jun |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
389 |
Oscar Amlie (Menn U14), Porsgrunn PK |
463 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
389 |
Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK |
463 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
389 |
Atle Turøy, Stord PK |
463 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
393 |
Bente Wollum (Kv), Trondhjems PK |
462 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
393 |
Sigurd D. Nerhus, Svalbard Turn Pgr |
462 |
26.des |
Svalbardhallen |
Svalvard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
393 |
Jostein Granseth, Dokka PK |
462 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
393 |
Nils Petter Berdahl, Eide & Fræna PK |
462 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
397 |
Marit Knutsen (Kv), Oslo PK |
461 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
397 |
Øyvind Husby (V50), Egersund PK |
461 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
399 |
Johanna Seem (Kv), Trondhjems PK |
460 |
26.aug |
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
399 |
Gunnar Torkildsen (V60), Bergen PK |
460 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
399 |
Gudmund Koran (V50), Trondhjems PK |
460 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
399 |
Oddvar Hillestad (V50), Fredrikstad SS |
460 |
30.sep |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
399 |
Ivar Reinfjell, Røsvatn PK |
460 |
22.aug |
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
|
|
399 |
Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK |
460 |
4.feb |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
405 |
Ola Todal (V50), Trondhjems PK |
459 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
405 |
Alf Reidar Berntsen, Kvinesdal PK |
459 |
4.nov |
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
|
|
405 |
Jøran Nermoen, Dokka PK |
459 |
2.sep |
Dokka sentralsk.b. |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
408 |
Geir Mannseth (V60), Bergen PK |
458 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
408 |
Kjetil Thorsen, Oslo PK |
458 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
410 |
Kjetil Sindum, Porsgrunn PK |
457 |
19.apr |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
410 |
Oscar Amlie (Menn U16), Porsgrunn PK |
457 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
412 |
Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern |
456 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
412 |
Morten Eriksen (Menn U16), Kopervik PK |
456 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
414 |
Thor Jonny Arnesen, Kirkenes PK |
455 |
12.mai |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
414 |
Mariell O. Vestnes (Kv U16), Finnsnes PK |
455 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
414 |
Ole Bringebøen, Luster SSL |
455 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
414 |
Espen Røssland, Sandnes PK |
455 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
418 |
Stev E. Skaar, Trondhjems PK |
454 |
21.mar |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
418 |
Erling Hardeland, Haugesund PK |
454 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
418 |
Kristoffer Klingenberg (Menn U16), Årdal PK |
454 |
23.okt |
Røti |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
421 |
John Tore Simonsen (Menn U16), Kopervik PK |
453 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
421 |
Trond Erik Brekke, Vaksdal SSK |
453 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
421 |
Jan Johansen, Alta SSK |
453 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
421 |
Rune Kimo, Indre Fosen SSK |
453 |
16.nov |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
425 |
Ina Knudsen (Kv), Bergen PK |
452 |
29.apr |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
425 |
Tom Erik Holland, Grenland PK |
452 |
4.okt |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
425 |
Gosia Slubowska (Kv), Svalbard Turn Pgr |
452 |
28.feb |
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
425 |
Marius Tøråsen, Namnå PK |
452 |
2.jun |
Smidholen |
Namnå PK |
|
|
|
|
|
|
429 |
Anita L. Hansen (Kv), Svolvær PK |
451 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
430 |
Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS |
450 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
430 |
Henry Holen, Molde PK |
450 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
432 |
Tor H Dåpan, Grenland PK |
449 |
19.apr |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
432 |
Jon-Richard Andersen, Ørland PK |
449 |
10.feb |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
432 |
Cato Denné (V60), Modum PK |
449 |
2.jun |
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
|
|
435 |
Knut Birger Solbakken, Luster SSL |
448 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
435 |
Ove Jostein Lillevik, Molde PK |
448 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
437 |
Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr |
447 |
28.feb |
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
437 |
Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL |
447 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
437 |
Geir Nergård, Finnsnes PK |
447 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
440 |
Terje Jonassen (V60), Sandnes PK |
445 |
17.apr |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
440 |
Roe Tverrå, Kopervik PK |
445 |
7.feb |
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
440 |
Jostein Ve (V60), Kopervik PK |
445 |
5.feb |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
440 |
Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK |
445 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
440 |
Arnt Roar Gravem, Eide & Fræna PK |
445 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
445 |
Arne Stenland, Kopervik PK |
444 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
446 |
Espen Magnussen (Menn U14), Sola PK |
442 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
447 |
Jostein Engesmo (V50), Støren PK |
441 |
14.apr |
Selbuhallen |
Selbu PK |
|
|
|
|
|
|
447 |
Rune Sijtsema, Stord PK |
441 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
449 |
Trond Danielsen (V50), Finnsnes PK |
438 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
450 |
Erling Hagen, Odda PK |
436 |
27.feb |
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
|
|
451 |
Kai Tore Vik, Egersund PK |
435 |
18.aug |
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
|
|
452 |
Christoffer Borg, Luster SSL |
434 |
18.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
453 |
Henry Nordvi (V60), Elverum PK |
433 |
4.nov |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
454 |
Paul Øverland, Molde PK |
432 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
454 |
Frank Høgmo (V50), Flintlåsen PK |
432 |
22.sep |
Ønadalen |
Flintlåsen PK |
|
|
|
|
|
|
456 |
Benjamin Øygarden (Menn U16), Kopervik PK |
431 |
2.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
457 |
Jarle Nordtun, Bremnes PK |
430 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
457 |
Bertel Kroken (V70), Alta SSK |
430 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
459 |
Jan Olvar Hystad, Stord PK |
428 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
459 |
Linn Berven-Hanssen (Kv Jr), Sola PK |
428 |
26.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
461 |
Ernst Gunnar Aas, Stord PK |
427 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
462 |
Sigvart Lillebø, Ålesund PK |
426 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
462 |
Bengt Morten Taraldsen, Grimstad SS |
426 |
30.nov |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
|
|
462 |
Pia S. Øyvann (Kv Jr), Trondhjems PK |
426 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
462 |
Øyvind Jenssen, Kristiansund PK |
426 |
16.sep |
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
|
|
466 |
Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK |
424 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
466 |
Nils Kalliainen (V60), Kirkenes PK |
424 |
12.mai |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
466 |
Hilde Martiniussen (Kv), Førde PK |
424 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
466 |
Lars Nilssveen, Elverum PK |
424 |
7.jan |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
|
|
470 |
Rune Olsen, Stord PK |
423 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
470 |
Rune Lie Veum, Luster SSL |
423 |
18.mar |
Fjordstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
|
|
470 |
Pål Otto Sørensen, OKTS |
423 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
473 |
Dagfinn Gjerde, Fannefjord PK |
422 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
473 |
Sverre Widsteen (V60), Mo PK |
422 |
3.aug |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
475 |
Ivar Sijtsema, Stord PK |
421 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
476 |
Emil Slettvoll, Vardø PK |
420 |
22.apr |
Vardøhallen |
Vardø PK |
|
|
|
|
|
|
476 |
Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK |
420 |
31.mai |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
476 |
Bent Nørkov, Trondhjems PK |
420 |
7.jan |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
|
|
476 |
Per Helge Skadberg, Svalbard Turn Pgr |
420 |
26.des |
Svalbardhallen |
Svalvard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
476 |
Gunnar Orthe, Haugesund PK |
420 |
21.okt |
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
481 |
Hilde Sydow (Kv), Harstad PK |
419 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
481 |
Daniel Vogedes, Svalbard Turn Pgr |
419 |
28.feb |
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
481 |
Knut Langlo (V70), Førde PK |
419 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
484 |
Ralf Epler, Ålesund PK |
418 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
485 |
Erlend Vikestrand (Menn U16), Ørsta/Volda PK |
416 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
485 |
Per Ole Myhre (V50), Oslo PK |
416 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
485 |
Lars N Mosdahl, Fannefjord PK |
416 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
485 |
Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK |
416 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
489 |
Knut Avdem, Mosjøen PK |
414 |
9.des |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
489 |
Edvin Skjong, Ålesund PK |
414 |
2.des |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
491 |
Johnny Tandberg, Hokksund PK |
413 |
23.jun |
Myhrespiten |
Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
491 |
Magne Eggen (V70), Kristiansand PK |
413 |
15.feb |
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
|
|
491 |
Robin Hansen, Porsgrunn PK |
413 |
19.apr |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
491 |
Bjørn Brekmo (V60), Tromsø PK |
413 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
495 |
Kristoffer Stenersen (Menn U16), Kopervik PK |
412 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
496 |
Geir Svendsen, Finnsnes PK |
409 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
496 |
Endre Sollid, Stryn PK |
409 |
28.jan |
Stryn Kulturhus |
Stryn PK |
|
|
|
|
|
|
496 |
Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK |
409 |
24.jun |
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
|
|
499 |
Roger Skredderstuen, Dokka PK |
408 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
499 |
Svein-Terje Ditlevsen, Fannefjord PK |
408 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
501 |
Kjartan Hansen, Kirkenes PK |
407 |
12.mai |
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
|
|
501 |
Jan Åge Sande, Stord PK |
407 |
29.mar |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
503 |
Siri Vaggen Olsen (Kv), Oslo PK |
404 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
504 |
David Andersen, Åndalsnes PK |
401 |
25.feb |
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
|
|
504 |
Steinar Løyning, Oslo PK |
401 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
504 |
Per M. Kannelønning, Stord PK |
401 |
24.okt |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
507 |
Bjørn Tore Wiborg, Svalbard Turn Pgr |
400 |
26.des |
Svalbardhallen |
Svalvard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
508 |
Magnus Anderson, Arendal PK |
399 |
30.nov |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
|
|
508 |
Svein Einar Ellingsen (Menn U16), Skudenes PK |
399 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
508 |
Ragna Kyrkjebø (Kv), Oslo PK |
399 |
7.okt |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
511 |
Andreas Kvile (V60), Sandane PK |
398 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
511 |
Line Nor (Kv), Oslo PK |
398 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
513 |
Geir Magne Heggen, Stryn PK |
395 |
31.mar |
Kulturhuset |
Stavanger PK |
|
|
|
|
|
|
513 |
Gunnar Lande, Lindesnes PK |
395 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
515 |
Marius Kristiansen, Evje PK |
394 |
15.feb |
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
|
|
515 |
Arnth B Lien (V50), NOP/Haakonsvern |
394 |
25.apr |
Haakonsvern |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
|
|
517 |
Trond Fiskaa (V50), Syvde SSL |
392 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
518 |
Samuel Johansen, Alta SSK |
386 |
1.sep |
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
|
|
519 |
Anne Lise Dimmestøl (Kv), Haugesund PK |
380 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
519 |
Ronny Holm, Bergen PK |
380 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
521 |
Tor Martin Rødfjell, Mo PK |
379 |
4.feb |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
522 |
Stig Biekkola, Vardø PK |
377 |
22.apr |
Vardøhallen |
Vardø PK |
|
|
|
|
|
|
523 |
Marianne Grønvold (Kv), Bærum PK |
373 |
10.jun |
Løvenskiold |
OPK/BPK |
|
|
|
|
|
|
524 |
Odd Apalseth (V60), Sandane PK |
369 |
29.jul |
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
|
|
525 |
Jan-Henrik Utne (V60), NOP/Haakonsvern |
364 |
25.apr |
Haakonsvern |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
|
|
526 |
Kristoffer Drøyvold, Sarpsborg PK |
363 |
2.jun |
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
|
|
527 |
Anne Kristine Hagen (Kv), Svalbard Turn Pgr |
362 |
26.des |
Svalbardhallen |
Svalvard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
528 |
Lars O Nygård, Fannefjord PK |
361 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
528 |
Kent Daniel Grønseth (Menn U14), Porsgrunn PK |
361 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
530 |
Stig Kristiansen (V50), Sola PK |
356 |
25.okt |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
|
|
531 |
Martin Kolstø Hansen (Menn U16), Kopervik PK |
355 |
16.jun |
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
|
|
532 |
Arve Ystmark, Salangen PK |
354 |
18.feb |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
533 |
Roy Kjetil Kristiansen (Menn U16), Kopervik PK |
350 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
534 |
Aksel Eikeland, Kopervik PK |
348 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
535 |
Nina Molvik (Kv), Syvde SSL |
345 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
536 |
Anders Dahl Tørring (Menn U16), Porsgrunn PK |
339 |
13.mai |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
536 |
Magnus Søreide, Sandnes PK |
339 |
6.jun |
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
|
|
538 |
Roald Skjeldbakken, Grimstad SS |
337 |
17.sep |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
|
|
539 |
Thomas Berdahl (Menn U16), Eide & Fræna PK |
328 |
18.mar |
Samfunnshuset |
Ørsta/Volda PK |
|
|
|
|
|
|
540 |
Leif Stonghaugen, Kopervik PK |
326 |
9.mar |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
541 |
Sigmund Vikersveen (V50), Årdal PK |
320 |
21.aug |
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
|
|
542 |
Torbjørn Nerland, Fannefjord PK |
318 |
4.mar |
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
|
|
542 |
Kai Roger Simonsen, Stord PK |
318 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
544 |
Maj Britt Larsen (Kv Jr), Stord PK |
311 |
24.okt |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
545 |
Åsmund Amilen (V50), Gjøvik PK |
308 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
546 |
Tore Morten Davidsen (V50), Gjøvik PK |
307 |
18.feb |
Nordre Land Rådhus |
Dokka PK |
|
|
|
|
|
|
547 |
Sindre A. Hansen (Menn U14), Vaksdal SSK |
304 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
548 |
Anette A. Østebøvik (Kv Jr), Stord PK |
301 |
29.nov |
Prestegårdskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
|
|
549 |
Lars Berge, Zero PK |
300 |
21.jan |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
|
|
550 |
Robert Helgesen, Finnsnes PK |
295 |
24.nov |
Falken sk.senter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
|
|
551 |
Kjell Nøstdal, Bergen PK |
289 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
552 |
Siv Elise Hovde (Kv U16), Ørland PK |
287 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
553 |
Stian Mosti, Bodø SSK |
282 |
31.mai |
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
|
|
553 |
Kim Edvind Rassmussen, Lindesnes PK |
282 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
555 |
Thomas Hisdal (Menn Jr), Vaksdal SSK |
280 |
29.aug |
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
|
|
555 |
Stine Langøy (Kv Jr), Finnsnes PK |
280 |
11.feb |
Ungdomsskulen |
Åndalsnes PK |
|
|
|
|
|
|
557 |
Hilmar Kirchner (V60), Grimstad SS |
278 |
11.feb |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
|
|
558 |
Kent Daniel Grønseth (Menn U16), Porsgrunn PK |
270 |
15.aug |
NM Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
|
|
559 |
Svein Rødfjell, Mo PK |
255 |
2.jun |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
560 |
Arnstein Skille, Lindesnes PK |
254 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
561 |
Per Frode Halsnes, Haugesund PK |
243 |
21.okt |
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
|
|
562 |
Sophus Gjerstad (Menn U14), Hokksund PK |
239 |
23.jun |
Myhrespiten |
Hokksund PK |
|
|
|
|
|
|
562 |
Thomas Myrvang (Menn U14), Porsgrunn PK |
239 |
19.apr |
Geiteryggen |
Grenland PK |
|
|
|
|
|
|
564 |
Johan J. Kammersten, Mo PK |
234 |
2.jun |
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
565 |
Daniel Øygarden (Menn U16), Kopervik PK |
222 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
566 |
Tor Ståle Vikene, Kopervik PK |
218 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
567 |
Hermod Lund, Svalbard Turn Pgr |
203 |
26.des |
Svalbardhallen |
Svalvard Turn Pgr |
|
|
|
|
|
|
568 |
Hilde Gabrieldsen (Kv), Lindesnes PK |
175 |
22.mai |
Skarestad |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
|
|
569 |
Helene Fjell (Kv), Bergen PK |
171 |
5.jun |
Laksevåg |
Bergen PK |
|
|
|
|
|
|
570 |
John A. Sverdrupsen, Kopervik PK |
120 |
26.nov |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|